خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      دیدم دمت گرم
      خواهش داداش. وظيفم بود

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1377 نمایش پست ها
      با خودش تماس بگیرید و چند تا سئوال جون دار(مشاوره ای ) ازش بپرسید
      سلام به همه دوستان بخاطر اسباب کشی دفتر جدید در میدان انقلاب سرم شلوغ بود و نمیتونستم جواب تلفن بدم
      برای آشنایی با مشاوره در وبسایت بنده (ریاضی صد) قسمت مشاوره ی بالای سایت میتونید ببینید فایل ها و متن ها را
      ضمنا اینم بگم که بنده خودم هیچ مشاوری هیچ دبیری نداشتم-هیچ دی وی دی هم استفاده نکردم و...
      آره آدم تنهایی هم میتونه همونطور که من تونستم-شما بجای تلف کردن وقت و کامنت در اینجا برید درس بخونید.......
      شماره هم تو سایت هست هرکی خواست صحبت کنه با رزرو وقت-اینم بگم حدود 300 نفر تو صف هستند الان و ظرفیت مشاوره ماهانه هم تکمیل شده-یعنی اگر تصمیم گرفتید که مشاوره بنده انتخاب کنید پر شده ظرفیت- پس دلیلی نداره تحقیق کنید.شاد باشید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان بخاطر اسباب کشی دفتر جدید در میدان انقلاب سرم شلوغ بود و نمیتونستم جواب تلفن بدم
      برای آشنایی با مشاوره در وبسایت بنده (ریاضی صد) قسمت مشاوره ی بالای سایت میتونید ببینید فایل ها و متن ها را
      ضمنا اینم بگم که بنده خودم هیچ مشاوری هیچ دبیری نداشتم-هیچ دی وی دی هم استفاده نکردم و...
      آره آدم تنهایی هم میتونه همونطور که من تونستم-شما بجای تلف کردن وقت و کامنت در اینجا برید درس بخونید.......
      شماره هم تو سایت هست هرکی خواست صحبت کنه با رزرو وقت-اینم بگم حدود 300 نفر تو صف هستند الان و ظرفیت مشاوره ماهانه هم تکمیل شده-یعنی اگر تصمیم گرفتید که مشاوره بنده انتخاب کنید پر شده ظرفیت- پس دلیلی نداره تحقیق کنید.شاد باشید
      خوب شد شریف درس نخوندی مگرنه ما رو دار میزدی
      رفتی دانشگاه امیرکبیر محاسبات سنگین دانشگاهی رو انجام میدی بعد میای سوالات ریاضی تجربی رو 100 میزنی برای تو باید مثل آب خوردن باشه دیگه
      والله یک کم تواضع لطفا

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

ویرایش توسط M o h a m m a d : 24 اسفند 1392 در ساعت 17:18 دلیل: محمد جان:مودب:)))

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پیاده شو با هم بریم! کجا به این سرعت؟!
      دادا مگه چی کار کردی؟ دانشگاه قبول شدی! کی؟ 91 و 92؟
      اونموقع اگر بدون مشاور و بدون هیچ چیز اضافی هم می شد با تکیه بر متن کتاب به آسونی وارد دانشگاه شد
      داداش مهندسی معکوس رو که بلدی! اون موقع به راحتی می شد با این روش هر درسی رو 100 زد!
      پس واسه ما هی نگو فلان کردم و فلان شدم
      کلا فاز منفی می دی خدا کمک کند اونایی رو که می خوان از تو مشاوره بگیرن
      این چند سال قبل کلا کنکور شده مفهومی شده ترکیبی یعنی سه سال دبیرستان رو می تونند توی یک تست بدن به خورد دانش آموز !
      حالا دیگه واسه ما هی قلمز در مکن !
      عزت زیاد

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به به...!!!
      حامدجووون... مشتاق ديدارت بوديم.تكنيكاي مهندسي معكوستو ي وقت برا كسي رو نكني... توكه به اوووصطاد هصين عحمدي دوتا سور زدي!!!مي دوني كه ملت از ممسني و پيرانشهر نميكوبن بيان پيش تو كه تكنيكاتو لو بدي خدايي نكرده،زبونم لال همه بيان رياضيشونو ١٠٠ بزنن،نكن اين كارو كه هم تو حيفي و هم دانش اموزاي تك رقميت!!! واااي نمي دوني كه!!! الان خوانچه زر و افشين ملاك پور و سروش مومني و... كه تورو ديدن مو به تنشون سيخ شده!!! عجب مهندسي معكوووس!!!
      زير ديپلم حرف بزن جناب مهندس دليجه!!!
      پسرخوب گواهي عدم سوپيشينه كه ازت نمي خوان بگيرن!!! توكي هستي كسي بخواد ي ثانيه حرومت بشه.
      توكه هرروز مسواك ميزني هنوز دهنت داره بوشير ميده بچه!!! برو بچه،برو ترمتون شرو نشده هنو با تكنيكاي مهندسي معكوست ي nدور سورساتو مرور كن...
      خرمايي كه تو داري ميخوري هستش تو جيب منه.عزت زياد...
      اها راستي،يادم رفت مي خواستم اول بهت ياد بدم ريشه مشاوره چيه؟؟؟!!!(ببخشيد ديگه پيريه و هزار دردسر...)
      ببين گل پسر:
      مشاوره مصدره باب ثلاثي مزيد مفاعله هستش.
      چي؟!
      ياد نگرفتي!!؟؟
      بابا توكه ميگفتي نابغه اي!!! نگو كاليفم نيستي... اشكال نداره گريه نكن برات صرفش مي كنم:
      شاوٓرٓ->يُشاوِرُ->مُشاوٓرٓه
      افررررين ياد گرفتي...!!! حالا بدو برو اسباب كشي كن،ا گرفتمش ميزتو برو سمت چپ اهان اهان برو برو برو بنظرم بزاريمش تو اون اوتاق،ايول گرفتي بلندش كنيم؟! مواظب باش نيوفته رو پات برو برو برو اها همينجا خوبه،الان ميرم صندليتو برات بيارم...
      ميگم بهتر نبود به جا دفتر ي طويله اجاره مي كردي؟! اخه ٣٠٠تا گوسفند و ي چوپون و صد البته سگ گله كه اينجا جا نميشين ٣٠٣تايي؟؟؟!!! اي بابااا!!! اووووستاد كافي نبود به گوسفند زبلم سور زدين شماها؟! اي بابا توديگه هستي؟؟؟ سم همه رو از پشت بستي!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

Sent from my Galaxy Note 10.1 2014 using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بسته شد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)