خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

▣ رتبه های قبولی پزشکی ازاد 94

قبولی های سال 1394 در پزشکی آزاد بر اساس رتبه کشوری

پاسخ به سوالات سربازی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهتره کلا رتبه و تراز مناطق محروم خاص مثل سیستان و بلوچستان رو نگذارید چون رتبه های عجیبی در آنجا پزشکی میارند.یکی از بچه های انجمن یک چیزی رو قبل از عید گذاشت رو سایت اما من الان دیدم اونم اینکه شما برید به کارنامه کنکور - تخمین رتبه - انتخاب رشته
      و پزشکی بندر عباس رو انتخاب کنید به رتبه 5 نفر آخر نگاه کنید جالبه تعهدی نبودن اما واضحه تصمیم گرفته شده سهم بیشتری به اون بچه ها داده بشه این دیگه افراطه شیمی 2 درصد و مابقی صفر و .... خودتون ببینید این درسته؟شهر من هم محروم داره خیلی هم داره اما این کارو نمیکنند این رسمش نیست.
      یاد گفتگوی آقای رضا کیانیان افتادم براتون میذارمش

دهه هفتادی‌ها می‌گویند من اینها را همین حالا می‌خواهم. چرا باید انقلاب کنم؟ رفاه و زندگی و تفریح را حالا می‌خواهم. بدون دردسر هم می‌خواهم. چون حق من است چون مملکت من است. چون مسئولین وجودشان برای همین است.

یعنی اینجا وقتی سنجش هر کاری میکنه یک نفر میگه بیایید اعتراض کنیم غالبا بهش گفته میشه فایده نداره ....برو بچسب به درست تلاشتو بیشتر کن ....شرایط برای همه اینجوریه باید بسوزیم و بسازیم ....
      الان آقای خان در انجمن پیام گذاشته برای رفع بحران انتخاب رشته های الکی برخی برای دانشگاه آزاد برید ببینید ملت همیشه در صحنه چی میگن.
      لطفا نقل قول نگیرید فقط بخونید و یک لحظه بهش فکر کند.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ظرفیت مازاد یعنی چی؟
      <br>

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      میشه لطفا رتبه منطقه 1 شو هم بگین تقریبا؟؟ ممنون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra99 نمایش پست ها
      ظرفیت مازاد یعنی چی؟
      بر اساسِ مصوبه ی دولت... دانشگاه هایی که چیزی با عنوانِ پردیسِ خود گردان نداشته باشن؛ میتونن تعدادی دانشجو با عنوانِ ظرفیتِ مازاد ولی با گرفتنِ شهریه ای مثلِ پردیس های خود گردان پذیرش کنن.

خلاصش میشه همون پردیسِ خود گردانی که همه میشناسن
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسی از شهریه ها خبر داره؟؟؟؟؟؟شهریه هر ترم چقدره؟؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره لطفا اگه کسی از شهریه های پارسال خبر داره بگه لطفا. در ضمن کسی میدونه هر سال حدودا چقدر به شهریه های آزاد پزشکی اضافه میشه؟

8. Top | #8
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عاغا من سه تا سوال برام پیش اومد
      1.زاهدان چرا اینقد پایینه رتبه اش؟ 2. مازاد رو همه دانشگاها دارن؟ 3.شهریه آزاد با پردیس و مازاد چقدر اختلاف داره؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شهریه آزاد تا اونجایی که من میدونم چیزی در حد 4 الی 5 میلیونه و پردیسشم 8 میلیون ولی این جور که دانشگاه آزاد اعلام کرده هر ساله 15 درصد به شهریه ثابتش افزوده خواهد شد.

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      1.زاهدان چرا اینقد پایینه رتبه اش؟ 2. مازاد رو همه دانشگاها دارن؟ 3.شهریه آزاد با پردیس و مازاد چقدر اختلاف داره؟
      زاهدان چون فقط بومی های اون منطقه میتونن این کد رشته رو انتخاب کنن رتبش انقدر رفته بالا.

11. Top | #11
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      زاهدان چون فقط بومی های اون منطقه میتونن این کد رشته رو انتخاب کنن رتبش انقدر رفته بالا.
      چرا ما خوزستانیا اینطوری خوش بحالمون نمیشه؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا ما خوزستانیا اینطوری خوش بحالمون نمیشه؟
      آی دونت نو.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      مگه زاهدانیا فرق دارن که بومیاشون حقِ انتخاب داشته باشن و بقیه نداشته باشن ؟

نه عزیزم.. زاهدان زیادِ چون واقعا کمتر کسیه که بخواد توی این نقطه ی مرزی و پرخطر و گرم و خشک درس بخونه رو این حساب کمتر کسی انتخابش میکنه... هیچ قانونی ام در این باره نیست که کسی نتونه انتخاب کنه... برای اثبات به بخشِ کارنامه های کنکورِ قلم چی برین میبینین خودتون

@

در موردِ زاهدان که گفتم بخاطرِ موقعیت و دوری از پایتخت.

دانشگاه هایی که پردیس نداشته باشن مازادِ ظرفیت میگیرن.

شهریشون بسته به نوعِ دانشگاه که مدیریتِ دانشگاه تصمیم میگیره چقدر باشه و دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_47 نمایش پست ها
      آره لطفا اگه کسی از شهریه های پارسال خبر داره بگه لطفا. در ضمن کسی میدونه هر سال حدودا چقدر به شهریه های آزاد پزشکی اضافه میشه؟
      توی فرمِ انتخاب رشته ی سالِ پیش نگاه کنین... توی خودِ سایتِ سنجش ~> بخشِ سراسریش برین فرمای پارسال هست که دقیق؛ هم توضیح داده هم شهریه هارو گفته.
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا شهریه پزشکی آزاد چقدر هست؟؟؟

15. Top | #15
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.RaDePa نمایش پست ها

مگه زاهدانیا فرق دارن که بومیاشون حقِ انتخاب داشته باشن و بقیه نداشته باشن ؟
      نه عزیزم.. زاهدان زیادِ چون واقعا کمتر کسیه که بخواد توی این نقطه ی مرزی و پرخطر و گرم و خشک درس بخونه رو این حساب کمتر کسی انتخابش میکنه... هیچ قانونی ام در این باره نیست که کسی نتونه انتخاب کنه... برای اثبات به بخشِ کارنامه های کنکورِ قلم چی برین میبینین خودتون
      6336 9831 4627 منطقه 2 پسر بابل پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

6184 10366 4869 منطقه 2 دختر كرج پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد
      در موردِ زاهدان که گفتم بخاطرِ موقعیت و دوری از پایتخت.
      دانشگاه هایی که پردیس نداشته باشن مازادِ ظرفیت میگیرن.
      شهریشون بسته به نوعِ دانشگاه که مدیریتِ دانشگاه تصمیم میگیره چقدر باشه و دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه.
      توی فرمِ انتخاب رشته ی سالِ پیش نگاه کنین... توی خودِ سایتِ سنجش ~> بخشِ سراسریش برین فرمای پارسال هست که دقیق؛ هم توضیح داده هم شهریه هارو گفته.
      مرسی از توضیحاتت ولی ماهم همچین وضعیتمون بهتر از زاهدان نیست
      شهر ما هوا جهنمه نزدیک مرز عراق هم هستیم ... توی شهر ما هم درگیری مسلحانه زیاد میشه ولی ماسمالیش میکنن میگن دعوای قومی بوده خلاصه کنترل میکنن
      انشالله که رتبه خوبی میارم میرم بهشت ولی اگه نشد میرم جهنم بغلی جهنم ما با جهنم اونا فرقی نداره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن