خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 129
    1. Top | #106
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط edisonha نمایش پست ها
      این وضعیت مثلا توی دانشگاه تهران و شیرازم هست؟این جوری اگه باشه نصف جونا معتاد میشن که.
      توی دانشگاه تهران که سیگاری خیلی هست....حتی تو خوابگاه.....اما خب شعور دارن بیرون خوابگاه میکشن......توی خوابگا چیزایی هس که سیگاری بودن توش چیزی محسوب نمیشه

سیگار فقط مخصوص خوابگاه نیس.........خیلی از کسایی که خوابگاهی نیستن هم سیگاری هستن.........(حتی توی پزشکی هم سیگار مشاهده شده)

توی دانشگاه باید تکلیفت مشخص باشه.......همه چی به خودت بستگی داره..........میخواد هر دانشگاهی باشه

2. Top | #107
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kemoonly نمایش پست ها
      سلام
      از الن خوبه که نگرانید . دخترا خیلی در معرض خطرن تا پسرا . چون یه دفعه مستقل و ازاد میشن زود فریب میخورن .
      نه بابا فکر میکنین دخترایی که داداش دارن خیلی ام آزاد نیستن مثل من نمی دونم چرا تا کار بد میکنم اون زود تر خودم میفهمه
      ولی جدی حیف من همکلاسیم به طرز وحشتناکی علف میکشید رفت دکتر گفت برا همیشه نمیتونسی بچه دار شی آینا برا دخترایی میگم که خیلی راحت پیشنهاد دوستاشونو قبول میکنن

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

3. Top | #108
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh78 نمایش پست ها
      نه بابا فکر میکنین دخترایی که داداش دارن خیلی ام آزاد نیستن مثل من نمی دونم چرا تا کار بد میکنم اون زود تر خودم میفهمه
      ولی جدی حیف من همکلاسیم به طرز وحشتناکی علف میکشید رفت دکتر گفت برا همیشه نمیتونسی بچه دار شی آینا برا دخترایی میگم که خیلی راحت پیشنهاد دوستاشونو قبول میکنن
      سلام
      از داداشتون ممنون باشین و قدرشو بدونین و اینکه شما تا الن تو خونه بودین منظورم تحت نظر خانواده و رفت و امد های شما کنترل میشد . اما وقتی برین دانشگاه شهر دور باشه تو خوابگاه و دانشگاه و زندگی روزمره مرحله جدیدی براتون شرو میشه و با توجه به نگاه اجتماعی به زن مخصوصا در ایران خیلی خطرا متوجه شماست . خیلی خیلی باید مراقب بود و با هرکس و ناکسی تو این دوران دوست و صمیمی نشید . پیدا کردن دوست خوب کمی سخته .

4. Top | #109
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kemoonly نمایش پست ها
      سلام
      از داداشتون ممنون باشین و قدرشو بدونین و اینکه شما تا الن تو خونه بودین منظورم تحت نظر خانواده و رفت و امد های شما کنترل میشد . اما وقتی برین دانشگاه شهر دور باشه تو خوابگاه و دانشگاه و زندگی روزمره مرحله جدیدی براتون شرو میشه و با توجه به نگاه اجتماعی به زن مخصوصا در ایران خیلی خطرا متوجه شماست . خیلی خیلی باید مراقب بود و با هرکس و ناکسی تو این دوران دوست و صمیمی نشید . پیدا کردن دوست خوب کمی سخته .
      بنده ازحرفاتون اینجور برداشت کردم که زن جماعت همش گول میخوره ونمیفهمه داره چیکارمیکنه پس باییدیکی همیشه مراقبش باشه

5. Top | #110
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad1013 نمایش پست ها
      بنده ازحرفاتون اینجور برداشت کردم که زن جماعت همش گول میخوره ونمیفهمه داره چیکارمیکنه پس باییدیکی همیشه مراقبش باشه
      منظور ایشون این بود که دخترا بیشتر بنده احساسشون هستن تا منطقشون و میشه گفت خیلیاشون شاید زود گول بخورند اما همه نه!

6. Top | #111
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اغراق کردند بابا فک نکنم این جورام باشه. البته نرفتم تالا ایشالا برم بدونم چه جوریه!
      من هم می تونم ...

7. Top | #112
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلیون و مواد؟!؟!

8. Top | #113
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad1013 نمایش پست ها
      سلام هم دخترا و هم پسرا . ولی دخترا با توجه به اون شرایط بیشتر . الن تازه درستون تموم شده انشالله وارد دانشگاه بشید خودتون همه چیو میبینید تجربتون میره بالاتر

9. Top | #114
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مواد مخدر اینا که نه کلا مخالفم
      اما سیگار اینا واقعا کسی بچه نیست اگه بخواد سیگار می کشه اگرم نخواد صدنفر بهش بدن نمیگیره

10. Top | #115
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها شیشه خواستین بکشین قبل خوندن بکشین تا بعد برای خوندن توپ باشین !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #116
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تریاک خواستید بکشید بعد از مطالعه بکشید .زبرا مغز را تثبیت و خستگیرا از بین میبرد

12. Top | #117
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      بچه ها شیشه خواستین بکشین قبل خوندن بکشین تا بعد برای خوندن توپ باشین !
      نقل قول نوشته اصلی توسط ascetic76 نمایش پست ها
      تریاک خواستید بکشید بعد از مطالعه بکشید .زبرا مغز را تثبیت و خستگیرا از بین میبرد
      ماشاءالله چقدر بچه ها اطلاعات دارند!!

13. Top | #118
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      بچه های مثل اینکه دارن در مورد نقل و نبات حرف میزنن
      قلیون و سیگار هم که هزار تا ضرر داره شده قند مجلس (یه چیز عادی که باید باشه ...درست مثل چای)
      بدتر دارن باهاش شوخی هم می کنن
      و به هم توصیه
      با هر چی مسخره برخورد نکنیم ...لودگی در چنین مواردی نه تنها جایز نیست بلکه حرام است
      هر چی باشه شما ادعا دارین...

14. Top | #119
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود
      فقط سنتی بکشید،ول کنید این صنعتی ها رو
      تریاک خوب گیرتون نیومد خودتون بکارید تو گلدونی چیزی،خیلی راحت بعمل میاد
      تو یوتیوب فیلمش هست،
      این سیگار و قلیون مال بچه سوسول ها و تازه به دوران رسیده هاست
      ویرایش توسط iman0013 : 20 شهریور 1395 در ساعت 12:23

15. Top | #120
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اقا سیگار که ریخته قلیون هم که جای خود دارد ورق بازی و حکم و شلم و پوکر هم یاد بگیرین به کارتون میاد خیلی
      موقه امتحانام که تریاک و ترا به شدت مصرف میشه من خودم خوابگاه بودم که میگم

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن