خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ویژگی جالب ثبتنام در آزمونهای گزینه دو امسال

درود امسال گزینه دو یک کار جالب کرده که خودم هم به لطف یکی از بچه های انجمن بهش پی بردم امسال میشه آزمونهای گزینه دو رو انتخاب شده ثبتنام کنیم مثلا 1و 4 و 8 و10 یا همشون به جز 3 آزمون آخر یا کلا هر شکلی خودمون دوست داشته باشیم .اینجوری میتونیم آخرش بریم جامع سنجش شرکت کنیم بدون نگرانی.اگر خواستید بررسی کنید برید به قسمت ثبتنام در طرح در سایت گزینه دو.همونجا هزینشون رو هم برامون محاسبه میکنه.کاشکی سایر موسسه ها هم این کار رو میکردند خیلی خوب میشد.

امروز متوجه شدم کل سایتشون اشتباهه سایت حقیقت رو نشون نمیده.یعنی دقیقا مثل قلمچی باید تا اخر ثبتنام کنیم .
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

ویرایش توسط last shot : 14 شهریور 1395 در ساعت 17:15

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پارسالم همین بود حداقل سه تا ازمون ب انتخاب خودمون

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      پارسالم همین بود حداقل سه تا ازمون ب انتخاب خودمون
      من پارسال قلمچی بودم پس این رو نمیدونستم.
      این مطلب رو یکی از بچه ها گفت منم خیلی خوشم اومد گفتم بهتره برخی که نمیدونند هم بدونند.
      راستی این حق انتخاب کردن تا آخر سال پابرجاست یا فقط الان اینجوری هست؟
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا معذرت،معذرت
      همش زیر سر بندس
      من پارسال فک میکردم از هر آزمون که ثبت نام میکنی باید آزمونای بعد از اونم حتما ثبت نام کنی،که دیدم امسال میتونی آزموناتو انتخاب کنی.این شد که به ایشون اطلاعات غلط دادم و این بنده خدا هم اومدن تاپیک زدن راجب این موضوع

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      من پارسال قلمچی بودم پس این رو نمیدونستم.
      این مطلب رو یکی از بچه ها گفت منم خیلی خوشم اومد گفتم بهتره برخی که نمیدونند هم بدونند.
      راستی این حق انتخاب کردن تا آخر سال پابرجاست یا فقط الان اینجوری هست؟
      نمیدونم اگ اونموقه بود باید امسالم باشه
      منم اتفاقی پارسال فهمیدم
      اوهوم کار خوبی کردی ممنون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همه جا همینطوریه

همیشه هم همینطوری بوده ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Alyxra نمایش پست ها
      آقا معذرت،معذرت
      همش زیر سر بندس
      من پارسال فک میکردم از هر آزمون که ثبت نام میکنی باید آزمونای بعد از اونم حتما ثبت نام کنی،که دیدم امسال میتونی آزموناتو انتخاب کنی.این شد که به ایشون اطلاعات غلط دادم و این بنده خدا هم اومدن تاپیک زدن راجب این موضوع
      مهم نیست چون همین موضوع هم برخی نمیدونن یکیش خودم که تا حالا گزینه دو نبودم و این چیزها رو نمیدونستم.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​الکیه من امتحان کردم اخر سر باید کلشو ثبت نام کنی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​الکیه من امتحان کردم اخر سر باید کلشو ثبت نام کنی
      اره لعنت بر این مسخره بازیهاشون خودم تازه امروز فهمیدم سایتشون اشتباهه!!!!!!!!!!!

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مهم نیست چون همین موضوع هم برخی نمیدونن یکیش خودم که تا حالا گزینه دو نبودم و این چیزها رو نمیدونستم.
      والا تو شهر ما که همه آزمونا، چه گاج، چه قلم چی و چه گزینه ۲، همشون آزموناشون انتخابیه، یعنی هر کدوم رو که خواستی، بدون محدودیت میتونی ثبت نام کنی، هر کدوم رو هم که نخواستی بدون محدودیت میتونی حذف کنی، آخرشم به اندازه همون آزمونایی که انتخاب کردی پول میدی!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      والا تو شهر ما که همه آزمونا، چه گاج، چه قلم چی و چه گزینه ۲، همشون آزموناشون انتخابیه، یعنی هر کدوم رو که خواستی، بدون محدودیت میتونی ثبت نام کنی، هر کدوم رو هم که نخواستی بدون محدودیت میتونی حذف کنی، آخرشم به اندازه همون آزمونایی که انتخاب کردی پول میدی!
      نکنه شهر شما همونیه که سهراب میگه :پشت دریاها شهریست ......
      راستش دیگه اعصابم خرد شد هرکس یک چیزی میگه .نمایندگی که میگه تا اخر باید ثبتنام کنی.بچه ها هم که میگن سایت الکی میگه نمیشه انتخاب کنی.تلفن کذایی گزینه دو هم میگه تا آخر باید ثبتنام کنی.الان احساس میکنم توی هند دارم زندگی میکنم بلکه هم توی پاکستان.

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نکنه شهر شما همونیه که سهراب میگه :پشت دریاها شهریست ......
      راستش دیگه اعصابم خرد شد هرکس یک چیزی میگه .نمایندگی که میگه تا اخر باید ثبتنام کنی.بچه ها هم که میگن سایت الکی میگه نمیشه انتخاب کنی.تلفن کذایی گزینه دو هم میگه تا آخر باید ثبتنام کنی.الان احساس میکنم توی هند دارم زندگی میکنم بلکه هم توی پاکستان.
      خودتو ناراحت نکن، درست میشه همه چی!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن