خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برگزاری کنکور مجزا برای نظام قدیم و جدید سال 99

رأی دهندگان
    24. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • موافق دو کنکور مجزا هستم

15 62.50%
    • مخالف دو کنکور مجزا هستم

7 29.17%
    • برام فرقی نداره

2 8.33%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور 99 هم همانند 98 دو مجموعه سوال مجزا برای نظام قدیم و جدید خواهد داشت

شورای سنجش و پذیرش دانشجو تصویب کرد :
      کنکور 99 نیز همانند 98 دو مجموعه سوال مجزا برای نظام قدیم و جدید خواهد داشت

البته این بهانه ای برای کم کاری نشود بعدا نگی که نگفتی !!!

پیوست : تصویر ابلاغ رسمی سازمان سنجش در تاریخ 5 فروردین 97 مبنی بر تائید خبر

لطفا در صورت موافق یا مخالف بودن نظراتتون را فرمایید
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست %DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-99-%D9%87%D9%85-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-98-%D8%AF%D9%88-%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%AC%D8%B2%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85-%D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85.jpg   %D8%A7%D8%A8%D9%84%D8%A7%D8%BA%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%88-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-99-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-98.png  
      ویرایش توسط rezarezaet : 07 فروردین 1398 در ساعت 13:16 دلیل: ابلاغ سازمان سنجش

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا لازم بود اسم حرف آخر ذکر شه؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یک تصمیم برای ادامه ی روند چپاول کردن مردم.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این توکلی و رفیقاش تا زمانی ک من پزشکی قبول نشم کنکور حذف نمیکنن

این خط اینم نشون ( نشونش اگ خواستین ببینین بیاین نشون بدم )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.aziziani نمایش پست ها
      حالا لازم بود اسم حرف آخر ذکر شه؟
      سلام دوست گرامی
      حقیقتا نمیخواستم بدون مدرک حرف بزنم و چون اولین جایی که دیدم این سایت بود
      لازم دیدم منبع خبر رو ذکر کنم که خدای ناخواسته اگه خبر تکذیب شد منو ماخذه قرار ندید
      برام فرقی نمی کنه که کدوم سایته من فقط منبعشو ذکر کردم و چون تصویر اون رو پیوست کردم
      لازم دونستم که منبعشو اعلام کنم که اگه کسی خواست بتونه پبگیر باشه و صحت نوشته مو با چشم خودش ببینه، همین و بس
      خوشبختانه به هیچ جا و مکانی هیچی وابستگی ندارم ( منظورم موسسه ، انتشارات و یا هم چین جاهایی
      موفق و موید باشید

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من سایت سنجش دیدم هنوز زده 99 فقط یک نوع سواله احتمالا شایعه هست
      ویرایش توسط mohammad1397 : 02 فروردین 1398 در ساعت 11:43

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچهای عزیز خیلی از شما عزیزان سوال پرسیدید و گفتید که طبق اطلاعیه قبلی سازمان سنجش که گفته بودن کنکور 99 فقط نظام جدیده،تعداد بسیار زیادی از شما عزیزان که نظام قدیم بودید،منابع نظام جدید رو تهیه کردید و هم هزینه کردید و هم زمان گذاشتید و این موضوع نگرانتون کرده بود،که در کنکور ۹۹ همانند ۹۸ حق انتخاب ندن و مجبور بشید نظام جدید بدید با اینکه قدیم رو خوندید.
      اما خوشبختانه طبق خبرهای رسیده از دکتر عمادی،در کنکور ۹۹ بر خلاف ۹۸ حق انتخاب وجود داره،یعنی بچهایی هم که نظام قدیمن میتونن نظام جدید کنکور بدن اگر دوست داشته باشن.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پاسخ به یک نگرانی شما عزیزان

امروز یک خبر خوب داشتیم که خداروشکر کنکور ۹۹ بازم بچهای نظام قدیم فرصت دارن،و یک خبر دیگه هم بود که چند روز پیش منتشر شد(در کمال ناباوری) و اونم اینکه در کنکور ۹۹ تاثیر سوابق قطعی خواهد بود!!!
      هرچند هنوز اعلام رسمی نشده اما وزیر آموزش پرورش گفتن که کنکور ۹۹ تاثیر سوابق قطعی هست !!!!
      بعد از کشمکش های تاثیر مثبت و قطعی در کنکور سال ۹۸،به نظر میرسید همه متوجه ناعادلانه بودن تاثیر قطعی شده باشن؛
      طبق صحبت دکتر خدایی رییس سازمان سنجش که گفتن با اعمال آزمایشی تاثیر قطعی در کنکور ۹۷،کل منطقه سه ضرر کردند!!!!،و اینکه بچهای دوازدهمی فرصت ترمیم ندارن ولی پشت کنکوریا دارن،و هزار عامل دیگه که نشون میده تاثیر قطعی یک فاجعه بزرگه و به نفع عده ای کم و به ضرر بیشتر بچهاست.طبق گفته دکتر لاشکی نایب رییس کمیسیون آموزش،شخصی که حتی معدلش نوزده و نیم باشه،احتمال قبولیش کمه با تاثیر قطعی،و حتی خود دکتر خدایی رییس سازمان سنجش که بهتر از همه از این مسائل آگاه هستن،گفتن که موافق تاثیر مثبت هستن.

در کل بچها خیلیییییی پیام ازتون دریافت کردیم بابت این خبر که نگران بودید،حق هم دارید،اما ان شاء الله با آگاه سازی و تلاشتون مانند کنکور ۹۸،نه تنها کنکور ۹۹ بلکه تا زمانی که سه سال آخر نهایی نشده و زیر ساخت های لازم فراهم نشدن،تاثیر مثبت بمونه سالهای سال.

لینک خبر

http://*******/fVxZS

ویرایش توسط rezarezaet : 02 فروردین 1398 در ساعت 19:11

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      من سایت سنجش دیدم هنوز زده 99 فقط یک نوع سواله احتمالا شایعه هست
      سلام دوست عزیز
      خوشبختانه شایعه نیست
      اما چون هنوز به سازمان سنجش رسما ابلاغ نشده ، پس نمیتونه روی سایت بزاره
      که بزودی بعداز ابلاغ رسمی ، خواهد گذاشت

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

http://*******/fVxZS]
      ببخشید لینک رو نمیتونم درست بزارم بجای ستاره ها وای اُ ان نقطه آی آر رو بزارید یعنی :
      yon DAT ir دات همان نقطه است.
      ویرایش توسط rezarezaet : 02 فروردین 1398 در ساعت 19:23

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتی ۹۸ تاثیر مثبت باش
      دیگ قطعی بودن تو کنکور‌۹۹ احمقانس
      ب خصوص برای نظام قدیم ها

تازه برای نظام جدیدم همیطور
      چون خودشون گفتن تا وقتی امتحانات سه سال پایانی نهایی نباش نمیش تاثیر قطعی رو لحاظ کرد

مملکت بی صاحاب همین دیگ
      هر روز ی خری تصمیم میگیره

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگه قراره دو کنکور باشه بهتره بذارن بچه ها خودشون انتخاب کنن که کدوم نوعشو شرکت کنن چون الان بعضی بچه های نظام قدیم هستن که دارن خودشونو برای کنکور 99 آماده میکنن با کتابای نظام جدید بعضیای دیگه م هستن که با کتابایی که خوندن راحت ترن میخوان کنکور نظام قدیم بدن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezaet نمایش پست ها
      بچهای عزیز خیلی از شما عزیزان سوال پرسیدید و گفتید که طبق اطلاعیه قبلی سازمان سنجش که گفته بودن کنکور 99 فقط نظام جدیده،تعداد بسیار زیادی از شما عزیزان که نظام قدیم بودید،منابع نظام جدید رو تهیه کردید و هم هزینه کردید و هم زمان گذاشتید و این موضوع نگرانتون کرده بود،که در کنکور ۹۹ همانند ۹۸ حق انتخاب ندن و مجبور بشید نظام جدید بدید با اینکه قدیم رو خوندید.
      اما خوشبختانه طبق خبرهای رسیده از دکتر عمادی،در کنکور ۹۹ بر خلاف ۹۸ حق انتخاب وجود داره،یعنی بچهایی هم که نظام قدیمن میتونن نظام جدید کنکور بدن اگر دوست داشته باشن.
      در مورد حق انتخاب اطمینان داری؟چون منم همین مشکلو دارم و کلی برای منابع هزینه کردم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      نه متاسفانه هنوز حق انتخاب قطعی نشده

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezaet نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      خوشبختانه شایعه نیست
      اما چون هنوز به سازمان سنجش رسما ابلاغ نشده ، پس نمیتونه روی سایت بزاره
      که بزودی بعداز ابلاغ رسمی ، خواهد گذاشت
      ملاک یک داوطلب کنکور باید سایت سنجش باشه مشاورا هم عجله کردن خبر زدن برا خودم عجیبه تو این مورد سنجش کوتاه بیاد اونم وقتی چند ماهه داره تاکید میکنه 99 فقط یک کنکوره دو کنکوره شدن خیلی بحث و مشکل ایجاد میکنه
      ویرایش توسط mohammad1397 : 03 فروردین 1398 در ساعت 18:22

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن