خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 26 از 31 نخستنخست ... 16252627 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 376 به 390 از 457
    1. Top | #376
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abcd1377 نمایش پست ها
      همین یه سوال رو اگه میشه جواب بدید
      این که مدرک پیشت رو قبل از سن مشمولیت بگیری یعنی 18 سال چه تاثیری داره؟؟
      من 95 اولین کنکورم رو دادم متولد یک مهر 77 هستم
      خیلی نگرانم زود جواب بدید ممنون
      ببین داداش 2 تا قانون هست که مهم ـه بقیه رو بیخیال

شما چه قبل 18 و چه بعد 18 مدرکت رو بگیری کسی باهات کاری نداره ! تا یکسال بعد از فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی وقت داری تکلیف خودت رو مشخص کنی .. یا بری سربازی یا بری دانشگاه .. به صورت اوتوماتیک هم یه سال معافیت تحصیلی داری .. یعنی اگه نری دانشگاه میتونی یه سال دیگه بدون مشکل بمونی ! کسی باهات کاری نداره

اگه واحد مانده هم داری تا 20 سالگی باید وضعیتت رو مشخص کنی .. اگه اوکی نکنی میری سربازی

2. Top | #377
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ascetic76 نمایش پست ها
      سلام من متولد 31/6/76 هستم کنکور دومم امسال بود هیج جایی معافیت نگرفتم به علاوه ده هم نرفتم .غیبت نخوردم؟؟
      نه غیبت نخوردی منتها باید تکلیفت رو مشخص کنی تا 6/31 !

اگر هم بخوای بمونی واسه سال بعد برو پیام نور یا ازاد .. اگه بری سراسری شبانه که خیلی ها همین اشتباه رو کردن بعدا پشیمون میشی .. خیلی سخت رضایت میدن واسه انصراف ! الان هم که قانون های جدید گذاشتن ..

3. Top | #378
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من امروز رفتم بعلاوه ده
      گفت یکسال بدون نیاز به هیچ برگه ای معافی . همه هم دوبار میتونن کنکور بدن . این از این .
      ویرایش توسط worcami : 02 شهریور 1395 در ساعت 16:00

4. Top | #379
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      سلام به آقا پسرای گل مشمول کنکوریمون

اون دسته از آقا پسرای مشمول (76 + 18 = 94) که در کنکور 94 شرکت میکنند و در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب میخان واسه سال بعدش یعنی 94 کنکور بدن باید مد نظر داشته باشن موقع انتخاب رشته یا انتخاب رشته نکنند یا اینکه برای انجام آن دانشگاه های شبانه،غیردولتی،بخصوص پیام نور رو مد نظر داشته باشن.این دسته از افراد در صورتی که بعد از زمان مشمولیتشون فارغ التحصیل بشن به مدت یکسال از تاریخ فراغت فرصت معرفی به سازمان نظام وظیفه رو دارن.

حالا اگه شما نخواهید 94 کنکورو بدید و بزارید واسه کنکور 95 ،باید حتما انتخاب رشته دانشگاه پیام نور رو انجام بدید (یعنی کی!!؟ آفرین یعنی کنکور94 رو که دادی انتخاب رشتت حتما پیام نور باشه) و بدون زدن انصراف از دانشگاه محل قبولی در کنکور 95 شرکت کنید و بعد از اعلام نتایج کنکور و ان شاء ا... قبولی در یک دانشگاه تاپ و رشته مورد علاقه قبل از شروع سال تحصیلی جدید یعنی 1-7-95 باید انصراف خودتون رو بزنید.یعنی چی؛اهان،یعنی قبل از اینکه توی دانشگاه جدیدتون ثبت نام بکنید،باید از دانشگاه قبلی تون انصراف بزنید تا مشکلی از نظر معافیت تحصیلی و نظام وظیفه پیش نیاد.

حالا فلسفه این همه پیام نور گفتن من چی بود!!؟! این بود که اقا ی رشته ای میری توی پیام نور برمیداری که درساش بیشتر نظری باشه که اگه خواستی نری سرکلاس راحت باشی،بعدشم حتما انتخاب رشتت رو رشته های کارشناسی بزن که 2 ترمم مرخصی بگیری و راحت بشینی بخونی و دغدغه ای نداشته باشییییی.

در ضمن توی تمام طول عمرت فقط یکبار میتونی ازتحصیل انصراف بزنی!

فارغ التحصیلان خرداد (پس از ورود به سن مشمولیت ) به منزله فارغ التحصیلان شهریور تلقی می گردند و تا پایان شهریور سال بعد مهلت معرفی دارند

سوالی بود در خدمتیم موفق باشید

اگه خوندی و دوست داشتی 10 تا صلوات واسه ما بفرست
      سلام داداش.در مورد انصراف از دانشگاه دولتی و شرکت مجدد در کنکور اطلاعاتی داری؟

5. Top | #380
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید اگه درسم رو تا دی نگه دارم میشه بعد از 18 سالگیم اونوقت میتونم گواهی معافیت تحصیلی بگیرم؟؟

ماده 33 : صدور معافیت تحصیلی دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی، موکول به ارائه گواهی اشتغال به تحصیل آنان از طریق مراجع ذی‌ربط است و مدت اعتبار آن تا یک سال پس از صدور گواهی پایان تحصیلات در هر مقطع می‌باشد.

بیشتر از دی نمیتونم درس های پیشم رو نگه دارم؟؟
      جواب بدید ممنون میشم

6. Top | #381
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید اگه درسم رو تا دی نگه دارم میشه بعد از 18 سالگیم اونوقت میتونم گواهی معافیت تحصیلی بگیرم؟؟

ماده 33 : صدور معافیت تحصیلی دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی، موکول به ارائه گواهی اشتغال به تحصیل آنان از طریق مراجع ذی‌ربط است و مدت اعتبار آن تا یک سال پس از صدور گواهی پایان تحصیلات در هر مقطع می‌باشد.

بیشتر از دی نمیتونم درس های پیشم رو نگه دارم؟؟
      جواب بدید ممنون میشم
      شما اگه درسهات رو تو شهریور پاس نکنی اوتوماتیک وار از مدرسه فعلی اخراج میشی ! مجبوری بری یه مدرسه دیگه اونجا ثبت نام بکنی ! اون مدرسه که تو رو ثبت نام میکنه یه کاغذ معافیت تحصیلی جدید برات صادر میکنه و میبری واسه پلیس +10 ! اونجا معافیت تحصیلی ـت تمدید میشه .. معمولا مدت معافیت تحصیلی مدرست هم 5 سال ـه ! تو دی ماه هم تموم نکنی ، میتونی خرداد یا شهریور تمومش بکنی !

ولی تا اتمام 20 سالگی میتونی درسهات رو نگه داری اما وقتی وارد 21 بشی دیگه کارت تمومه .. مجبوری یا بری دانشگاه یا بری سربازی !

7. Top | #382
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط worcami نمایش پست ها
      من امروز رفتم بعلاوه ده
      گفت یکسال بدون نیاز به هیچ برگه ای معافی . همه هم دوبار میتونن کنکور بدن . این از این .
      بله همینطوریه

اون برگه رو اکثرا وقتی میگیرن که طرف هجده سالو تمام کرده میخواد بره گواهی نامه بگیره و ماشین برونه ،

8. Top | #383
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      شما اگه درسهات رو تو شهریور پاس نکنی اوتوماتیک وار از مدرسه فعلی اخراج میشی ! مجبوری بری یه مدرسه دیگه اونجا ثبت نام بکنی ! اون مدرسه که تو رو ثبت نام میکنه یه کاغذ معافیت تحصیلی جدید برات صادر میکنه و میبری واسه پلیس +10 ! اونجا معافیت تحصیلی ـت تمدید میشه .. معمولا مدت معافیت تحصیلی مدرست هم 5 سال ـه ! تو دی ماه هم تموم نکنی ، میتونی خرداد یا شهریور تمومش بکنی !

ولی تا اتمام 20 سالگی میتونی درسهات رو نگه داری اما وقتی وارد 21 بشی دیگه کارت تمومه .. مجبوری یا بری دانشگاه یا بری سربازی !
      دستت درد نکنه خیلی کمک کردی
      فقط به نظرت نگه دارم یا ارزش دردسرشو نداره پاس کنم بره درسمو؟؟
      کدوم برام بهتره؟؟امسال میخوام گواهی نامه هم بگیرم ولی اون برگه در صورت پاس شدن درسم به دردم نمیخوره
      متولد 1 مهر 77 امسال اولین کنکورم بود
      اینم بگی دیگه سوالی ندارم ممنون
      ویرایش توسط abcd1377 : 05 شهریور 1395 در ساعت 19:29

9. Top | #384
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دستت درد نکنه خیلی کمک کردی
      فقط به نظرت نگه دارم یا ارزش دردسرشو نداره پاس کنم بره درسمو؟؟
      کدوم برام بهتره؟؟امسال میخوام گواهی نامه هم بگیرم ولی اون برگه در صورت پاس شدن درسم به دردم نمیخوره
      متولد 1 مهر 77 امسال اولین کنکورم بود
      اینم بگی دیگه سوالی ندارم ممنون
      جات باشم هر چه سریعتر پاسش میکنم بره پی کارش .. هم دردسر برات درست نمیشه ! هم ممکنه فردا جنگ بشه بگن بیا برو تو

شما واسه گرفتن گواهینامه یا از مدرسه اشتغال به تحصیل میگیری یا از دانشگاه ! قبول بشی از دانشگاه میگیری ! نشی هم از مدرسه ! .. چه فرقی داره اصلا ؟ در هر صورت کار تو راه میوفته ..

10. Top | #385
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام..من متولد 76 هستم و امسال پیش دانشگاهی بودم و توی شهریور ماه تجدید اوردم.....کنکور هم دادم و تعیین رشته کردم.....رتبه ام طوریه که حتما دانشگاه قبول میشم..میخواستم بدونم میتونم یه بار دیگه برا سال بعد تو کنکور شرکت کنم؟

11. Top | #386
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.s1301 نمایش پست ها
      سلام..من متولد 76 هستم و امسال پیش دانشگاهی بودم و توی شهریور ماه تجدید اوردم.....کنکور هم دادم و تعیین رشته کردم.....رتبه ام طوریه که حتما دانشگاه قبول میشم..میخواستم بدونم میتونم یه بار دیگه برا سال بعد تو کنکور شرکت کنم؟
      شما اگه شهریور ماه درسهات رو پاس بکنی میتونی وارد دانشگاه بشی ولی اگه نکنی به مشکل میخوری ! اگه درسهات رو پاس بکنی و وارد دانشگاه باشی و اگه دانشگاهت روزانه باشه سال دیگه نمیتونی کنکور بدی ولی اگه شبانه و پیام نور و ازاد باشه میتونی کنکور بدی !

اگر هم پاس نکنی دو تا اتفاق برات میوفته ! دانشگاه یا بهت اجازه ثبت نام نمیده ! یا ثبت نام میکنه و بهت فرصت میده تا دی ماه درسهات رو پاس بکنی و بهمن ماه وارد دانشگاه بشی !

حالا اگه پاس نشی تو شهریور ماه و دانشگاه هم موافقت نکنه با ثبت نامت ! و اگه روزانه هم باشه دانشگاهت ! سال بعد نمیتونی کنکور بدی ..

مجبوری دی ماه امتحان بدی و پاس کنی درسهات رو .. و بمونی واسه 2 سال دیگه کنکور بدی ..

12. Top | #387
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      خسته نباشین
      من متولد دیماه 74 هستم سال 93 دیپلم گرفتم
      بعد پشت موندم 94 کنکور دادم
      رتبم جالب نشد رفتم پیام نور دوترم مرخصی گرفتم 95 کنکور دادم
      اما متاسفانه بازم به پزشکی نرسید و انتخاب رشته نکردم
      حالا بازم میتونم پیام نورو ادامه بدمو کنکور 96 شرکت کنم؟
      یعنی انتخاب واحد کنم اما کنکور 96 شرکت کنم؟!

13. Top | #388
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان سلام من متولد پنج خرداد هفتاد و هفت ام....که امسال هجده ام تموم شد ...تاریخ 29/5/1395 رفتم واسه گواهیمانه از چلیس +10 برگه معافیت تحصیل گرفتم که دو تا برگه داد بهم یکی رو بردم ازموشگاه راهنمایی رانندگی ولی یکی دیگه رو نبردم مدرسه....الان واسم مشکلی پیش میاد یانه؟؟؟؟الان اون برگه رو حتما باید ببرم مدرسه؟؟؟

14. Top | #389
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

15. Top | #390
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

صفحه 26 از 31 نخستنخست ... 16252627 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن