خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درخواست مشاوره فوق ضروری

1-من امسال کنکور دارم 3 ماه هم بیشتر نمونده با توجه به اینکه من رشتم انسانیه میخواستم از مشاوران عزیز و دوستانی که تجربه ی کنکور دادن رو دارن بپرسم تو این 3 ماهی که مونده با برنامه قلمچی برم جلو یا دروسی که کم خوندم و فراموش شده رو دوباره مرور کنم چون هفته قبل هم که از کل دروس پایه امتحان بود نرسیدم و نتونستم آزمون بدم بزارم قلمچی رو کنار درسایی که عقبم رو بخونم یا با قلمچی برم جلود مثلا من تا حالا تاریخ نخوندم ولی بعضی درسا مثل روان یا اقتصاد رو بیشتر از 15 بار دور کردم .
      2- جزوه عربی آقای مدرس رو کسی داره و اینکه چه جوری میشه تهیه اش کرد آنلاین میشه خرید؟
      ممنون میشم کمکم کنید خیلی برام حیاتیه
      --به امید قبولی تو سراسری دانشگاه تبریز حقوق--
      http://ilna.ir/news/mi_news/Original...all/136660.JPG

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.reza نمایش پست ها
      1-من امسال کنکور دارم 3 ماه هم بیشتر نمونده با توجه به اینکه من رشتم انسانیه میخواستم از مشاوران عزیز و دوستانی که تجربه ی کنکور دادن رو دارن بپرسم تو این 3 ماهی که مونده با برنامه قلمچی برم جلو یا دروسی که کم خوندم و فراموش شده رو دوباره مرور کنم چون هفته قبل هم که از کل دروس پایه امتحان بود نرسیدم و نتونستم آزمون بدم بزارم قلمچی رو کنار درسایی که عقبم رو بخونم یا با قلمچی برم جلود مثلا من تا حالا تاریخ نخوندم ولی بعضی درسا مثل روان یا اقتصاد رو بیشتر از 15 بار دور کردم .
      2- جزوه عربی آقای مدرس رو کسی داره و اینکه چه جوری میشه تهیه اش کرد آنلاین میشه خرید؟
      ممنون میشم کمکم کنید خیلی برام حیاتیه
      سلام

اگر مدرسه میری و هنوز درسا رو تموم نکردن که سعی کن درسای مدرسه رو دقیق و هماهنگ ببندی تا حجم برنامه سبک تر بشه و در کنار اون شروع به مرور و تثبیت مباحثی که قبلا خوانده شده.

اگر مدرسه تموم شده سعی کن با یک برنامه منسجم ابتدا درسایی رو که قبلا مطالعه داشتی رو مرور کنی و برای تثبیت اون مطالب تعدادی تست کنکور هم بزنی.

از ادبیات اختصاصی و عربی اختصاصی و ریاضی غافل نشو.

پس : تلفیقی از مباحث جدید و مباحث خوانده شده با اولویت مباحث پرتکرار در کنکور سراسری.

موفق و پیروز باشی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بر شما.
      دوست خوبم شما در ابتدای کار یک آزمون در منزل از خودت بگیر و ببین چقدر از مباحث رو کامل و چقدر رو ناقص مطالعه کردی سپس اونهایی که به تسلط رسیدی رو مرور ( به روش تستی از کنکورهای سال 80 تا 92 ) کن.
      مطالبی رو هم که نخوندی برنامه ریزی کن و حجم رو تقسیم بر زمان مدنظر خود کن تا سرعت مطالعاتی تون مشخص بشه.از منابع متعدد استفاده نکن . هنوزهم فرصت کافب برای قبولی هست. در درس عربی کتاب انتشارات ایاد فیلی رو پیشنهاد میکنم. کتاب انتشارات کالج هم از کیفیت و حجم مناسبی برخوردار هست.
      برای تستها هم از کتابهای انتشارات چکیده ( وابسته به شکرت تعاونی خدماتی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور استفاده کن ) .
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن