خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 33 از 39 نخستنخست ... 23323334 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 481 به 495 از 582
    1. Top | #481
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hazard نمایش پست ها
      کسی نمیدونه؟ ممنون میشم جواب بدین
      بله باید شهریه بدید.

2. Top | #482
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من لیسانس فیزیک دارم و دانشجوی انصرافی مهندسی هسته ای هستم 25سالمه میخوام دوباره کنکور بدم ولی شک دارم بتونم با این همه داوطلب پزشکی قبول بشم به نظر شما قبول شدنش امکان داره یا وقت گذاشتن الکیه اونم با اینهمه خواهان

3. Top | #483
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hazard نمایش پست ها
      کسی نمیدونه؟ ممنون میشم جواب بدین
      از دیوان شکایت کن و شهریه نده .. هر سال دارن اینکارو میکنن و مجانی میخونن ... پیگیرش باشی اوکی میشه

4. Top | #484
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شگفتا.

5. Top | #485
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز هیچ کاری نشد نداره ولی باید این حقیقت رو هم بپذیریم که مسیر مسیر سختیه.

6. Top | #486
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام دوستان کسی میدونه که با لیسانس روزانه میشه پزشکی آزاد رفت؟ قوانینش کجا نوشته؟ کسی خبر داره؟؟؟؟ توی دفترچه قوانین دانشگاه دولتی هست کجا در مورد آزاد میشه فهمید؟

یه نکته دیگه ،امسال امکان داره دیگه نگذارن لیسانس ها کنکور بدن . آیا اگه اینجوری بشه دیگه آزاد هم نمیشه رفت؟

کسی دقیق و با منبع میدونه؟
      ویرایش توسط A.m.i.n : 11 شهریور 1395 در ساعت 03:24

7. Top | #487
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha_m8665
      سلام
      منم میخوام مجدد کنکور بدم روزانه بودم وتجربی شرکت میکنم ورودی 85 ام
      شما اگه مایلین خودتونو معرفی کنید و هدفتونو بگید
      سلام رها خانم پستام هنوز 10تا نشده نمی تونم تو خصوصی جواب بدم
      منم روزانه بودم متاسفانه و هدفم پرستاری یا مامایی ه البته مامایی بیشتر
      ان شاا... 96 در کنار موفقیت همه منم به هدفم برسم

8. Top | #488
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من ميخوام تو اين پست بيام و يه سري واقعيت ها رو رك راست بيان كنم. هدفم هم نه نااميد كردنه نه تشويق كردن كسي براي ورود به اين مسير هست. فقط چون الان احساس مي كنم جو مثبت و منفي كاذبي وجود داره در مورد اين قضيه ميخوام يه سري نكاتي كه تو اين مدت به نطرم رسيده اينجا بيان كنم براي اونايي كه ممكنه بخوان وارد اين مسير بشن:

اينكه نفر اول رشته تجربي امسال يه مهندس برق انصرافي بود باعث شد يه سري بحث هايي به وجود بياد كه من به همه اونها ميگم " هياهوي بسيار براي هيچ "
      از يه طرف يه عده اينجوري عنوان مي كردن كه ديگه دبيرستانيها شانسي ندارن و همه صندلي ها رو دانشجوهاي انصرافي و فارق التخصيل ها پر مي كنن ; از يه طرف هم فارغ التحصيل ها و دانشجوها هم فكر كردن كه كنكور تجربي هلو بپر تو گلوئه و كاري نداره ....

حالا واقعيت چيه : يه نگاهي به آمار قبوليها بندازيم : چه تو سال 94 و چه 95 تعداد فارغ التحصيلان كارشناسي مشتاق پزشكي كه تونستن واقعا تو سه تا رشته تاپ تجربي روزانه قبول بشن در بالاترين حالت و خوشبينانه ترين حالت به 50 نفر هم تو هر سال نرسيد. ( من خودم نطرم اينه كه حتي نصف اين هم نيست ولي چون آمار دقيق ندارم تخمينم رو دوبرابر كردم ). كاري به اونايي كه آزاد يا بين الملل رفتن ندارم چون به خاطر شرايط خاص مالي قبولي تو اون دانشگاهها راحتتره.

معروفه كه تو كنكور تجربي 80 درصد شركت كننده ها سياهي لشكرن. براي فارغ التحصيل ها درصد سياهي لشكرها ميرسه به 99 درصد . نه اينكه براي تفنن شركت كرده باشن , نه , من بهشون ميگم سياهي لشكر چون بدون دقت و ارزيابي كامل شرايط كنكور و شرايط خودشون و با يه سري توهمات وارد اين مسير ميشن. توهماتي از اين دست كه من رياضي و فيزيك بالا ميزنم مي مونه ققط زيست و شيمي كه اونم يه سال وقت داره , من تو دانشگاه فيزيولوزي خوندم ديگه زيست دبيرستان كاري نداره مي مونه فقط رياضي و فيزيك كه اونم ميرم كلاس و حلش ميكنم. ...

واقغيت هم اينه كه اين تفكرات نصفش هم صحيحه . رياضي و فيزيك تجربي سخت نيست و منه مهندس راحت مي تونم 70 به بالا بزنم. ولي تو چه شرايطي و به چه قيمتي ؟ به قيمت پايين بودن درصد ها تو زيست و شيمي و در نتيجه عدم نتيجه گيري. اگز هم بري سراغ زيست و شيمي اونوقت زمانت براي رياضي و فيزيك كم ميشه و درصد 70 يهو ميشه 50. يعني همون درصدي كه اكثر دانش اموزاي تاپ تجربي به راحتي بهش ميرسن و شما اينجا مزيت رقابتيتو از دست ميدي.

خيلي از كساني كه امسال نتيجه گرفتن بار دوم يا سومي بود كه كنكور ميدادن. حب اين براي يه بچه 19-20 ساله ممكنه مهم نباشه ولي براي يه فارغ التحصيل 2-3 سال پشت كنكور مجدد بودن كار اصلا جالبي نيست. مگر اينكه طرف چه ميدونم شغل آزاد داشته باشه يا معلم باشه يا ... و كنارش بياد كنكور بده.

حالا شمايي كه ميخواي وارد اين مسير بشي بهتره با چشم باز وارد بشي و گرنه چشم بهم بزني ميبيني شد تير 96 كنكور رو هم دادي و نتيجه نگرفتي. اينجا ديگه نميشه بگي امسال رو آزمايشي شركت كرده بودم و تجربه شد براي سال ديگه . اينجا شما يه سال عمرت رو هدر دادي .

حالا من ديگه وارد اين بحث كه آيا وارد شدن كساني كه تو كنكور اصلي زمان خودشون نتونستن رتبه خوبي كسب كنن به اين دور گردش باطل درست هست يا نه و داشتن يه مدرك دانشگاهي اونم از يه دانشگاه در پيت باعث افزايش شانس قبولي تو كنكور ميشه يا خير نميشم.

پيشنهادم اينه كه هركسي ميخواد وارد اين مسير بشه بره يه سري بزنه به تاپيك موضوع: فارغ التحصیلان لیسانس مشتاق پزشکی 95!

و ببينه از اون همه آدم مشتاق چند تاشون نتيجه گرفتن . و بعد بشينه و كلاه حودشو قاضي كنه و يه تصميم كاملا منطقي بگيره .

9. Top | #489
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اینقدرشماهابه حکم دیوان اعتراض کردین کسی ازشماپزشکی روزانه اورداصلا؟؟؟

10. Top | #490
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mlk.96 نمایش پست ها
      سلام من لیسانس فیزیک دارم و دانشجوی انصرافی مهندسی هسته ای هستم 25سالمه میخوام دوباره کنکور بدم ولی شک دارم بتونم با این همه داوطلب پزشکی قبول بشم به نظر شما قبول شدنش امکان داره یا وقت گذاشتن الکیه اونم با اینهمه خواهان
      شدنش که میشه
      ولی باید واقعا تلاش کنید و وقت بگذارید و با یه برنامه درست و منطقی در کنار استفاده از بهترین منابع پیش برید

11. Top | #491

نمایش مشخصات
      بچه ها منم به جمعتون اضافه کنین..متولد 65..ارشد مواد دارم..دانشجوی دکتری!!لطفا یک منبع خوب برای درسهای کنکور بهم معرفی کنین

12. Top | #492
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      به حول و قوه الهی سال دیگه بالای 600 هزار تا تجربی داریم 😦 که همه برای 3-4 هزار صندلی رقابت می کنند 😩 چیزی فراتر از جنگ جهانی دوم

Sent from my SM-J700H using Tapatalk

13. Top | #493
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bitametal نمایش پست ها
      بچه ها منم به جمعتون اضافه کنین..متولد 65..ارشد مواد دارم..دانشجوی دکتری!!لطفا یک منبع خوب برای درسهای کنکور بهم معرفی کنین
      دانشجوی دکتری هستی میخوای کنکور بدی ؟ خدایا خداوندا خودت ....
      خوب بخون درست تموم بشه اخه پزشکی انقد هم کلاس نداره بخدا. من که درک نمیکنم دانشجوی دکتری بیاد از اول کنکور بده

14. Top | #494
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      دانشجوی دکتری هستی میخوای کنکور بدی ؟ خدایا خداوندا خودت ....
      خوب بخون درست تموم بشه اخه پزشکی انقد هم کلاس نداره بخدا. من که درک نمیکنم دانشجوی دکتری بیاد از اول کنکور بده
      وقتی بعد از 25-26 سال دیدی که کار نیست یا باید کلی جون بکنی و یه حقوق بخور نمیر از راه حلال در بیاری تازه موقع ازدواجته نه خونه داری نه ماشین نه سرمایه اونوقت درک میکنیش !!! البته اگه از اینایی نباشی که باباش پولش از پارو بالا میره !
      البته ایشون دخترن مد نظر من بیشتر پسرا بود
      خوشا دیدار ما در خواب ...

15. Top | #495
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بعضی از دانشگاهها همون تک و توک لیسانس روزانه رو هم که با هزار بدبختی قبول شده بودن ثبت نام نکردن و بهشون گفتن که شما اجازه انتخاب رشته های پزشکی روزانه رو نداشتید و قبولیتون کنسله.

علاف شدن بنده های خدا...

صفحه 33 از 39 نخستنخست ... 23323334 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن