خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ادبیات موضوعی برای نظام جدید

سلام دوستان
      من خودم برای ادبیات نظام جدید کتاب کار ندارم و از شما میخوام هر کس منبع خوبی میدونه برای ادبیات پیشنهاد بده و دلیل انتخاب و سطح تست های اون کتاب رو هم بگه
      مرسی
      و اینکه کسایی که از قرابت نشر دریافت هامون سبطی استفاده کردن نتیجشو بگن.
      ویرایش توسط sana8010 : 18 شهریور 1397 در ساعت 15:13

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتابای مبحثی الگو ...دریافت هم خوبه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ادبیات رو که باید مبحثی خوند و در کنارش درس به درس رو به شکل مبحثی بررسی کرد

کامل ترین منابع که از بهترین ها برای نظام قدیم هم بودن مربوط به الگو هستش، قرابت و دستور نظام جدید اومده، لغت و املا بزودی میاد، آرایه هم نظام قدیم فعلا استفاده کن چون مشترکه(ولی تا مدتی دیگه آرایهء نظام جدید هم میاد)

از چنل تلگرام ادبیات نشرالگو @olgoo_adabiaat آخرین اخبار رو بگیر، با مولف کتاب(استاد عبدالمحمدی) ارتباط برقرار کن و پرسش پاسخ بچه ها و استاد رو ببین و اگه خواستی سوال بپرس

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دستور زبان و قرابت الگو که خوبن؛ ولی آرایه هاش که واسه نظام قدیمه واقعا کتاب خوبی نیست از نظر اموزش.
      چیز زیادی بهت یاد نمیده فقط تسته؛ واقعا یه منبع بهتر نیازه واسه آرایه (حداقل برا من اینطوریه)

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست خوبم آرایه درس نامش کوتاهه، چیز زیادی نداره واقعا
      این تست زدنه که شما رو در شناخت و تشخیص آرایه سریع تر میکنه (dvd آرایه عبدالمحمدی رو از یجا بگیر ببین بد نیست، هرچند درسنامهء آرایه کوتاهه)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sana8010 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من خودم برای ادبیات نظام جدید کتاب کار ندارم و از شما میخوام هر کس منبع خوبی میدونه برای ادبیات پیشنهاد بده و دلیل انتخاب و سطح تست های اون کتاب رو هم بگه
      مرسی
      و اینکه کسایی که از قرابت نشر دریافت هامون سبطی استفاده کردن نتیجشو بگن.
      سلام
      موضوعی های الگو خوبن که البته فعلن قرابت و زبان فارسیش و املاش فک کنم چاپ شده...شما از قرابت شروع کنید برید جلو...
      قرابت نشر دریافت کتاب بسیار خوبیه اما خیلیم وقت گیره و واسه سال کنکور به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه...با همون تست زدن زیاد به درک ادبی لازم میرسید
      دیدم ک بیشتر مشکلات تو ارایه هست اگ مشکل داشتین فیلمای الا خوبن تدریس اقای داریوش یه چیزی(فامیلشون یادم نیس)راستی سعی کنید یک دور درس به درس مطالعه کنید وموازی با مطالعه درس به درس تست مبحثی هم بزنید بعد از اتمام یک دور کتاب درسی دیگ کلن تست موضوعی
      موفق باشین
      موفق باشین
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دستور زبان و قرابتش هم همین شکلیه و بدرد بخور نیست و فقط یه بانک تسته با پاسخ های ضعیف .. بنظرم بهترین کتابای ادبیات کتابهای هامون سبطیه که آموزش خیلی عمیق و مفهومی داره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا بعضی نظرات رو که میخونم به حدی متعجب میشم که حرفی برای گفتن نمیمونه آخه شما دیگه چرا این حرفا رو میزنید . دقیقا مثل اینه بگیم مشتق نخون برو تست بزن . باید اول فهمید که اصلا اون آرایه چیه چجوری تو بیت ها میاد روش پیدا کردنش چیه بعد تست زد ؟ و برای اینکار هم کتابهای هامون سبطی بهترین منبعن . نمیخواد پول به دی وی دی بدین ، تو سایت آلا هامون سبطی رایگان آرایه ها رو درس داده

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.ham.76 نمایش پست ها
      واقعا بعضی نظرات رو که میخونم به حدی متعجب میشم که حرفی برای گفتن نمیمونه آخه شما دیگه چرا این حرفا رو میزنید . دقیقا مثل اینه بگیم مشتق نخون برو تست بزن . باید اول فهمید که اصلا اون آرایه چیه چجوری تو بیت ها میاد روش پیدا کردنش چیه بعد تست زد ؟ و برای اینکار هم کتابهای هامون سبطی بهترین منبعن . نمیخواد پول به دی وی دی بدین ، تو سایت آلا هامون سبطی رایگان آرایه ها رو درس داده
      سلام خیلی ممنون راستش من کتابو خریدم ولی خیلی سردر گمم نمی دونم باید چجور بخونمش اگه میشه منویکم راهنمایی کنین.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      @olgoo_adabiaat
      توی کانال استاد عبدالمحمدی برنامه خواندن مبحثی ادبیات گذاشته شده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خیلی ممنون راستش من کتابو خریدم ولی خیلی سردر گمم نمی دونم باید چجور بخونمش اگه میشه منویکم راهنمایی کنین.
      اول اینکه اگه میخوای از ادبیات لذت ببری و تو کنکور موفق باشی باید کتابای دکتر سبطی رو بخونی....نه که با کتابای دیگه موفق نشی ولی کتابای دکتر سبطی خیلی عالیه
      اگه منظورت کتاب ارایه نشر دریافت هس که شروع کن به خوندن یه ارایه وقتی قشنگ یاد گرفتی تستاشو بزن.بعد از این هم خودش برای دوره و مرور ازمون گذاشته بعد از چند تا ارایه و در اخر هم ازمونای جامع.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      اول اینکه اگه میخوای از ادبیات لذت ببری و تو کنکور موفق باشی باید کتابای دکتر سبطی رو بخونی....نه که با کتابای دیگه موفق نشی ولی کتابای دکتر سبطی خیلی عالیه
      اگه منظورت کتاب ارایه نشر دریافت هس که شروع کن به خوندن یه ارایه وقتی قشنگ یاد گرفتی تستاشو بزن.بعد از این هم خودش برای دوره و مرور ازمون گذاشته بعد از چند تا ارایه و در اخر هم ازمونای جامع.
      راستش من کتاب قرابت رو خریدم ولی نمیدونم باید چجوری بخونمش اگه میشه اونو هم توضیح بدین
      وکتاب دستورش رو هم اگه نظام جدید باشین میبینین که اصلا باکتاب درسی جور نیس چون کتاب درسی نظام جدید دستور رو خیلی پخش و پلا نوشته و کتاب اقای سبطی هم بیشتر مثل نظام قدیمه و من باز نمیدونم اونو باید چجوری بخونم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا به غیر از دستور و املا که شاید سبطی بهتر باشه ولی توی قرابت و ارایه نشرالگو بهترینه من واقعن با برنامه خود اقای عبدالمحمدی جلو رفتم الان خیلی در سطح خوبی هستم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش من کتاب قرابت رو خریدم ولی نمیدونم باید چجوری بخونمش اگه میشه اونو هم توضیح بدین
      وکتاب دستورش رو هم اگه نظام جدید باشین میبینین که اصلا باکتاب درسی جور نیس چون کتاب درسی نظام جدید دستور رو خیلی پخش و پلا نوشته و کتاب اقای سبطی هم بیشتر مثل نظام قدیمه و من باز نمیدونم اونو باید چجوری بخونم
      روش خاصی نداره
      شما ابتدا فصل اولش رو بخون تا در درست خوندن بیت ها راه بیفتی .وقتی تموم شد فصل های بعدی رو بخون و تست های اخر فصلش رو بزن البته ترتیب فصول جدید رو نمیدونم.بعد که تموم شد دوباره اینو مرور داشته باش و تست بزن.

15. Top | #15
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتی دستور زبان سبطی میخونم احساس میکنم دارم داستان یا رمان میخونم...یا مثلا تناسب مفهومی که باید هر شب 30مین بخونم بعد به خودم میام تا شده45مین....انصافا ادمو خسته نمیکنه اصلا مثل بقیه کتابا نیست که فقط میخونی که تموم بشه.....فیزیک شهریاری هم اینطوریه ولی تا قبل اینکه به تست برسه چون اونجا دیگه چه شهریاری باشه چه سبزمیدانی باید مثل....تست حل کنی...خلاصه درسنامه توپی داره فیزیک شهریاری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن