خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

قوی کار کردن فیزیک 2

سلام
      1.من سال دوم تجربی هستم . کتاب مبتکران دکتر محمود زاده رو دارم . نمی دونم توی فیزیک تو چه سطحی هستم . واقعا به فیزیک علاقه بسیار زیادی دارم . تست های کنکوری رو که تو همون کتاب مبتکران هست رو معمولا از 10 تا بین 8 تا 10 درست جواب می دم .(یه استرسی هم دارم اینه که وقتی سوالای زیادی رو درست جواب می دم نا امید می شم می گم نکنه مبتکران تست های آسون کنکور آوره باشه
      اصلا کتاب مبتکران به نظر شما سطحش چه جوریه ( ضعیفه , متوسطه , بالاست) یعنی اگر اون رو کامل بخونم نیازی به درسنامه کتاب های دیگه دارم ؟

2.من توی درس فیزیک یه روشی دارم اول اینکه انقدر با مفاهیم کلنجار می رم که برام کاملا ملموس بشه یعنی درسنامه مبتکران رو قورت می دم . بعدا در حل تست ها سوال و پاسخ تشریحی رو بادقت بالا می خونم و نکات که خودش گفته یا خودم استخراج کردم رو خلاصه نویسی می کنم .مثل سوال 210 کنکور امسال که یه سوال کاملا جدید بود ولی با نکات فصل اول مبتکران می شد جوابش رو داد .
      آیا این روش درسته ؟

2.حس می کنم باید بیشتر کار کنم .
      یعنی یه جورایی دوست دارم فیزیک به عنوان نقطه قوتم تو کنکور باشه (می خوام روش وقت بزارم) به نظر شما باید چه کتاب های دیگری رو تهیه کنم ؟ (خودم بین خوشخوان و الگو موندم)

3.من فیزیک هالیدی رو هم دارم . آیا خوندنش میتونه برای من دانش آموز سال دوم مفید باشه ؟ سال 91 یک سوالی در مورد لختی اومده بود که نظیرش تو پرسش های مفهومی هالیدی بود

4.این که می گن فیزیک رو حتما باید کلاس رفت به چه دلیله ؟ چون من وقتی خودم دارم می خونم سعی می کنم کامل مفاهیم رو درک کنم . بعد دیدم که تو بعضی جزوه های دوستام که پیش معلمای معروف می رن همون چیزیایی که آوره که من موقع حل کردن سوالات پیدا کرده بودم واقعا کلاس واجبه ؟ (هرچند اگرواجب باشه هم ما پولش رو نداریم برای اینکه مطمئن بشم می پرسم)

ببخشید سرتون رو درد آورم .

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط P A R S A نمایش پست ها
      سلام
      1.من سال دوم تجربی هستم . کتاب مبتکران دکتر محمود زاده رو دارم . نمی دونم توی فیزیک تو چه سطحی هستم . واقعا به فیزیک علاقه بسیار زیادی دارم . تست های کنکوری رو که تو همون کتاب مبتکران هست رو معمولا از 10 تا بین 8 تا 10 درست جواب می دم .(یه استرسی هم دارم اینه که وقتی سوالای زیادی رو درست جواب می دم نا امید می شم می گم نکنه مبتکران تست های آسون کنکور آوره باشه
      اصلا کتاب مبتکران به نظر شما سطحش چه جوریه ( ضعیفه , متوسطه , بالاست) یعنی اگر اون رو کامل بخونم نیازی به درسنامه کتاب های دیگه دارم ؟

2.من توی درس فیزیک یه روشی دارم اول اینکه انقدر با مفاهیم کلنجار می رم که برام کاملا ملموس بشه یعنی درسنامه مبتکران رو قورت می دم . بعدا در حل تست ها سوال و پاسخ تشریحی رو بادقت بالا می خونم و نکات که خودش گفته یا خودم استخراج کردم رو خلاصه نویسی می کنم .مثل سوال 210 کنکور امسال که یه سوال کاملا جدید بود ولی با نکات فصل اول مبتکران می شد جوابش رو داد .
      آیا این روش درسته ؟

2.حس می کنم باید بیشتر کار کنم .
      یعنی یه جورایی دوست دارم فیزیک به عنوان نقطه قوتم تو کنکور باشه (می خوام روش وقت بزارم) به نظر شما باید چه کتاب های دیگری رو تهیه کنم ؟ (خودم بین خوشخوان و الگو موندم)

3.من فیزیک هالیدی رو هم دارم . آیا خوندنش میتونه برای من دانش آموز سال دوم مفید باشه ؟ سال 91 یک سوالی در مورد لختی اومده بود که نظیرش تو پرسش های مفهومی هالیدی بود

4.این که می گن فیزیک رو حتما باید کلاس رفت به چه دلیله ؟ چون من وقتی خودم دارم می خونم سعی می کنم کامل مفاهیم رو درک کنم . بعد دیدم که تو بعضی جزوه های دوستام که پیش معلمای معروف می رن همون چیزیایی که آوره که من موقع حل کردن سوالات پیدا کرده بودم واقعا کلاس واجبه ؟ (هرچند اگرواجب باشه هم ما پولش رو نداریم برای اینکه مطمئن بشم می پرسم)

ببخشید سرتون رو درد آورم .

کسی میره کلاس که تو یادگیری مشکل داره یا اینکه اصلن حوصله ی درس خوندن نداره، اینطور که معلومه شما تو هیچکدوم مشکل نداری!

واسه اینکه بفهمی در چه سطحی بهترین کار اینه که تو آزمون های آزمایشی شرکت کنی و ببینی درصدات چطوره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همونطور که دوستمون گفتن بهترین کار شرکت در آزمون آزمایشی...
      یا تست های کتاب نشر الگو رو بزن

A SONG OF ICE AND FIRE

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگ تست مفهومی و سخت میخوای برو خوشخوان بگیر اما ب نظر من الگو با گاج فرق زیادی نداره از نظر سطح،الکی گندش کردن!گاج رو کسی بزنه الگو رو هم راحت میتونه بزنه

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام منم دوم تجربی ام دو تاتوصیه بهت میکنم
      1-کتاب آموزش نشر الگو واقعا کتاب خوبیه و قسمت آموزشش مفهومو واست جا میندازه برا من که خیلی مفید بود
      2-تو رشته ی تجربی فیزیک فقط ضریب 6رو داره و از اینلحاظ از زیست با ضریب 12 وشیمی 9 و حتی ریاضی 6 و9 اهمیت کمتری داره.بهتره تو فقط همون مبتکرانو بخونی و وقتتو بیشتر روی زیست و شیمی بزاریچون حتی با 30درصد فیزیک و حتی کمتر میشه پزشکی هم قبول شد.اما اگه تو درسهای شیمی یا زیست ضعیفی سعی کن ضعفتو برطرف کنی اگه نتونستی حالافیزیک کار کن و سعی کن بادرصد خوب فیزیک کمبود درصد زیست یا شیمی رو جبران کنی اگه به فیزیک علاقه داری میتونی رشتت رو عوض کنی وتو دانشگاه فیزیک بخونی

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شما از لحن پرسش و حرفت مشخصه چيزي جز " روشت عاليه" نميخواي بشنوي ! اينكه شما ميگي مفاهيم رو قورت ميدي خوبه و سوال در مورد خوب بودنش بي معني هست وقتي همه اين كارو پيشنهاد ميكنن.
      ميخواي خودت رو بسنجي؟ آزمون بده. بين الگو و خوشخوان موندي؟ الگو آسونه. خوشخوانم پيشش آسونه دوم رو نميدونم. برو از كتابخونه بگير تست كن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جواب سوالهامو ریافت کردم . ممنون

دقیقا می خواستم کامل مطمئن بشم که روشم درسته

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب شما که جوابتو دریافت کردی اليان خوشخوان میگیری یا الگو ؟ تستای مبتکران قویه؟؟؟

9. Top | #9
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      خوب شما که جوابتو دریافت کردی اليان خوشخوان میگیری یا الگو ؟ تستای مبتکران قویه؟؟؟
      آقای محمودزاده جزء طرحان اصلی سوالات کنکور و المپیاد فیزیک هست. کتاب های ایشونو از جهت استاندارد بودن توصیه می کنم. الگو رو هم به خوشخوان ترجیح میدم. مناسب برای اکتر دانش آموزان هست.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mazjin نمایش پست ها
      آقای محمودزاده جزء طرحان اصلی سوالات کنکور و المپیاد فیزیک هست. کتاب های ایشونو از جهت استاندارد بودن توصیه می کنم. الگو رو هم به خوشخوان ترجیح میدم. مناسب برای اکتر دانش آموزان هست.
      کسی که طراح کنکور هستش حق تدریس در اموزشگاه های ازاد و یا تالیف کتاب تست رو نداره. ضمنا کسی طراح های کنکور نمیشناسه حتی شما دوست عزیز

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      کسی که طراح کنکور هستش حق تدریس در اموزشگاه های ازاد و یا تالیف کتاب تست رو نداره. ضمنا کسی طراح های کنکور نمیشناسه حتی شما دوست عزیز
      كاملا حق با ايشونه،هيييچكس طراحان كنكور رو نمي شناسه و از بين اساتيد دانشگاه انتخاب ميدشوند و با شرايط بسيااااااااااااااااااااار سخت گزينش و قرنطينه رو به رو مي شن،تنها موسسه اي كه تونست قبل از كنكور و در سال ١٣٨٦ اگر اشتباه نكنم،به سوالات كنكور دسترسي پيدا كنه و اقدام به فروشش كنه،ايندگان بود كه همونطور كه مشاهده كرديد،به كلي توسط حكم دادگاه قضايي منحل شد واز بين رفت ولي از حق نگذريم،تا اخرين لحظه بهترين انتشارات ايران بود وبهترررين وقوي ترين معلم ها واساتيد رو در كادرش داشت وبعلاوه خيلييي از كارهاشون كاااملا جديد بودند.

Sent from my iPad using Tapatalk

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mazjin نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      كاملا حق با ايشونه،هيييچكس طراحان كنكور رو نمي شناسه و از بين اساتيد دانشگاه انتخاب ميدشوند و با شرايط بسيااااااااااااااااااااار سخت گزينش و قرنطينه رو به رو مي شن،تنها موسسه اي كه تونست قبل از كنكور و در سال ١٣٨٦ اگر اشتباه نكنم،به سوالات كنكور دسترسي پيدا كنه و اقدام به فروشش كنه،ايندگان بود كه همونطور كه مشاهده كرديد،به كلي توسط حكم دادگاه قضايي منحل شد واز بين رفت ولي از حق نگذريم،تا اخرين لحظه بهترين انتشارات ايران بود وبهترررين وقوي ترين معلم ها واساتيد رو در كادرش داشت وبعلاوه خيلييي از كارهاشون كاااملا جديد بودند.

مهندس نادری نژاد مولف کتاب های فیزیک انتشارات بین المللی گاج دقیقا حرف جناب آقای mazjin
      رو در رابطه با استاد محمود زاده((یکی از طراح های سوالات کنکور )) در دومین روز همایش فیزیک در آموزشگاه اندیشه برتر اهواز زدن ___

این رو هم بگم هیچ کدوم از طراح های سوالات کنکور نمی دونن که عایا سوالاشون تو کنکور میاد یا نه چون مجددا توسط یه گروه دیگه گزینش میشه سوالات

منم حرفشون رو تصدیق می کنم

فعلن ...!!!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها

یه چیزی هم در مورد
      آیندگان بگم

در این که این انتشارات از بهترین اساتید و مولف ها استفاده میکرد شکی نیست در حال حاضر هم مولف هاش در انتشارات
      راه اندیشه **جوکار**گاج و.. مشغول به فعالیت هستن ولی این انتشارات در سال 86 به طور کلی منحل نشد و کتاب های مشاوره ای این انتشارت همچنین و کتاب های تحلیل مفاهیم کنکورشون ((با عنوان دهه هشتاد))((اختصاصی انسانی _عمومی)) تا 2-3 سال پیش هم همچنان چاپ میشدن

فعلن ...!!!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط P A R S A نمایش پست ها
      سلام

.
      سلام

کتاب هایه محمود زاده تقریبا از بهترین کتاب هایه فیزیک هستن (برای دانش آموز نه کنکوری) اما اگر میخوای چیزی اضافه حل کنی کتاب خیلی سبز هم نگاه کن (خودم ندیدم اما مولفش همون مولف فیزیک 3 هست اگر مثل همون کتاب نوشته باشه پر از تست هایه سخته)
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

15. Top | #15
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوالات کنکور از مریخ نمیاد که! آقای محمودزاده 20 سال هست که مولف کتاب های دبیرستان وزارت آموزش و پرورش هست. استاد دانشگاه چه صیغه‌ایه؟ خود مولف کتاب درسی سوال تو کنکور نمیده؟!
      گذشته از این من کتاب‌های پاسخ به المپیاد فیزیک ایران تالیف دکتر سپهری راد انتشارات آینده‌سازان که دارم، به هر سوال رسیده دقیقاً گفته که سوال رو چه کسی طرح کرده.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن