خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مسئله این است فیزیک پیش گاج یا نشر الگو؟

سلام به نظرتون واسه فیزیک پیش گاج خوبه یا آموزش + تست نشر الگو ؟ اگه میشه کتاب ها رو نقد کنید.
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

2. Top | #2
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه منظورتون گاج توسی فیزیکه
      باید بگم (به نظر من به نظر من) این کتاب برای بچه های فرمول باز عالیه ببین توضیح داده و خودش یه فرمول ساخته ! من زیاد باهاش حال نکردم
      ناگفته نمانم که یکی از دوستای من که ترازش بالاتر از منه میگفت بهترین کتاب گاج توسیه!
      راجع به نشر الگو هم اطلاعی ندارم
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی خدادادی نمایش پست ها
      سلام به نظرتون واسه فیزیک پیش گاج خوبه یا آموزش + تست نشر الگو ؟ اگه میشه کتاب ها رو نقد کنید.
      دوستمون تا حدودی درست میگه گاج فرمول بازی کرده1خورده یعنی کلا توی پیش اکثرا همین کارو کردن
      ولی نسبت به سایر کتابا گاج راه حل های تستی رو بهتر پوشش و توضیح داده

ولی یادگرفتن با اثبات و بعضی جاها تحلیل خییییلی مهمهمخصوصا توی پیش

الگو هم کتاب بدی نیست ولی من واسه پیش گاج رو قویتر و بهتر میبینم از نظر آموزشی--فضای خشکش فهمیدن رو سخت کرده)

از نظر من واسه تست یکی از این منابعی رو که گفتی بخر ولی واسه آموزش از فیزیک دریافت استفاده کن
      تازگیا هم پیش2ش بالاخره رسید
      توضیح خیلی خوبی داره

پیش1

پیش2

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز بزار اول جواب سئوال اولتا بدم بعد یه منبع خوب برات معرفی میکنم

- گاج نقره ای ( افسانه کتاب ها) : یکی از محاسن بارز این کتاب مربوط به گرافیک بالای ابین کتاب و تمام کتاب های نقره ای است که هر خواننده ای را جذب خودش میکنه و در تفهیم بعضی مسائل کار آمده . از دیگر محاسن

این کتاب میتوان به عنوان یک منبع تست استاندارد بهش اطمینان کرد . اما نکته قابل تمرکز و موردنقادی بر روی درسنامه است که در قشمت پاسخ های تشریحی آورده شده است ایراد بنده به این درسنامه این است که با

توجه به اینکه خیلی کامل است ولی زیادی کامل است یعنی شما با خوندن این درسنامه از قدرت تحلیل تون کم خواهد شد و به یک حلال حرفه ای مشئله تیدیل نخواهید شد در صورتی که بعضی از نکات گفته شده در بعضی ا

از موارد اضافی بوده و این نکات را باید در قالب حل کردن تست های متنوع بدست آورد نه در قالب درسنامه و اشکال دیگر در پاشخ تشریحی است با این که رویکرد پاسخ تشریحی تقریبا آموزشی است اما بعضی از جواب ها

بسیار طولانی بوده . در صورتی که اصلا لازم به این همه تفضیل نبوده شاهد عینی مصداق بنده مقایسه پاشخ تشریحی سئوالات کنکور در دو کتاب گاج نقره ای و انرژی اتمی است.

2-انرژی اتمی : یکی دیگر از کتاب های مورد اطمینان کتاب انرژی اتمی است .شاید به محض شنیدن این اسم بگید کتاب سختی هست اما من به شما قول میدهم این کتاب دارای بیانی به مراتب ساده تر از گاج بوده

و دارای تست هایی هم اندازه گاج است . اما ایراده وارده بنده به این حقیقت است که شما با خواندن این کتاب در مفاهیم فیزیک غرق خواهید (احتمال خفه شدن زیاده) که این مهم باعث کند پیشروی شده و در تست ها و

مسائل کارایی چندانی نداره (تجربه چند تا پشت کنکوری بود. )

حالا من یه چیزی به شما پیشنهاد میکنم امیدوارم به کارتون بیاد

جزوه ی فیزیک مکتبستان

خدا وکیلی اصلا قصد تبلیغ ندارم چیزی بوده که خوب بوده منم به شما پیشنهاد میکنم

درسنامه بسیار عالی داره در حین تدریس هم تست های خوبی حل کرده هر مبحث را از پایه شروع کرده و تا آخرش رفته به طوری که شما بعد از خوندن درسنامه میتونید تست های یک قدم تا 100 گاج را به راحتی بزنید اینم لینکش

لینک

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من جفتش رو دارم گاج عاليه شك نكن!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsjohvid نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز بزار اول جواب سئوال اولتا بدم بعد یه منبع خوب برات معرفی میکنم

- گاج نقره ای ( افسانه کتاب ها) : یکی از محاسن بارز این کتاب مربوط به گرافیک بالای ابین کتاب و تمام کتاب های نقره ای است که هر خواننده ای را جذب خودش میکنه و در تفهیم بعضی مسائل کار آمده . از دیگر محاسن

این کتاب میتوان به عنوان یک منبع تست استاندارد بهش اطمینان کرد . اما نکته قابل تمرکز و موردنقادی بر روی درسنامه است که در قشمت پاسخ های تشریحی آورده شده است ایراد بنده به این درسنامه این است که با

توجه به اینکه خیلی کامل است ولی زیادی کامل است یعنی شما با خوندن این درسنامه از قدرت تحلیل تون کم خواهد شد و به یک حلال حرفه ای مشئله تیدیل نخواهید شد در صورتی که بعضی از نکات گفته شده در بعضی ا

از موارد اضافی بوده و این نکات را باید در قالب حل کردن تست های متنوع بدست آورد نه در قالب درسنامه و اشکال دیگر در پاشخ تشریحی است با این که رویکرد پاسخ تشریحی تقریبا آموزشی است اما بعضی از جواب ها

بسیار طولانی بوده . در صورتی که اصلا لازم به این همه تفضیل نبوده شاهد عینی مصداق بنده مقایسه پاشخ تشریحی سئوالات کنکور در دو کتاب گاج نقره ای و انرژی اتمی است.

2-انرژی اتمی : یکی دیگر از کتاب های مورد اطمینان کتاب انرژی اتمی است .شاید به محض شنیدن این اسم بگید کتاب سختی هست اما من به شما قول میدهم این کتاب دارای بیانی به مراتب ساده تر از گاج بوده

و دارای تست هایی هم اندازه گاج است . اما ایراده وارده بنده به این حقیقت است که شما با خواندن این کتاب در مفاهیم فیزیک غرق خواهید (احتمال خفه شدن زیاده) که این مهم باعث کند پیشروی شده و در تست ها و

مسائل کارایی چندانی نداره (تجربه چند تا پشت کنکوری بود. )

حالا من یه چیزی به شما پیشنهاد میکنم امیدوارم به کارتون بیاد

جزوه ی فیزیک مکتبستان

خدا وکیلی اصلا قصد تبلیغ ندارم چیزی بوده که خوب بوده منم به شما پیشنهاد میکنم

درسنامه بسیار عالی داره در حین تدریس هم تست های خوبی حل کرده هر مبحث را از پایه شروع کرده و تا آخرش رفته به طوری که شما بعد از خوندن درسنامه میتونید تست های یک قدم تا 100 گاج را به راحتی بزنید اینم لینکش

لینک

نمونه جزوش ک چیزه شاخی نبود!تقریبا همون گاجه!
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان بازار جزوه ها به خاطر تبلیغات خیلی گرم شده)))

درحالی که از نظر ظاهری مسلما کتاب بهتره و از نظر کیفیت آموزشی بهترین جزوه ها هم در حد همین کتابا هستن
      حالا می ارزه واسه جزوه خرج بیشتری کنید در حالی که با خرج کمتر همون مطالب رو در قالب کتاب و خیلی خوشگلتر میتونید داشته باشید؟؟؟!!!!!
      البته شاید حرفم درباره همه درسا صدق نکنه ها ولی فیزیک رو مطمئنم چون جزوه ی میرحسینی و چند تا دبیرای معروف دیگه-ازجمله مصلایی-رو هم دیدم بقیه هم درهمین حدودا هستن
      پس خرید جزوه واسه فیزیک فقط دور ریختن پول هست
      ________

ضمن اینکه کتاب فیزیک پیش دریافت مولفش(ذهبی)یکی از اساتید آوزشگاه هدف هست و انصافا کلاسش با این کتابش هیچ فرقی نذاشته

ویرایش توسط M o h a m m a d : 28 اسفند 1392 در ساعت 12:49

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیزیک گاج استانداردتره نسبت الگو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام لطفا جناب مدیر بخش هم جواب بدن : فیزیک دریافت اون جلد دوم پیش 1 تسته ؟ بعدش آموزشش کامله یعنی از درسنامه های گاج بهتره ؟ خوب حالا اگه واسه آموزش دریافت خوندم بعد واسه تست الگو یا گاج ؟ اونوقت زیاد وقت گیر نیست ؟ بعدش درسنامه های دریافت طبق روال کتاب جلو میره ؟ شرمنده زیاد پرسیدم ولی تو رو خدا جواب بدید .
      ویرایش توسط khomeini : 23 تیر 1393 در ساعت 16:06

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question فیزیک پیش فار

سلام . فیزیک پیش فار چگونه کتابیست ؟ قدرت الگو یا گاج رو داره ؟ هرکس خونده جواب بده ؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فقط میدونم حجمش زیاده.گاج باید بهتر باشه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      گاج خیلی پاسخنامش حجیمه.ولی فیزیک جوکار پاسخ های منطقی ومتعادل داره واینجوری راحت ترجلومیرید.درضمن فیزیک جوکارعلاوه بر تمام ویژگی هایی که گاج داره سوال های گزینه 2 روهم داره که خودتون می دونید سوال های توپی هستن.این نظرمنه.درضمن اگه یادتون باشه تاچندسال پیش فیزیک گاج را همان آقای جوکارمی نوشت واین نشون می ده سابقه ی ایشون بیشتره وهمه می دونید که اون زمونا همه دانش آموزای خوب اکثرا ازاون استفاده می کردن.به نظرم چون همه ی سوالای کنکور وسنجش وآزاد وگزینه 2 رو داره وحتی مهم ها ستاره دار هستند خیلی عالیه ودیگه واقعا نیاز به هیچ چیزدیگه ای نیست چون درواقع همه نوع تیپ تست رو زدی وخیالت مطمئنه.درسنامه هاش هم اگه ازگاج بهترنباشه بدترهم نیست وخیلی خوب ومنطقی است.البته به نظرم این جورکتاب های تست که درسنامه خلاصه دارن واسه کسایی خوبه که یه معلم خوب دارن وبا اون جلو میرن وازروی این کتاب ها تست می زنن ودرسنامه های خلاصه رو مدام مرور می کنن.بازم میگم این نظرشخصی من بود.هرکی موافقه تشکر رو بزنه.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khomeini نمایش پست ها
      سلام لطفا جناب مدیر بخش هم جواب بدن : فیزیک دریافت اون جلد دوم پیش 1 تسته ؟ بعدش آموزشش کامله یعنی از درسنامه های گاج بهتره ؟ خوب حالا اگه واسه آموزش دریافت خوندم بعد واسه تست الگو یا گاج ؟ اونوقت زیاد وقت گیر نیست ؟ بعدش درسنامه های دریافت طبق روال کتاب جلو میره ؟ شرمنده زیاد پرسیدم ولی تو رو خدا جواب بدید .
      نقل قول نوشته اصلی توسط khomeini نمایش پست ها
      سلام . فیزیک پیش فار چگونه کتابیست ؟ قدرت الگو یا گاج رو داره ؟ هرکس خونده جواب بده ؟

بعله جلد 2 پیش1 تست هست!
      درسنامه های هر2خوبن ولی درسنامه ای که همراه با حل مثال های متنوع باشه(دریافت) رو من بهتر میبینم مخصوصا توی فیزیک و ریاضی چون تثبیت مطلب با مثال حین درس خیلی موثر هست
      اینم اضافه کنم که گاج توی فصل1و2پیش درسنامه هاش خیلی فرمول محور هست وخوب نیست ولی سایر فصولش خوبه! گاج بدون اثبات توی دینامیکن کلی فرمول در آورده که بعضیاشم کاربرد خیلی زیادی نداره ولی دریافت خودش همه چیزُ یادت داده
      به عبارت بهتر دریافت ماهیگیری یاد داده ولی گاج توی این2تا فصل ماهی داده!
      ولی بازم میگم که درسنامه های گاج هم عالیه
      وقت گیر؟خب اگر بخواید آموزش همه ی منابعتون رو بخونید حتمن وقت گیره!و دچار سردرگمی هم میشین شما باید یکی رو انتخاب کنی و همون رو بخونی
      اگر2تا منبع بخری که بگی من آموزش رو از این میخونم تست رو از اون میخونم مطمئن باش آموزش هر جفتشو میخونی(حالا کامل هم که نه! ناقص میخونی) و این فقط بیشتر سردرگمت میکنه تا اینکه وضعت بهتر بشه!
      بعله/ توی دریافت ترتیب مطالب با کتاب درسی منطبق بود
      ولی توصیه من اینه که چون اکثرا با گاج نتیجه میگیرن خودتو در گیر سایر منابع نکن و همونو بخر آخه فکرشو که میکنم از نظر اقتصادی خرید اون به صرفه تره ا اینکه دریافت رو بخونی و بازم واسه تست کتاب دیگه بخری خب خیلی خرج اضافی میکنی!
      تو فقط اگر دیدی اون 2 فصل اول رو زیاد نپسندیدی از گاج جلد 1 دریافت هم بخر!
      اضافه کنم که فار رو اصلا توصیه نمیکنم
      تستای کتابِ آموزشش زیاد استاندارد نیس(که چون کتاب آزمونش جداست این طبیعیه)
      درسنامه هاش حجیمِ
      1جورایی مث مبتکران هست
      من خودم جلد1پیش یکش رو خریدم و خیییلی پشیمون شدم!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیاد اینجا جاش نباشه ولی کسی میدونه واسه ازمون بعدی قلمچی باید تا کجای فیزیک پیش گاج رو بخونم ؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      شیاد اینجا جاش نباشه ولی کسی میدونه واسه ازمون بعدی قلمچی باید تا کجای فیزیک پیش گاج رو بخونم ؟
      capture.jpg
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن