خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

معرفی جدیدترین فهرست از دانشگاههای برتر جهان/ هاروارد همچنان در صدر

موسسه رتبه بندی تامسون رویترز، در گزارش سال 2014 خود یکصد دانشگاه برتر جهان را معرفی کرد.

موسسه رتبه بندی تامسون رویترز ، در گزارش سال 2014 خود یکصد دانشگاه برتر جهان را معرفی کرد.بر اساس این گزارش که دانشگاه ها را در سال 2013 مورد بررسی قرار داده است؛ دانشگاه هاوارد، دانشگاه فناوری ماساچوست (MIT) و دانشگاه استنفورد هر سه از آمریکا، رتبه های اول تا سوم برترین دانشگاه های جهان را به خود اختصاص داده اند.دانشگاه های کمبریج و آکسفورد از انگلیس، دانشگاه برکلی در کالیفرنیا، پرینستون، ییل، موسسه فناوری کالیفرنیا و دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس رتبه های چهارم تا دهم را از آن خود کرده اند.بر اساس این رتبه بندی 28 دانشگاه از 50 دانشگاه نخست این فهرست آمریکایی ، 6 دانشگاه انگلیسی، 3 دانشگاه ژاپنی، 3 دانشگاه کانادایی و دانشگاه هایی از چین، سوئیس، کره جنوبی، هلند، استرالیا آلمان و هنگ کنگ دیده می شود.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدایا آرزوی قبول شدن در داشگاهی (تهران) را داریم که در بین 150 دانشگاه برتر دنیا نیست (170دقیقا)
      خدایا,,,, این تحفه را از ما دریغ نکن !!!!

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam_9910 نمایش پست ها
      خدایا آرزوی قبول شدن در داشگاهی (تهران) را داریم که در بین 150 دانشگاه برتر دنیا نیست (170دقیقا)
      خدایا,,,, این تحفه را از ما دریغ نکن !!!!
      170 هست؟؟
      من 2013 که نگاه کردم چهارصدو خوردی بودا!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزيز جام پس امير كبير كو ........ بابا فك نكنم اينا معتبر باشن من خودم تو نت سرچ ميكنم هر سايتي يه چيز زده نمي دونم كدوم رو باور كنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      جالب بودن
      یعنی امکانش هست روزی ادم تو این دانشگاه ها درس بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      آن قدر براي ديگران خوب باش که بزرگترين تنبيهت براي ديگران گرفتن
      خودت
      از آن ها باشد .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن