خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 65
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

منابع تجربی امتحان شده نظام جدید (تمام و کمال)

سلام خدمت دوستان عزیز یه وقتی کردم امروز که یه کمکی کرده باشم ...
      برا همین این تاپیک برا افرادی که میخوان شروع کنن برا کنکور 99 و نظام جدید (اخیرا شایعه شده که دو نظامس برا همین نظامش رو ذذکر کردم) میتونه مفید باشه : (مخصوص پایه های دهم و یازدهم)

طبق روال دفترچه میریم جلو :

ادبیات :

انتشارات نشر الگو و با تالیف استاد علیرضا عبدالمحمدی یک گزینه بسیار مناسبه .
      ویژگی ها:
      پاسخنامه بسیار بسیار خوب
      تست های مفهومی مخصوصا قرابتشون

انتشارات مهروماه هم گزینه مناسبی برای ادبیات منتشر کردن که خالی از لطف نیست

ویژگی ها:
      تست های فراوان
      آموزش نکته به نکته

* و همچنین اقای سبطی قرابت و مفهوم از نشر دریافت منتشر کردن که مطمنا مثمر ثمر خواهد بود .

عربی:

انتشارات خیلی سبز با تالیف سرکار خانم موسوی یک کتاب عربی متمایز بین انتشارات هستش که دلم نمیاد یکی دیگشو معرفی کنم ...

ویژگی ها:

بهترین منبع عربی بازار
      درسنامه عالی
      تستای چالشی

دین و زندگی :

اخیرا نشر الگو جمعبندی دین و زندگی تالیف های محمد کریمی رو روانه بازار کردن که خیلی میتونه مفید باشه .

انتشارات خیلی سبز و میکرو گاج هم گزینه مناسب این درس هستن که تقریبا چندان تفاوتی در تنوع منبع در این درس برا شما ایجاد نمیکنه .

زبان :

انتشارات مبتکران با تالیف دکتر شهاب اناری رتبه یک کنکور دهه 70 (دقیقش یادم نیس)

ویژگی ها : تست های چالشی و درسنامه مفید

انتشارات خیلی سبز با تالیف اقای کیاسالار
      ویژگی ها : تست های درک متن بهتر و رعایت عدم استفاده از لغات بیرون از کتاب (حداقل نه به شدت مبتکران)

* انتشارات گاج هم بد نیس اما به بالایی ها نمیرسه .

زمین :

میکرو طبقه بندی گاج
      ویژگی : تست های کلی + حجم کم که وقتتون رو به دیگه درسا اختصاص بدین

خیلی سبز
      ویژگی : درسنامه زیر ذره بین موشکافی شده البته حجم یکم زیاد

ریاضی:

جامع تخته سیاه
      ویژگی : پاسخنامه خیلی روون که من تو هیچ کتابی ندیدم انصافی + تست های شناسنامه دار (سارسری یا قلمچی یا گزینه دو) + تست های طبقه بندی + درسنامه سوپر آموزشی

میکرو گاج
      ویژگی : درسنامه عالی + تستای چالشی + پاسخنامه نه چندان جالب

خیلی سبز
      ویژگی : درسنامه سوپر پلاس اموزشی + تستای نکته دار

الگو 3بعدی
      ویژگی: درسنامه با مثال های نکته دار + پوشش تمام مشالب مرتبط با بحث تا حد المکان + تستای کم

جامع مهرو ماه
      ویژگی : درسنامه از تخته سیاه بهتر + تستای واقعا تر و تمیز + قیمت نجومی 2 جلد حدود 140 هزار
      زیست:

الگو
      ویژگی ها : یعنی از تعصب بگذریم یه چیز دیگس . واقعا بر شانه غول ها بایستیده ( شعار انتشارات الگو) + درسنامه مفیذ + تستای فراوان سطح بندی شده + تست های سراسری و قلمچی و گزینه2

میکرو
      ویژگی ها : بیان خیلی جذاب نکات و ترکیب انها + عکس های مفهومی تر از کتاب + تستای طبقه بندی شده
      خیلی سبز
      ویژگی ها: درسنامه سوپر آموزشی + تستای زیاد و دارای نکات ریز

فیزیک :

میکرو
      ویژگی : تستای باحال + درسنامه در قالب مثال
      خیلی سبز
      ویژگی : تست های واقعا خلاقانه

شیمی :
      میتکران تالیف اقای بهمن بازرگانی
      ویژگی : همه چی تموم + تستای اونقدر زیاد که از شیمی خیالت راخت میشه + درسنامه ضعیف

سیرتا پیاز گاج:
      اونایی که واقعا نمیفهمن چیزی از درس میتونه خیلی بارشون مفید باشه . نخندیدن قبول کردن ضعف بهتر از اینه که بیاد تستای المپیادی مبتکران رو بزنه

______________________________________________مو فق باشید |_________________________________________________ _
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست files-products-farsi2-test-olgoo-jadid%5B85a16d1f1be02cbf937d1f2345a9c244%5D.jpg   1512460170_farsi10.jpg  

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش وقتی ویژگی هایی رو که برا شیمی مبتکران نوشتی رو خوندم(گفتی درسنامه ضعیف) فهمیدم بقیه کتاب ها رو هم الکی یه چیزی برا خودت گفتی و هیچ گونه برسی در کارت نبوده!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezico نمایش پست ها
      داداش وقتی ویژگی هایی رو که برا شیمی مبتکران نوشتی رو خوندم(گفتی درسنامه ضعیف) فهمیدم بقیه کتاب ها رو هم الکی یه چیزی برا خودت گفتی و هیچ گونه برسی در کارت نبوده!!

اشکالات زیادی بود توش البته خب بازم ممنون از استارتر

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      یکی از مشکلات نشر الگو زیست اینکه تستاش طبقه بندی نشده‌س، یعنی شما مثلا یه فصل رو می خونی ۲۵تا ازش می زنی بعد می بینی خیلی هاش غلطه، حالا چرا :/؟ چون خیلی هاش ترکیبی با فصول قبل با کتاب های قبل یا فصول بعدی و کتاب های بعدی هست.
      البته بنظرم تنها بدیش همینه.

5. Top | #5
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیمی مبتکران درسنامش عالیه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پاسخنامه کتابای عبدالمحمدی خوبه ؟؟؟؟
      داداش من شما کتاب رو باز هم نکردی
      اکثر تستاش مخصوصا کتاب قرابت فقط گفته فلان گزینه درسته و یه توضیح کوتاه
      درسنامه هم اصلن نداره از کتاب درسی خلاصه تر گفته
      فقط تستای خوبی داره

----------------
      عربی خیلی سبز هم نتیجه ای جز سردرگمی واسه یه نظام جدیدی نداره چون کل مطالب رو بدون ذره ای توجه به کتاب درسی گفته و تستاش هم تماما بر اساس درسنامه هست و کلا بی مصرف ترین کتاب عربی بازار هست

--------------------

زیست نشرالگو هم از کمالاتش چیزی نگم بهتره

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زبان کنکور تمام کلماتش که توی کتاب نیست...مبتکران خیلی خوبه فقط یه تناقض داره اونم اینکه پشت جلد یکی گفته لحن بسیار صمیمی اقای اناری بعد کتاب باز میکنی لحن خشکه خشک

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      زبان کنکور تمام کلماتش که توی کتاب نیست...مبتکران خیلی خوبه فقط یه تناقض داره اونم اینکه پشت جلد یکی گفته لحن بسیار صمیمی اقای اناری بعد کتاب باز میکنی لحن خشکه خشک
      اون عکسا و چند خطا مال کتاب نظام قدیمه که پشت کتاب زبان تخصصیش هم چسبونده )

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezico نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      شیمی مبتکران درسنامش عالیه
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad0732 نمایش پست ها
      پاسخنامه کتابای عبدالمحمدی خوبه ؟؟؟؟
      داداش من شما کتاب رو باز هم نکردی
      اکثر تستاش مخصوصا کتاب قرابت فقط گفته فلان گزینه درسته و یه توضیح کوتاه
      درسنامه هم اصلن نداره از کتاب درسی خلاصه تر گفته
      فقط تستای خوبی داره

----------------
      عربی خیلی سبز هم نتیجه ای جز سردرگمی واسه یه نظام جدیدی نداره چون کل مطالب رو بدون ذره ای توجه به کتاب درسی گفته و تستاش هم تماما بر اساس درسنامه هست و کلا بی مصرف ترین کتاب عربی بازار هست

--------------------

زیست نشرالگو هم از کمالاتش چیزی نگم بهتره

خب دوستان از قرار معلوم اونقدر دروغ زیاد شده که فکر میکننین منم دروغ گفتم .

20190320_213451.jpg

اینم اون کتابایی که گفتین ندارم و سر سری نوشتم .
      ودر پاسخ به دوستان عزیزم :

کتاب شیمی مبتکران تالیف بهمن بازرگانی در مقایسه با درسنامه میکرو یا سیرتاپیاز که ذکر کردم مفصل نیست و شما لازم به یک محدوده اطلاعات دارین + درسنامه این کتاب که تستا و آزمونتون رو خوب با فیدبک مثبت تموم کنین . اما سیرتاپیاز گاج میتونه شما رو اگر هم اطلاعات کمی در مورد مبحث داشتین راهنمایی کنه . که منظور من این بود . (ببینید الان کسی که میخواد این تاپیک رو بخونه با شما یی که طعم کتاب هارو چشیدی فرق داره چون هیچ اطلاعات دقیقی نداره و دنبال سه اصل تو کمک درسیششه
      - درسنامه
      -تست و پاسخنامه
      - میزان محبوبیت و کیفیت انتشارات
      و من هم لازم میدونم که بدون تعصب حتی بهترین کتاب رو که هم دارم نکته ضفش رو هم عنوان کنم. (نکته ضعف نمیشه گفت اما دیگه دیگه)

و همچنین درباره دوستمون که پاسخنامه ادبیات الگو رو سهل و کوتاه عنوان کردن . در جواب با کمال احترام باید بگم که شما کتابای دیگه بازار رو ندیدین . پاسخنامه یک نمونه تست الگو رو میزارمnew-doc-2019-03-20-22.27.52_1.jpg
      یک نمونه پاسخنامه هستش که به علاوه درسنامه در پاسخنامه نیز رابطه تضمن رو توضیح داده . اما در مورد درسنامه ادبیات الگو حق با شماست خیلی از سرو ته درسنامش زدن اما من هانطور که در عکس اولی میبینن ارایه و دستور خریدم میتونم تا حدودی جبران این کمبود کنم . حالا چه خوب چه بد خیلیا با این کتاب و این مولف نتیجه گرفتن .

و همینطور برا دوست عزیزم که میفرمایند : زیست الگو اشکالات و تستای بدی داره . (بد: ترکیب با دیگر فصل ها یا پایه ها)
      این اشکال شما در تستاش رو من نقطه قوت میبینم . چون حدودا من دوفصل از دایره درس و فصل تدریس شده در مدرسه عقبم (به عمد این کارو کردم) :
      _ میتونم با تستای یه فصل عقب یک مرور اساسی کنم
      _ به فرموده شما ترکیب با دیگر فصل ها داره که میتونم جوابشون رو بدم
      _ و در ضمن دیگه تست ترکیبی خودشه دا . تو کنکور نمیان که از هر مبحث یه سوال طراحی کنن و گزینه های هر تست مخصوص همون مبحث باشه .
      * و البته اینم شایان ذکر است که تست های دسته a کتاب و بعضی از bها مخصوص همون فصلن که اگر شما هم کتاب رو مطالعه میکردید تو مقدمه نوشته که اول دستهa رو بزنین ، (البته اگر این کتابو اصلن دیده باشید) و بعدا دستهb وc رو بزنین . تستایی که شما میفرمایید که ترکیبی ان این دسته از تست ها هستن .
      و تا الان دبیرما حدود 3 تا اشکال علمی تو زیست یازدهم الگو پیدا کرده که بنظرم انقدر هم که میگین مشکل علمی نداره در ضمن درباره زیاده گویی های مولف یا بیان مباحث غیر مرتبط . من به نوبه خودم اول ها مخالف این جریان بودم که اقا وقتی ما تو سال یازدهم میحثی مثل مگس سرکه یا کراسینگ اورر رو نداریم پس چرا عنوان کرده : بعدا ها با خوندن درسنامه این مباحث خیلی از بخش های گنگ برا من روشن شد . و الان خیلی ممنونم از مولف و دبیر عزیزم که مباحث دوازدهم یا نظام قدیم رو حد المکان تا حدی که بفهمیم چی به چیه شرح دادن .

و در مورد عربی خیلی سبز : من این کتاب رو تعریفش رو از دوستم که عربیش تو قلمچی و اینا خوبه پرس و جو کردم و گفت وگرنه من خودم عربی جامع الگو رو استفاده میکنم که در حد متوسطه . و اگر واقعا مشکل داره عربی خیلی سبز من ازش بی خبرم و بیان دوستم رو نوشتم .

_________ موفق باشید سال نو مبارک__________________________
      ویرایش توسط Mohamad_R : 29 اسفند 1397 در ساعت 23:53

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان فیزیگ گاج که نظر دادی شاید برا تو که داری بامعلم پیش میری خوب باشه ولی برا کسی که میخواد صفرتا صد رو درسنامه کتاب یاد بگیره خوب نیست
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      خب دوستان از قرار معلوم اونقدر دروغ زیاد شده که فکر میکننین منم دروغ گفتم .

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20190320_213451.jpg
مشاهده: 235
حجم: 168.9 کیلو بایت

اینم اون کتابایی که گفتین ندارم و سر سری نوشتم .
      ودر پاسخ به دوستان عزیزم :

کتاب شیمی مبتکران تالیف بهمن بازرگانی در مقایسه با درسنامه میکرو یا سیرتاپیاز که ذکر کردم مفصل نیست و شما لازم به یک محدوده اطلاعات دارین + درسنامه این کتاب که تستا و آزمونتون رو خوب با فیدبک مثبت تموم کنین . اما سیرتاپیاز گاج میتونه شما رو اگر هم اطلاعات کمی در مورد مبحث داشتین راهنمایی کنه . که منظور من این بود . (ببینید الان کسی که میخواد این تاپیک رو بخونه با شما یی که طعم کتاب هارو چشیدی فرق داره چون هیچ اطلاعات دقیقی نداره و دنبال سه اصل تو کمک درسیششه
      - درسنامه
      -تست و پاسخنامه
      - میزان محبوبیت و کیفیت انتشارات
      و من هم لازم میدونم که بدون تعصب حتی بهترین کتاب رو که هم دارم نکته ضفش رو هم عنوان کنم. (نکته ضعف نمیشه گفت اما دیگه دیگه)

و همچنین درباره دوستمون که پاسخنامه ادبیات الگو رو سهل و کوتاه عنوان کردن . در جواب با کمال احترام باید بگم که شما کتابای دیگه بازار رو ندیدین . پاسخنامه یک نمونه تست الگو رو میزارمبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: New Doc 2019-03-20 22.27.52_1.jpg
مشاهده: 234
حجم: 107.6 کیلو بایت
      یک نمونه پاسخنامه هستش که به علاوه درسنامه در پاسخنامه نیز رابطه تضمن رو توضیح داده . اما در مورد درسنامه ادبیات الگو حق با شماست خیلی از سرو ته درسنامش زدن اما من هانطور که در عکس اولی میبینن ارایه و دستور خریدم میتونم تا حدودی جبران این کمبود کنم . حالا چه خوب چه بد خیلیا با این کتاب و این مولف نتیجه گرفتن .

و همینطور برا دوست عزیزم که میفرمایند : زیست الگو اشکالات و تستای بدی داره . (بد: ترکیب با دیگر فصل ها یا پایه ها)
      این اشکال شما در تستاش رو من نقطه قوت میبینم . چون حدودا من دوفصل از دایره درس و فصل تدریس شده در مدرسه عقبم (به عمد این کارو کردم) :
      _ میتونم با تستای یه فصل عقب یک مرور اساسی کنم
      _ به فرموده شما ترکیب با دیگر فصل ها داره که میتونم جوابشون رو بدم
      _ و در ضمن دیگه تست ترکیبی خودشه دا . تو کنکور نمیان که از هر مبحث یه سوال طراحی کنن و گزینه های هر تست مخصوص همون مبحث باشه .
      * و البته اینم شایان ذکر است که تست های دسته a کتاب و بعضی از bها مخصوص همون فصلن که اگر شما هم کتاب رو مطالعه میکردید تو مقدمه نوشته که اول دستهa رو بزنین ، (البته اگر این کتابو اصلن دیده باشید) و بعدا دستهb وc رو بزنین . تستایی که شما میفرمایید که ترکیبی ان این دسته از تست ها هستن .
      و تا الان دبیرما حدود 3 تا اشکال علمی تو زیست یازدهم الگو پیدا کرده که بنظرم انقدر هم که میگین مشکل علمی نداره در ضمن درباره زیاده گویی های مولف یا بیان مباحث غیر مرتبط . من به نوبه خودم اول ها مخالف این جریان بودم که اقا وقتی ما تو سال یازدهم میحثی مثل مگس سرکه یا کراسینگ اورر رو نداریم پس چرا عنوان کرده : بعدا ها با خوندن درسنامه این مباحث خیلی از بخش های گنگ برا من روشن شد . و الان خیلی ممنونم از مولف و دبیر عزیزم که مباحث دوازدهم یا نظام قدیم رو حد المکان تا حدی که بفهمیم چی به چیه شرح دادن .

و در مورد عربی خیلی سبز : من این کتاب رو تعریفش رو از دوستم که عربیش تو قلمچی و اینا خوبه پرس و جو کردم و گفت وگرنه من خودم عربی جامع الگو رو استفاده میکنم که در حد متوسطه . و اگر واقعا مشکل داره عربی خیلی سبز من ازش بی خبرم و بیان دوستم رو نوشتم .

_________ موفق باشید سال نو مبارک__________________________

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای فیزیک ، کتاب آموزش شگفت انگیز خیلی سبز هم خیلی خوبه . آقای شهریاری مولفشون هست. واسه دهم و دوازدهم نوشته شده. (یازدهمش سال بعد میاد)
      "کورسو مقدارِ ایده آلِ امیده"

نشو تسلیم هنوزم میشه سر کرد میون آتیش و خاکستر و باد

12. Top | #12
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوازدهمی؟
      منبع فیزیکت چیه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamedaaa نمایش پست ها
      برای فیزیک ، کتاب آموزش شگفت انگیز خیلی سبز هم خیلی خوبه . آقای شهریاری مولفشون هست. واسه دهم و دوازدهم نوشته شده. (یازدهمش سال بعد میاد)

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوازدهم هستم

واسه دهم از همین کتاب بالایی استفاده می کنم ( تازه پیداش کردم )
      دوازدهم میکرو دارم ولی قسمت نوسان رو از کتاب دوازدهم شگفت انگیز خوندم . خود سایت خیلی سبز قسمت نوسان و یه ذره از موج رو رایگان قرار داده . اینجا رو ببین
      "کورسو مقدارِ ایده آلِ امیده"

نشو تسلیم هنوزم میشه سر کرد میون آتیش و خاکستر و باد

14. Top | #14
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فیزیک پایه و دوازدهم چند میزنی قلمچی؟
      راستی کتاب بالایی منظورت کدومه؟
      دوازدهم هستم

دوازدهم میکرو دارم ولی قسمت نوسان رو از کتاب دوازدهم شگفت انگیز خوندم . خود سایت خیلی سبز قسمت نوسان و یه ذره از موج رو رایگان قرار داده . اینجا رو ببین

15. Top | #15
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اموزش شگفت انگیز11که نیست
      دوازدهم هستم

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن