خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

>>>طرح جامع دین و زندگی 100 کسی آقای یوسفیانپور رو میشناسه؟<<<

کلاس 4 روزه آقای یوسفیانپور قراره تو تبریز برگزار بشه...کسی اصن این آقای یوسفیانپورو میشناسه؟؟؟تا بحال کسی سر کلاسشون شرکت کرده؟؟؟ بعد گفتن که هزینه اش برا 4 روز میشه 175 هزار تومن...آیا ارزش داره...من فیلمایی که گذاشته بودنو رفتم نگاه کردم بد نبود ولی هنوز مطمئن نیستم بشه باهاش تستای کنکورو زد...شمام برید فیلمارو ببینید...نظرتون چیه؟؟؟

2. Top | #2

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SòHeil نمایش پست ها
      کلاس 4 روزه آقای یوسفیانپور قراره تو تبریز برگزار بشه...کسی اصن این آقای یوسفیانپورو میشناسه؟؟؟تا بحال کسی سر کلاسشون شرکت کرده؟؟؟ بعد گفتن که هزینه اش برا 4 روز میشه 175 هزار تومن...آیا ارزش داره...من فیلمایی که گذاشته بودنو رفتم نگاه کردم بد نبود ولی هنوز مطمئن نیستم بشه باهاش تستای کنکورو زد...شمام برید فیلمارو ببینید...نظرتون چیه؟؟؟
      چن ماه پیش قرار بود آرام فر بیاداردبیل و برا 10 جلسه هم چند میلیون میگرفت!!! خیلی از دوستایی که میشناختم رفتن ... اما... ! یه سر انگشت هم براشون مفید نبوده! همونایی رو میگفت که همه میگفتن!

به قول معلممون اینا اگه خریدار داشتن میموندن همون شهرشون ! را دیگه به این شهر و اون شهر میرفتن؟>
      Çoban oldum gidiyorum
      Yapayalnız bu diyardan

Kar'ın oldum eriyorum
      Güneş olma yamacımda
      Irmağın olurum senin
      Sularım önünde durma

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      داداش گلم من اصلا به سختی از کسی تعریف می کنم البته اگر تعریف کردنی باشه می کنم
      اکثراً واقعیت رو می گم
      آقای توحید خالدان از شهر تبریز و آقای یوسفیان پور فکر کنم از آزربایجان غربی باید باشه دقیق نمی دونم
      ولی با توجه به فیلم هاش که تصویری هستند نباید قضاوت کنی چون تدریسشون حضوری خواهد بود یا غیر اینه؟
      به نظر من دین و زندگی زیاد درس سختی نیست اگه زیاد هم نخونی 50 درصد می زنی ولی اگه بتونی بالای 50 بزنی اگه راهی که بتونی باهاش این کار رو کنی دریغ نکن
      به ظر خود من خیلی عالی تدریس می کنند خب تو وقتت هم رفه جویس می کنی !
      چهار روزی همه دین و زنگی رو می بندی می زاری کنار
      داداش گلم شما هم فکر کنم تورکی چون عکس ستار جون رو هم گذاشتی تو آواترت این رو به عنوان یک قارداش می گم که فرصت رو از دست نده
      داداش اینا از خود تبریز هستند و هیچ کسی نمی یاد به شهر خودش خیانت کنه و یقین بدون که کارشون درسته
      البته من اونی که می دونم و یقین دارم رو می گم سبک سنگین کردنش با خودته

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      هيچكس سطح درسي شما رو نميدونه.و نميدونه اون4روز همايش حال استاد خوبه يا بد كه بخواد خوب درس بده .يا حال شما خوبه يا بد كه بخواين درس گوش بدين.خودت سبك سنگين كن.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال دارم
      آقای یوسفیانپور دی وی دی های آموزش مثل اساتید دیگه نداره؟
      من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام من که نمونه فیلم هاش رو دیدم عالی بود خیلی خوشم اومد
      اما دینی درسی نیست که نیاز به کلاس داشته باشه خودت میتونی بخونی راحت بالای 80 بزنی مثل من که فقط با کتاب درسی 80 و خورده ای زدم

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصلاً به این چیزا نیست
      مثال میزنم مثلاً یه شخصی هیچی از دین و زندگی بلد نیست میره می شینه سر جلسه انتظار معجزه داره اونوقت میگه خوب نبود ولی یه شخص مثلاً با کمک همون معلم جای 50٪ اگه 60٪ هم بزنه مفیده

به هر حال کلاً من کلاس های کنکور رو توصیه نمی کنم اونم واسه درس دینی که همش حفظی و اصلا نیاز به کلاس نداره. خودت بشین کتاب رو کامل بخون و بعد آیات رو حفظ کن و کتاب های گاج رو کار کن
      اگرم خواستی هذینه کنی بشین توی خونه و راحت دی وی دی های اساتید معروف که کمتر از 50 هزار تومان هستند رو تهیه کن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگرم خواستی هذینه کنی بشین توی خونه و راحت دی وی دی های اساتید معروف که کمتر از 50 هزار تومان هستند رو تهیه کن
      الان سوالم همینه.
      چون آموزش آقای یوسفیانپور خیلی عالیه خواستم ببینم دی وی دی آموزش داره یا نه.

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه داشته باشه توی اینترنت سرچ کنی باید باشه وگرنه بعیده بتونی گیر بیاری

کلاً درسی مثل دین و زندگی نیازی به دی وی دی هم نداره و معمولاً همش به خوندن خودته و هر چی آیه بیشتر بتونی حفظ کنی و به کتاب مسلط باشی بهتر می تونی تست بزنی...

بهتره کتاب گاج یا گاج آیات و نکات رو بخرید و به مدت 1 ماه روزی 2 ساعت اونو کار کنید و موقع کنکور هم یه مرور کنید مطمئنا به درصد خوبی می رسید

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همین مونده که کنکوررو بیان با شن و ملات به آدم درس بده.. من که رفتم همش مهندس بازی بود توی فیلماش .. آخر گیج شدم کی مهندسه کیی کارگر....

این کار مثل اینه که خواسته باشی لقمه رو از زیر پات دهنت کنی.. والا...

برید درس تو بخونید و مثل حامد خان 80خورده ای بزنید.. این کلمه خورده توی حلقم..
      خورده= خرده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      اگه داشته باشه توی اینترنت سرچ کنی باید باشه وگرنه بعیده بتونی گیر بیاری

کلاً درسی مثل دین و زندگی نیازی به دی وی دی هم نداره و معمولاً همش به خوندن خودته و هر چی آیه بیشتر بتونی حفظ کنی و به کتاب مسلط باشی بهتر می تونی تست بزنی...

بهتره کتاب گاج یا گاج آیات و نکات رو بخرید و به مدت 1 ماه روزی 2 ساعت اونو کار کنید و موقع کنکور هم یه مرور کنید مطمئنا به درصد خوبی می رسید
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      اصلاً به این چیزا نیست
      مثال میزنم مثلاً یه شخصی هیچی از دین و زندگی بلد نیست میره می شینه سر جلسه انتظار معجزه داره اونوقت میگه خوب نبود ولی یه شخص مثلاً با کمک همون معلم جای 50٪ اگه 60٪ هم بزنه مفیده

به هر حال کلاً من کلاس های کنکور رو توصیه نمی کنم اونم واسه درس دینی که همش حفظی و اصلا نیاز به کلاس نداره. خودت بشین کتاب رو کامل بخون و بعد آیات رو حفظ کن و کتاب های گاج رو کار کن
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      سلام من که نمونه فیلم هاش رو دیدم عالی بود خیلی خوشم اومد
      اما دینی درسی نیست که نیاز به کلاس داشته باشه خودت میتونی بخونی راحت بالای 80 بزنی مثل من که فقط با کتاب درسی 80 و خورده ای زدم
      نقل قول نوشته اصلی توسط LimOoOoOoO نمایش پست ها
      همین مونده که کنکوررو بیان با شن و ملات به آدم درس بده.. من که رفتم همش مهندس بازی بود توی فیلماش .. آخر گیج شدم کی مهندسه کیی کارگر....

این کار مثل اینه که خواسته باشی لقمه رو از زیر پات دهنت کنی.. والا...

برید درس تو بخونید و مثل حامد خان 80خورده ای بزنید.. این کلمه خورده توی حلقم..
      خورده= خرده
      اتفاقا آموزشش خیلی جالبه.
      من الان سال سوم هستم،یکی از فیلمای مربوط به چهارم رو دیدم.بعد رفتم تصادفی پنج تا تست کنکور از اون مبحثو انتخاب کردم.با این که آیه هم داشتن ولی خیلی راحت تونستم بزنمشون.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یه سی دی دارن که چیز خاص و به درد بخوری توش نیس. به نظرم خودتون بخونین خیلی بهتر نتیجه میگیرین.

آقای خالدیان(مدرس عربی) دوست ایشون هستن، میتونین از شون کمک بگیرین. ایشالا که نتیجه عالی بگیرین

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید تاپیک زیر خاکی بالا اوردم
      دیگه نظری نبود؟
      نظر خاصی کسی نداره؟
      کسی استفاده کرده؟
      کسی داره سی دی هاشو؟

راستی خودم نمیخوام دوستم میخواد بخره
      خلاف قوانین.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      هرکسی میخواد باشه
      از خودش درس و مبحث و مطلب که نمیگه!همشون هرکی که باشن از کتاب تدریس میکنند
      فکر نکنین چون فلان کس معروفه خیلی خوب تدریس میکنه
      مثلا دبیر زیست ما هرجا اسمش میاد تو شهر میگن خوش به حالتون چه دبیر خوبی داشتید!چرا؟چون کلاسش نبودن.هر جلسه بیش از نیم ساعت تدریس نمیکرد صرف ی توضیح کوتاه از کتاب و کمی اضافه غیر مرتبط به درس و کنکور از خارج کتاب
      مهمترین کاری که میکرد این بود سوالهاش رو سخت میداد مجبور می شدیم خودمون خوب بخونیم میانگین نمرات کلاسی هیچ وقت بالاتر از 10 12 نمیرفت هرچند آخر نیمسال نمرات رو باتوجه به شناختی که داشت رد میکرد
      شما هم چاره ای نداری جز این که خودت بخونی کلاسها هم در حد رفع اشکال یا بولد کردن یکی از مباحث که در اون اشکال داری تا درش دقیق تر بشی و بری دنبالش تا یاد بگیری

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من همایش تهران ثبت نام کردم هر چی میخواد باشه . دیگه از هیچی بهتره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن