خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل در تست زدن

سلام دوستان گلم من سال چهارم ریاضی و فیزیک هستم امسال کنکور دارم ولی یه مشکلی دارم
      من همه درسامو تقریبا دو دور زدم و مشکلی توی خوندن و یادگیری ندارم فقط تو تست زدن مشکل دارم!
      مثلا الان دارم تست دینی میزنم یه تست که میخونم جوابش بلدم ولی تو دو گزینه شک دارم دقیقا همون گزینه غلط رو میزنم بعد میبینم تا اون یکی درست بوده درصورتی که کامل جوابش هم بلد بودم!لطفا راهنمایی کنید مشکلم چیه؟چیکار کنم که بتونم درست تست بزنم؟چیکار کنم؟
      من خیلی زحمت کشیدم فقط نمیدونم چجوری تست بزنم و چیکار کنم؟تست هم زیاد زدم ولی تا مثلا میخوام تست بزنم نزدیک 70درصد تست ها کامل بلدم ولی اشتباه میزنم؟لطفا راهنمایی کنید؟
      منتظرم
      مرسی

2. Top | #2
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خب دوست عزی اینکه مشکل همه ماست:yahoo (3):...راهی هم جز تمرین و تکرار سوالات کنکور سال های قبل نداریم...!تقریباً 40 درصد جواب های اشتباه کنکوری های ناشی از فهم ناقص مورد سؤاله...در مورد این یکی هم علاوه بر راه حل اول راه دیگه ای بجز خوندن مکرر (5-6 بار) سؤال نداریم...فقط و فقط هم نومنه سؤالات سال های قبل رو کار کن...نه کاری با تست های تألیفی گزینه دو داشته باش نه قلم چی نه هیچ مؤسسه دیگه ای!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      سلام علیکم...
      دوست عزیز شما همینطور اقای دکتر علی گفتن بایدتمرین کنین تا خوووووب سوالات براتون جابیفته واشکال کارتونا بفهمین الان دیگ بیشتر وقتتون را بذارید روی تست زدن .......
      امادرباره دینی یه درسیه ک دقت بالایی میخاد وفهم درست !وتست های سراسری را خووب بزنین بعد هم درکنارش تست های ازمونای دیگرواگرخواستین بزنین تا اگه مطلبی براتون جانیفتاده خوووب بفهمینش.درس دینی هم به تکرارومرور نیاز داره تا درصد خوبی بیارین!!!
      موفق وموید باشید.

4. Top | #4
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      قوانین ارسال پست و تاپیک

8-
      برای تاپیک ها از عنوان مناسب استفاده کنید. عنوان هایی که شامل کلماتی مثل " ضروری " فوری " کمک " باشند حذف خواهند شد.عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد. لطفا در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد

عنوان نامناسب : تورو خدا کمک کنید ........ !
      عنوان مناسب : سوال در رابطه با درس ریاضی

عنوان ویرایش شد

5. Top | #5

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط باید زیاد تمرین کنی میگی دو دور!!!!!!!!!! شاید عمیق و مفهومی نخوندی .دین و زندگی درسش مفهومیه سعی کن دقتت و بیشتر کنی...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن