خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 61
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      1=سلام،دکترای دندون پزشکی عمومی رو تموم کردم و شهریور به امید خدا میرم مجارستان برای تخصص.از وقتی که توی پنجم دبستان توی فوتبال روم خطا کردن و افتادم و دندون جلوییم شکست و دندون پزشکم خیلی بهم امید داد،و خلاصه رفتن به دندون پزشکی توی اون سن برای درمان رو خیلی برام شیرین کرد. به هیچ وجه نظرم عوض نشده.

2=
      رشته ای که کار هر کسی نیست! اعصاب میخواد واقعا،قدرت بدنی میخواد تمرکز میخواد ولی یه عده منحصرش کردن توی 3 کلمه! پ و ل!

3=
      خوبه ولی مطمنم تا چند سال آینده بسیار بسیار اشباع میشه!

4=
      درآمدش خوب هست ولی من خودم اگه کسی رو ببینم که به پول نیاز داره بدون هیچ پولی کل کاراش رو انجام میدم تعریف نباشه توی مدت استراحت به جای اینکه مثل بقیه دوستام برم آنتالیا رفتم به روستای خودم و به مردم کمک کردم بدون هیچ چشم داشتی،تازه خیلی هم بدردم خورد.

5=انشاالله تا ارتودنسی ،نه بعدش دنبال خدمت به بقیه.

6:................. روزتون شکلاتی.تشکر.

سلام
      انشاالله همیشه توی زندگی موفق و سربلند باشید
      کاش منم بتونم روزی یکی از گره گشایان این مملکت بشم

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr sky نمایش پست ها

سایت رتبه بندی qs رو الان نگاه کردم تو رتبه بندی کلی ...شریف 471 تا 480 هست.......تهران 551 تا 600
      .

.
      .تازه شریف بر خلاف تهرا رشته های پزشکی و حقوق و....رو نداره.و با این حال رتبش بهتره......
      .
      .
      علتش اینه که مرجعی واس رتبه بندی وجود نداره و چند تا سایت این کار رو میکنن
      +دانشگاه علوم پزشکی تهران با تهران فرق داره
      دانشگاه تهران کل دانشگاه تهران هستش به غیر از علوم پزشکی ،
      اسم علوم پزشکی tums هستش و اسم تهران ut

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      الان که ول کن. الان درسِ خودتو بخون که بتونی شریف قبول بشی. بعدش که کنکور رو دادی توی تابستون تا آخر تابستون، زبان c رو یاد بگیر.
      سلام. ممنون میشم اگه به این چند تا سوالم پاسخ بدی

1) دانشگاه های برتر در حوزه ی مهندسی نرم افزار بعد از شریف کدوم دانشگاه ها هستن؟
      2) کلا به نظرت کسی که هدفش مهندسی کامپیوتر هست ، از رشته ریاضی بره بهتره یا از شاخه فنی حرفه ای وارد بشه بهتره؟ (چند تا دلیل برام بیار)
      3) (قطعاً هممون جواب این سوال رو میدونیم ولی می خوام ببینم نظر شما چیه) آینده و رشد این رشته در ایران 6-7 سال بعد رو چطور می بینید؟

ممنون
      (ایشالله بعداً بازم مزاحم میشم)

4. Top | #49
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      معذرت میخوام که من پیش دستی می کنم:
      1 بعد از شریف دانشگا ه تهران و امیر کبیر و علم و صنعت خیلی جلوترن توی نرم افزار نسبت به بقیه دانشگاه ها
      2 خوب معلومه که رشته ریاضی اصلا اصل نرم افزار دید ریاضی به مسائله رشته های فنی و حرفه ای بیشتر در حد اکسل و پاورپوینت بلدن البته لزومی هم نداره بیشتر از این بلد باشن نرم افزار یعنی طراحی برنامه های به صرفه و بهینه برای پیشبرد مقاصد یک سازمان شما الان ببین شبکه های مجازی اعم از فیسبوک و توییتر و واتس آپ و تلگرام و غیره اینا همه برنامه هاییه که چیزی جز نبوغ و هوش ریاضی نمی طلبه.
      3 هر چی جلوتر بریم قطعا نیاز کشور به برنامه های نرم افزاری بیشتر میشه یه نمونش همین ارتباطی که من و شما داریم و این سطح از ارتباط تا 10 سال پیش نبود س شما مطمئن باش 10 سال دیگه به این سطح از ارتباطی که الان داریم میخندیم.

5. Top | #50
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول. که تگ کرده بودی گفتم یعنیچی رشتتو بگوحالا فهمیدم دانشگاهس. که من هنوز دانشجو نیستم

6. Top | #51
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه که وارد دانشگاه میشین میخان دنیا تکون بدن. ولی کار به جای میرسه که درسا واسه پاس کردن میخونن. چند وقت پیش داشتم دفترچه خاطرات دخترخالمو میخوندم رتبه 147منطقه 1ریاصی سال83. کلا دنبال اختراع اکتشاف بوده. ولی الان بزرگترین دعدعش پرز لب بوتاکس مارک ریمله.........

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAh_gol نمایش پست ها
      همه که وارد دانشگاه میشین میخان دنیا تکون بدن. ولی کار به جای میرسه که درسا واسه پاس کردن میخونن. چند وقت پیش داشتم دفترچه خاطرات دخترخالمو میخوندم رتبه 147منطقه 1ریاصی سال83. کلا دنبال اختراع اکتشاف بوده. ولی الان بزرگترین دعدعش پرز لب بوتاکس مارک ریمله.........
      احسنت.مثلا اگه پسر وارد دانشگاه بشه اونم الدانشگاه الآزاد الاسلامیه ترمی 2 نشده طرف یکی از پلنگارو شکار میکنه
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صد بار برگردم عقب باااز برمیگردم به همین رشته کامپیوتر
      یدونه باشع
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صد بار برگردم عقب باااز برمیگردم به همین رشته کامپیوتر
      یدونه باشع
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

10. Top | #55
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ARTHUR نمایش پست ها
      سلام. ممنون میشم اگه به این چند تا سوالم پاسخ بدی

1) دانشگاه های برتر در حوزه ی مهندسی نرم افزار بعد از شریف کدوم دانشگاه ها هستن؟
      2) کلا به نظرت کسی که هدفش مهندسی کامپیوتر هست ، از رشته ریاضی بره بهتره یا از شاخه فنی حرفه ای وارد بشه بهتره؟ (چند تا دلیل برام بیار)
      3) (قطعاً هممون جواب این سوال رو میدونیم ولی می خوام ببینم نظر شما چیه) آینده و رشد این رشته در ایران 6-7 سال بعد رو چطور می بینید؟

ممنون
      (ایشالله بعداً بازم مزاحم میشم)
      1) تهران، امیرکبیر، شهیدبهشتی، صنعتی اصفهان (یا اصفهان)
      2) ببین، کامپیوتر، چیزی جز ریاضی نیست. نمیفهمم چرا نمیخواد اینو قبول کنید. تا ریاضی ندونید، توی کامپیوتر نمیتونید "موفق" بشید. کامپیوتری که توی هنرستان درس میدن، یه هنره. یه مهارته. صرفا تجربه‌س. علم نیست. ولی کامپیوتر که توی دانشگاه درس میدن، و ریاضی باهاش آمیخته‌س، یه علم‌ه. با مهارت صرفا میشه یک کار رو تکرار کرد، و البته، خوب هم تکرار کرد. ولی با علمه که میشه یه کار جدید ساخت. اگر میخوای یه چیز ثابت رو هِی تکرار کنی، از فنی برو. اگر میخوای چارتا خلاقیت داشته باشی و یه چیز جدید بسازی، از ریاضی.
      3) خیلی خیلی خوب. مخصوصا که یه سری تکنولوژی های جدید داره وارد میشه، ینی کشور داره میسازه، که هرکدوم از اونا نیاز خیلی زیادی به نیروی متخصص دارن. کلا بازار کامپیوتر ایران خیلی بکر هست هنوز و خیلی ایده میشه توش زد. و این دلیلی‌ه که جدیدا، توی رشته‌ی ما، کمتر میرن خارج. چون اینجا بیشتر جا برای کار و شغلشون هست و پول بیشتری بدست میاد.

11. Top | #56
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رستم شیمی فردوسی مشهد کاملا براساس علاقم بوده اصلنم پشیمون نیستم.....توضیح خاصی نداره هرروز آزمایشای باحال و عجیب انجام میدم درساش شیرینه اگه علاقه داشته باشی.....موقعیت شغلیش که زیاد خوب نیس مگه بری پتروشیمی وگرن انقدر باید بخونی تا استاد دانشگاه بشی.....درآمدشم که بستگی داره خو اگه استاد بشی یا شغل دیگه.......تا جایی که میشه میخوام ادامه بدم....یاعلی..

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اینجا کسی نیست ریاضی محض بخونه.
      اگه کسی هست لطفا یه توضیح مفصل! بدید... ^_^
      ممنون

13. Top | #58
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پتروشیمی جذبتون میکنن دانشگاه خوبیم می خونید پتروشیمی خیلیم بهشون میرسن علاوه برحقوق مزایای خوب دیگیم داره براشون.

14. Top | #59
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anne Shirley نمایش پست ها
      سلام اینجا کسی نیست ریاضی محض بخونه.
      اگه کسی هست لطفا یه توضیح مفصل! بدید... ^_^
      ممنون
      من قبلا ریاضی کاربردی امیرکبیر خوندم
      سال 82 قبول شدم .من خیلی به ریاضی علاقه داشتم وگرنه در حالی که میتونستم برم رشته های مهندسی ولی ریاضی خوندم.
      ریاضی جزء لاینفک وجودمه کروموزوم شماره یکمه خیلی دوستش دارم ولی بازم این دوست داشتن باعث نشد که ادامش بدم چون از بچگی پزشکی رو دوست داشتم.
      اگر خیلی خیلی خیلی به این رشته علاقه دارید و حتما حتما حتما بعد از کارشناسی یا کارشناسی ارشد اپلای میگیرید و میرید بیایید این رشته چون همونقدر که رشته های علوم پایه تو ایران جایگاهی ندارن در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته بسیار بسیار با ارزشند و اصلا اجازه نمیدن به هر کسی که بخواد مثلا ریاضی یا فیزیک یا شیمی یا زیست بخونه.
      ریاضی واقعا جذابیت داره.خیلی فرقی هم بین ریاضی محض و کاربردی نیست.فقط تو ریاضی کاربردی چند واحد کامپیوتر مثل برنامه نویسی و ساختمان داده ها و چند درس آماری مثل فرایندهای تصادفی که من عاشقش بودم و سری های زمانی پاس می کنن ودر ریاضی محض آنالیز ریاض 3 و جبر 2 و 3 و توپولوژی که درس واقعا زیباییه رو پاس می کنن.من خودم اگه به شخصه میخواستم ادامه بدم ریاضی رو میزدم تو شاخه احتمال و فرایندهای تصادفی.الان دانشمندان بزرگی در رشته ریاضی مثل پرفسور مریم میرزا خانی و پروفسور فاطمه وردیان در سطح جهانی مطرحند.
      ویرایش توسط omid94 : 06 مرداد 1395 در ساعت 17:21

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      من قبلا ریاضی کاربردی امیرکبیر خوندم
      سال 82 قبول شدم .من خیلی به ریاضی علاقه داشتم وگرنه در حالی که میتونستم برم رشته های مهندسی ولی ریاضی خوندم.
      ریاضی جزء لاینفک وجودمه کروموزوم شماره یکمه خیلی دوستش دارم ولی بازم این دوست داشتن باعث نشد که ادامش بدم چون از بچگی پزشکی رو دوست داشتم.
      اگر خیلی خیلی خیلی به این رشته علاقه دارید و حتما حتما حتما بعد از کارشناسی یا کارشناسی ارشد اپلای میگیرید و میرید بیایید این رشته چون همونقدر که رشته های علوم پایه تو ایران جایگاهی ندارن در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته بسیار بسیار با ارزشند و اصلا اجازه نمیدن به هر کسی که بخواد مثلا ریاضی یا فیزیک یا شیمی یا زیست بخونه.
      ریاضی واقعا جذابیت داره.خیلی فرقی هم بین ریاضی محض و کاربردی نیست.فقط تو ریاضی کاربردی چند واحد کامپیوتر مثل برنامه نویسی و ساختمان داده ها و چند درس آماری مثل فرایندهای تصادفی که من عاشقش بودم و سری های زمانی پاس می کنن ودر ریاضی محض آنالیز ریاض 3 و جبر 2 و 3 و توپولوژی که درس واقعا زیباییه رو پاس می کنن.من خودم اگه به شخصه میخواستم ادامه بدم ریاضی رو میزدم تو شاخه احتمال و فرایندهای تصادفی.الان دانشمندان بزرگی در رشته ریاضی مثل پرفسور مریم میرزا خانی و پروفسور فاطمه وردیان در سطح جهانی مطرحند.
      ممنون که پاسخ دادید
      یه سوال به نظرتون آینده ی این رشته برای خانوما چیه اگه لیسانسشو بگیرم؟
      اگه تا دکتری بخونم چی؟
      البته منظورم غیر از تدریسه.
      معلمی رو خیلی دوست دارم و اولویتم معلم شدنه ولی می خوام بدونم اگه نتونستم معلم بشم شغل دیگه ای هست که با این رشته مرتبط باشه؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)