خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 111
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

پزشکی با سهمیه ایثارگران ... پزشکا و دانشجوهای پزشکی بیان!!!

سلام
      من با رتبه 36000 هزار کشوری احتمالا پزشکی یکی از دانشگاه های خوب مثل اصفهان یا یزد و کرمان و زاهدان قبول بشم .
      این مدت کلی تعریف از سختی های پزشکی شنیدم و شنیدم که کار هر کسی نیست که بیاد پزشکی و درساشو بخونه .
      خلاصه احساسم اینه که نمی تونم موفق باشم . میخواستم ببینم نظرتون چیه ؟ با این رتبه افتضاح ایا میتونم با نوابغی که عادی پزشک شدن رقابت کنم و شاگرد اول بشم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شدی تقربیا 600 ایثارگران خوبه زیاد نگران نباش اونا چیزی نیستن جز چند تا خر خون نگران اصلا نباش یه ترم اول نمیتونی درس پاس کنی بعد شرایط اونجا روت تاثیر میذاره مثله اونا میشی

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 77854 نمایش پست ها
      سلام
      من با رتبه 36000 هزار کشوری احتمالا پزشکی یکی از دانشگاه های خوب مثل اصفهان یا یزد و کرمان و زاهدان قبول بشم .
      این مدت کلی تعریف از سختی های پزشکی شنیدم و شنیدم که کار هر کسی نیست که بیاد پزشکی و درساشو بخونه .
      خلاصه احساسم اینه که نمی تونم موفق باشم . میخواستم ببینم نظرتون چیه ؟ با این رتبه افتضاح ایا میتونم با نوابغی که عادی پزشک شدن رقابت کنم و شاگرد اول بشم؟
      خیلی درس بخونی از اونا هم بهتر میشی.
      امسال سهمیه ایثارگران چند نفر بودن؟ ۱۴۰۰۰ نفر بودن درسته؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      خیلی درس بخونی از اونا هم بهتر میشی.
      امسال سهمیه ایثارگران چند نفر بودن؟ ۱۴۰۰۰ نفر بودن درسته؟
      نه 15844 نفر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      شدی تقربیا 600 ایثارگران خوبه زیاد نگران نباش اونا چیزی نیستن جز چند تا خر خون نگران اصلا نباش یه ترم اول نمیتونی درس پاس کنی بعد شرایط اونجا روت تاثیر میذاره مثله اونا میشی
      اخه اونا همه رتبه شون زیر 1000 هست . چند تاشون تو مدرسه همکلاسم بودن هیچ وقت نمره هام به گرد اونا هم نمی رسید

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه 15844 نفر
      مرسی. جالبه با پارسال فرقی نکرده.فکر میکردم امسال کمترن.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      معلومه.رقابت با افرادی که با توانایی های خودشون رتبه ی خوب کسب کردن برای کسانی که با سهمیه وارد دانشگاه میشن خییییلی سخته

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امسال به طور دقیقش 15824 نفر بودن

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اخه اونا همه رتبه شون زیر 1000 هست . چند تاشون تو مدرسه همکلاسم بودن هیچ وقت نمره هام به گرد اونا هم نمی رسید
      خب کم میخوندی. همه جای کتاب و نمیخوندی. نمونه سوال زیاد حل نمیکردی.
      در هر صورت شما هم میتونی جزو نفرات برتر کلاست بشی ، همش دسته خودته.

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب شما اگه بخونین که میشه در ضمن شما که قرار نیست نمره های خیلی بالا بگیرین شما با نمره های معمولی هم میتونین پاس کنین

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما اصلا جزو سهمیه نیستید.شما یک فرد سوخته از سهمیه هستید که دارید اینجا سوختگیتون رو از قبولی یکی از دوستاتون بروز میدید.هیچ سهمیه ای رتبه خودشو جتر نمیزنه.در ضمن کسی که پزشکی با سهمیه قبول میشه رتبه اش زیر۱۰۰۰ایثارگران وقبولی در شهر های اصفهان و شیراز و تهران رتبه ای زیر ۲۰۰ایثارگران میخواهد که رتبه کشوری زیر ۱۵۰۰۰دارد .خر خودتی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan7 نمایش پست ها
      دوست عزیز شما اصلا جزو سهمیه نیستید.شما یک فرد سوخته از سهمیه هستید که دارید اینجا سوختگیتون رو از قبولی یکی از دوستاتون بروز میدید.هیچ سهمیه ای رتبه خودشو جتر نمیزنه.در ضمن کسی که پزشکی با سهمیه قبول میشه رتبه اش زیر۱۰۰۰ایثارگران وقبولی در شهر های اصفهان و شیراز و تهران رتبه ای زیر ۲۰۰ایثارگران میخواهد که رتبه کشوری زیر ۱۵۰۰۰دارد .خر خودتی
      در ضمن رتبه زیر ۱۰۰۰ایثارگران رتبه کشوری زیر ۲۵۰۰۰دتره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      من هنوز کنکور ندادم ولی تا اونجایی که اطلاع دارم بستگی به خودت داره بلاخره حدود 11 سال درس خوندنه اگه کسی عاشق پزشکی باشه حتما موفق میشه

اگه هدفت بزرگ بدونی و به ذهنت بشینه هیچ چیز جلوی تو رو نمیتونه بگیره

من دختر خالم متخصص گوش حلق بینیه میتونم بهت بگم یه عاشق واقعی

واقعا درسو دوست داره از خوندش لذت میبره خداروشکرم همیشه تو مراحل تحصیلیش موفق بوده

اگه میبینی حال درس خوندن نداری به نظر من نرو چون باید واقعا از این به بعد درس بخونی

شوخی بردار نیست

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan7 نمایش پست ها
      در ضمن رتبه زیر ۱۰۰۰ایثارگران رتبه کشوری زیر ۲۵۰۰۰دتره
      اولا که درست صحبت کن
      دوما اینکه مجبور نیستم دروغ بگم و دیوانه هم نیستم بخوام اینجور پستی بزنم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یعنی به نظرتون اگه درست بخونم میتونم جز سه شاگرد اول باشم؟

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن