خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با این تایپیک موافقین یا نه؟؟

رأی دهندگان
    103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • نه (گزینه 2 یا سنجش بهتره ( پاینن بگین چرا))

39 37.86%
    • اره

46 44.66%
    • تا حدودی (اطلاعات کامل نیست(بقیشو پاینن بگو))

18 17.48%
    صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 201
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

عیب های قلم چی ...

خیلی از دوستان معایب و مزیت های گزینه 2 و سنجش رو میگن اما عیب های قلم چی رو نمیگن ....

معایب :
      1- قلم چی نسبت به پولی که میده امکانات نمیده ...
      مثلا همین پشتیبان باید اطلاعات عمومی بالایی داشته باشه در حالیکه 85 درصد پشتیبان ها ندارن ... اکثرا دانشجو اند ....

2- تو قلم چی رییس رووسا اکثرا با هم فامیل اند و بیشتر به فکر منافع خودشونن .... مثلا مدیر شهر ما پسرخاله کاظم هست ...

3- سوالات قلم چی مثل سوالات تالیفی گاج میمونه ... یعنی بر اساس استاندارد های کنکور نیست ...

4- اجباری کردن خرید پکیج ها و سی دی های اموزشی

5- خریدن برخی از رتبه های برتر کنکور

مزیت ها :

1 - تعداد ازمون بالا

2- جامعه اماری بالا

3- رقابت با رقبای اصلی خود در کنکور

4- تراز واقعی و مقایسه شده با داوطلبان کنکور

5- خدمات سایت قلم چی

6- دور نکردن طرف از درس .... یعنی با هر دو هفته ازمون طرف از درس دور نمیشه

7- برنامه ریزی عالی

8- پشتیبانی از دانش اموزان با تراز بالا

ویرایش توسط Bl4Ck_96 : 07 مهر 1392 در ساعت 23:17

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      2- تو قلم چی رییس رووسا اکثرا با هم فامیل اند و بیشتر به فکر منافع خودشونن .... مثلا مدیر شهر ما پسرخاله کاظم هست ...
      هیئت دولت نیست که، یه جورایی شرکت خصوصی ان. شرکت های سهامی عام!
      هر شرکتی هم اول به فکر جیب خودشه، بعد اطرافیانش!

4- اجباری کردن خرید پکیج ها و سی دی های اموزشی
      اجباری نیست. شعبه هایی هم که تخلف میکنند رو باید گزارش بدید.

این دو مورد که فرمودید جزو عیب ها محسوب نمیشه.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      هیئت دولت نیست که، یه جورایی شرکت خصوصی ان. شرکت های سهامی عام!
      هر شرکتی هم اول به فکر جیب خودشه، بعد اطرافیانش!

اجباری نیست. شعبه هایی هم که تخلف میکنند رو باید گزارش بدید.

این دو مورد که فرمودید جزو عیب ها محسوب نمیشه.
      اجباری هست ... من با 0218451 تماس گرفتم کفتن ااجباریه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon37 نمایش پست ها
      خیلی از دوستان معایب و مزیت های گزینه 2 و سنجش رو میگن اما عیب های قلم چی رو نمیگن .... معایب : 1- قلم چی نسبت به پولی که میده امکانات نمیده ... مثلا همین پشتیبان باید اطلاعات عمومی بالایی داشته باشه در حالیکه 85 درصد پشتیبان ها ندارن ... اکثرا دانشجو اند .... 2- تو قلم چی رییس رووسا اکثرا با هم فامیل اند و بیشتر به فکر منافع خودشونن .... مثلا مدیر شهر ما پسرخاله کاظم هست ... 3- سوالات قلم چی مثل سوالات تالیفی گاج میمونه ... یعنی بر اساس استاندارد های کنکور نیست ... 4- اجباری کردن خرید پکیج ها و سی دی های اموزشی 5- خریدن برخی از رتبه های برتر کنکور مزیت ها : 1 - تعداد ازمون بالا 2- جامعه اماری بالا 3- رقابت با رقبای اصلی خود در کنکور 4- تراز واقعی و مقایسه شده با داوطلبان کنکور 5- خدمات سایت قلم چی 6- دور نکردن طرف از درس .... یعنی با هر دو هفته ازمون طرف از درس دور نمیشه 7- برنامه ریزی عالی 8- پشتیبانی از دانش اموزان با تراز بالا
      با بند 1 موافقم ولي با بقيه اش نه... بند2 و 4 را دليلش را دوستمون گفتن و كاملا هم درست گفتن. بند3 دليل مخالف بودنم)آخه مگه سازمان سنجش و گزينه2 خيييييلي سوالاش استاندارده؟؟؟؟؟؟؟؟سنجش را كه اصلا دانشجوها طرح ميكنن (تا اونجايي كه من اطلاع دارم) بند5: برنامه هاي كانون اينقدر حساب شده اس كه اگه رتبه برتر نداشته باشه غيرممكنه حالا اگه موسسه هاي ديگه را ميگفتي آره اما كانون اهل اين حرف ها نيست.
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خريد كتاب برنمه ريزي اجباري هست ( 6 تومن ) تابستون هم خريد كتاب زرد رو اجباري كرده بودن و هر آزمون 50% سوالات عمومي رو ازش ميدادن ولي بازم خيلي ها از جمله خودم زير بار نرفتن و 28 تومن بابت كتاب ندادن !
      توي دفترچه سوالات هم تا الان سوالات عمومي و اختصاصي باهم بوده حتي خودم هم براي 100 زدن فيزيك و شيمي و زيست بعضي وقتا از وقت عمومي ها براي اختصاصي هام گذاشتم و اين خيلي بده
      برنامه قلمچي از 4 تا آزمون جامع سنجش با 3تاش تداخل داره و اين اصلا خوب نيست ( البته دانش آموزان قوي و داوطلبان اصلي كنكور همگي سنجش رو انتخاب خواهند كردد همچون ساليان گذشته )
      امسال dvd هاي آموزشي هم در كنار آزمون ها ارائه ميدن با قيمت خيلي كم ( به نظرم فقط پول رايت و dvd خام رو ميگيرن فقط ) و توش درسنامه هاي عالي قرار ميدن اين يكي از بهترين خدماتشون هست.
      پشتيبان ها هم خيلي به درد نميخورن پشتيبان من به قول يكي از بچه ها منو با نامزدش اشتباه گرفته كه ساعت 11:45 شب بهم زنگ ميزنه ! تعداد داوطلبان هم كه بالا ميره عملا پشتيباني هم كيفيتش مياد پايين ولي من به شخصه از پشتيبانم راضي هستم و ميپسندمش.
      تعداد آزمون كافي + جامعه آماري بالا ( متشكل از بهترين هاي كشور ) + بودجه بندي مناسب + مرور مناسب + اجباري بودن دروس پايه ( برخلاف گزينه 2 ) و .... هم از مزاياي اصليش هستن.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من ما ادما تا میبینیم یه گله ادم میرن یه جا سریع خودمونو می چپونیم اونجا البته بلانسبت خیلیا
      من معلم کلاس کنکورم طراح سوالات قلم چیه لازم باشه اسمشم می گم
      من خودم دیروز می خواستم برم کانون واسه ثبت نام اما چون کارتم تو خونه جامونده بودد نتونستم برم ثبت نام کنم بعدش رفتم کلاس فیزیک اولین جلسه هم بود که استادمون یک سری مطالب گفت که نظرم برگشت اخه کسی که طراحه کانونه چطور میگه که نریم کانون حتی با اینکه اموزشگاه ازمونای سنجشو برگذار می کرد هم سنجشو گفت نرید جز سه تای اخر حالا دلایلی که مطرح کرد رو می گم:

کانون به طراح اجازه طرح سوالات سخت و استاندارد رو نمیده و بهش گفته بودن که کتاب ابی رو باز کنه از تیپ فلان سوالات رو از اونا با تغییر اعداد طرح کنه میدونی چرا چون تو وقتی میای سوالا رو میزنی درصدات میشه 100 میگی من قبول شدم رفت این یعنی اعتماد به نفس کاذب چون تو اومدی کتاب کاملا غیر استاندارد قلم چی رو خوندی بالا صفحه فرمولا رو حفظ کردی و رفتی ازمون رو زدی 100 این یعنی خیانت خیانت به من و به خودت به این میگن سیاست کثیف کانون
      من دلم براتون میسوزه شما هم مثل خواهر برادر خودم فقط دوست دارم وقتی کاری رو انجام میدی وسطاش پشیمون نشی بگه ایکاش به حرفات گوش میکردم هرکی هم قانع نشد پست بده قانعش کنم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چیزی که دوستان میگن من هم قبلا عرض کرده بودم .. من میگم اگه کسی برنامه کانون رو بگیره اجرا کنه و آزموناش رو هم از همین سایت بخره و بتونه اونا رو شبیه سازی کنه با هزینه ناچیز از بهترین ویژگی کانون استفاده کرده
      Genius has side effects

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amircarleto نمایش پست ها
      به نظر من ما ادما تا میبینیم یه گله ادم میرن یه جا سریع خودمونو می چپونیم اونجا البته بلانسبت خیلیا
      من معلم کلاس کنکورم طراح سوالات قلم چیه لازم باشه اسمشم می گم
      من خودم دیروز می خواستم برم کانون واسه ثبت نام اما چون کارتم تو خونه جامونده بودد نتونستم برم ثبت نام کنم بعدش رفتم کلاس فیزیک اولین جلسه هم بود که استادمون یک سری مطالب گفت که نظرم برگشت اخه کسی که طراحه کانونه چطور میگه که نریم کانون حتی با اینکه اموزشگاه ازمونای سنجشو برگذار می کرد هم سنجشو گفت نرید جز سه تای اخر حالا دلایلی که مطرح کرد رو می گم:

کانون به طراح اجازه طرح سوالات سخت و استاندارد رو نمیده و بهش گفته بودن که کتاب ابی رو باز کنه از تیپ فلان سوالات رو از اونا با تغییر اعداد طرح کنه میدونی چرا چون تو وقتی میای سوالا رو میزنی درصدات میشه 100 میگی من قبول شدم رفت این یعنی اعتماد به نفس کاذب چون تو اومدی کتاب کاملا غیر استاندارد قلم چی رو خوندی بالا صفحه فرمولا رو حفظ کردی و رفتی ازمون رو زدی 100 این یعنی خیانت خیانت به من و به خودت به این میگن سیاست کثیف کانون
      من دلم براتون میسوزه شما هم مثل خواهر برادر خودم فقط دوست دارم وقتی کاری رو انجام میدی وسطاش پشیمون نشی بگه ایکاش به حرفات گوش میکردم هرکی هم قانع نشد پست بده قانعش کنم

ته دلمو خالی میکنین.هر کس یه چیز میگه.یکی میگه خوب یکی میگه بد.
      من ثبت نام کردم چه خوب چه بد.ایشالا با تلاش خودمو کمک خدا به هدفم میرسم.موسسه ها وسیله کمکن.خود ادم اصلی ترین بخش قضیه است.
      از انتخابم راضی ام.
      خوبی و بدی یه موسسه هم نسبیه.واسه یکی خوب بوده واسه یکی نه.اینهمه کانون تک رقمی داره
      خواهش میکنم خودتون درس بخونین و از اونا به عنوان کمک درسی بهره ببرین.ته دل منه بیچارم هم خالی نکنین

اگه خـــدا اهل پز دادن بود زیر چشمامــون مینوشت که چند مگاپــیکسله !

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ای بابا!! من خودم طرفدار گزینه 2 هستم، به هر دانش آموزی هم پیشنهاد میکردم و میکنم که گزینه 2 ثبت نام کنند.
      سختی سوالات هم واقعا عیب تلقی نمیشه، کسی که بتونه سوالای سخت تر رو حل کنه حتما سوالات آسون (!) کنکور هم حل میکنه! اگر سوالات آسون طرح کنند و در آزمون آزمایشی نقاط ضعف خودتون رو نشناسید، این یعنی ظلم در حق کسی که به اون موسسه اعتماد کرده!

ولی در مقابل انتقاد بی مورد هم نمیشه ساکت موند. واقعا من یا شما چه سودی از تبلیغ کانون یا گزینه 2 یا سنجش میبریم؟ این که بزنیم تو سر کانون یا گزینه 2 چه فایده ای برای ما داره؟ پس بیاید واقع بین باشیم. اگر هم از موسسه ای خوشمون میاد یا توش ثبت نام کردیم، لازم نیست بزنیم تو سر موسسه همسایه!!

همونطور که گفتم خرید کتاب اجباری نیست. براش هم دلیل دارم، چون من رو مجبور نکردند کتاب بخرم و فقط دفتر برنامه ریزی گرفتم. از سایتشون ثبت نام کردم، تماس گرفتند گفتند کتاب میخوای؟ گفتم نه! به همین راحتی

مورد بعدی، سیاست کثیف کانون!!
      من صحت این مطلب رو نمیدونم، چون دفعه قبل که کنکور دادم دانش آموز بودم و گزینه 2 دادم. وقت نداشتم هر دو هفته آزمون بدم، تو ترافیک برم پیش پشتیبان، یا از برنامه راهبردی ش استفاده کنم! همین الان هم اگر گزینه 2 آزمون 2 هفته ای داشت میرفتم اون رو ثبت نام میکردم.
      بگذریم، کسی که برای زدن درصد بالا توی آزمون آزمایشی تقلب میکنه و میره از روی کتاب های کانون میخونه و حفظ میکنه داره به خودش ظلم میکنه! عین اون کسایی که تو حوزه های آزمون آزمایشی از رو دست هم تقلب میکنند. این افراد براشون فرق نمیکنه که گزینه 2 باشند یا کانون، چون اصلا هدفشون یادگیری و بالا کشیدن خودشون نیست.
      کتاب های کانون هم انقدر کیفیت مزخرفی دارند که آدم مجبور نیست بخردشون، پس میتونه سرش به کار خودش باشه و از روی کتاب های دیگه بخونه و سعی کنه تو هر آزمونی که هست پیش رفت کنه.
      البته انکار نمیکنم که کانون خیلی اقتصادی تر و پولکی تر از سایر موسساته.

باز هم تکرار میکنم، هدف از آمون های آزمایشی اینه که درس ها رو بهتر یاد بگیریم، نقاط ضعف رو بشناسیم، کنکور دادن و سر جلسه نشستن رو تمرین کنیم.
      استاندارد بودن سوالات هم مهمه، اما اگر سخت تر هم بود اشکال نداره، اگر آسون تر باشه خیلی بد میشه، چون نقاط ضعفمون رو نمیشناسیم.
      خیلی مهم نیست کجا ثبت نام کنیم، مسلما من چون فارغ التحصیل بودم کانون ثبت نام کردم، چون دیدم برنامه بهتر و آزمون های دو هفته ای داره. این تنها دلیل من بود!
      هر کس باید ببینه چی نیاز داره. من برنامه درسی و آزمون های زیاد میخواستم.

تمام وقت استراحتم رو صرف تایپ این متن کردم.
      ویرایش توسط strider : 08 مهر 1392 در ساعت 12:20

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با مورد 1 شديد موافقم !!!!!!!!! چون اخر مجبور شدم پشتيبان ويژه بگيرم !!!!!!!!! اما 4 رو اصلا قبول ندارم به هيچ وجه اجبار نيست فقط خريد دفتر خودازمايي و برنامه ريزي اجبار هست اونا ليست کتاباي مورد نيازت رو بسته به سطحت و معدل و نمراتت ميدن اگه دوست داشتي مي خري !!!!!!!! حداقل شرق تهران که اين خبرا نيست !!!!!!! مورد 5 هم که نمي دونم واقعا اما فکر نکنم بدشم اگر واقعيت داشته باشه تمامي موسسات دارن اين کارو مي کنن گاج و... هم هستن !!!!!!!! اما نکته ي خوب ديگشم برگزاري کلاس هاي کنکور که واقعا هم از استاداي خوبي استفاده مي کنن و طبق برنامه خود قلم چي پيش ميرن اکثرا استاداي توانمندي هستن و جوان من که راضيم تو اين 2 سال

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزيز سياست کثيف چيه؟؟؟؟ من کتاباي ابي رو دارم کار مي کنم اما تا به حال نتونستم 100 بزنم اصلا کسي هست که بتونه فيزيک رو حالا هر ازموني رو 100 بزنه؟ بعدم قراره که کنکور بدين ازموني رو بايد انتخاب کرد که سطح سوالات ب کنکور نزديک باشه که هرچند بازم کانون يه سري سوالاي سخت داره !!!!!!! شما الان در جو کنکور نيستي استرس اون زمان رو نداري خيلي راحت به سوالات جواب ميدي ظلم نيست در حق شما شما مي تونيد به سوالات کنکور جواب بديد اما زماني که سر جلسه کنکور هستيد اون کيفيت مياد پايين استرس زياد باعث فراموشي مي شه شايد سوالي که در ازمون بوده رو به شما بدن اما ترفند طراح اين بوده که ادبيات سوال رو تغير بده بنا براين شما فکر مي کنيد تا به حال به چنين سوالي روبه رو نشديد !!!!!!!! هيچ تفاوتي هم بين گزينه 2 و قلم چي نيست سطح ها با هم برابر هستند سوالات يکي هستن هردو شبيه ساز کنکور !!!!! با اين تفاوت که فقط فيزيک گزينه 2سخت تره !!!! همين !!!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      قلمچی تنها عیبی که داره اینه که سوالات سخته
      به نظر من پشتیبان بود و نبودش فرق نداره

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nassim74 نمایش پست ها
      دوست عزيز سياست کثيف چيه؟؟؟؟ من کتاباي ابي رو دارم کار مي کنم اما تا به حال نتونستم 100 بزنم اصلا کسي هست که بتونه فيزيک رو حالا هر ازموني رو 100 بزنه؟ بعدم قراره که کنکور بدين ازموني رو بايد انتخاب کرد که سطح سوالات ب کنکور نزديک باشه که هرچند بازم کانون يه سري سوالاي سخت داره !!!!!!! شما الان در جو کنکور نيستي استرس اون زمان رو نداري خيلي راحت به سوالات جواب ميدي ظلم نيست در حق شما شما مي تونيد به سوالات کنکور جواب بديد اما زماني که سر جلسه کنکور هستيد اون کيفيت مياد پايين استرس زياد باعث فراموشي مي شه شايد سوالي که در ازمون بوده رو به شما بدن اما ترفند طراح اين بوده که ادبيات سوال رو تغير بده بنا براين شما فکر مي کنيد تا به حال به چنين سوالي روبه رو نشديد !!!!!!!! هيچ تفاوتي هم بين گزينه 2 و قلم چي نيست سطح ها با هم برابر هستند سوالات يکي هستن هردو شبيه ساز کنکور !!!!! با اين تفاوت که فقط فيزيک گزينه 2سخت تره !!!! همين !!!
      من با اینکه به اجبار کانون رفتم و تو ازمونا چیزی به شباهت کنکور ندیدم شباهت این نیست که سوال رو ابکی بدن و تو با جاگذاری عدد تو فرمول جواب رو به دست بیاری برو به سوالات امار کانون و گزینه دو نگاه کن بعد برو با کنکور ریاضی 92 مقایسه کن من ابی امار داشتم اما سوالی به سبک اون ندیدم سر دو تا سوال نیم ساعت موندم کل ابی رو قورت داده بودم اما نتونستم حل کنم بعد از دوستان برا امسال سی دی های ازمون اخر گزینه رو گرفتم و همونجا زدم تو سرم چون دیدم سبک سوالات همونه تیپ هم همون حاضرم اگه نیاز شد دی وی دی هارو تو سایت بزارم تا بفهمی ازمون یعنی چی؟ ببینم ازمون استاندارد یعنی چی یکی به من بگه؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه چیزی بگم؟صرفا جهته اطلاع عمومیتون
      این (قلم چی و گزینه دو و....چه میدونم علوی و....)همشون بدون استثنا بعضی از رتبه های برترو میخرن
      من به شخصه خودم دیدم ینی تو اشنامون داشتیم طرف توی گزینه دو یا قلم چی بوده وتو فلان ازمون شرکت نکرده بعد بش (زیرمیزی)دادن که بگه من 3سالمو تو این اموزشگاه بودم و با ازموناش پیش رفتم
      فکر اینکه قلم چی رتبه ی برترو داره یانه نکنید....(اینا همش ترفند مشتری جمع کردنه)
      اخه پشتیبانی که 3-4سال ازمابزرگتره چه کمکی میتونه به ما بکنه؟
      بعضیاشونم که کارشون تبلیغ کتابه
      نه تنها قلم چی بقیه هم همینطورن...
      عاقلانه تصمیم بگیرید خوب زندگی کنید...والا
      خودتونم نپیچونید
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      بچه ها یه چیزی بگم؟صرفا جهته اطلاع عمومیتون
      این (قلم چی و گزینه دو و....چه میدونم علوی و....)همشون بدون استثنا بعضی از رتبه های برترو میخرن
      من به شخصه خودم دیدم ینی تو اشنامون داشتیم طرف توی گزینه دو یا قلم چی بوده وتو فلان ازمون شرکت نکرده بعد بش (زیرمیزی)دادن که بگه من 3سالمو تو این اموزشگاه بودم و با ازموناش پیش رفتم
      فکر اینکه قلم چی رتبه ی برترو داره یانه نکنید....(اینا همش ترفند مشتری جمع کردنه)
      اخه پشتیبانی که 3-4سال ازمابزرگتره چه کمکی میتونه به ما بکنه؟
      بعضیاشونم که کارشون تبلیغ کتابه
      نه تنها قلم چی بقیه هم همینطورن...
      عاقلانه تصمیم بگیرید خوب زندگی کنید...والا
      خودتونم نپیچونید
      کاملا موافقم، خیلی کار کثیفیه...!
      بیشتر هم از دست اون دانشجوهای خود فروخته ناراحتم، همه معلم ها، زحمات دیگران، مدرسه و... رو داره میفروشه و تبلیغ قلمچی رو میکنه. تازه با این کارشون دیگران هم اشتباه راهنمایی میکنند.
      طرف میاد میگه من 3 سال تو آزمون های کانون شرکت کردم، همه تست هام هم از رو کتاب های قلمچی زدم، هیچ کتاب دیگه ای هم نداشتم، فقط با برنامه راهبردی اومدم جلو و مدرسه رو بیخیال شدم و تونستم رتبه زیر 10 کشوری بیارم!!!

صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن