خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Arrow چه کتابی بخرم؟

سلام
      من سال 88 کنکور تجربی دادم و الان فارغ التحصیل کارشناسی هوشبری هستم برا دندانپزشکی 94 میخوام دوباره کنکور بدم
      پاپاپوریای عزیز اگه لطف کنین منابع مورد نیاز منو معرفی کنین ممنون میشم البته اینم درنظر داشته باشین که با چندسال دوری اکثر مطالب از یادم رفته بخصوص ریاضی و فیزیک و شیمی که نیاز به بازاموزی بیشتر داره
      اگه لطف کنین ابتدا کتابایی که بیشتر جنبه بازاموزی داره رو معرفی کنین ممنون میشم در اخر اگه تستیا رو هم بگین که دیگه منو شرمنده خودتون کردین

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

فعلن ...!!!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پستتون روقبلا خوندم پس لطف کنین سریعتر بهترین منابع کمک آموزشی اختصاصی رشته تجربیبزارین

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid.A نمایش پست ها
      پستتون روقبلا خوندم پس لطف کنین سریعتر بهترین منابع کمک آموزشی اختصاصی رشته تجربیبزارین
      اگه پست منو می خوندین جواب همه ی سوالاتتونرو به طور کامل داده بودم
      ولی با این حال برای تخصصی ها

زمین=همایش دریافت یا جامع مهروماه
      زیست=آموزش=کتاب درسی + همایش دریافت ... واسه تست زیست جامع میکرو گاج یا سال ب سال های نشر الگو .... همچنین از جزوه های دکتر عمارلو و آقای فردین جوادی هم میتونی استفاده کنی ک آموزش های خوبی دارن
      فیزیک=میکرو گاج واسه پیش و پایه ...تست بیشتر فیزیک پیش الگو
      شیمی
      به ترتیب
      2=مبتکران ...3=خیلی سبز/فار/مبتکران....پیش1=خیلی سبز/مبتکران ... پیش 2=خیلی سبز .... پیش 1و2 با هم=مهروماه
      ریاضی=جامع 2 جلدی مبتکران ... جامع تخته سیاه .... جامع خیلی سبز

فعلن ...!!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      اگه پست منو می خوندین جواب همه ی سوالاتتونرو به طور کامل داده بودم
      ولی با این حال برای تخصصی ها

زمین=همایش دریافت یا جامع مهروماه
      زیست=آموزش=کتاب درسی + همایش دریافت ... واسه تست زیست جامع میکرو گاج یا سال ب سال های نشر الگو .... همچنین از جزوه های دکتر عمارلو و آقای فردین جوادی هم میتونی استفاده کنی ک آموزش های خوبی دارن
      فیزیک=میکرو گاج واسه پیش و پایه ...تست بیشتر فیزیک پیش الگو
      شیمی
      به ترتیب
      2=مبتکران ...3=خیلی سبز/فار/مبتکران....پیش1=خیلی سبز/مبتکران ... پیش 2=خیلی سبز .... پیش 1و2 با هم=مهروماه
      ریاضی=جامع 2 جلدی مبتکران ... جامع تخته سیاه .... جامع خیلی سبز
      تشکر از پوریا جان

تو درس زمین از مبتکرانم میتونی استفاده کنی مفهومیه نویسندشم چلاجور و _بازوبندی_ البته برای سوم ولی چهارم چلاجوره بعدش تجدید چاپ نشده البته اگر بخوای بخونی زمینوخوب خوب

ریاضی و فیزیک به نظر من پوریا که استاده ولی از یه منبعی استفاده کن ریشه ای یاد بگیری حتی اگر تونیستی از جزوه شروع کن یا از کتابای راحت که بتونی خوب بفهمی

شیمی مهروماه جمع و جورتره ولی خیلی سبزو مبتکران کامل کامل اگر بتونی همه رو بخونی نور الا نوره ولی به نظرم شیمی رو اگر از الان شروع کنی مبتکران و خیلی سبز بگیر چون خیلی سنگینه

زیستم که گفت آريالا پوریا بهترین منبع های موجود تو بازارو ولی کتاب درسی فراموش نشه خط به خط تستم به روز ترین تستارو نشر الگو داره به نظرم البته تالیفیاش

عمومیارم خود آريالا پوریا استادن

⬛⬛خداحــافظ بــرای همیــشه⬛⬛
      13
      ویرایش توسط پاپا پوریا : 18 فروردین 1393 در ساعت 22:59 دلیل: مرسی از لطفت عزیزم ... فقط مولف زمین مبتکران یکی رو دربندی نوشتی که اصلاحش کردم...موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      اگه پست منو می خوندین جواب همه ی سوالاتتونرو به طور کامل داده بودم ولی با این حال برای تخصصی ها زمین=همایش دریافت یا جامع مهروماه زیست=آموزش=کتاب درسی + همایش دریافت ... واسه تست زیست جامع میکرو گاج یا سال ب سال های نشر الگو .... همچنین از جزوه های دکتر عمارلو و آقای فردین جوادی هم میتونی استفاده کنی ک آموزش های خوبی دارن فیزیک=میکرو گاج واسه پیش و پایه ...تست بیشتر فیزیک پیش الگو شیمی به ترتیب 2=مبتکران ...3=خیلی سبز/فار/مبتکران....پیش1=خیلی سبز/مبتکران ... پیش 2=خیلی سبز .... پیش 1و2 با هم=مهروماه ریاضی=جامع 2 جلدی مبتکران ... جامع تخته سیاه .... جامع خیلی سبز
      سلام ممکنه خواهش کنم که لطفا پاپا پوریا عزیز: 1- بهترین کتاب های جمع بندی در هر درس عمومی(ادبیات و معارف و زبان و عربی) و اختصاصی(دیف و ریاضی پایه و گسسته و جبر و هندسه پایه و هندسه تحلیلی و فیزیک و شیمی) را برای کنکور ریاضی لطفا نام ببرید؟... و خواهش دوم اینکه: واسه بچه های کنکوری 94 بهترین منابع کمک آموزشی در دروس عمومی را هم نام ببرید. ممنونم و تشکر....
      ویرایش توسط محمد رضا : 19 فروردین 1393 در ساعت 02:20

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام پاپا پوریا عزیز.... ببخشید دو سوال دیگه... 1- برای ریاضی پایه از بین دو کتاب ریاضی پایه کوله پشتی و ریاضی پایه فار کدام یک کتاب قویتر و بهتری برای کنکور محسوب میشه؟.... 2- برای آمار و مدلسازی کدام یک از دو کتاب گاج و کتاب آخر مهروماه کتاب بهتر و قویتری برای کنکور محسوب میشه؟.... ممنونم و تشکر.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا نمایش پست ها
      سلام ممکنه خواهش کنم که لطفا پاپا پوریا عزیز: 1- بهترین کتاب های جمع بندی در هر درس عمومی(ادبیات و معارف و زبان و عربی) و اختصاصی(دیف و ریاضی پایه و گسسته و جبر و هندسه پایه و هندسه تحلیلی و فیزیک و شیمی) را برای کنکور ریاضی لطفا نام ببرید؟... و خواهش دوم اینکه: واسه بچه های کنکوری 94 بهترین منابع کمک آموزشی در دروس عمومی را هم نام ببرید. ممنونم و تشکر....
      خیلی خلاصه و بخوام بگم

ادبیات=همایش دو جلدی دریافت
      عربی=همایش دریافت+لقمه مهروماه
      دین و زندگی=جمع بندی مهروماه
      زبان=جمع بندی مهروماه یا 40 آزمون نوبل
      دیف و ریاضیات پایه=جمع بندی مهروماه یا همایش دریافت
      گسسته=همایش دریافت یا چکیده تخته سیاه
      هندسه پایه=جمع بندی مهروماه
      هندسه تحلیلی=تخته گاز نشر فار
      فیزیک=خیلی انتخاب سخته چون سلیقه و سطح سواد بچه ها خیلی ملاکه با این حال کتب جمع بندی مهروماه(((زرد و معجزه فیزیک))))+پوستر های نشر فار میتونن مناسبتر باشن
      شیمی=فیل های مبتکران یا جمع بندی مهروماه...اگه هم تا حالا مبتکران یا خیلی سبز می خوندی همایش دریافت

کار بهترین منابع کنکور عمومی و تخصصی ریاضی و تجربی به پایان رسیده و کلیه کتب مبحثی...جامع ... موضوعی و جمع بندی رو از بیش از 25 انتشارات مختلف گلچین کردمه ولی فعلا بنا ب دلایلی نمیتونم تو سایت بزارم

اینم بخوام خیلی خلاصه بگم
      ادبیات =موضوعی گاج یا مبحثی های الگو و دریافت
      عربی=طوسی گاج ...جامع خیلی سبز((موسوی))... سیر تا پیاز مهروماه هم ک دیدم کتاب خوب و جدیدی بود
      دین و زندگی=طوسی گاج.... جامع همگامان...جامع مهروماه
      زبان خارجه=پک شبقره.... جامع مبتکران...جامع مهروماه

فعلن ...!!!
      ویرایش توسط پاپا پوریا : 19 فروردین 1393 در ساعت 13:15 دلیل: بولد!!!

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا نمایش پست ها
      سلام پاپا پوریا عزیز.... ببخشید دو سوال دیگه... 1- برای ریاضی پایه از بین دو کتاب ریاضی پایه کوله پشتی و ریاضی پایه فار کدام یک کتاب قویتر و بهتری برای کنکور محسوب میشه؟.... 2- برای آمار و مدلسازی کدام یک از دو کتاب گاج و کتاب آخر مهروماه کتاب بهتر و قویتری برای کنکور محسوب میشه؟.... ممنونم و تشکر.
      1-پایه کوله پشتی
      2-ریاضیات پایه نیازتو از آمار برآورده میکنه و دلیلی برای خرید کتاب جداگونه نیست ولی با این حال هردو کتاب ک گفتی قوی و هر دو مناسب کنکور هستن

فعلن ...!!!

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام پاپا پوریا عزیز.... ممنونم برای راهنمائیهاتون....تشکر میکنم. *ببخشید برای آموزش حساب دیفرانسیل و انتگرال از بین دو کتاب آموزش دیف الگو و آموزش دیف فار کدام یک کتاب قویتر و بهتری برای کنکور محسوب میشه؟ بازهم ممنونم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن