خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mazjin نمایش پست ها
      سوالات کنکور از مریخ نمیاد که! آقای محمودزاده 20 سال هست که مولف کتاب های دبیرستان وزارت آموزش و پرورش هست. استاد دانشگاه چه صیغه‌ایه؟ خود مولف کتاب درسی سوال تو کنکور نمیده؟!
      گذشته از این من کتاب‌های پاسخ به المپیاد فیزیک ایران تالیف دکتر سپهری راد انتشارات آینده‌سازان که دارم، به هر سوال رسیده دقیقاً گفته که سوال رو چه کسی طرح کرده.
      دوست عزيز،دبيراكه براشون نامه فدايت شوم نمياد كه بيا سوالاي كنكورو طرح كن!!! گزينش گراي سوالات كنكور در سازمان سنجش از اساتيد دانشگاه هستند و بعد گلچين،ويرايش و بازبيني سوالات ارسالي بهشون،اونوو در كنكور مطرح مي كنن نكه محمودزاده بشينه براشون انشا بنويسه كه پرينت بگيرن همونو بدن تو كنكور.
      مولف كتاب درسي بودن هم دليلي بر طراح سوال بودن نيست.به شانس طرفم بستگي داره،عين شيمي چندسال پيش كه مستقيما وعينا چنتا سوال از نشرالگو اومد،مگه كسي برگشته گفته كه مولفش طراح كنكوره!!!

Sent from my iPad using Tapatalk

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها

یه چیزی هم در مورد
      آیندگان بگم

در این که این انتشارات از بهترین اساتید و مولف ها استفاده میکرد شکی نیست در حال حاضر هم مولف هاش در انتشارات
      راه اندیشه **جوکار**گاج و.. مشغول به فعالیت هستن ولی این انتشارات در سال 86 به طور کلی منحل نشد و کتاب های مشاوره ای این انتشارت همچنین و کتاب های تحلیل مفاهیم کنکورشون ((با عنوان دهه هشتاد))((اختصاصی انسانی _عمومی)) تا 2-3 سال پیش هم همچنان چاپ میشدن

پوريا تا سال ١٣٩١ كتاباي ايندگان چاپ شدند،من خودم به نمايندگي معروفش تو انقلاب رفتم به نام شهركتاب طراحان و اونجا كلي از كتاباي نايابشونو كه اكثريت يك جلد يا حداكثر دوجلدشون مونده بود خريدم و اكبند بعنوان بادگاري نگهشون داشتم،از جمله بهترينشون، كتاب تست رياضي تجربي پيش و بانك تست دوجلدي ديفرانسيل ورياضي پايه.

Sent from my iPad using Tapatalk

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقاپارسامنم دوم تجربیم کتاب انرژی اتمی خیلی کتاب خوبیه هم درسنامه داره هم تست موفق باشی

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک2پیشرفته گاج شاید خوب باشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن