خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrAsad نمایش پست ها
      دوستان دیگه کنکور نیست این همه رو ساعت مطالعه توجه کنین.سعی کنین فقط از وقت های ممکنتون استفاده کنین این خیلی هم زیاده.یکی دو روز مهمون اومد اشکال نداره.روز بعد جبران میکنین
      اون که ردیفه

اینا همش تلنگره برای کلا رها نکردن
      نه از اینور بوم بیوفتیم نه از اونور

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما اگرم میخونید ذهن متمرکز روی دروسی با درون مایه زیستُ رو سرگرم دروسی با درون مایه زیست میکنید / ن مثلا با ذهن متمرکز روی فارسیُ یدفه بپرید روی ریاضی(اصل خستگی اینجاست که روی یه درس دیگ متمرکزی الان باید سوئیچ کنی روی یه درسه دیگ )
      +
      از طرفی دروسی با درون مایه زیست رو حتی اگر زمان زیادی هم نخونی بازم احتمالش هست تا 30/40 درصد نمره رو توی امتحان بگیری و تنها اشکالش اینه که از نظر حجمی زیاده
      ولی چرتو پرتی مث ریاضی فیزیک رو حتی اگر هم خونده باشی حتی اگه حجمش کم هم باشه ممکنه سوال ببینی بلدم باشی ولی خلاقیت لازمو نداشته باشیو کلا سوالو از دست بدی ///فلذا بخونید و شکر کنید و گلایه های درون صنفی! نکنید

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      شما اگرم میخونید ذهن متمرکز روی دروسی با درون مایه زیستُ رو سرگرم دروسی با درون مایه زیست میکنید / ن مثلا با ذهن متمرکز روی فارسیُ یدفه بپرید روی ریاضی(اصل خستگی اینجاست که روی یه درس دیگ متمرکزی الان باید سوئیچ کنی روی یه درسه دیگ )
      +
      از طرفی دروسی با درون مایه زیست رو حتی اگر زمان زیادی هم نخونی بازم احتمالش هست تا 30/40 درصد نمره رو توی امتحان بگیری و تنها اشکالش اینه که از نظر حجمی زیاده
      ولی چرتو پرتی مث ریاضی فیزیک رو حتی اگر هم خونده باشی حتی اگه حجمش کم هم باشه ممکنه سوال ببینی بلدم باشی ولی خلاقیت لازمو نداشته باشیو کلا سوالو از دست بدی ///فلذا بخونید و شکر کنید و گلایه های درون صنفی! نکنید
      گلایه کی کرد حالا
      گلایه ای نیست اگرم باشه توی تاپیک دانش آموزی که انجام نمیشه
      درمورد ذهن متمرکزم دقیقا این مدلی که میگی نیست .... چندتا استاد سخت گیر دروس مینور بخوره به پستت اون وقته که درضمن دوران دانشجویی مثل کنکور نیست که اغلب تایم آزاد و فقط روی درس متمرکز بشه بالاخره شرایط اجتماعی شدن و مستقل شدن و چالشای جدید زندگی تمرکز رو از روی درس منحرف میکنن.... البته هرشخص با توجه به هدفش برنامه مطالعه اش رو میچینه
      نه آبجی از این خبرا نیست..........ایشالا خودت درآینده میفهمی حجم چرت و پرتای دبیرستان دربرابر حجم چرت و پرتای دانشگاه چیزی نیست

درمورد غرغر کردنای بیش از حد و نالیدنای بیش از اندازه باهات موافقم
      جا داره اینو دوباره بذارم = http://amirmghorbani.com/wp-content/uploads/2018/04/Azarakhsh-Mokri.m4a
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 07 فروردین 1400 در ساعت 12:47

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      +
      درون مایه زیست؟:
      بیوشیمی رو انشاالله بخونی میفهمی که چرت و پرت ریاضی چه شیرینه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      والا من بیوشیمی و بافت و بیولوژی رو میتونم یکاریش کنم اما اون آناتومی مقایسه ای دامپزشکی واقعا هیچ راهی نداره.هرچی میخونی سر دو دقه بخااااااار میشه

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrAsad نمایش پست ها
      درون مایه زیست؟:
      بیوشیمی رو انشاالله بخونی میفهمی که چرت و پرت ریاضی چه شیرینه
      ای بابا بیوشیمی که خیلی درس شیرینیه
      من خودم برا ارشد میخوندم با لنینجر و دولین. اونقدر هم سخت نیست. البته من کلا از بیوشیمی خوشم میاد. از بافت و جنین هم بدم میومد.

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melody2016 نمایش پست ها
      ای بابا بیوشیمی که خیلی درس شیرینیه
      من خودم برا ارشد میخوندم با لنینجر و دولین. اونقدر هم سخت نیست. البته من کلا از بیوشیمی خوشم میاد. از بافت و جنین هم بدم میومد.
      مرسی که هستی

بحث شیرین و تلخ و سنگینی و سبکی به کنار
      بحث سراین قضیه ست که باتوجه به حجم سنگین مطالب باید نقاط تمرکز بگونه ای انتخاب و خرج بشه که دانش های قابل تعبیر به بالین غالب باشه نه صرفا مطالبی که فقط یکی دوسال قراره گوشه ی ذهن اجاره ای سکنا بگزینه

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها
      مرسی که هستی

بحث شیرین و تلخ و سنگینی و سبکی به کنار
      بحث سراین قضیه ست که باتوجه به حجم سنگین مطالب باید نقاط تمرکز بگونه ای انتخاب و خرج بشه که دانش های قابل تعبیر به بالین غالب باشه نه صرفا مطالبی که فقط یکی دوسال قراره گوشه ی ذهن اجاره ای سکنا بگزینه
      ذهن اجاره ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ببخشید بی اجازه وارد بحث عقل کل ها شدم.
      واقعا شرمنده .

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melody2016 نمایش پست ها
      ذهن اجاره ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ببخشید بی اجازه وارد بحث عقل کل ها شدم.
      واقعا شرمنده .
      چه ربطی به حرف من داشت؟؟؟ !!!!

عقل کل کیه ؟ با کی کار داری؟
      فک کنم پستم رو با لحن و برداشت بدی خوندی

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

داش کجایی که ببینی هستن ترم اولی هایی که یک کتاب مرجع رو هم زبان اصلی و هم ترجمه رو میخرن و هردوتاش رو باهم میخونن
      توی کلاس آنلاین استاد گفت کسی سوال داره بپرسه ، یه دفعه اونایی که پیش خوانی کرده بودن از قبل سوال تستی دام دار آماده داشتن یه چیزایی پرسیدن که نگو و نپرس
      کتاب تست هم گرفتن با شعار ز گهواره تا گور تست بزن مشغول هستن

یسری موارد دیگه هم هست که دیگه آدم شاخ درمیاره نگم بهتره
      چه بامزه.
      نمی دونستم درس نخوندن و بی سواد موندن هم مایه ی افتخار شده.
      بنده هم از کسایی هستم که همه ی کتاب های مرجع رو تهیه کردم و اتفاقا با لذت فراوان هم می خونم. البته دروغ چرا ، به زبان انگلیسی تهیه نکردم.
      ترم دوم آناتومی سر و گردن داریم و قبل از عید کلا یک جلسه هم ازش تشکیل نشد. ولی من 1/5 از کتاب رو خوندم و به خوبی روش مسلط شدم و از این بابت هم بسیار خوشحالم.

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      چه بامزه.
      نمی دونستم درس نخوندن و بی سواد موندن هم مایه ی افتخار شده.
      بنده هم از کسایی هستم که همه ی کتاب های مرجع رو تهیه کردم و اتفاقا با لذت فراوان هم می خونم. البته دروغ چرا ، به زبان انگلیسی تهیه نکردم.
      ترم دوم آناتومی سر و گردن داریم و قبل از عید کلا یک جلسه هم ازش تشکیل نشد. ولی من 1/5 از کتاب رو خوندم و به خوبی روش مسلط شدم و از این بابت هم بسیار خوشحالم.
      موفق باشی
      کسی با رفرنس خوندن مخالف نیست......هرشخص با توجه به هدفش برنامه خودش رو پیش میبره

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موفق باشی
      کسی با رفرنس خوندن مخالف نیست......هرشخص با توجه به هدفش برنامه خودش رو پیش میبره
      حالا انگار ما دانشجو نبودیم شل کن زیرو
      کلاسا حضوری شه میفهمی هیچی بهتر از جزوه استاد نیس مخصوصا که یه دختر خانم زیبا اونو نوشته باشه و بخوای بری ازش جزوه اش رو بگیری

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

کلاسا حضوری شه میفهمی هیچی بهتر از جزوه استاد نیس مخصوصا که یه دختر خانم زیبا اونو نوشته باشه و بخوای بری ازش جزوه اش رو بگیری

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arezou9520 نمایش پست ها
      از دخترخانم های زیبا نگیریم ؟؟؟؟

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

داش اشتباه گرفتی من که نگفتم رفرنس خونم

من از اون جزوه اییاش نیستم

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن