خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question چطور ميتونم رتبه عالي در كنكور كسب كنم؟؟؟

سلام

ا
      ببخشين استاد چطور ميتونم رتبه تك رقمي بيارم؟(امسال پيش تجربي هستم و تابستان رو تقريبا خوب خوندم و 80درصد مطالب پايه رو در تابستان كامل خوندم و تست هاشو حل كردم واسه همه درسا-تا بحال اصلا كلاس كنكوري نرفتم . متسفانه در شهر ما معلم كنكور خوبي وجود نداره و بايد خودم از كتب تستي استفاده كنم و همه معلم هاي مدرسمان هم در حد امتحان نهايي درس ميگن با اينكه در مدرسه خاص درس ميخونم-در كل من اين توانايي رو در خودم ميبينم كه بتونم رتبه تك رقمي بيارم اگه درباره نحوه مطالعه كليه و نحوه صحيح برنامه ريزي براي رسيدن به اين هدف را راهنمايي كنين ممنون ميشم- ميدونم كيفيت مطالعه مهم است ولي حتما براي رسيدن به چنين هدفي با يدهر هفته 80ساعت درس خوند و در كلاس كنكور شركت كرد ؟؟البته من وقتمو خيلي تلف نميكنم و درس هارو مفهومي و با كيفيت بالا ميخونم ولي نميتونم ساعت مطالعه ام رو به80ساعت برسونم-آزمون گزينه2ثبتنام كرده ام بااينكه جامعه آماري اش پايينه ولي سوالاش عاليه آزمون رو تقريبا چطور بزنم اميدواركننده است؟-ميشه راهنمايي كنين كه كلا چطور برنامه ريزي كنم و درس بخونم؟؟ميتونم باياري خدا رتبه خوبي بيارم؟؟
      ليدا از آذربايجان غربي

آقا شايان لطفا نگين كه (سوال تكراري نپرس)

لطفا سريع تر جواب بدين :o

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت شما

امیدواریم که به این هدف برسید اما بهتر بود این سوالتونو تو بخش مشاوره تحصیلی با آقای دکتر افشار مطرح میکردین نه تو بخش زیست

من که مشاور نیستم!! البته آقای دکتر کوچکزاده میتونن کمکتون کنن ولی در کل چون سوال شما و هدفتون کلان هست و فقط به زیست مربوط نمیشه بهتر بود

با آقای افشار مطرح میکردین

موفق باشید....
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)