خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 58 از 58
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه خلاصه از فصل پنجم زیست سال دوم ( تبادل گازها) که دو سه ماه پیش نوشتم. از کتاب همایش دکتر عمارلو و زیست جمع بندی مهر و ماه هم استفاده کردم.
      امیدوارم به دردتون بخوره.

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafise74 نمایش پست ها
      اینم کل فصل 3 شیمی پیش ببخشید بد شد....شرمنده...اگه کسی بلده بگه چجوری با کیفیت بزارم

شيمي_پيش_فصل_3.pdf
      عزيزم خلاصه نويسيت رو دانلود كردم بنظرم خيلي كم نوشتي .. فصل اسيد و باز خيلي مهمه تو كنكور 4 5 تست مياد ازش و اگه بهتر خلاصه نويسي كني بهتره ... اما پيشنهاد ميكنم كتاب فيل شيمي استاد بازرگاني انتشارات مبتكران رو بگيريد اونجا واقعا هم خلاصه است هم تسته كلا خيلي خوبه البته اگه ميتوني منتظر بموني خودم تا عيد خلاصه نويسي فصل 3 رو تموم ميكنم و ميزارم كه از كتاب شيمي پيش 2 استاد بازرگانه

3. Top | #48
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali shahvali نمایش پست ها
      عزيزم خلاصه نويسيت رو دانلود كردم بنظرم خيلي كم نوشتي .. فصل اسيد و باز خيلي مهمه تو كنكور 4 5 تست مياد ازش و اگه بهتر خلاصه نويسي كني بهتره ... اما پيشنهاد ميكنم كتاب فيل شيمي استاد بازرگاني انتشارات مبتكران رو بگيريد اونجا واقعا هم خلاصه است هم تسته كلا خيلي خوبه البته اگه ميتوني منتظر بموني خودم تا عيد خلاصه نويسي فصل 3 رو تموم ميكنم و ميزارم كه از كتاب شيمي پيش 2 استاد بازرگانه
      اخه خودم کتاب شیمی مهرو ماه رو دارم برای همین انقدر کم شد...ب هرحال کم بود ببخشید

4. Top | #49
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زیست پیش تنفس سلولی -فصل 8

زيست_پيش--تنفس_سلولي_فصل_8.pdf

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم خلاصه ندارم فک کنم کتاب های لقمه ای انتشارات مهرو ماه به درد بخوره

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه خودم کتاب شیمی مهرو ماه رو دارم برای همین انقدر کم شد...ب هرحال کم بود ببخشید
      من اونو نديدمه ولي اگه من خلاصه نويسيت رو بخونم كلا هيچي ازش ياد نميگيرم و ميخواي بده به دوستات بخونن اگه اونا ياد گرفتم پس مشكل از منه

7. Top | #52
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali shahvali نمایش پست ها
      من اونو نديدمه ولي اگه من خلاصه نويسيت رو بخونم كلا هيچي ازش ياد نميگيرم و ميخواي بده به دوستات بخونن اگه اونا ياد گرفتم پس مشكل از منه
      شما خلاصه نویسی خودتو بخون هرکی خاست تا الان دانلود کردهکسی مجبورت نکرده حتما از رووی خلاصه نویسی من بخونی
      ویرایش توسط nafise74 : 18 اسفند 1392 در ساعت 02:28

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اینم کل فصل 3 شیمی پیش ببخشید بد شد....شرمنده...اگه کسی بلده بگه چجوری با کیفیت بزارم

شيمي_پيش_فصل_3.pdf
      خیلی کیفیتش کمه اصلا نمیشه خوند خواهشا کیفیتش رو بالا ببر (با دوربین بهتری عکس بگیر یا بهترین راه اسکن کردنه)
      ممنون

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

شيمي_پيش_فصل_3.pdf
      خلاصه ات خوبه .. فقط ای کاش موقع عکس گرفتن یه کم نور بیشتری بهش میخورد .... یه ذره تاریک شده .... بازم ممنون

10. Top | #55
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از این ب بعد باکیفیت میزارم...

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه گوشیتون اندرویده یه برنامه دانلود کنین به نام
      cam scaner HD
      رو گوشیتون نصب کنین خیلی جواب میده

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام دوباره خدمت دوستاي كنكوري خودم ... دوستان همين چند دقيقه پيش توي نت چرخ ميزدم يه فايلي ديدم به اسم خلاصه عربي در قالب شعر ديدم جالبه دانلود كردم و توي آفيس مرتب كردم و اينا ديدم واقعا چيز قشنگيه نميدونم به كارتون مياد يا نه ولي خدايي خيلي جالبه اگه دوست داشتين دانلود كنين .... البته به نظرم خودتون بخونيد يه مبحثي رو خلاصه هم بنويسيد بعد اينو يه نگاه بندازين
      خلاصه كل عربي در قالب شعر
      ویرایش توسط ali shahvali : 19 اسفند 1392 در ساعت 00:20

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خلاصه دینی و زندگی پیش درس9 و دینی دوم درس9
      dini-p.jpg

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن