خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

به رمز های dna کد و به رمزهای dna کدون .. ؟

ویرایش توسط Scarlett : 25 شهریور 1396 در ساعت 14:28

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      جمله غلطه!!!!!!!!!!!! البته تا حدی

کدون ها در mRNA هست و یک توالی 3 نوکلوتیدی با قند ریبوز هستن

آنتی کدونها در tRNA هست و یک توالی 3 نوکلوتیدی با قند ریبوز هستن

نوکلوتیدها با قندهای دیوکسی ریبوز هم در DNA هستن (به توالی 3 نوکلیوتیدی در DNA که بعد رونویسی میشن کدون میگن کد) یعنی با این نگاه میشه گفت در DNA کد هست
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

ویرایش توسط amir_t : 19 مهر 1391 در ساعت 11:54

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.DoCi نمایش پست ها
      راستی من اصلا نمیتونم فصل اول زیسته
      یش رو متوجه شممممممممممممممممم همین بحث کدون و رمز و اینا چیکار کنم تو این 2هفته ای که شروع کردم 4باری خوندم اما ...............
      توصیه من اینه که شما این 4 بار رو بکن 5 بار بعدش بکن 6 بار و ..... !!!!!!!

باور کنید شوخی نمیکنم تکرار زیاد خیلی خیلی مهمه تو زیست ولی باید بهتر بخونی منظورم اینه که زود صفحه های کتاب را رد نکن و روی هر کلمه وقت بذار

حتما از یه کتاب کمک آموزشی هم استفاده کن کتاب خیلی سبز و تخته سیاه میتونن برای درک بهتر و فهم مطالب بهت کمک کنن ولی یادت باشه اولین مرحله فهمیدن و یادگیری حفظ کردنه سعی کن کلمه به کلمه کتابا حفظ کنی

بعد با تکرار و استفاده از اون کتابا به مرور یادگیری میاد خودش

یادت باشه یادگیری سلسله مراتب داره و باید زمانش طی بشه مثه این میمونه که کسی که استخوانش شکسته بیاد به دکترش بگه من چی بخورم تا 2 روزه جوش بخوره؟؟!!! خب اون هر چی هم بخوره بازم 2 روزه جوش نمیخوره باید در کنار خوب خوردن!!! صبر هم بکنه تا زمانش طی بشه

شما هم در کنار تکرار زیاد و کتابای بالا به ذهنت اجازه بده تا این مطالب را دسته بندی کنه اونوقت تو یادگرفتی

موفق باشید...
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن