خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

نظرتون در مورد روند درسی من...تازه شروع کردم

خوبین؟
      همین اول کار اون دوستانی ک میگن بابا خسته شدیم>>>>>>>>>>>>>خداحافظ
      قصد من ازین مدل تاپیکای میشه نمیشه نیست...پس درین مورد بحثی نداریم
      من از صب ک درسمو شروع کنم تا 17:30 کتابخونه ام (نهارم یه ربع توی کتابخونه میخورم)......عملا 9ساعت کتابخونه ام و هرروز حدود 7:30 الی 8ساعت درس میخونم اونجا چون میبینم بازدهی دارم بیشتر از خودم کار میکشم
      خونه ک میام مخم کلا هنگه...حدود 3ساعت متاسفانه میام نت و فیلم
      بعدم در کل روز حدود 9الی 10ساعت درس میخونم
      حدود 5روزه این روندو دارم

این مطالعه ی این سه روز منه
      شنبه
      توی کتابخونه>>>7:15
      کل روز 9ساعت

یکشنبه
      توی کتابخونه>>>7:30
      کل روز 9:35

دوشنبه
      توی کتابخونه>>>7:55
      کل روز 9

سوالم: من الان واقعا حس میکنم ذهنم نمیکشه....فکر کردن باعث میشه حس بد و زجرآوری داشته باشم یچیزی شبیه درد جسمی و گیج زدن
      طبیعیه؟
      تازه شروع کردم! و یکم قصد ندارم سخت بگیرم ..هر هفته میخوام 1ساعت اضافه کنم تا رسه به 13 و بعد تثبیتش کنم
      توی این 5روز اینارو خوندم: (درمورد ریاضی و عربی قبلش هم یکم خونده بودم)
      زیست دوم فصل 1و2 با تست آیکیو
      شیمی دوم فصل1
      فیزیک یکم پخش و پلاس 1/5حرکت+1/5نوسان+1/5سایه آینه
      ریاضی تابع+معادله نامعادله+تصاعد+ترکیبیات+2/3قدرمطلق و جزصحیح+1/2مثلثات
      ادبیات دوم درس1تا6+کل آرایه ها با تست خیلی کم
      عربی اول از اول تا موصولات (فقط معرب مبنی و جمله اسمیه فعلیه مونده) با ناصح زاده
      دینی دوم درس1
      زبان سوم لغت درس1

خب نظرتون
      این تاپیک صرفا حالت درددل و مشاوره درسی داره
      ویرایش توسط Neo.Healer : 02 بهمن 1397 در ساعت 13:35

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها

خوبین؟
      همین اول کار اون دوستانی ک میگن بابا خسته شدیم>>>>>>>>>>>>>خداحافظ
      قصد من ازین مدل تاپیکای میشه نمیشه نیست...پس درین مورد بحثی نداریم
      من از صب ک درسمو شروع کنم تا 17:30 کتابخونه ام (نهارم یه ربع توی کتابخونه میخورم)......عملا 9ساعت کتابخونه ام و هرروز حدود 7:30 الی 8ساعت درس میخونم اونجا چون میبینم بازدهی دارم بیشتر از خودم کار میکشم
      خونه ک میام مخم کلا هنگه...حدود 3ساعت متاسفانه میام نت و فیلم
      بعدم در کل روز حدود 9الی 10ساعت درس میخونم
      حدود 5روزه این روندو دارم

این مطالعه ی این سه روز منه
      شنبه
      توی کتابخونه>>>7:15
      کل روز 9ساعت

یکشنبه
      توی کتابخونه>>>7:30
      کل روز 9:35

دوشنبه
      توی کتابخونه>>>7:55
      کل روز 9

سوالم: من الان واقعا حس میکنم ذهنم نمیکشه....فکر کردن باعث میشه حس بد و زجرآوری داشته باشم یچیزی شبیه درد جسمی و گیج زدن
      طبیعیه؟
      تازه شروع کردم! و یکم قصد ندارم سخت بگیرم ..هر هفته میخوام 1ساعت اضافه کنم تا رسه به 13 و بعد تثبیتش کنم
      توی این 5روز اینارو خوندمدرمورد ریاضی و عربی قبلش هم یکم خونده بودم)
      زیست دوم فصل 1و2 با تست آیکیو
      شیمی دوم فصل1
      فیزیک یکم پخش و پلاس 1/5حرکت+1/5نوسان+1/5سایه آینه
      ریاضی تابع+معادله نامعادله+تصاعد+ترکیبیات+2/3قدرمطلق و جزصحیح+1/2مثلثات
      ادبیات دوم درس1تا6+کل آرایه ها با تست خیلی کم
      عربی اول از اول تا موصولات (فقط معرب مبنی و جمله اسمیه فعلیه مونده) با ناصح زاده
      دینی دوم درس1
      زبان سوم لغت درس1

خب نظرتون
      این تاپیک صرفا حالت درددل و مشاوره درسی داره
      سلام

خب کاملا طبیعیه این حالتا و تا بیای دوباره با کتاب مچ بشی یکم طول میکشه ولی به خودت تلقین منفی نکن که خسته میشم و اینا

ساعت مطالعتم برای شروع خیلی خوبه ، مخصوصا اینکه تو کتابخونه ای و چون از جو نت و خونه دوری ، ماکزیمم بازدهی رو داری .

نمیخواد یهویی زیادش کنی چون اینطور فقط استرس اینو داری که به ساعت مطالعه بیشتر برسی و از کیفیت کارت کم میشه ، هر روز 15-10 مین بیشتر بخونی ، نه تنها خسته نمیشی ، بلکه در طی سه الی چهار هفته به 12-13 ساعت با کیفیت میرسی .

درسته یه کنکوری باید حتما تفریح هم داشته باشه اما بنظرم ساعتی رو که صرف نت و مجازی میکنی ، صرف یه ورزش یا نقاشی و اینجور چیزا کن ، اینطوری هم تفریحت بی حاشیه است هم اینکه نا خود آگاه ذهنت فعالتر میشه و با انرژی بیشتری درس میخونی .

موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا استارت زدن یا همون انرزی فعال سازی واکنش خیلیییی سخته
      ولی میگن اگه21روز کاری رو انجام بدی تبدیل به عادت میشه سعی کن از از عادات بد مثل زیاد فیلم دیدن کم کنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من بعد از مدت ها دوری از درس یهو با روزی 13 ساعت شروع کردم
      روز چهارم نیم ساعت طول کشید 23×4 رو حساب کنم
      خلاصه اینکه پوکیدم
      2 روز طول کشید تا دوباره درست شدم
      بپا نپوکی
      [IMG][/IMG]

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تایم شروعت خوبه
      منم با ۶ ساعت شروع کردم امروز احتمالا به ۱۰ برسه و تا هفته های آینده به ۱۳-۱۴
      ♡Be your Own HERO

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Special-Girl نمایش پست ها

سلام

خب کاملا طبیعیه این حالتا و تا بیای دوباره با کتاب مچ بشی یکم طول میکشه ولی به خودت تلقین منفی نکن که خسته میشم و اینا

ساعت مطالعتم برای شروع خیلی خوبه ، مخصوصا اینکه تو کتابخونه ای و چون از جو نت و خونه دوری ، ماکزیمم بازدهی رو داری .

نمیخواد یهویی زیادش کنی چون اینطور فقط استرس اینو داری که به ساعت مطالعه بیشتر برسی و از کیفیت کارت کم میشه ، هر روز 15-10 مین بیشتر بخونی ، نه تنها خسته نمیشی ، بلکه در طی سه الی چهار هفته به 12-13 ساعت با کیفیت میرسی .

درسته یه کنکوری باید حتما تفریح هم داشته باشه اما بنظرم ساعتی رو که صرف نت و مجازی میکنی ، صرف یه ورزش یا نقاشی و اینجور چیزا کن ، اینطوری هم تفریحت بی حاشیه است هم اینکه نا خود آگاه ذهنت فعالتر میشه و با انرژی بیشتری درس میخونی .

موفق باشی
      کتابخونه خسته نمیشم چون بقیه میخونن یجورایی منو بیشتر ترغیب میکنه (کاش تا شب بود اما خب عصری میبندن)
      اما وقتی از سکوت اونجا میام خونه و سروصدا زیاده اصلا مخم قفل میکنه
      ممنون

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      واقعا استارت زدن یا همون انرزی فعال سازی واکنش خیلیییی سخته
      ولی میگن اگه21روز کاری رو انجام بدی تبدیل به عادت میشه سعی کن از از عادات بد مثل زیاد فیلم دیدن کم کنی
      فیلم هم درست حسابی شو نمیبینم...نشستم فصل آخر شرلوک هلمزو دیدم یخوره ذهنم کار میکرد اونم هنگید
      کم میبینم تقریبا روزی نصف یه فیلم...قصد دارم ترکش کنم اما حوصله ام سرمیره

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      من بعد از مدت ها دوری از درس یهو با روزی 13 ساعت شروع کردم
      روز چهارم نیم ساعت طول کشید 23×4 رو حساب کنم
      خلاصه اینکه پوکیدم
      2 روز طول کشید تا دوباره درست شدم
      بپا نپوکی
      من از ترس همین عصرا از 6ساعت مونده روز حداقل 3ساعت رو درس نمیخونم ...البته ذهنمم واقعا نمیکشه
      کم کم ساعتو زیاد میکنم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خوبه البته هر کسی روندش فرق میکنه مثلا من با اینکه ساکت ترین کتابخونه ی دنیا 5 دقیقه تا خونمون فاصله داره و 24 ساعت هم بازه و کلا مخصوص پسراست(اینی که میگم ساکت ترین کتابخونه ی دنیا چون سخت تربن قوانین دنیا رو داره بنظرممثلا دست دادن ممنوع هست!حرف زدن ممنون هست!من یه خمیازه کشیدم دیدم مسوولش اومد رو برگه جلوم با خودکار نوشت خمیازه ممنوعیعنی ساکت ترین جای جهان همینجااست بنظرم چون سخت ترین مسوول دنیا رو داره!کوچکترین حرف و ایما و اشاره مستقیم اخراج میکنه!خلاصه که من یه مدت میرفتم اونجا ولی بازم اومدم تو خونه چون بازدهی خوندنم تو خونه بیشتر بود!خلاصه فک کنم من و تو باید جامونو عوض میکردیم با هم

واسه درسات هم کاملا طبیعیه و چیز عجیبی نیست!زیاد به خودت سخت نگیر همین روندو بتونی ثابت ادامه میدی خیلی مهم تر از اینه به نظرم که هی دلشوره داشته باشی چرا بیشتر نخوندی!چون ثبات خیلی مهمه نه اینکمه 3 روزز ده ساعت بخونی دو روز 6 ساعت و دو روز 9 ساعت بازم میشه همون روندی که الان داری!با همین فرمون برو جلو زیادم فکر نکن به چیزی موفق میشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      خوبه البته هر کسی روندش فرق میکنه مثلا من با اینکه ساکت ترین کتابخونه ی دنیا 5 دقیقه تا خونمون فاصله داره و 24 ساعت هم بازه و کلا مخصوص پسراست(اینی که میگم ساکت ترین کتابخونه ی دنیا چون سخت تربن قوانین دنیا رو داره بنظرممثلا دست دادن ممنوع هست!حرف زدن ممنون هست!من یه خمیازه کشیدم دیدم مسوولش اومد رو برگه جلوم با خودکار نوشت خمیازه ممنوعیعنی ساکت ترین جای جهان همینجااست بنظرم چون سخت ترین مسوول دنیا رو داره!کوچکترین حرف و ایما و اشاره مستقیم اخراج میکنه!خلاصه که من یه مدت میرفتم اونجا ولی بازم اومدم تو خونه چون بازدهی خوندنم تو خونه بیشتر بود!خلاصه فک کنم من و تو باید جامونو عوض میکردیم با هم

واسه درسات هم کاملا طبیعیه و چیز عجیبی نیست!زیاد به خودت سخت نگیر همین روندو بتونی ثابت ادامه میدی خیلی مهم تر از اینه به نظرم که هی دلشوره داشته باشی چرا بیشتر نخوندی!چون ثبات خیلی مهمه نه اینکمه 3 روزز ده ساعت بخونی دو روز 6 ساعت و دو روز 9 ساعت بازم میشه همون روندی که الان داری!با همین فرمون برو جلو زیادم فکر نکن به چیزی موفق میشی
      خوشبحالتون واقعا

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      خوشبحالتون واقعا
      واسه چی خوشبحالم؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      واسه چی خوشبحالم؟
      یه کتابخونه ی ساکت نزدیکتونه و خونتون حتی شرایطش از اون کتابخونم بهتره

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من پارسال دقیقا همینجوری بودم و هیچوقت بالای ۱۰ ساعت نخوندم . کتابخونه درسته بازده رو میبره بالا ولی میای خونه هر کاری کنی نمیشه درست حسابی درس خوند . امسال خودم عادت کردم ب خونه صب ی فلاسک برمیدارم میرم تو اتاق و شب میام بیرون

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      یه کتابخونه ی ساکت نزدیکتونه و خونتون حتی شرایطش از اون کتابخونم بهتره
      نه اشتباه نکن خونمون شرایطش خیلی قمر در عقربه ولی من خودمو باهاش وفق میدم!اتفاقا منم با سر وصدای تو خونمون مشکل داشتم ولی مشکلمو با بوفالو حل کردمحالا بوفالو چیه؟اینو ببین

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلااااااااااااااااااام خانم دکتربله واقعاطبیعیه خب مهم اینه که رتبه1هم خسته میشه ولی مهمه که دوام بیاریم واتفاقاتدریجی بالابردن ساعت مطالعه درست ترین کارممکنه پس نگران نباشیم وباتوکل به خدامطمئن باشیم که بهترین نتیجه رومیگیریمیه مشاوری گفتندکه رتبه2رقمی داشتندکه حتی توی4ماه فقط روزی4ساعت درس میخونده ورتبه شده دقیقایادم نیست کدوم وییسشون بودولی اینم عکسایی که خودم توهمین سایت دیدم این ویسشون روببینیدشایدهمین باشه
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B2%DB%B5%DB%B5%DB%B4%DB%B1.jpg%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B2%DB%B5%DB%B6%DB%B0%DB%B3.jpg%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B2%DB%B5%DB%B6%DB%B2%DB%B7.jpg
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 02 بهمن 1397 در ساعت 20:29

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن