خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل جمع بندی زیست!بچه های زیست بالا کمککککککک!!!(نظام قدیم)

سلام خدمت همه عزیزان
      بچه ها متاسفانه هر کار میکنم درصد زیستم به بالای ۶۰ نمیرسه در طی کنکور هایی که دادم!۱۰ تا آزمون موج زدم ولی باز درصدم تو قلمچی ۴۵ هست..میترسم امسال بازم ۶۰ بزنم.
      نمیدونم دوباره ۱۰ تا آزمون دیگه موجم بزنم یا کلا بر واسه هر فصل iq کار کنم!؟یا اصلا کلا برم فقط کتاب درسی بخونم و تست نزنم!؟
      دوستان عزیزی که زیست بالا زدن در کنکورشون یا الان تو آزمونا بالا میزنن راهنمایی کنن که چه جوری زیست جمع کنم!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش یسوال پارسال ققلم چند میزدی که رفتی کنکورو 60زدی ؟من تو جامعاش بهترین نتیجه ای که گرفتم 40 بوده این ازمونم فک کنم حدوده 35 بنظرت میسه تو کنکور درحد 50درصد زد؟
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bande khoda نمایش پست ها
      سلام خدمت همه عزیزان
      بچه ها متاسفانه هر کار میکنم درصد زیستم به بالای ۶۰ نمیرسه در طی کنکور هایی که دادم!۱۰ تا آزمون موج زدم ولی باز درصدم تو قلمچی ۴۵ هست..میترسم امسال بازم ۶۰ بزنم.
      نمیدونم دوباره ۱۰ تا آزمون دیگه موجم بزنم یا کلا بر واسه هر فصل iq کار کنم!؟یا اصلا کلا برم فقط کتاب درسی بخونم و تست نزنم!؟
      دوستان عزیزی که زیست بالا زدن در کنکورشون یا الان تو آزمونا بالا میزنن راهنمایی کنن که چه جوری زیست جمع کنم!
      والا من خودم چون طولانی مدت نخوندمش سرتنبلیمو شل کردن سر ازمون بیشتر احساس میکردم فراموش کردم نشستم از اول میخونمش تقریبا دهمم تموم شده تا قبل تیر یدور مفصل میخونمش ولی تو که سطحت بالاتره بنظرم اینجا بپرسی کسی جوابتو نمیده برو پیش @WickedSick یا @heo.healer یا @amirho3einrezaee یا @matrooke
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال ۴۰ زدم تو کنکور ۶۰ زدم.آره ۵۰ به بالا میزنی به نظرم اگه طراح کنکورم مثل قلمچی خر بازی درنیاره!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من چیزی که از مصاحبه ها دریافتم این بود برای جمع بندی نه موج ازمون زدن نه...
      اکثرا فقط کتاب درسی خوندن و بس
      یه بزرگواری به اسم یاسین تو انجمن سال 96 رتبه 6 کنکور شد.میگفت جمع بندی حتی یک تست هم نزدم و طی سال هم فقط بعضی وقتا تست میزده
      هرسال نگاه طراح به زیست کتاب محورتر شده و فقط حفظ کتاب میتونه یه درصد مطلوب نصیب مون کنه به نظرم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کتاب درسیو بترکون هرفصلو خوندی تستای 90 به بعدو بزن خوب تحلیل کن همین.کتاب کتاب کتاب کتاب کتاب.طراح ها فهمیدن بچه ها دنبال نکته و اینجور چیزا هستن خیلی کتاب محور شدن و مفهومی حتی درسایی مثل ریاضی وفیزیک.شیمیم هم فقط کتاب کتاب تستای 93 به بعد ریاضی و تجربی.تامام.
      ?

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت همه عزیزان
      زیست مثل ریاضی نیست هرچقدر ازمون بزنی اکی شی.زیست وقتی دوباره یه دور دیگه کلشو با کتاب درسی بخونی اعتماد به نفست میره بالا.کنکور 95 و 96 و 97 حتما خوب تحلیل کنن.
      ?

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام خدمت همه عزیزان
      سلام.کتاب رو بخون تست های سراسری رو بررسی کن .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام خدمت همه عزیزان
      سلام اینو زیاد گفتم تو انجمن
      ۱.کتاب رو خوبه خوب بخونید که تست های ساده ک از متن میاد رو به خاطر فراموشی از دست ندید
      ۲.مرحله بعدی یاد گرفتن کنکوره!گزاره های کنکور خیلیاشون دوباره تکرار میشن به طرز عجیبی!پس باید کنکورهای قبلی گزاره های اونارو خوب یاد بگیرید.دوتا راه هست ۱.اگه خط ویژه دارید کمک میکنه۲.نگاه کردن ب تست های کنکورهای اخیر.جوری بخونید که اصن حفظ شید!
      ۳.ازمون های جامع.(مهم نی خیلی منبعش.میتونه کلک معلم باشه ،ازمون های پارسال و...)
      مورد دوم ک گفتم خیلی مهمه موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن