خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      VCP
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Thumbs up ترم آخر كارداني صنايع غذايي رو بزنم و برم مهندسي شيمي بخونم

سلام دكتر..
      من علاقه زيادي به رشته مهندسي شيمي دارم ولي دو سال پيش چون توي اين رشته در شهر خودم قبول نشدم نتونستم به خواستم برسم(دانشگاه آزاد)!
      به خاطر همين نيمسال دوم رشته صنايع غذايي دانشگاه علمي كاربردي رو انتخاب كردم چون درس هاي مشترك با شيمي داره!
      من ترم ديگه كاردانيمو تو رشته صنايع غذايي ميگيرم (بهمن91) و از طرف ديگه بازم هم توي كنكور دانشگاه آزاد در رشته مهندسي شيمي شركت كردم!!
      به نظر شما اين امكان وجود داره كه من بتونم كاردانيمو بگيرم و از نيمسال دوم براي ثبت نام تو دانشگاه آزاد اقدام كنم(فرض كنيد صد در صد قبول ميشم) چون خيلي از دوستام ميگن توي قوانين دانشگاه آزاد نيست كه كسي رو كه ترم اول قبول شده ترم دوم ثبت نام كنند ولي به صورت خود جوش دانشگاه ها وقتي شهريه ثابت ترم اولو بريزم به حساب، قبولم ميكنن!

از يه طرف ديگه به نظرتون ارزششو داره قيد ترم آخر كارداني صنايع غذايي رو بزنم و برم مهندسي شيمي بخونم!!
      در ضمن علاقه اي به ادامه تحصيل تو رشته صنايع غذايي ندارم!

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VCP نمایش پست ها
      سلام دكتر..
      من علاقه زيادي به رشته مهندسي شيمي دارم ولي دو سال پيش چون توي اين رشته در شهر خودم قبول نشدم نتونستم به خواستم برسم(دانشگاه آزاد)!
      به خاطر همين نيمسال دوم رشته صنايع غذايي دانشگاه علمي كاربردي رو انتخاب كردم چون درس هاي مشترك با شيمي داره!
      من ترم ديگه كاردانيمو تو رشته صنايع غذايي ميگيرم (بهمن91) و از طرف ديگه بازم هم توي كنكور دانشگاه آزاد در رشته مهندسي شيمي شركت كردم!!
      به نظر شما اين امكان وجود داره كه من بتونم كاردانيمو بگيرم و از نيمسال دوم براي ثبت نام تو دانشگاه آزاد اقدام كنم(فرض كنيد صد در صد قبول ميشم) چون خيلي از دوستام ميگن توي قوانين دانشگاه آزاد نيست كه كسي رو كه ترم اول قبول شده ترم دوم ثبت نام كنند ولي به صورت خود جوش دانشگاه ها وقتي شهريه ثابت ترم اولو بريزم به حساب، قبولم ميكنن!

از يه طرف ديگه به نظرتون ارزششو داره قيد ترم آخر كارداني صنايع غذايي رو بزنم و برم مهندسي شيمي بخونم!!
      در ضمن علاقه اي به ادامه تحصيل تو رشته صنايع غذايي ندارم!
      سلام به شما . بله درسته . کسی که ترم اول رو قبول میشه و ورودی مهر به حساب میاد نمیتونه بذاره برای بهمن ماه بره . مگر بنا به دلایل دانشگاه یا شرایط خود فرد و موافقت دانشگاه . قبلا" با پرداخت بخشی از هزینه ترم اول این امکان بود که به قولی زخمی میکردن رشته رو و با یک ترم وقفه شروع به کار میکردن ولی در حال حاضر قوانین جوری تدوین شده که در ترم یک به کسی مرخصی تحصیلی ( تعویقی ) نمیدن . ولی بازم بستگی به واحد دانشگاه و ظرفیت و پذیرش و رفت و آمد و انتقال ها بنا به بومی گزینی داره . پس نمیشه صد در صد گفت که میشه یا خیر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)