خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

عادت بد امروز و فردا کردن برای شروع درس خوندن!

یه سری عادت بد همیشه همرامه شاید بعضیاتون هم دچارش شده باشید مثل از شنبه شروع کزردن یا ساعت رند شه بعد درس بخونم یا اگه به برنامه ی صبح تا ظهرم نرسم خیلی وقتا عصرش هم خراب میشه و از بین میره!با وجود این که میدونم باید خیلی تلاش کنم ولی اصلا تلاش نمیکنم!!الان ده روزه میخوام شروع کنم به درس خوندن هی امروز و فردا میکنم و اخرم مشکل حل نمیشه..دو روز خوندم اصلا نمیدونم چه شد که پنج روز بعدش نخوندم و اون تلاشه دو روزه هم از بین رفت!!و این داره تبدیل به یه معضل بزرگ میشه!چیکار کنم که هر روز پشت سر هم این ده ماهو درس بخونم و این پشت سر هم درس خوندن مداوم باشه!بعضیا میگن به هدفت فکر کن ولی هدف من با وجود این که بزرگه ولی هیچ اراده و انگیزه ای تو من ایجاد نمیکنه!!بنظرتونن چیکار کنم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این فقط مشکل شما نیست.مشکل همست!همینه که میبینی 500000 تا داوطلب تجربی تو شهریور و مهر میگن ما رتبون زیر هزاره،بعدش اکثرا میبینن نمیکشن و میزارن کنار درسو.
      دیدن ویدیو های انگیزشی و خوندن مقالات انگیزشی خالی از لطف نیست،ولی واقعا درس خوندن سخته.درواقع باید گفت "کنکوری خوندن" سخته.
      به هر حال باید تلاش کرد.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امروز همان فردایی است که دیروز منتظرش بودی..امروزتو با توکل بر خدا قدرتمند شروع کن..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حتما لازم نیس از همون اول ساعت شیش بیدار شی یا چه میدونم بخوای روزی سیزده ساعت بخونی اهسته وپیوسته برو جلو مثلا فرض كن صب نه یا ده شروع كردی به خودت قول بده یا قسم بخور یا مثلا بگو اگه امروز شیش ساعت نخونم نمیرم نت یا غذا نمی خورم یه چیزی كه تو عاشقشیو از خودت محروم كن البته اگه نتونستی .بعد از تثبیت این كه هر روز مطالعه كردی اهداف جدیدی واسه خودت تعریف كن مثلا رو افزایش مطالعت اهسته وپوسته كار كن برا من جواب داده و از روزی سه ساعت به دوازده رسیدم امیدوارم موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات

ترک عادت موجب مرض است

untitled.jpg
      جَوونیم و خوش گذرون|

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.F نمایش پست ها
      یه سری عادت بد همیشه همرامه شاید بعضیاتون هم دچارش شده باشید مثل از شنبه شروع کزردن یا ساعت رند شه بعد درس بخونم یا اگه به برنامه ی صبح تا ظهرم نرسم خیلی وقتا عصرش هم خراب میشه و از بین میره!با وجود این که میدونم باید خیلی تلاش کنم ولی اصلا تلاش نمیکنم!!الان ده روزه میخوام شروع کنم به درس خوندن هی امروز و فردا میکنم و اخرم مشکل حل نمیشه..دو روز خوندم اصلا نمیدونم چه شد که پنج روز بعدش نخوندم و اون تلاشه دو روزه هم از بین رفت!!و این داره تبدیل به یه معضل بزرگ میشه!چیکار کنم که هر روز پشت سر هم این ده ماهو درس بخونم و این پشت سر هم درس خوندن مداوم باشه!بعضیا میگن به هدفت فکر کن ولی هدف من با وجود این که بزرگه ولی هیچ اراده و انگیزه ای تو من ایجاد نمیکنه!!بنظرتونن چیکار کنم؟
      سلام من فک کنم تو نیاز داری واست برنامه ریزی کنن.یکی بالا سرت باشه بهتره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم اینجوری بودم..نشستم فک کردم ک چی باعث میشه اینجوری میشم..دیدم که نت و دیدن همکلاسیا منو اینجوری میکنه کم کم اومدن به نت رو کم کردم مثلا منی ک بیس چاری نت بودم الان روزی یکی دو ساعت شب رو میام نت...و بعدش هم فک کردن ب همکلاسیا و ترازای بقیس،که باز باخودم اینو تمرین کردم که کاری ب کسی نداشته باشمو کار خودمو انجام بدم..اینشد ک من الان از همچین وضعیتی رها شدم
      خلاصه اینکه بگم هر کاریو خواستی انجام بدی طی دو هفته تمرینش کن خود بخود بهش عادت میکنی و البته قبلش یکی دو ساعت با خودت فک کن که چه چیزی باعث میشه اینجوری میشی در طول روزموفق باشی🌷

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Alyxra نمایش پست ها
      این فقط مشکل شما نیست.مشکل همست!همینه که میبینی 500000 تا داوطلب تجربی تو شهریور و مهر میگن ما رتبون زیر هزاره،بعدش اکثرا میبینن نمیکشن و میزارن کنار درسو.
      دیدن ویدیو های انگیزشی و خوندن مقالات انگیزشی خالی از لطف نیست،ولی واقعا درس خوندن سخته.درواقع باید گفت "کنکوری خوندن" سخته.
      به هر حال باید تلاش کرد.
      تاحالا هزار تا ویدیو انگیزشی دیدم اصلا هیچ کدومشون روم اثر نمیزاره دیگه...!

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zista نمایش پست ها
      امروز همان فردایی است که دیروز منتظرش بودی..امروزتو با توکل بر خدا قدرتمند شروع کن..
      این حرف ها و جملات دیگه کلیشه ای شده..قسمت اول جملتو میگم وگرنه توکل بر خدا خیلی هم مفیده ولی در صورتی که ادم پشت سر هم تلاش کنه نه مث من این باشه وضعیتش

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra7496 نمایش پست ها
      حتما لازم نیس از همون اول ساعت شیش بیدار شی یا چه میدونم بخوای روزی سیزده ساعت بخونی اهسته وپیوسته برو جلو مثلا فرض كن صب نه یا ده شروع كردی به خودت قول بده یا قسم بخور یا مثلا بگو اگه امروز شیش ساعت نخونم نمیرم نت یا غذا نمی خورم یه چیزی كه تو عاشقشیو از خودت محروم كن البته اگه نتونستی .بعد از تثبیت این كه هر روز مطالعه كردی اهداف جدیدی واسه خودت تعریف كن مثلا رو افزایش مطالعت اهسته وپوسته كار كن برا من جواب داده و از روزی سه ساعت به دوازده رسیدم امیدوارم موفق باشی
      رشته ای که من تو ذهنمه و میخوام قبول شم با توجه به پایه ی ضعیفی که دارم باید حداقل هر روز پشت سر هم بتونم روزی ده ساعت بخونم تا بتونم عقب موندگی هامو جبران کنم...این حرف ها که از سه ساعت شروع کن بعد چارماه برسون به دوازده یه جور خود زنیه بنظر من..چون با روزی 3 ساعت و این رقابت شدید ادم جایی نمیتونه قبول شه..وقتی بشه روزی 3 ساعت از سه ساعت شروع کرد چرا نشه از 9 یا 10 ساعت شروع کرد و مداوم ادامه داد...
      ولی مشکل اینه که چرا نمیشه
      ویرایش توسط ALI.F : 11 شهریور 1395 در ساعت 03:35

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط H03ein نمایش پست ها

ترک عادت موجب مرض است

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 118
حجم: 8.3 کیلو بایت
      داداش شما به جای این حرف ها بهتره بری تو همون رشته زنان و زایمان به تحصیلت ادامه بدی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.F نمایش پست ها
      تنها مشکل کارت،نداشتن هدف و انگیزه واسه رسیدن به اون هدفه

کسی که انگیزه داشته باشه واسه هدفش،هیچوقت خسته نمیشه ینی نمیتونه که خسته بشه

واسه همینه که میگن انگیزه،عامل محرکه تو کارها

در ضمن سخت ترین مرحله انجام یه کار،همون استارت کاره،شما استارتو بزن،خدا کمک میکنه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه هدف داشته باشی بهت اراده میده ولی شاید میگی هنوز وقت هست از فردا یا از شنبه ولی نه از الان! بهت قول میدم از الان شروع کنی تا یک هفته به خودت فشار بیاری و با اراده کار کنی از اون به بعدش خیلی راحت میتونی با اون برنامه منظم پیش بری! فقط یکم اراده و سختی اونم از الان! اگه از الان شروع کنی پس حتما اراده داشتی و به اون هدفت هم نزدیک شدی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Ali.Fداداش برا این كه تو كنكور موفق شی وبه هدفت برسی باید این طرز فكرتو عوض كنی منم عشق پزشكیم و قبلا دقیقا مثل تو فك میكردم و با این شرایط این كه همش بخوای از همون اولش هر روز روزی 12ساعت بخونیو ازمونی هم كه میره همش از همون اول 6500بالا باشیو اینا فقط برات حاشیه هستن .كسی كه سال كنكور میاد شروع میكنه واسه كنكور خوندن.باید گاماس گاماس بره جلو .اونایی كه شرایط ایده ال تو رو دارن 99درصد از اول دبیرستان شروع كردن .در ضمن من از سه شروع كردم وتویه ماه به میانگین 11رسیدم. تو از شیش شروع كن .دیگه خود دانی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن