خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره72 نمایش پست ها
      چرا بحثش جداست؟
      ادم خوب و بد به جنسیتش ربط نداره
      متن هم مربوط با موضوع بود هرچند خیلی اشتباه نبود فقط مشکلش جمع بستن بود

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

خب باید کمک باشه تا پیشرفت باشه دیگه
      حالا یه بار1000بارنمیشه
      شما یه طرفه داری قضاوت می‌کنی.
      ینی چی؟ زن تا نخواد بازیچه شه بازیچه نمیشه.
      زن می‌تونه همسر یا حتی دوست پسرش رو مثل موم ورزش بده و وقتی مرد میره دنبال کس دیگه‌ای دلیلش خود زنی بود که با سردی با مرد رفتار کرد.
      من خودم رو مثال می‌زنم، فقط یه زن باعث شد تا به کل نظرم درباره ی همه چیز عوض شه، زن تا خودش نخواد و تمایل نداشته باشه اتفاقی براش نمی‌افته

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan-66 نمایش پست ها
      معذرت میخوام بشین و بفرما و بتمرگ هر سه یه معنی داره
      پارتی و کمک کردنم یکیه خودمونو گول نزنیم
      بچه زدن نداره
      باشه بابا

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      شما یه طرفه داری قضاوت می‌کنی.
      ینی چی؟ زن تا نخواد بازیچه شه بازیچه نمیشه.
      زن می‌تونه همسر یا حتی دوست پسرش رو مثل موم ورزش بده و وقتی مرد میره دنبال کس دیگه‌ای دلیلش خود زنی بود که با سردی با مرد رفتار کرد.
      من خودم رو مثال می‌زنم، فقط یه زن باعث شد تا به کل نظرم درباره ی همه چیز عوض شه، زن تا خودش نخواد و تمایل نداشته باشه اتفاقی براش نمی‌افته
      کجای حرف من قضاوت یک طرفه بود؟
      قبول دارم حرفتو که زن میتونه خیلی کارا انجام بده
      اما بعضی مردا دلشون مریضه براشون فرق نداره طرفش چجور ادمیه با حجابه یا بی حجاب-یا ب قول شما تمایل داره یا نه....(متاسفانه تو تاپیک عمومیا نمیشه همه چیز رو نوشت)
      شاید حرفت99درصد صحیح باشه اما100درصد درست نیست

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ڪآشــ گاهـے وقتـآ،

خُـבا اَز پُشتـہ

اوטּ ابـرآ میومـَב بیروטּ..

و בآב مْیـزב:

آهآآآآآآآے בُخـ ــتَر

بگیر بشْیـטּ سر ِ جـْآتــ..

اینقَـב ِ غـُر نـزטּ..

هَمینہ ڪِہ هَســ.

بـَعد یہ چشمَڪــ میــزَבُ،

آروم تـوےگوشَمــ مےگُفتــ:

هَمہ چـے בُرسْتــــ مْیشـ ـ ـ ـہ

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرا دختر خانوم می‌نامند مضمونی که جذابیتش نفس‌گیر است…
      دنیای دخترانه من نه با شمع و عروسک معنا پیدا می‌کند و نه با اشک و افسون. اما تمام این‌ها را هم در برمی‌گیرد…

من نه ضعیفم و نه ناتوان، چرا که خداوند مرا بدون خشونت و زورِ بازو می‌پسندد. اشک ریختن قدرت من نیست، قدرت روح من است… اشک نمی‌ریزم تا توجهی را به خواسته‌ام جلب کنم با اشکم روحم را می‌شویم.
      خانه بی‌ من سرد و ساکت است چرا که شور و هیجان زندگی با صدای بلند حرف زدن، و موسیقی گوش دادن، نیست… زندگی ترنم لالاییِ آرامش بخشی را می‌طلبد که خدا در جادوی صدای من نهفته است.
      من تنها با ازدواج کردن و مادر شدن نیست که معنا می‌گیرم من به تنهایی معنا دارم، معنای عمیقی در واژه دختر بودن است.
      اگر فرهنگ غلط و کوتاه نظری مرا ضعیفه بخواند باز هم قوی‌تر از قبل از پشت همین واژه سربلند می‌کنم و لبخند می‌زنم…
      چرا که خداوند مرا دختر آفریده است و همین برای من کافی است…

*looking for..
      **in niz bogzarad

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هفت باورنادرست مردها درباره ی زن ها
      1 - زن ها سیری نا پذیرند
      2 - حفظ و نگهداری آن ها مشکل است
      3 - زن ها می خواهند مردها را کنترل کنند
      4 - زن ها حسود هستند
      5 - زن ها زیاده از حد احساساتی هستند
      6 - زن هایی که قوی و توانا هستند، نیازی به مراقبت ندارند
      7 - زن ها آزادی مرد را مختل می کنند

باور غلط : زنها سیری ناپذیرند
      مردها، تمایل و گرایش همیشگی زن مبنی بر بهبود و اصلاح کارها را با پر توقع بودن و سیری ناپذیری مزمن او اشتباه گرفته اند. این طبیعت زن است که به فکر بهبود، اصلاح و ارتقاء همه چیز است.
      زنها - دست کم بیش تر آنها - بسیار کم توقع اند و می توان به راحتی با کوچک ترین چیزها خوشحالشان کرد. با یک لبخند، اظهار محبت و دلتنگی در آغوش گرفتن و ... خواهید دید چطور از شادی لبریز خواهند گشت.

باور غلط : حفظ و نگهداری زن ها مشکل است
      واقعیت این است که حفظ و نگهداری روابط صمیمی مشکل است. زن ها می خواهند رابطه شان سالم و صمیمی باشد و بدین جهت از مردها توقع دارند برای این منظور وقت بگذارند و بر روی صمیمیت رابطه تلاش کنند.
      زنها استانداردهای بالایی برای روابط صمیمی خود دارند، نه از آن رو که ایرادگیر و پرتوقع هستند، بلکه از آن جهت که عمیقاً متعهد و پایبند بوده و می خواهند که موفق باشند.

باور غلط : زن ها می خواهند مردها را کنترل کنند
      مردها تلاش زن را برای سازمان دهی، برنامه ریزی و حل مشکلات می بینند و سپس آن را به اشتباه به عنوان تلاشی از جانب زن برای کنترل مرد و بهره کشی از آن تعبیر می کنند.
      واقعیت این است که زنها می خواهند کمک کنند، ایفای نقش کنند، بهبود بخشند، ارتقاء دهند و به حساب آورده شوند.
      یکی از رایج ترین شکایت های زن ها از مرد زندگی شان آن است که بیش تر مردها، در فرآیند تصمیم گیری خود، زن ها را دخالت نمی دهند. از آن جا که زن ها از این احساس بیزارند، پس تلاش می کنند تا خود را به نحوی در جریانات زندگی همسرشان وارد کنند. بدین معنا که سوال می پرسند و راه حل ارایه می دهند. مرد، علاقه و کمک همسرش را به معنای تلاش برای مداخله و سلطه جویی معنا می کند.

باور غلط : زن ها حسود هستند
      واقعیت این است که زن ها محافظ و نگهبان روابط صمیمی و نزدیک خود هستند و می خواهند از رابطه خود با مردی که دوستش دارند محافظت کنند. نه از آن جهت که به همسر خود اعتماد ندارند، بلکه از آن رو که او را دوست دارند. به طور غریزی و فطری، زنان از هر چه برایشان ارزشمند باشد، مراقبت می کنند.

باور غلط : زن ها زیادی احساساتی هستند
      یکی از زیباترین ویژگی های زنها این است که قابلیت این را دارند که حس کنند و احساس داشته باشند و این احساسات را نشان دهند و ابراز کنند و این موهبتی بس گران بهاست. اما باور غلط این است که نشان دادن احساسات ،کیفیتی ضعیف تر و ناخواستنی تر از پنهان کردن احساسات می باشد. این همان پیامی است که اغلب مردها در کودکی و هنگامی که پسربچه ای بودند دریافت کرده اند. این که گریه نکردن، بهتر از گریه کردن است. خشن و قوی بودن، بهتر از ترسو بودن است. مستقل بودن بهتر از نیازمند بودن است.
      بنابراین مردها، اغلب احساسات طبیعی زن ها را به غلط ،ضعف نفس تلقی می کنند و توانایی آنها را در حس کردن و احساس داشتن را به زیاده روی احساسی تعبیر می کنند.
      مردها معمولاً زن را متهم می کنند که زیاده از حد احساساتی هستند. به این دلیل که مسیولیت گفتار یا رفتار نامهربانانه و احیاناً خشونت آمیز خود را نپذیرند.
      بیشتر زن ها زیادی احساساتی نیستند، بلکه فقط احساساتی هستند! مردها هم همینطور. اما نمی توانند به راحتی احساسات خود را نشان دهند یا ابراز کنند. حقیقت آن است که مردها به همین دلیل زن ها را بسیار دوست دارند، همین حساس بودن، احساساتی بودن و توانایی حس کردن زن، دلیل آن است، زیرا همین احساساتی بودن زنهاست که به آنها امکان می دهد به مردها محبت بورزند و چنین احساسات خوبی را در آنها تولید کنند.

باور غلط : زن های قوی نیازی به توجه و مراقبت ندارند
      اشتباهی که مردان مرتکب می شوند این است که قدرت و توانایی را با خودکفایی اشتباه می گیرند. صرف این که زنی قوی و با اعتماد به نفس است به این معنا نیست که هیچ گونه نیازی ندارد و اصلاً به این معنا نیست که به شخص توانمند و نیرومند دیگری نیاز ندارد و این گونه نیست که هرگز خسته، ترسیده، وحشت زده و بی رمق نمی شوند.
      واقعیت این است که اگر زنی به تنهایی هم قادر به انجام تمام کارها باشد، باز دوست دارد قدرت، توان، حمایت و مراقبت مردش را حس کند. هر قدر هم زنی قوی و مستقل باشد، همچنان نیاز دارد که احساس کند به طرق مختلف از او مراقبت می شود.

باور غلط: زن ها آزادی مرد را مختل می کنند
      مردها اغلب به اشتباه، درخواست های طبیعی و منطقی زن ها را مبنی بر شرکت در رابطه، با تلاش زن برای سلب آزادی مرد اشتباه می گیرند. زن ها دوست دارند روابطی متعهدانه و صمیمانه ایجاد کنند.
      هر کسی به مجرد این که به رابطه ای وارد می شود، مقادیری از آزادی های شخصی خود را از دست می دهد. چرا که از حالا به بعد شخصی که با او رابطه برقرار کرده اید، به آنچه می گویید یا رفتار می کنید، واکنش نشان خواهد داد.
      آزادی واقعی به این معنا نیست که چه کارهایی می توانید بکنید و چه کارهایی نمی توانید بکنید. بلکه به معنای آزادی در محبت ورزیدن آن هم بدون ترس و دریافت کردن بدون مقاومت و دادن و بخشیدن بی دریغ می باشد.
      زن ها هرگز سعی ندارند چیزی را از مرد سلب کنند. برعکس آنها می خواهند محبت، فداکاری، از خودگذشتگی، تعهد، پایبندی و وفاداری خودشان را به مرد هدیه کنند. تمام تلاش های یک زن برای ایجاد رابطه با همسرش و صمیمی بودن و حل مشکلات است نه برای سلب آزادی از مرد.

javanemrooz

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خداوند موجودی قوی خلق کرد و نام او را مرد گذاشت...
      از او پرسید: آیا راضی هستی...؟؟!
      مرد گفت: نه...
      خداوند پرسید: چه می خواهی؟!...
      ... ... گفت:
      آینه ای می خواهم که در آن بزرگی خود را ببینم... تکیه گاهی می خواهم که در هنگام خستگی و آزردگی بر آن تکیه زنم و آرامش پیدا کنم...
      کسی که همدم لحظات تنهایی ام باشد... نقابی می خواهم که در هنگام ضرورت پشت آن مخفی شوم...
      کسی که زیبایی اش چشمم را نوازش دهد... اندیشه ای می خواهم که در آن غوطه ور گردم...
      و چراغی که با آن هدایت و راهنمایی شوم...

و اینجا بود که خداوند زن را خلق کرد

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh نمایش پست ها
      خداوند موجودی قوی خلق کرد و نام او را مرد گذاشت...
      از او پرسید: آیا راضی هستی...؟؟!
      مرد گفت: نه...
      خداوند پرسید: چه می خواهی؟!...
      ... ... گفت:
      آینه ای می خواهم که در آن بزرگی خود را ببینم... تکیه گاهی می خواهم که در هنگام خستگی و آزردگی بر آن تکیه زنم و آرامش پیدا کنم...
      کسی که همدم لحظات تنهایی ام باشد... نقابی می خواهم که در هنگام ضرورت پشت آن مخفی شوم...
      کسی که زیبایی اش چشمم را نوازش دهد... اندیشه ای می خواهم که در آن غوطه ور گردم...
      و چراغی که با آن هدایت و راهنمایی شوم...

و اینجا بود که خداوند زن را خلق کرد

و در همین زمان بود که خدا دلفین پرنده را خلق کرد...!
      آیا تو چنان که می نمایی ​، تنگی!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درد ما دختران امروزی
      نامیدن کسانی به اسم مرده که هیچی از مردونگی نمیدونن

images1458147.jpg

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      و در همین زمان بود که خدا دلفین پرنده را خلق کرد...!
      چی چی گفتم قبلا گفتم دلفین پرنده نبود فرشته بود
      زنان فرشته نیستند ماورای فرشته اند ...

راستی مدت زیادیه دانشگاه هسم هنوز تغییر نکردم همون دختر قبلیم تازه دارم رو دختراای دیگه تاثیر میزارم با حجاب میشن
      ویرایش توسط sahel. : 23 مهر 1393 در ساعت 15:50

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh نمایش پست ها
      چی چی گفتم قبلا گفتم دلفین پرنده نبود فرشته بود
      زنان فرشته نیستند ماورای فرشته اند ...

راستی مدت زیادیه دانشگاه هسم هنوز تغییر نکردم همون دختر قبلیم تازه دارم رو دختراای دیگه تاثیر میزارم با حجاب میشن
      خیله خب حالا چرا انقد از خودتون تعریف میکنین؟!
      اصن شما فرشته ما آدم سجده یادت نره...!
      حالا مگه من چی گفتم که شروع کردی به تعریف و تمجید؟
      من در مورد دلفین های پرنده هم زدم واقعن این موجودات شباهتی دارن با زنا که این دو تا رو با هم قاطی کردی؟!
      بعدم جوجه رو آخر پاییز میشمرن نه آخر مهر

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیله خب حالا چرا انقد از خودتون تعریف میکنین؟!
      اصن شما فرشته ما آدم سجده یادت نره...!
      حالا مگه من چی گفتم که شروع کردی به تعریف و تمجید؟
      من در مورد دلفین های پرنده هم زدم واقعن این موجودات شباهتی دارن با زنا که این دو تا رو با هم قاطی کردی؟!
      بعدم جوجه رو آخر پاییز میشمرن نه آخر مهر

اولا گفتم خانوما ماورای فرشته ن نه فرشته !!!!!!!
      ثانیا دلفین پرنده رو از قبل گفته بودی کلوب ادامه اون گفتم
      ثالثا اون تعریف رو دوس داشتم بکنم همین طوری صرفا جهت اطلاع

اگه خانوما شبیه دلفین پرنده فرضی شمان اقایونم شبیه پنگوئنن

بعدشم اخر پاییزم میرسه بعععععععععله من همینم که هسم اصلا میخوای دوسال دیگه بیام؟!!!!!! حیف که نه حوصله اینجا رو دارم نه وقتشو دارم دور نت یه خط قرمز میکشم عمر تلف میشه شمام بشین درستو بخون مثل من وقتتو اینجا از دست نده ان شاء الله به هدفتون برسید
      معلومم نیس کی بیام پس لطفا جواب این پستمو ندید
      خدانگهدار
      ویرایش توسط sahel. : 24 مهر 1393 در ساعت 20:27

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دختر که باشی همهی دیوانگی های عالم را بلدی

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دختر که باشی میدونی اولین عشق زندگیت پدرته ...
      دختر که باشی میدونی محکمترین پناهگاه دنیا آغوش گرم پدرته ...
      دختر که باشی میدونی مردانه ترین دستی که میتونی تو دستت بگیری و از هیچی نترسی دستای گرم و مهربون پدرته...
      هرجای دنیا هم باشی چه باشه چه نباشه قویترین فرشته ی نگهبان پدرته ...
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خدایا توبه...!
      این چطور مهندسی میخونه که مغزش قابلیت تحلیل یه جمله ساده رو نداره؟!
      یا شایدم فهمیده و خودشو زده به اون راه
      به هر حال کرایه منو حساب کن پیاده میشم...!

15. Top | #45
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      بسته شد

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن