خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط danialhnv نمایش پست ها
      به نظر من دیگه الان اگه خلاصه ای ننوشتی دیگه ننویسی بهتره چون وقتت رو میگیره بهتره که الان بیشتر تست بزنی و تست هایی که مهم هستن رو نشاندارشون کن تا در دوران جمع بندی از همونا دوره کنی این هم یه جور خلاصه نویسیه!!
      اتفاقا الان وقت خلاصه کردنه چون واسه خرداد هم نیاز هستن

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1377 نمایش پست ها
      میشه یکی اینجا به منم خلاصه نویسی رو یاد بده ؟

آخه از نظر من تمام مطالب کتاب مهمه
      منم اینجوری هستم
      واسه خلاصه مطالبی که زود یادت میره رو بنویس
      چیزی که بلدی رو ننویس

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      سلام دوستان از همه میخوام که بیان و خلاصه نویسی های خودشون رو اینجا بزارند تا توی عید همگی با هم استفاده کنیم و حالشو ببریم (خواهش میکنم نگید که خلاصه باید هر کسی برای خودش بکنه و..... 1000 بار شنیدیم!!)
      خواهشا خسیس بازی در نیارید و کمکی به هم کمک کنید و هر چی خلاصه دارید بزارید بد بودم اشکال نداره بهتر از هیچیه که!!(شوخی کردم)
      بازم ممنون از همتون

به امید رتبه های عالیییییییییییییی
      فکر خ.بیه داداش
      تازه من یه عادتی که دارم بعد از خلاصه نویسی تحلیل های خودمم میزارم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط danialhnv نمایش پست ها
      به نظر من دیگه الان اگه خلاصه ای ننوشتی دیگه ننویسی بهتره چون وقتت رو میگیره بهتره که الان بیشتر تست بزنی و تست هایی که مهم هستن رو نشاندارشون کن تا در دوران جمع بندی از همونا دوره کنی این هم یه جور خلاصه نویسیه!!
      داداش دوم دبیرستانی هستم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arashsm نمایش پست ها
      فکر خ.بیه داداش
      تازه من یه عادتی که دارم بعد از خلاصه نویسی تحلیل های خودمم میزارم
      پس منتظر خلاصه هایتان هستیم

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من هندسه تحليلي فصل هاي 4و5 رو خلاصه نويسي كردمه كه براتون ميزارم اميدوارم كه بدردتون بخوره .البته اين جزوه حاوي تمامي نكات و تكنيك هاي حل مسائل هستن كه اونا رو mp3 كردمه . شايد بگين حجمش 8 مگ هست بدرد نخوره اما توصيه مي كنم اينو دانلود كنين مطوئن باشين خوبه و ضرر نميكنين .
      جزوه خلاصه هندسه تحليلي

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان بازهم سلام ...... جزوه خلاصه عربي 3 رو الان براتون ميزارم .به دو مبحث تقسيم كردمه (معتلات و منصوبات)و جزوه شيمي پيش 1 هم نوشتمه منتها فردا آماده شون ميكنم واستون فعلا جزوه عربي رو ميزارم
      خلاصه عربي 3

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من خودم تو خلاصه نوشتم خيلي وسواسم و حاضرم 100 تست رو نزنم ولي خلاصه بنويسم چون قبلا ضرر كردمه از ننوشتن خلاصه .... ولي امكان نداره امكان نداره كسي بتونه دين و زندگي رو خلاصه نويسي كنه ... ميدونيم چرا چون حتي هر نقطه و كاماي تو دين و زندگي ممكنه ازش سئوال بياد اگه خواستي دين و زندگي رو خلاصه نويسي كنه اين جوري عمل كن واو به واو كتاب رو توي خلاصه نويسيت بيار خب هيچ آدم عاقلي اينكار رو نميكنه خود كتاب رو بخون ... من خودم تو آزمونا تا حالا ديني و زندگي زير 60 نزدم چون يه روش كه خودم هم به دستش آوردمه از اون استفاده ميكنم و اون روش رو همه ميدونن .بعدا واستون ميگم .اگه خواستين كارنامه هاي ديني و زندگي آزمونا مو هم ميزارم تا باور كنين ...ولي اگه هر كي ديني خلاصه نويسي كرد كه بشه با خوندن اون خلاصه نويسي سر جلسه آزمون به همه سئوال ها جواب داد من از كنكور انصراف ميدم (با اين يقين ميگم كه خلاصه نويسي تو ديني يعني تلف كردن وقت و پايين آوردن درصد خودت به دست خودت ) ياعلي

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون بابت خلاصه ها..
      رویاهایی هستند که ممکنه هیچوقت تعبیر نشن مثل رویای داشتن تو

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من كه سوم رياضي هستم خلاصه ها يا چهارمن يا زيستن لطفا ازسوم هم خلاصه بزاريد مخصوصا عربي و ادبيات و شيمي(استوكيومتري)

از اقاي شهواليم تشكر ميكنم يكم كيفيتش كمه ولي نكاتش عاليه اگه از سوم خلاصه ديگري داريد بزاريد

سپاس

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MA30D نمایش پست ها
      من كه سوم رياضي هستم خلاصه ها يا چهارمن يا زيستن لطفا ازسوم هم خلاصه بزاريد مخصوصا عربي و ادبيات و شيمي(استوكيومتري)

از اقاي شاولي تشكر ميكنم يكم كيفيتش كمه ولي نكاتش عاليه اگه از سوم خلاصه ديگري داريد بزاريد

سپاس
      اول كه فاميلي من شاولي هست .. بعد فك كنم به خاطر كيفيت عكسا باشه كه حجم فايل ها زياده .چون هر چقد زوم كني تصوير تار نميشه حالا اگه بچه ها دوست داشتن ميرم از كافي نت اسكن ميكنم كه كيفيفتش بهتر باشه و قبلا هم تو يكي از پست هام گفتم جزوات خلاصه دروس پايه گزينه دو عالي هستن اگه خواستين ميتونين از همين سايت كنكور دانلوئد كنين .

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت دوستان . دوستان شيمي پيش 1 رو خلاصه نويسي كرده بودم .خواستم كه امروز واستون بزارم اما فكر كنم حجمشون بالاست حدود 12 مگ هستش . با اين وضع اينترنت كشور ما هم كلافه كننده است .من اين جزواتي كه ميزارم اگه از بچه توي كم كردن حجم فايل ها تخصصي دارن حجم فايل ها رو كم كنن چون بعضي ها اينترنتشون كم سرعته ... و يه چيز ديگه دوستان .من تو دروس پايه از جزوات خلاصه گزينه دو استفاده مي كنم به نظرم خيلي خوب هستن .. اگه خواستين واستون آپلود ميكنم و واستون ميزارم ...و براي فيزيك پيش فصل 6 به نظرم هيچ خلاصه اي بهتر از خود كتاب نيست چون همهي كتاب هاي كمك درسي پياز داغشو زياد كردنه .... يا علي
      شيمي پيش 1
      دوستان لينكش رو اصلاح كردم و يه بار ديگه هم فشرده اش كردم اگه مشكلي داشت رو يه آىلود سنتر ديگه آپ ميكنم واستون
      ویرایش توسط ali shahvali : 17 اسفند 1392 در ساعت 18:30

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali shahvali نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان . دوستان شيمي پيش 1 رو خلاصه نويسي كرده بودم .خواستم كه امروز واستون بزارم اما فكر كنم حجمشون بالاست حدود 12 مگ هستش . با اين وضع اينترنت كشور ما هم كلافه كننده است .من اين جزواتي كه ميزارم اگه از بچه توي كم كردن حجم فايل ها تخصصي دارن حجم فايل ها رو كم كنن چون بعضي ها اينترنتشون كم سرعته ... و يه چيز ديگه دوستان .من تو دروس پايه از جزوات خلاصه گزينه دو استفاده مي كنم به نظرم خيلي خوب هستن .. اگه خواستين واستون آپلود ميكنم و واستون ميزارم ...و براي فيزيك پيش فصل 6 به نظرم هيچ خلاصه اي بهتر از خود كتاب نيست چون همهي كتاب هاي كمك درسي پياز داغشو زياد كردنه .... يا علي
      شيمي پيش 1
      داوش ... فک کنم فایلش خراب باشه ها ... دان کردم ... اکسترکت (extract) نمیشه ...

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon37 نمایش پست ها
      داوش ... فک کنم فایلش خراب باشه ها ... دان کردم ... اکسترکت (extract) نمیشه ...
      باشه رضا جون چك ميكنم اگه مشكلي داشت اصلاح ميكنم ...به هر حال اگه خراب بود معذرت ميخوام

15. Top | #45
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینم کل فصل 3 شیمی پیش ببخشید بد شد....شرمنده...اگه کسی بلده بگه چجوری با کیفیت بزارم

شيمي_پيش_فصل_3.pdf

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن