خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Unhappy تابستون کاری نکردم

سلام خدمت دوستان
      تازه با انجمن اشنا شدم خیلی انجمن عالی هست
      بچه ها من تابستون عملا کار خاصی نکردم ازمون های قلم چی نصفش میخوندم گاهی اصلا نمی خوندم میرفتم ازمون میدادم درسم هم بد نیست
      مدرسه تیرهوشان میرم / معدل نهایی 19 شد / بهترین نتیجه ای که ازمونهای قلم گرفتم تراز 6550 تخصصی + 4700 عمومی => 6100 کل
      الان چندتا مشکل هست
      1.من هیچ کدوم از مباحث هیچ کدوم از درسا رو درست نخوندم همه ناقص
      2.تابستون مدرسه کلاس گذاشته بود معلما یکم از پیش درس دادن اونا رو هم نخوندم ( 2 فصل زیست / 1 فصل شیمی / 1 فصل فیزیک / 1 فصل ریاضی )
      3. حس میکنم یکم دیره
      ممنون میشم کمک کنید یجوری این عقب افتادگی رو جبران کنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Keivan_99 نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان
      بچه ها من تابستون عملا کار خاصی نکردم ازمون های قلم چی نصفش میخوندم گاهی اصلا نمی خوندم میرفتم ازمون میدادم درسم هم بد نیست
      مدرسه تیرهوشان میرم / معدل نهایی 19 شد / بهترین نتیجه ای که ازمونهای قلم گرفتم تراز 6550 تخصصی + 4700 عمومی => 6100 کل
      الان چندتا مشکل هست
      2.تابستون مدرسه کلاس گذاشته بود معلما یکم از پیش درس دادن اونا رو هم نخوندم ( 2 فصل زیست / 1 فصل شیمی / 1 فصل فیزیک / 1 فصل ریاضی )
      3. حس میکنم یکم دیره

قلمچی از آزمون های مهر دوباره از اول شروع میکنه درس ها رو ...بهتره از مهر با برنامه ش پیش برین ولی مواظب باشین عقب نیفتین

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      قلمچی از آزمون های مهر دوباره از اول شروع میکنه درس ها رو ...بهتره از مهر با برنامه ش پیش برین ولی مواظب باشین عقب نیفتین
      الان من باید 3 سال رو بخونم
      توی 2 هفته فک نکنم بشه حجمش زیاده

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستان
      الان چندتا مشکل هست
      3. حس میکنم یکم دیره
      سلام تازه الان اول وقته وقت هست
      دو راه داری 1-مباحث پایه رو خوندن ( تقریبا بیخیال ازمون 9 مهر قلم چی بشی تو یه سری درسا) ریاضی سوم رو بخون فیزیک سوم(قبلش بردارها از دوم)کلا همه درسا غیر زیست زیست رو دوم بخون بعدش با قلم پیش برو

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      حس میکنی دیر شده؟!:troll (6):
      از الآن با بودجه بندی قلم چی پیش بری و یه خورده ام خودت پیش روی کنی راحت میرسی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستی سعی کن اولویتت کنکور باشه نه مدرسه... متاسفانه من سال اول کنکور به خاطر مدرسه ضربه خوردم البته مدرسه شما تیزهوشان هست و با مدرسه درب و داغون من خیلی تفاوت داره

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      سلام تازه الان اول وقته وقت هست
      دو راه داری 1-مباحث پایه رو خوندن ( تقریبا بیخیال ازمون 9 مهر قلم چی بشی تو یه سری درسا) ریاضی سوم رو بخون فیزیک سوم(قبلش بردارها از دوم)کلا همه درسا غیر زیست زیست رو دوم بخون بعدش با قلم پیش برو
      مطمئن ؟
      والا من مشکلی با زیاد خودن ندارم حاضرم روزی 10 ساعت بخونم تا جبران شه
      البته یه سری مباحث خوندم مثلا فصول 5 6 7 8 9 10 زیست 3 رو خوندم ولی تست نزدم
      مغناطیس فیزیک رو خوندم با تست های علامتدار
      نظر خودم اینه پیش رو بخونم + فیزیک شیمی زیست سوم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      راستی سعی کن اولویتت کنکور باشه نه مدرسه... متاسفانه من سال اول کنکور به خاطر مدرسه ضربه خوردم البته مدرسه شما تیزهوشان هست و با مدرسه درب و داغون من خیلی تفاوت داره
      منطقه 3 هستیم تعریفی نداره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز منم کاری نکردم ولی نگران نباش از مهر ردیفه. درس های مدرسه رو از مهر روزخوانی کن. بقیه روز رو پایه بخون

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daughter.of.moo نمایش پست ها
      دوست عزیز منم کاری نکردم ولی نگران نباش از مهر ردیفه. درس های مدرسه رو از مهر روزخوانی کن. بقیه روز رو پایه بخون
      حس نا امیدی چیزی نداری ؟!
      حس میکنم برای رشته خوب دیره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حس نا امیدی چیزی نداری ؟!
      حس میکنم برای رشته خوب دیره
      حس ناامیدی فایده ای نداره. با کانون پیش برو حله. برای رشته خوب هیچم دیرنیست. درسته که اگه همه رو میخوندیم خیلی بهتر بود ولی با یه ذره فشار تو سال تحصیلی تابستون جبران میشه نگران نباش بابا وقت زیاده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزيز درسته كه تابستون بيشتر ميخوندي بهتر بود ولي در حال حاضر چيزي از دست ندادي...حتي يك ثانيه هم به اين فكر نكن كه من تابستونم رو از دست دادم و از اين چيزا چون فقط استرس ميده بهت.... درضمن قلم چي درسا رو خيلي خوب تقسيم كرده طوري كه بهت فشار نمياد فقط نبايد از برنامه اش عقب بيافتي چون جبرانش سخت ميشه...پارسال خيلي از بچه هاي ما از مهر شروع كردن و موفق شدن...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی ها از مهر شروع میکنن ...
      اونایی هم که میرن ازمون های تابستانه هم ی پایه رو جمع نمیکنن ...

اصل مطلب مهر به بعده

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام منم هیچی نخوندم از اول تیر قصدشو داشتم اما بخاطر یه سری اشتباهاتم نشد حالام کلا ناامیدم من تو عمرم تست کار نکردم حتی سالای تحصیلی هم مثل ادم نخوندم در حد شب امتحان اما الان واقعا نمیدونم چیکار کنم من فقط هدفم پزشکیه نمیخاام پشت کنکور بمونم از مهر دیر نیست؟؟؟؟امسال میرم پیش قلم چیو واسه مهر ثبت نام کردم اما احساس میکنم تو دو هفته نمیشه اونهمه رو بخونم باتوجه به اینکه قبلنم نخوندم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این بنده خدا چرا نیومده اخراج شد؟؟
      ر.ا=والا ده روز اخر به چشم دیدم بچه های همین انجمن امیدوار بودن تو که حدود 300 روز زمان داری
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن