خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

افزایش حافظه با کُندُر

بسمه تعالی
      سلام بچه ها
      حتما تا حالا برای شما هم سوال پیش اومده که چی بخوریم تا حافظمون زیاد بشه و هوشمون بالا ببره و درسهارو وقتی یکبار میخونیم دیگه از یادمون نرن!
      من سعی میکنم براتون این مواد رو لیست کنم
      امروز نوبت کندر هست. (kondor)
      والا تا اونجا که من میدونم از صمغ درخت تهیه میشه و مزه ی تلخی داره! قیافش خیلی خوشگل نیست. اما مفید و موثره
      اون رو میتونید از داروخانه های گیاهی یا عطاری های سنتی تهیه کنید!
      برای مصرفش چند راه هست:
      1- اون رو بکوبید و هر رور یه قاشق مربا خوری توی اب حل کنید و بخورید.
      2- چون صمغ هست مثل ادامس میتونید تو دهنتون بجوید که البته کمی تلخه.
      3- راحت ترین کار اینه که مثل قرص با یکم اب بخوریدش! نه طعمش حس میشه نه هیچی!

البته کندر خواص دیگه ای هم داره که اینجا جای بحثش نیست و فقط بدونید باعث افزایش حافظه و ارامش میشه! چیزی که المپیادی ها بهش نیاز دارن

اینم عکسش:
      http://

(این متن رو برا سایت آیروک نوشتم. ببخشید اگر یه جاهاییش برا اینجا ویرایش میخواد!)
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
      بسمه تعالی
      سلام بچه ها
      حتما تا حالا برای شما هم سوال پیش اومده که چی بخوریم تا حافظمون زیاد بشه و هوشمون بالا ببره و درسهارو وقتی یکبار میخونیم دیگه از یادمون نرن!
      من سعی میکنم براتون این مواد رو لیست کنم
      امروز نوبت کندر هست. (kondor)
      والا تا اونجا که من میدونم از صمغ درخت تهیه میشه و مزه ی تلخی داره! قیافش خیلی خوشگل نیست. اما مفید و موثره
      اون رو میتونید از داروخانه های گیاهی یا عطاری های سنتی تهیه کنید!
      برای مصرفش چند راه هست:
      1- اون رو بکوبید و هر رور یه قاشق مربا خوری توی اب حل کنید و بخورید.
      2- چون صمغ هست مثل ادامس میتونید تو دهنتون بجوید که البته کمی تلخه.
      3- راحت ترین کار اینه که مثل قرص با یکم اب بخوریدش! نه طعمش حس میشه نه هیچی!

البته کندر خواص دیگه ای هم داره که اینجا جای بحثش نیست و فقط بدونید باعث افزایش حافظه و ارامش میشه! چیزی که المپیادی ها بهش نیاز دارن

اینم عکسش:
      http://

(این متن رو برا سایت آیروک نوشتم. ببخشید اگر یه جاهاییش برا اینجا ویرایش میخواد!)
      میشه این کندر رو هم توی اب حل کرد و خورد ما بهش میگیم کندر درمانی برای بیماری های کلیوی هم خوبه و این کندر دو نوع هست تلخ و نسبتا تلخ برای خیلی بیماری ها هم مفیده منم پیشنهاد میکنم ازش استفاده کنید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من این اصطلاحات که باعث افزایش حافظه می شه و نمی دونم هوش رو زیاد می کنه همش الکی
      چون هوش هر فرد فقط می تونه یک ضریب رو داشته باشه تو هر سنی و بیشتر از اون ممکن نیست
      ولی بهتره بگیم که قدرت تمرکز رو بالا می بره و قدرت حافظه رو بالا می بره نه اینکه خود حافظه رو
      البته اضافه کنم که تا اونجایی که یادم هست این کندر رو با اسفند به خاطر بوی خوبش دود می کنند
      ممنون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر منم تقویت حافظه اسم بهتریه
      اگه خواستی بگو تا موضوعو ویرایش کنم»دی

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BehzaD.M.N نمایش پست ها
      به نظر من این اصطلاحات که باعث افزایش حافظه می شه و نمی دونم هوش رو زیاد می کنه همش الکی
      چون هوش هر فرد فقط می تونه یک ضریب رو داشته باشه تو هر سنی و بیشتر از اون ممکن نیست
      ولی بهتره بگیم که قدرت تمرکز رو بالا می بره و قدرت حافظه رو بالا می بره نه اینکه خود حافظه رو
      البته اضافه کنم که تا اونجایی که یادم هست این کندر رو با اسفند به خاطر بوی خوبش دود می کنند
      ممنون
      سلام .
      مطمئن باشید که برای تقویت حافظه و یادگیری درس ها عالیه بهتون پیشنهاد میکنم که موقع امتحان ها حتما استفاده کنید .
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خدادادی نمایش پست ها
      سلام .
      مطمئن باشید که برای تقویت حافظه و یادگیری درس ها عالیه بهتون پیشنهاد میکنم که موقع امتحان ها حتما استفاده کنید .
      مگه ما گفتیم بده؟!
      من خودم استفاده کردم
      من گفتم نگیم حافظه رو افزایش می ده و هوش رو زیاد می کنه !
      خب اینا که افزایش نمی یابند اینا فقط می تونند تقویت بشن
      مقدار هوش و حافظه در همه یکسان هست به بزرگی سر و کله هم ربطی نداره ! بزرگ هم باشه متناسب با بدن بزرگ هست
      افزایش ضریب هوشی و حافظه هم با تفکر های عمیق و کار کشیدن ازشونه که تقویت می شن با این چیز ها نه افزایش می یابه نه زیاد می شه !
      زمانی که شما از ذهنت کار می کشی اگه از اینا استفاده کنی نتیجه خوبی می گیری یعنی می تونم بگم که اینا تغذیه مناسبی برای تقویت حافظه هست انرژی رو برای ذهن تامین می کنند که بهتر بتونه در همه جهات فکر کنه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BehzaD.M.N نمایش پست ها
      مگه ما گفتیم بده؟!
      من خودم استفاده کردم
      من گفتم نگیم حافظه رو افزایش می ده و هوش رو زیاد می کنه !
      خب اینا که افزایش نمی یابند اینا فقط می تونند تقویت بشن
      مقدار هوش و حافظه در همه یکسان هست به بزرگی سر و کله هم ربطی نداره ! بزرگ هم باشه متناسب با بدن بزرگ هست
      افزایش ضریب هوشی و حافظه هم با تفکر های عمیق و کار کشیدن ازشونه که تقویت می شن با این چیز ها نه افزایش می یابه نه زیاد می شه !
      زمانی که شما از ذهنت کار می کشی اگه از اینا استفاده کنی نتیجه خوبی می گیری یعنی می تونم بگم که اینا تغذیه مناسبی برای تقویت حافظه هست انرژی رو برای ذهن تامین می کنند که بهتر بتونه در همه جهات فکر کنه
      به شما میگن ملا لغتی
      حق با شماست
      میدونید که هممون از تمام ظرفیت مغزمون کمک نمیگیریم! شاید از 10 درصد یا 30 درصد یا 50 درصدش استفاده میکنیم.
      این مواد (مثل کندر و بقیه که بعدا براتون میذارم) کمک میکنن درصدش بالا بره و از ظرفیتمون بیشتر استفاده کنیم!
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن