خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

سریال پایتخت 3

تهیه‌کننده «پایتخت 3» تأکید کرد تمام لوکیشن‌ها و شخصیت های جدیدی که به این سریال اضافه می‌شوند بر مبنای قصه است و نزدیک شدن روایت این سریال به موضوعات ورزشی حضور بک مجری مشهور عرصه ورزش در این سریال را به دنبال داشته است.
      الهام غفوری تهیه‌کننده «پایتخت 3» درباره آخرین وضعیت این سریال به مهر، گفت: ما سریال را بر مبنای قصه جلو می بریم و قصه، لوکیشن‌های بعدی ما را مشخص می‌کند. اکنون قرار نیست بازیگر جدیدی به سریال اضافه شود مگر اینکه به اقتضای قصه چنین اتفاقی بیفتد.

وی افزود: شخصیت‌های محوری و ثابت «پایتخت 3» خانواده معمولی هستند و اصولا اتفاقات حول محور زندگی آنها رخ می دهد. تنها رویکرد متفاوت ما در این سری از سریال نزدیک شدن به مباحث ورزشی است و به تازگی بهرام شفیع مجری ورزشی به ما پیوسته و قرار شده در استودیو برنامه «ورزش و مردم» بخش هایی از سریال با حضور او و علیرضا رضایی قهرمان سابق کشتی ایران و اولین مدال‌آور تاریخ کشتی ایران در دسته فوق سنگین المپیک ضبط شود.

در «پایتخت دو» با توجه به نزدیک شدن به انتخابات، موضوعات سیاسی در قصه مورد توجه قرار گرفته بود که از آن جمله می‌توان به نامه به رییس جمهور اشاره کرد.

از آن جایی که همواره مقدم می‌کوشد مباحث روز را در سریال‌هایش بگنجاند به نظر می رسد با توجه به نزدیک شدن به جام جهانی، این سریال توجه جدی به فوتبال داشته باشد و ازحضور چهره‌های ورزشی بهره بگیرد. پرداخت به ورزش کشتی نیز که به دلیل سیر قصه و ورود شخصیت نقی به این عرصه بوده است.

در خلاصه داستان سری سوم «پایتخت» آمده است: در شب عروسی ارسطو، حادثه‎ای روی می‎دهد که باعث می‌شود نقی که از چند ماه قبل بیکار است، پریشان و افسرده شود. او با تشویق خانواده به ورزش کشتی که در جوانی به آن مشغول بوده روی می‌آورد و پا در مسابقات کشتی پیشکسوتان می‎گذارد، اما ماجرایی در خلال کشتی پیش می‌آید که نقی و خانواده‎اش را وارد ماجراهایی تازه تر می‌کند.

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، سارا و نیکا فوقانی اصل و علیرضا خمسه بازیگران اصلی این سریال هستند.

همچنین هنرمندانی چون مهران احمدی، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی و جمعی از بازیگران تئاتر به عنوان بازیگران مهمان در این اثر حاضر شده اند.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من از سری اول و دوم این سریال خیلی خاطره دارم سریال قشنگیه

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چه ساعتی و چه کانالی میده؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafise74 نمایش پست ها
      چه ساعتی و چه کانالی میده؟
      شبکه یک عزیزم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیلمبرداریش همین جا بود...بابا پنجعلی برده بودن بیمارستان... راستی امسال ارسطو هم ازدواج میکنه

A SONG OF ICE AND FIRE

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله دیگه سر قضیه دادن کلیه با یه دختر آشنا شده بود

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقای الف نمایش پست ها
      فیلمبرداریش همین جا بود...بابا پنجعلی برده بودن بیمارستان... راستی امسال ارسطو هم ازدواج میکنه
      خو علی جان داداش تو الان کوجاییی؟؟؟؟؟!!!!هوم؟؟
      بیچاره من گفتم دیگه ناکام از دنیا میره:خخخخ

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      خو علی جان داداش تو الان کوجاییی؟؟؟؟؟!!!!هوم؟؟
      بیچاره من گفتم دیگه ناکام از دنیا میره:خخخخ
      قائمشهر...
      داداش شما برو درستو بخون وگرنه خدایی نکرده زمان پخش پایتخت 4بازم باید برا کنکور بخونی...صدبار دیگه پخش میکنن

A SONG OF ICE AND FIRE
      ویرایش توسط namkarbary : 20 اسفند 1392 در ساعت 20:51

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن