خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . اگه ضعیفه ریاضیت پیشنهاد میکنم طرف مهروماه نری . درسنامه ها و جواب تشریحیای مبهمی داره و واسه شمایی که میگی در این سطح هستین مناسب نیست .

من خودم خیلی سبز رو پیشنهاد میدم . بازم ببینین اگه منبع بهتری هست با اون بخونین. اگه مهر و ماه رو گرفتین بخونین از همون . چون خیلیا از روی همون هم نتیجه گرفتن.
      یه سریا با مثال بیشتر متوجه میشن . شاید شما هم این مدلی باشن و براتون اصلا مشکلی پیش نیاد .

در مورد فیزیک هم گاج نقره ای که بحثی توش نیست که خوبه . خیلی سبز هم هست . ولی چون من ندیدم خیلی سبز رو و بررسی نکردم صلاحیت مقایسه رو ندارم هنوز...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها
      سلام . اگه ضعیفه ریاضیت پیشنهاد میکنم طرف مهروماه نری . درسنامه ها و جواب تشریحیای مبهمی داره و واسه شمایی که میگی در این سطح هستین مناسب نیست .

من خودم خیلی سبز رو پیشنهاد میدم . بازم ببینین اگه منبع بهتری هست با اون بخونین. اگه مهر و ماه رو گرفتین بخونین از همون . چون خیلیا از روی همون هم نتیجه گرفتن.
      یه سریا با مثال بیشتر متوجه میشن . شاید شما هم این مدلی باشن و براتون اصلا مشکلی پیش نیاد .

در مورد فیزیک هم گاج نقره ای که بحثی توش نیست که خوبه . خیلی سبز هم هست . ولی چون من ندیدم خیلی سبز رو و بررسی نکردم صلاحیت مقایسه رو ندارم هنوز...
      نه خب من ریاضیم ضعیف نیست تا الان دوتا فصل یعنی آنالیز و لگاریتم رو از روی مهروماه خوندم خیلی عالی بود من میگم برای درصد بالای 60 کافیه؟؟؟ تست های تالیفی معلممون رو هم میزنم

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام ببین ب نظر من
      فیزیکتو با همون گاج نقره ای جلو بیار
      من خیلی سبزم دارم زیاد فرقی ندارن
      اما ریاضی رو با گاج سال ب سال بخون بعد بیا رو هر کتابی ک دلت میخواد.مطمعنم الان ن مهروماه و نه خیلی سبز نمیتونه نتیجه بده.خصوصا بی معلم.
      ب بقیه ام توجه نکن ک تو لیست منابعشون این گاجه نیس.
      چون شرایط هرکس خاص خودشه.
      اینم ک فک کنی n% بزنی
      تو کنکور الان درست نیس.
      برخلاف بقیه درسا ریاضی و فیزیک و حتی اگه با ی کتابم بخونی باید حتما برگردی دوباره بزنیشون
      لاقل س بار
      چون تیپاشون نسبتا محدوده(نه کما.محدود).

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avakhanoom نمایش پست ها
      نه خب من ریاضیم ضعیف نیست تا الان دوتا فصل یعنی آنالیز و لگاریتم رو از روی مهروماه خوندم خیلی عالی بود من میگم برای درصد بالای 60 کافیه؟؟؟ تست های تالیفی معلممون رو هم میزنم
      اخه اوا
      انالیز و لگاریتم خیلی اسونن.
      همچی بیای تو مثلثات و توابع و خصوصا هندسه مختصاتی جریان فرق داره.
      ی چیز دیگه
      الان ک تابستونه سعی کن رو مباحث سنگین تر کار کنی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...NEGIN... نمایش پست ها
      اخه اوا
      انالیز و لگاریتم خیلی اسونن.
      همچی بیای تو مثلثات و توابع و خصوصا هندسه مختصاتی جریان فرق داره.
      ی چیز دیگه
      الان ک تابستونه سعی کن رو مباحث سنگین تر کار کنی
      اخه عزیزم من با کلاسم پیش میرم
      الان دارم پیش میخونم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...NEGIN... نمایش پست ها
      سلام ببین ب نظر من
      فیزیکتو با همون گاج نقره ای جلو بیار
      من خیلی سبزم دارم زیاد فرقی ندارن
      اما ریاضی رو با گاج سال ب سال بخون بعد بیا رو هر کتابی ک دلت میخواد.مطمعنم الان ن مهروماه و نه خیلی سبز نمیتونه نتیجه بده.خصوصا بی معلم.
      ب بقیه ام توجه نکن ک تو لیست منابعشون این گاجه نیس.
      چون شرایط هرکس خاص خودشه.
      اینم ک فک کنی n% بزنی
      تو کنکور الان درست نیس.
      برخلاف بقیه درسا ریاضی و فیزیک و حتی اگه با ی کتابم بخونی باید حتما برگردی دوباره بزنیشون
      لاقل س بار
      چون تیپاشون نسبتا محدوده(نه کما.محدود).
      نه ریاضی رو کلاس میرم

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نمیدونم
      ولی ب هرحال من از سال دوم واسه ریاضی فیزیک میرم کلاس خصوصی.بگی نگی قویم توش.
      ما ک از اول نرفتیم سراغ مهروماه.اصولا ی مدت باید فقط تمرین کنی.باز اگه با مهروماه راحتتری خوبه.
      کتاب خوبیه واقعن

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درصدبالا درریاضی وفیزیک

سلام.چطورمیشه که ریاضی وفیزیک رو۷۰به بالا زد؟؟؟برای ریاضی مهروماه وسوالات کنکور کافی هستن؟؟فیزیک هم گاج نقره ای دارم.
      تستای این کتاباروبایدچندباربزنم که برای کنکور۷۰به بالا بزنم؟؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      سلام.چطورمیشه که ریاضی وفیزیک رو۷۰به بالا زد؟؟؟برای ریاضی مهروماه وسوالات کنکور کافی هستن؟؟فیزیک هم گاج نقره ای دارم.
      چرا اصرار دارید ریاضی و فیزیک رو بالای ۷۰ بزنید؟ دروس عمومی رو جدی بگیرید و بالای هفتاد بزنید دروس اختصاصی رو فعلا سنگین کار نکنید.
      میگن سنگ بزرگ نشانه ی نزدنه!
      سعی کنید منطقی و قدم به قدم پیش برید. اگر تو این دروس ضعیف هستید با تست های سخت, فعلا خودتون رو درگیر نکنید و بذارید برای وقتی که به مبحث مسلط شدید و خواستید مرور کنید برید سراغ تست های سخت. در غیر این صورتخدای نکرده میشید مثل خیلی ها که سال های قبل به امید درصدهای بالا با تست های سخت کلنجار میرفتن بدون اینکه مبحث رو یاد گرفته باشن و آخر سر هم به این نتیجه میرسیدن که نمیتونن ریاضی و فیزیک رو یاد بگیرن و به درصدهای پایین هم راضی میشدن.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      کار خاصی لازم نیست کنی..
      بدون توجه به حرف‌های دیگران، فقط تست بزن..
      یه وزنه‌بردار رو در نظر بگیر.. برای اینکه یک‌بار توی مسابقه، وزنه‌برداری کنه قبلش هزاران بار وزنه های مختلف رو تمرین کرده...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم ریاضی فیزیکم در حدیه که سکوت اختیار کنم بهتره
      البته وقت براشون نذاشتم الان دارم سعی میکنم بخونمشون

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من کفش ریاضی و فیزیک را ۷۰ میزنم معیارمون کنکور سراسری ۹۶ هست بنظرتو ن بقیه دروس را چند بزنم منطقه سه پزشکی اردبیل قبول میشم؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karimi68karim نمایش پست ها
      دوستان من کفش ریاضی و فیزیک را ۷۰ میزنم معیارمون کنکور سراسری ۹۶ هست بنظرتو ن بقیه دروس را چند بزنم منطقه سه پزشکی اردبیل قبول میشم؟
      هرچقدر که میتونی-هیچ وقت برای هیچ درسی رو درصد خاصی تمرکز نکن
      A distant tour begins with one step

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته من تلاشمو میکنم بالا بزنم ولی خوب میتونم اینو بالا هم بزنم ولی چون دیپلم ریاضی دارم وقت نمیکنم بخونمشون یعنی زیست نمیزاره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن