خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

سوال هندسه 2 (دایره)

سلام

دوستان x رو پیدا کنید.پاسخ تشریحی رو هم ارائه بدید لطفا من خودم جواب رو ندارم.

p_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B4%DB%B0%DB%B6_%DB%B2%DB%B3%DB%B0%DB%B6%DB%B4%DB%B5.jpg
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      سلام دوستان x رو پیدا کنید.پاسخ تشریحی رو هم ارائه بدید لطفا من خودم جواب رو ندارم.
      درود پاسخ با استفاده از قضیه سینوس ها بدست اومده...مطمئناً راه های دیگه ای هم برای حل این مساله هست...منتها فعلاً این راه حل رو دارم. پ.ن: یکی از راه ها هم میتونه این باشه که یه سری خطوط رو بکشیم و اندازه زاویه رو بدست بیاریم... که نیاز به فرصت و تحلیل بیشتری هستش نسبت به راه حل ارایه شده... موفق باشید.
      ویرایش توسط a_67 : 19 فروردین 1393 در ساعت 23:23

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط araz67 نمایش پست ها
      درود پاسخ با استفاده از قضیه سینوس ها بدست اومده...مطمئناً راه های دیگه ای هم برای حل این مساله هست...منتها فعلاً این راه حل رو دارم. پ.ن: یکی از راه ها هم میتونه این باشه که یه سری خطوط رو بکشیم و اندازه زاویه رو بدست بیاریم... که نیاز به فرصت و تحلیل بیشتری هستش نسبت به راه حل ارایه شده... موفق باشید.
      خیلی ممنون.روش خیلی خوبی هستش اما همونطور که گفتین با ادامه دادن زوایا روشهای دیگه هم داره!

زاویه p=30 رو به چه طریقی پیدا کردید؟
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      خیلی ممنون.روش خیلی خوبی هستش اما همونطور که گفتین با ادامه دادن زوایا روشهای دیگه هم داره!

زاویه p=30 رو به چه طریقی پیدا کردید؟
      خواهش میکنم...
      زاویه ی o که 40 درجه هستش، زاویه خارجی مثلث aop هست...زاویه a که 10 درجه هست پس اندازه ی p میشه 30 درجه.
      اگر تو قسمت دوم کسر ها هم موردی هست بفرمایید تا عرض کنم خدمتتون.

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط araz67 نمایش پست ها
      خواهش میکنم...
      زاویه ی o که 40 درجه هستش، زاویه خارجی مثلث aop هست...زاویه a که 10 درجه هست پس اندازه ی p میشه 30 درجه.
      اگر تو قسمت دوم کسر ها هم موردی هست بفرمایید تا عرض کنم خدمتتون.
      بازم ممنون
      نه دیگه مشکلی نیست و کاملا درک شد:yahoo (4): اگه روشهای دیگه هم پیدا کردید حتما قرار بدید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن