خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

بر سر دوراهی

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید من دانش اموز سوم ریاضی هستم و می خام سال بعد کنکور تجربی بدم
      ولی یه مشکل دارم در واقع هم به پزشکی علاقه دارم هم به مهندسی کامپیوتر و برق لطفا منو راهنمایی کنید که ایا می تونم یه سال کنکور تجربی بدم بعد هم برق بخونم هم پزشکی
      می دونم برا سال دوم برای کنکور باید از دانشگاهی که داری درس می خونی انصراف بدی ولی اینم می دونم که کسایی که رتبه 1_100 تو تجربی میارن می تونن دوتا رشته مرتبط به هم بخونن
      ایا اگه رتبه 1_100 بیارم می تونم سال بعد بدون انصراف کنکور ریاضی بدم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadman نمایش پست ها
      سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید من دانش اموز سوم ریاضی هستم و می خام سال بعد کنکور تجربی بدم
      ولی یه مشکل دارم در واقع هم به پزشکی علاقه دارم هم به مهندسی کامپیوتر و برق لطفا منو راهنمایی کنید که ایا می تونم یه سال کنکور تجربی بدم بعد هم برق بخونم هم پزشکی
      می دونم برا سال دوم برای کنکور باید از دانشگاهی که داری درس می خونی انصراف بدی ولی اینم می دونم که کسایی که رتبه 1_100 تو تجربی میارن می تونن دوتا رشته مرتبط به هم بخونن
      من تا به حال نشنیدم فک نکنم!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      والا منکه چیزی نمیدونم ولی خودت گفتی مرتبط.به نظرت برقو پزشکی مرتبط هستن؟؟
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من شنیدم که رتبه های برتر (نمیدونم تا چند)میتونند همزمان دو رشته بخونند.ضمنا برق رو میتونی هر زمانی از طریق دانشگاه آزاد بخونی چون کاری به کسی نداره.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      رشته های مرتبط.... !

مثلِ پزشکی و زیست شناسی یا شیمی یا یه همچین چیزایی که یکیش تخصصی باشه و یکیش پایه.

مثلِ برق و ریاضیات یا فیزیک.

اما پزشکی و برق امکانش نیست حتی اگر رتبه ی یک هم باشین. ( در این مورد مطمئن نیستم اما شنیده بودم میشه یکی رو روزانه خوند و اون یکی رو پیام نور یا ازاد برداشت... یکمی تحقیق کنین چون حرفام مطمئن نیست و شک دارم. )

پی نوشت : رشته ی پزشکی به حدِ کافی اونقدر سخت هست که شما اگر قبول هم بشین فکر به رشته ی دومی نکنین... خوندنِ خودِ پزشکی همه ی انرژیِ ادمو میگیره چه بسا رشته ی دومی هم در کنارش بخواین بخونین. به نظرم هدفتونو مشخص کنین و برین سمتِ یکیش که فردا روز پشیمون نشین و بخواین دوباره مسیرِ رفترو برگردین و از نو قدم بردارین.
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فک نمی کنم اینورباشه مهندسی ربطی به پزشکی نداره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اقا اصلا مگه میشه دو رشته رو همزمان در دولتی خوند؟؟؟
      من شنیدم که میشه یه رشته رو در دولتی خوند و یکی دو سال بعد کنکور رشته ی دیگه ای رو بدی و آزاد بخونی(مثلا پزشکی با زبان خارجه و....).

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. اگر دوست داشته باشی من میتونم لینک گروه پرسش و پاسخ مشاوره ای رو برات بفرستم.
      میتونی هر سوالی داری بپرسی و جوابش رو همون روز دریافت کنی.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      ببین عزیز
      اگر اگر رتبه 1- 100 بیاری خودت داری میگی دو تا رشته مرتبط به هم بعد چجوری میخوای رشته ای مثه برق با پزشکی که اصلا هیچ ربطی به هم ندارن رو برداری؟؟؟!!!
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      اقا اصلا مگه میشه دو رشته رو همزمان در دولتی خوند؟؟؟
      من شنیدم که میشه یه رشته رو در دولتی خوند و یکی دو سال بعد کنکور رشته ی دیگه ای رو بدی و آزاد بخونی(مثلا پزشکی با زبان خارجه و....).
      من تو اساسنامه دانشگاه امیرکبیر خوندم رتبه های زیر 300 اجازه تحصیل تو 2رشته ی کارشناسی همزمان رو تو امیرکبیر دارن
      .Human, Developer, Innovator

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تا اونجایی که من میدونم دانشجوهای پزشکی حق ندارن رشته دیگه ای رو همزمان با پزشکی بخونن چون به اندازه کافی سخت هستش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن