خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعا برای نویسنده تاپیک باید تاسف خورد که که حجاب خودشو قفس می دونه, حقیقت ها رو مشکل.
      متاسفم.

2. Top | #17

bazande
      نمایش مشخصات
      خیلی قشنگ بود مرسی
      سلامتی پلنگامون رنگ و وارنگ طرحا باحال
      سلامتی همه دُکیا هرکدومشون جراح سال

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان
      نه پسر بودن انقدر بده نه دختر بودن.
      بهتر نیس خدا رو شکر کنیم به خاطر چیزایی که داریم.
      عاشق و رند و نظر بازم و میگویم فاش
      تا بدانی که به چندین هنر آراسته ام

فلک به مردم نادان دهد زمام مراد
      تو اهل فضلی و دانش همین گناهت بس

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنده های خدا دو دسته ان
      ۱-یا آدمن
      ۲-یا پسرن
      عاسقا دو دسته هستن
      ۱- خود خدا
      ۲- دخترا
      نتیجه اینکه پسرا هیچوقت نمیتونن آدم شن یا عاشق شن دست خودشون نیست آفرینششون اینجوریه. چند وقت پیش یه پسری میگفت((دخترا مثه آدامسن جویدن بیش از حد یه آدامس باعث بی مزه شدنش میشه و سرانجام همه آدامس ها سطل آشغاله...))
      فقط خندیدم و پیش خودم افسوس خوردم به حال جامعه ای که شعور پسراش در همین حده. دلم به حال خدا سوخت آخه اون چیزی که اتفاق افتاده چیزی نیست که خدا فکرشو میکرد خدایا بعیده تو با این همه تدبیر به فکر خیانت آدم به حوا نبودی. خدایا ازت گله دارم. این آدم همونی بود که همدم وهمدرد حوا قرارش دادی. حالا فقط خود حوا با حوا همدردی میکنه و آدم رفته دنبال خیانت خودش.
      خدایا ازت گله دارم چون با اینکه لیلی همیشه داره به پای این مجنون دروغیش میسوزه تو همه جا تو دینت تو کتابت به آدم هشدار دادی که از مکر حوا حذر کنه. یه مهر خائن و مکار بودن زدی رو پیشونی ما و مارو به خاطر گناه نکرده بدنام کردی.
      خدایا چرا اسم لیلی پسوند برده رو به دنبال داره؟ خدایا چرا مجنون میتونه چندتا لیلی داشته باشه اما اگه لیلی فقط یه مجنون بیشتر داشته باشه سنگسارش میکنن؟ خدایا چرا بدنومی میوه ممنوعه خورده به نام حوا و عبادت و توبه ۱۰۰۰ ساله و خوش مسلکی خورده به نام آدم؟؟؟؟
      خدایا به این بنده های ذکورت بگو اگه اول آدم هبوط کرد به این معنی نیست که سند زمینتو به نامش زدی. بگو اگه بهونه شون پیروی حوا از شیطان و خطای حواس دست ما پر تره. یادشون بیار که این تهمینه بود که حتی به نبود رستم بازم لالایی پهلوونی تو گوش سهراب خوند اما بازم این رستم بود که همه لالایی تهمینه رو به فریاد خصم مبدل کرد.
      یادشون بیار لیلی انقد مهم بود که با رفتنش مجنون مجبور شد شبونه با چاه درد دل کنه
      یادش بیار که حتی بعد از چند هزار سال حتی بعد از سجده ی زلیخا، هنوز لیلی بدنامی پیرهن از پشت دریده رو به دوش میکشه.
      خدایا چرا به لیلی زیبایی دادی تا چشم مجنون دنبالش باشه؟ من این زیبایی رو که قداست لیلی رو به آتیش کشیده نمیخوام.
      ببین لیلی چه مظلومانه داره تلذی میکنه داره جون میده دم دم آخره دیگه برگشتن یا برنگشتن مجنون براش فرقی نداره.
      خدایا حالا که تو دنیات منه لیلا بازیچه این همه مجنون خائن شدم، حالا که از زندگی چیزی جز اشگ واسم یادگاری نمونده حد اقل تو بهشت یه جای خوب به منه لیلا بده.
      آخه من واسه چشمای مجنون نذر کردم که تا آخر بهشت عاشقش بمونم، حتی اگه مجنون من خائن باشه

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره72 نمایش پست ها
      بنده های خدا دو دسته ان
      ۱-یا آدمن
      ۲-یا پسرن
      عاسقا دو دسته هستن
      ۱- خود خدا
      ۲- دخترا
      نتیجه اینکه پسرا هیچوقت نمیتونن آدم شن یا عاشق شن دست خودشون نیست آفرینششون اینجوریه. چند وقت پیش یه پسری میگفت((دخترا مثه آدامسن جویدن بیش از حد یه آدامس باعث بی مزه شدنش میشه و سرانجام همه آدامس ها سطل آشغاله...))
      فقط خندیدم و پیش خودم افسوس خوردم به حال جامعه ای که شعور پسراش در همین حده. دلم به حال خدا سوخت آخه اون چیزی که اتفاق افتاده چیزی نیست که خدا فکرشو میکرد خدایا بعیده تو با این همه تدبیر به فکر خیانت آدم به حوا نبودی. خدایا ازت گله دارم. این آدم همونی بود که همدم وهمدرد حوا قرارش دادی. حالا فقط خود حوا با حوا همدردی میکنه و آدم رفته دنبال خیانت خودش.
      خدایا ازت گله دارم چون با اینکه لیلی همیشه داره به پای این مجنون دروغیش میسوزه تو همه جا تو دینت تو کتابت به آدم هشدار دادی که از مکر حوا حذر کنه. یه مهر خائن و مکار بودن زدی رو پیشونی ما و مارو به خاطر گناه نکرده بدنام کردی.
      خدایا چرا اسم لیلی پسوند برده رو به دنبال داره؟ خدایا چرا مجنون میتونه چندتا لیلی داشته باشه اما اگه لیلی فقط یه مجنون بیشتر داشته باشه سنگسارش میکنن؟ خدایا چرا بدنومی میوه ممنوعه خورده به نام حوا و عبادت و توبه ۱۰۰۰ ساله و خوش مسلکی خورده به نام آدم؟؟؟؟
      خدایا به این بنده های ذکورت بگو اگه اول آدم هبوط کرد به این معنی نیست که سند زمینتو به نامش زدی. بگو اگه بهونه شون پیروی حوا از شیطان و خطای حواس دست ما پر تره. یادشون بیار که این تهمینه بود که حتی به نبود رستم بازم لالایی پهلوونی تو گوش سهراب خوند اما بازم این رستم بود که همه لالایی تهمینه رو به فریاد خصم مبدل کرد.
      یادشون بیار لیلی انقد مهم بود که با رفتنش مجنون مجبور شد شبونه با چاه درد دل کنه
      یادش بیار که حتی بعد از چند هزار سال حتی بعد از سجده ی زلیخا، هنوز لیلی بدنامی پیرهن از پشت دریده رو به دوش میکشه.
      خدایا چرا به لیلی زیبایی دادی تا چشم مجنون دنبالش باشه؟ من این زیبایی رو که قداست لیلی رو به آتیش کشیده نمیخوام.
      ببین لیلی چه مظلومانه داره تلذی میکنه داره جون میده دم دم آخره دیگه برگشتن یا برنگشتن مجنون براش فرقی نداره.
      خدایا حالا که تو دنیات منه لیلا بازیچه این همه مجنون خائن شدم، حالا که از زندگی چیزی جز اشگ واسم یادگاری نمونده حد اقل تو بهشت یه جای خوب به منه لیلا بده.
      آخه من واسه چشمای مجنون نذر کردم که تا آخر بهشت عاشقش بمونم، حتی اگه مجنون من خائن باشه
      چقد تو بامزه ای
      هالوژن
      آیا تو چنان که می نمایی ​، تنگی!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan-66 نمایش پست ها
      چقد تو بامزه ای
      هالوژن
      افرین
      بهت امیدوارم شدم
      بالاخره یکی ماهیت منو کشف کرد

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      افرین
      بهت امیدوارم شدم
      بالاخره یکی ماهیت منو کشف کرد
      من از همون اول کشفت کرده بودم ولی روت حساب قرض الحسنه باز کردم هیچ امیدی بهت ندارم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من از همون اول کشفت کرده بودم ولی روت حساب قرض الحسنه باز کردم هیچ امیدی بهت ندارم
      مگه من گفتم روم حساب باز کنی؟؟؟؟؟؟؟؟
      بازنکن بهتر

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بنده های خدا دو دسته ان
      ۱-یا آدمن
      ۲-یا پسرن
      عاسقا دو دسته هستن
      ۱- خود خدا
      ۲- دخترا
      مشکل اصلی‌تون اینکه جمع می‌بندید، هیچ چیز مطلق نیست!
      من زن فاحشه‌ای رو می‌شناسم که تو جلد فرشته بود و مردی زنا کاری رو می‌شناسم که تو جلد یه آدم خوب بود.
      هیچ چیزی مطلق نیست! درک کنید، دلیل نمیشه هر مردی به شما بد کرد، همه رو جمع ببندید
      ویرایش توسط Majid-VZ : 09 مهر 1393 در ساعت 15:32

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حالا که باز کردم نمی تونم ببندمش

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      مشکل اصلی‌تون اینکه جمع می‌بندید، هیچ چیز مطلق نیست!
      من زن فاحشه‌ای رو می‌شناسم که تو جلد فرشته بود و مردای زنا کاری رو می‌شناسم که تو جلد یه آدم خوب بود.
      هیچ چیزی مطلق نیست! درک کنید، دلیل نمیشه هر مردی به شما بد کرد، همه رو جمع ببندید
      کاملا موافقم
      متن رو من ننوشتم بقول شما مشکلش جمع بستن همه است اونم بخاطر ادبی بودن متنه به نویسندش نمیشه خرده گرفت
      خوب یا بد بودن ادما به جنسیتشون بستگی نداره
      اما باید قبول کنیم
      گاهی بعضی مردا بخاطر بعضی ازادی های که دارن خیلی کارا میکنن(البته خانمها بی تقصیر نیستن)

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

حالا که باز کردم نمی تونم ببندمش
      راه نداره؟پارتی بازی کن دیگه

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کاملا موافقم
      متن رو من ننوشتم بقول شما مشکلش جمع بستن همه است اونم بخاطر ادبی بودن متنه به نویسندش نمیشه خرده گرفت
      اما باید قبول کنیم
      گاهی بعضی مردا بخاطر بعضی ازادی های که دارن خیلی کارا میکنن(البته خانمها بی تقصیر نیستن)
      این بحثش جداست. از جهان سوم چه انتظاری میشه داشت؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کاملا موافقم
      اما باید قبول کنیم

راه نداره؟پارتی بازی کن دیگه
      استغفرالله
      در حکومت جمهوری اسلامی پارتی بازی؟!
      این بود آرمان های امام؟!
      ما با این جوونا میخوایم پیشرفت کنیم؟!

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرا بحثش جداست؟
      ادم خوب و بد به جنسیتش ربط نداره
      متن هم مربوط با موضوع بود هرچند خیلی اشتباه نبود فقط مشکلش جمع بستن بود

استغفرالله
      در حکومت جمهوری اسلامی پارتی بازی؟!
      این بود آرمان های امام؟!
      ما با این جوونا میخوایم پیشرفت کنیم؟!
      خب باید کمک باشه تا پیشرفت باشه دیگه
      حالا یه بار1000بارنمیشه

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      معذرت میخوام بشین و بفرما و بتمرگ هر سه یه معنی داره
      پارتی و کمک کردنم یکیه خودمونو گول نزنیم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن