خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      VCP
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Cool آيا دروس عمومي را بخوانم؟ يا اختصاصي را؟ آيا فقط تست هاي كنكور را بخوانم

با سلام خدمت دكتر افشار
      من دانش آموز سال چهارم رشته رياضي فيزيك هستم. من تا اين لحظه(يعني 12 خرداد ماه سال 91) براي كنكورسراسري سال 91 هيچ گونه مطالعه اي نكردم و درس نخواندم. البته براي امتحانات نوبت دوم سال چهارم خود حداكثر نيمه ي دوم هر كتاب را ( چون 15 نمره از نيمه دوم بود) خواندم آن هم در ايام فرجه امتحانات.
      اكنون در اين فرصت باقي مانده چه كار كنم؟ با چه برنامه اي پيش بروم؟ آيا سال دوم ، سوم يا چهارم را بخوانم؟ آيا دروس عمومي را بخوانم؟ يا اختصاصي را؟ آيا فقط تست هاي كنكور را بخوانم؟ چه كنم؟ به دادم برسيد.
      ممنون از عنايتتون.

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VCP نمایش پست ها
      با سلام خدمت دكتر افشار
      من دانش آموز سال چهارم رشته رياضي فيزيك هستم. من تا اين لحظه(يعني 12 خرداد ماه سال 91) براي كنكورسراسري سال 91 هيچ گونه مطالعه اي نكردم و درس نخواندم. البته براي امتحانات نوبت دوم سال چهارم خود حداكثر نيمه ي دوم هر كتاب را ( چون 15 نمره از نيمه دوم بود) خواندم آن هم در ايام فرجه امتحانات.
      اكنون در اين فرصت باقي مانده چه كار كنم؟ با چه برنامه اي پيش بروم؟ آيا سال دوم ، سوم يا چهارم را بخوانم؟ آيا دروس عمومي را بخوانم؟ يا اختصاصي را؟ آيا فقط تست هاي كنكور را بخوانم؟ چه كنم؟ به دادم برسيد.
      ممنون از عنايتتون.
      سلام .مباحثی از هر درس رو که برات ساده تر هستن انتخاب کن و فقط روی سوالات سراسری 6 سال اخیر کار کن و سعی کن که اونا رو قوی کنی و در کنکور بتونی به سوالاتش جواب بدی . هر روز رو همه درس ها کار کن . ساعت مطالعه ات رو بالا ببر ؛ تا حد زیادی با اینکار اوضاع رو بهتر میکنی

3. Top | #3
      VCP
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      سلام .مباحثی از هر درس رو که برات ساده تر هستن انتخاب کن و فقط روی سوالات سراسری 6 سال اخیر کار کن و سعی کن که اونا رو قوی کنی و در کنکور بتونی به سوالاتش جواب بدی . هر روز رو همه درس ها کار کن . ساعت مطالعه ات رو بالا ببر ؛ تا حد زیادی با اینکار اوضاع رو بهتر میکنی
      ممنونم از پاسختون
      چند سؤال پيش اومد ممنون ميشم پاسخ بديد:
      آيا مي تونم بدون خواندن درس نامه به سراغ سؤالات و تست هاي كنكور سراسري سالهاي گذشته برم و اونا رو كار كنم؟
      آيا ميتوانم از سال دوم سوم و چهارم اون دسته از مطالبي كه مهمتر هستش(يعني تو كنكور بيشتر اومدن) رو بخونم؟ زمان كم نميارم؟
      منظورتون از سؤالاي 6 سال اخير داخل هست يا خارج؟
      در روز چند ساعت بايد مطالعه كنم؟

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم از پاسختون
      چند سؤال پيش اومد ممنون ميشم پاسخ بديد:
      آيا مي تونم بدون خواندن درس نامه به سراغ سؤالات و تست هاي كنكور سراسري سالهاي گذشته برم و اونا رو كار كنم؟
      آيا ميتوانم از سال دوم سوم و چهارم اون دسته از مطالبي كه مهمتر هستش(يعني تو كنكور بيشتر اومدن) رو بخونم؟ زمان كم نميارم؟
      منظورتون از سؤالاي 6 سال اخير داخل هست يا خارج؟
      در روز چند ساعت بايد مطالعه كنم؟
      سلام مجدد .
      بدون خوندن که نمیشه ولی با خوندن سریع و خلاصه میتونی زودتر به سراغ تست ها بری و لم ها و قلق های جواب هارو در تست ها و الگوهای سوال استاندارد کنکور ببینی .
      نگیم هم سال دوم . هم سوم و هم چهارم . مثلا" تمرکز مباحث ساده تر ریاضی رو سال چهارم نیست و اگه رو دوم و سوم کار کنی بهتره . پس بگیم مباحث ساده تر ، از هر سالی که بود .
      بله سوالات خارج و داخل . تمرکزت رو 3 سال اخیر هم بیشتر باشه.
      ساعت مطالعه مقدارش هر چقدر بیشتر بهتر . نمیخوام بهت عددی بگم که الان زده بشی از درس خوندن . ولی مث شب امتحان . درست وقتی که ثانیه ها هم آخر شب و تو تاکسی و پیاده وحیاط مدرسه برات حیاتی بود. با تمام وجو کار کن

5. Top | #5
      VCP
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام مجدد .
      بدون خوندن که نمیشه ولی با خوندن سریع و خلاصه میتونی زودتر به سراغ تست ها بری و لم ها و قلق های جواب هارو در تست ها و الگوهای سوال استاندارد کنکور ببینی .
      نگیم هم سال دوم . هم سوم و هم چهارم . مثلا" تمرکز مباحث ساده تر ریاضی رو سال چهارم نیست و اگه رو دوم و سوم کار کنی بهتره . پس بگیم مباحث ساده تر ، از هر سالی که بود .
      بله سوالات خارج و داخل . تمرکزت رو 3 سال اخیر هم بیشتر باشه.
      ساعت مطالعه مقدارش هر چقدر بیشتر بهتر . نمیخوام بهت عددی بگم که الان زده بشی از درس خوندن . ولی مث شب امتحان . درست وقتی که ثانیه ها هم آخر شب و تو تاکسی و پیاده وحیاط مدرسه برات حیاتی بود. با تمام وجو کار کن
      با سلام مجدد خدمت آقاي افشار
      با توجه به مطالب فوق و شرايط من، آيا من روش جمع بندي سه روز يكبار قلمچي را انجام بدم خوبه؟ د اينكه اين روش يعني چي؟ چه طور بايد اجراش كنم؟ توضيح كامل اگه بديد ممنون. و خواهش ميكنم سريعتر چون شرايط من رو خودتون ميدونيد بازم ممنون.

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام مجدد خدمت آقاي افشار
      با توجه به مطالب فوق و شرايط من، آيا من روش جمع بندي سه روز يكبار قلمچي را انجام بدم خوبه؟ د اينكه اين روش يعني چي؟ چه طور بايد اجراش كنم؟ توضيح كامل اگه بديد ممنون. و خواهش ميكنم سريعتر چون شرايط من رو خودتون ميدونيد بازم ممنون.
      چون چیزی مطالعه نکردی اول باید مباحثی از هر درس رو انتخاب و اونا رو سریع جمع کنی سپس آزمون های جتمع رو شروع کنی . جمع بندی برای شما بین 10 الی 14 روز باید باشه . فایل صوتی استاد رو هم شاید قرار دادیم در صفحه اصلی سایت که مسلما" به دردتون میخوره و در 20 دقیقه آخرش در مورد شیوه کار شما و دانش آموزان مثل شما توضحاتی داده شده

7. Top | #7
      VCP
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چون چیزی مطالعه نکردی اول باید مباحثی از هر درس رو انتخاب و اونا رو سریع جمع کنی سپس آزمون های جتمع رو شروع کنی . جمع بندی برای شما بین 10 الی 14 روز باید باشه . فایل صوتی استاد رو هم شاید قرار دادیم در صفحه اصلی سایت که مسلما" به دردتون میخوره و در 20 دقیقه آخرش در مورد شیوه کار شما و دانش آموزان مثل شما توضحاتی داده شده
      با سلام مجدد خدمت آقا دكتر افشار عزيز
      يه سوال ديگه ....
      براي من با توجه به شرايطم خواندن چه منبعي ، چه جزوه اي ، يا ...... كه بشه با خودندش تست زد رو پيشنهاد ميكنيد. منظورم يك درسنامه خلاصه هست كه كارم رو راه بندازه و براي مفيد باشه.
      ممنون

8. Top | #8
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام مجدد خدمت آقا دكتر افشار عزيز
      يه سوال ديگه ....
      براي من با توجه به شرايطم خواندن چه منبعي ، چه جزوه اي ، يا ...... كه بشه با خودندش تست زد رو پيشنهاد ميكنيد. منظورم يك درسنامه خلاصه هست كه كارم رو راه بندازه و براي مفيد باشه.
      ممنون
      سوال خوبی پرسیدی . سر وقت کتاب خاصی نمیشه رفت . حدودا" هیچ کتابی این مدلی کار نکرده از یک انتشارات . مگر اینکه بری سمت کم حجم و مقوی های خیلی سبز تو درس هایی که داره و خلاصه درسنامه های تست قرمز . یا مطمئن باشی و هزینه کنی و معلم خصوصی بگیری تا قسمت هایی رو باهات کار کنه و یا ریسک کنی و بری سمت دی وی دی هایی که میگن تو فرصت کم جواب میده و امیدوار باشی که تا حدی بتونه برسونه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن