خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاوره: شرکت در کنکور تجربی بعد 5 سال

سلام.
      من امسال فارغ التحصیل مهندسی عمران ام از دانشگاه خواجه نصیر شدم.
      می خوام کنکور تجربی شرکت کنم و هدفم دندانپزشکی آزاد ه...
      به نظرتون تو این 4 ماه میشه کاری کرد؟
      من کتاب های گاج و قلم چی (ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، دینی و ...) 5 سال پیشم رو دارم. فکر می کنید بدردم بخوره؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix222 نمایش پست ها
      سلام.
      من کتاب های گاج و قلم چی (ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، دینی و ...) 5 سال پیشم رو دارم. فکر می کنید بدردم بخوره؟
      ممنون
      کنکوری 88 یی

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      ممنون

اگه کلِ این چهار ماهُ رو زیست وقت بزاری شاید نتیجه بگیری فقط رو زیست!!
      ولی خب کنکور که فقط زیست نیست.
      درسارو شروع کن حالا، شاید شد! ولی اگه هدفت جدیِ بهتره نگاهت به کنکور 94 باشه، حالا زیستُ شروع کن ببین چی میشه، در ضمن واسه زیست فعلن دنبال کتابای کمکی نباش، فقط کتابای درسی رو بخون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      کنکوری 88 یی
      87 کنکور دادم ...
      محاسباتم اشتباه بود. چه زود شد شش سال هاا

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad9 نمایش پست ها

اگه کلِ این چهار ماهُ رو زیست وقت بزاری شاید نتیجه بگیری فقط رو زیست!!
      ولی خب کنکور که فقط زیست نیست.
      درسارو شروع کن حالا، شاید شد! ولی اگه هدفت جدیِ بهتره نگاهت به کنکور 94 باشه، حالا زیستُ شروع کن ببین چی میشه، در ضمن واسه زیست فعلن دنبال کتابای کمکی نباش، فقط کتابای درسی رو بخون
      یعنی زیست اینقدر سخته ؟ چون مشکل اصلی من فکر کنم عربی و دینی و ادبیات باشه
      می دونید برا دندان آزاد چه رتبه ای برا منطقه 1 کافیه؟
      یا نمره کل نهایی؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امسال تا 6هزار منطقه یک گفتن دندانپزشکی قبول شدن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظر من که میتونی چون ریاضی و فیزیکت که به نسبت باید خوب باشه شیمی که اسونه میمونه زیست و عمومیا که عمومیا رو میشه خوندشون و زیستتتتتتتتتتتت که خودش ماجراها داره و باید خوب بخونی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با برنامه بخون برو پیش ی مشاور که ی برنامه بهت بده که مثلا درسا رو تا نیمه های اردیبهشت تموم کنی بعدشم خرداد رو کنکورای اخیر کار کنی ---زیست رو باید خیلی زیاد بخونی خیلی زیاددددددددددددددد

9. Top | #9
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      87 کنکور دادم ...
      محاسباتم اشتباه بود. چه زود شد شش سال هاا
      اینها عددند،مهم هدفه
      من 88 بودم ولی در کل خیلی دروس عمومی عوض شده ،تخصصی ها هم عوض شده اما همه چی کم شده تا زیاد،البته من ریاضیم،تجربی را نمیدونم ولی با توجه به این که ریاضیتون خوبه و فیزیکتون هم خوبه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد،اگه از حالا با اراده شروع کنید میشه،چهار ماه مونده...شما بهتره روی شیمی و زیست خیلی وقت بذارید و قسمتی هم واسه ریاضی و فیزیک و عمومی ها(بیشتر اون دوتا اولی واسه تجربی مهمه)البته عمومی هم حتما کار کنید چون مطمئنا هیچی هیچی یادتون نمونده،من درحد یه رشته ریاضی نظر دادم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول اینکه کتابا عوض شده برو چاپ جدیدو بگیر بخون...امسال احتمالش کمه قبول شی انشاالله سال بعد.., اما اینو بدون که ارزششو داره...
      دوم اینکه رفیق من برق قدرت صنعتی شریف تموم کرد جو گرفتش فک کرد کنکور پشمه زیست آسونه رفت فیزیکو فیکس 100زد ریاضیم زد نمیدونم 95 یا 96 زیستو زد منفی شیمیم آورد 15 فک کنم...عمومیارم جز زبان خراب کرد رتبش اومد 11000 منطقه2...
      ضمنا رتبه 6000 آزاد پزشکی نمیتونی قبول شی...کلا سیستم آزاد تو رشته های پزشکی و پیرا پزشکی با سیستمش تو مهندسی فرق داره...آخرین رتبه قبولی منطقه2 برا آزاد سال قبل 3600بود...
      البته اگه واقعا خرخونی کنی همین امسالم قبولی ولی معمولا انصرافیا وقتی شروع میکنن برا کنکور این توهم رو دارن که درسایی که ما پاس کردیم یه ترمش 3برابر کل حجم کنکوره...آره درسته اما اونجا استاد سوالات خیاری مطرح میکنه اینجا یه سوالی میده که بابای نویسنده کتاب درسیم نمیتونه حل کنه...!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      اول اینکه کتابا عوض شده برو چاپ جدیدو بگیر بخون...امسال احتمالش کمه قبول شی انشاالله سال بعد.., اما اینو بدون که ارزششو داره...
      دوم اینکه رفیق من برق قدرت صنعتی شریف تموم کرد جو گرفتش فک کرد کنکور پشمه زیست آسونه رفت فیزیکو فیکس 100زد ریاضیم زد نمیدونم 95 یا 96 زیستو زد منفی شیمیم آورد 15 فک کنم...عمومیارم جز زبان خراب کرد رتبش اومد 11000 منطقه2...
      ضمنا رتبه 6000 آزاد پزشکی نمیتونی قبول شی...کلا سیستم آزاد تو رشته های پزشکی و پیرا پزشکی با سیستمش تو مهندسی فرق داره...آخرین رتبه قبولی منطقه2 برا آزاد سال قبل 3600بود...
      البته اگه واقعا خرخونی کنی همین امسالم قبولی ولی معمولا انصرافیا وقتی شروع میکنن برا کنکور این توهم رو دارن که درسایی که ما پاس کردیم یه ترمش 3برابر کل حجم کنکوره...آره درسته اما اونجا استاد سوالات خیاری مطرح میکنه اینجا یه سوالی میده که بابای نویسنده کتاب درسیم نمیتونه حل کنه...!
      ممنون دوست عزیز بابت راهنماییتون
      من عربی و ادبیات هم اون موقع به زور 40-30 زدم. کتاب های زیست رو حقیقتش هنوز نگرفتم . باید زیست رو بخونم که ببینم اصلا تو مغزم میره یا نه! چون درس هام و ذهنم کلا تو یه فاز دیگه ای بوده تو این 6 ساله
      البته به گمونم من الان تو یه بحرانه بعد فارغ التحصیلی ام. باید درست و منطقی راجب آینده و تحصیل فکر کنم .

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از همه دوستانی که راهنمایی کردند ممنونم.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکی رو من سراغ دارم امسال با 6000 دندانپزشکی بیرجند یا نمیدونم بجنورد قبول شده

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تهران نمایش پست ها
      یکی رو من سراغ دارم امسال با 6000 دندانپزشکی بیرجند یا نمیدونم بجنورد قبول شده
      ها؟؟
      چه زیباست
      اگر حاجت دلت..
      با حکمت خدایت...
      یکی باشد

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehgr نمایش پست ها
      ها؟؟
      ازاد منظورمه ابجی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن