خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 73
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      اینا کم پیش میاد بیشترش از رو احساسات هست و زودگذر که حاصل تغییر جو از کلاسهای تک جنسیتی به مختلطهشاید شما استثنا باشید ولی کم ندیدم کسایی که هنوز که هنوزه دارن از دست این قضیه عذاب میکشن
      ما اصن کلاسامون تفکیکه
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب اینجور احساسات رو نمیشه اسمشو عشق گذاشت.همونطور که دوستمونم گفته شرایط شکننده ای داشته که نیاز داشته یه جنس مخالف کنارش باشه.وایشونم از کسی که خواسته بیاد کنارش استقبال کرده.حالام چون بعداز مدتی رابطه بهش وابسته شده فکر میکنه عاشق هم هستن.
      اصلا عشق با عادت کردن فرق میکنه.اما خوب معمولا با وابستگی اشتباه گرفته میشه.چند سال دیگه که درسشون تموم میشه و میرن وسط مشکلات زندگی و فشارهای مالی و خانوادگی و شغلی و...شروع میشه و میفهمن نمیتونن از پس خودشون بربیان چه برسه به یکی دیگه از هم جدا میشن.
      ولی خوب این وابستگی و باهم بودنه براشون خاطرات خوبی رو در لحظه بوجود میاره.

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چه قبل دانشگاه چه بعدش از بیکاری هر کاری واسه سرگرمی بکنم سمت TV نمی رم اصن متنفرم از فیلم دیدن هیچ بازیگر و فیلمی رو هم نمیشناسم
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها
      ما اصن کلاسامون تفکیکه
      به چشم مزیت نگاه کن بهش
      صرفا کلاسها تفکیکه یا روزهای تشکیل کلاسها رو هم تفکیک کردن؟؟

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها

زن نه ، ظن
      خوابی که از روی ظن باشه
      تا حالا هیچوقت اینقد بهم حس گمراهی اشکار دست نداده بود.... شرمسارم بانو

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ما اصن کلاسامون تفکیکه
      صفحه ای دیگر از این عمر گذشت... ورقی باید زد...
      راه مرا می‌خواند ...
      جادّه مرا صدا می‌زند ...
      بگذار بخواند! من كوله‌بار خويش را بسته‌ام!http://blogfa.com/images/smileys/13.gif
      پس ... قدم در راه خواهم گذاشت؛
      پا به پای جاده خواهم رفت؛
      هم‌نفس با ثانيه‌ها، خواهم دويد ...
      و می‌دانم كه اين راه
      راهی است پر از چاه،
      پر از كوره راه،
      پر از پستی،
      پر از بلندی،
      پر از فراز،
      پر از نشيب ...
      پر از عاشقی........................................ .............................

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از شب بعد کنکور تا همین پریروز .. هر روز تو خواب یا کنکور میدادم یا میدیدم که چند روز مونده به کنکوره و دارم درس میخونم .. بعضا کارنامه کنکورم رو هم میدیدم ...

از پریروز به بعدم خواب در مورد کنکور میبینم ولی خیلی کوتاه ...

اینا عادین ؟؟

8. Top | #53
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      از شب بعد کنکور تا همین پریروز .. هر روز تو خواب یا کنکور میدادم یا میدیدم که چند روز مونده به کنکوره و دارم درس میخونم .. بعضا کارنامه کنکورم رو هم میدیدم ...
      از پریروز به بعدم خواب در مورد کنکور میبینم ولی خیلی کوتاه ...
      اینا عادین ؟؟
      عادیه داداش ... خواب دیدن مکرر دو دلیل داره
      1.خیلی در مورد یه چیز فکر کردن
      2.خیلی از یه چیزی تنفر داشتن

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها اگه قراره روی زبان کار کنین، وقتتون رو با مکالمه و چیزای بیخودی حروم نکنین. اگه زبان رو در کنکور تونستین بالای 40% بزنین یعنی آماده هستین که منابع آیلتس یا تافل رو بخونین. برین منابعش رو بخرین بالای 30-40 تومن نیست بشینین توی خونه برای خودتون کار کنین و جدی وقت بزارین و در طول سال هم ادامه بدین ( به جز ایام امتحانات) و منابع رو یکی یکی تموم کنین. مثلا اگه برای تافل میخونین اول کتاب لانگمن رو تموم کین بعدش برین سراغ آکسفورد و .... بعدا چندسال دیگه اگه لازم شد برای ادامه تحصیل در داخل یا خارج یا مهاجرت و ... آزمون بدین لازم نباشه که کلی وقت برای امتحان زبان بزارین.

الان آزمون دکتری مدرک زبان لازمه باید یکی از مدارک مثل آیلتس آکادمیک و تافل و ... رو با نمره قابل قبول داشته باشی. خیلی ها که برای آزمون دکتری دارن درس میخونن کلی از وقتشون هم برای اخذ نمره 5.5 آیلتس هدر میشه در صورتی که شما اگه از الان شروع کرده باشی و یکی دو سال قبل از آزمون دکتری مدرک زبان رو گرفته باشی دوبرابر رقیبت وقت داری برای آماده شدن واسه کنکور دکتری. امتحان زبان دادن برای تافل و آیلتس و ... خیلی سخته تعداد موسسه ها خیلی کمه و هر موسسه هم 30-40 نفر بیشتر ثبت نام نمیکنه و باید ثبت نام کنی و بری تهران و مشهد و تبریز و ... امتحان بدی اونم درست زمانی که رقیبات دارن برای کنکور دکتری لحظه شماری میکنن.

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      به چشم مزیت نگاه کن بهش
      صرفا کلاسها تفکیکه یا روزهای تشکیل کلاسها رو هم تفکیک کردن؟؟
      نه روزا حتا ساعتا یکیه اما کلاسا جداس
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کی گفته اگه کسی زبان رو تونست 40 درصد یا بیشتر بزنه آماده هست برای آیلتس - تافل؟که بره از روی منابعش بخونه من زبان رو سال 89 توی کنکور 94 درصد زدم. الانم مدرک آیلتس با نمره 6.5 رو دارم. به هیچ وجه از روی منابع آیلتس -تافل نخونید. فعلا روی گرامر-speaking کار کنید.

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اقا منم خواب دیدم نتایج اومده درصدامو میبینم..... ادبیاتو منفی زدم بابا میگن خواب زن چپه شما جدی نگیر ... ما ک زن نیستیم چی ؟؟؟

من ساله پیش 3 جهار بار خواب دیدم
      یه بار خواب دیدم رتبم 1000 شده خیلی خوشال بودم
      یه بار 12 هزار شدم

و در واقعیت 4483 شدم . ریاضی

Hesam

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      بچه ها اگه قراره روی زبان کار کنین، وقتتون رو با مکالمه و چیزای بیخودی حروم نکنین. اگه زبان رو در کنکور تونستین بالای 40% بزنین یعنی آماده هستین که منابع آیلتس یا تافل رو بخونین. برین منابعش رو بخرین بالای 30-40 تومن نیست بشینین توی خونه برای خودتون کار کنین و جدی وقت بزارین و در طول سال هم ادامه بدین ( به جز ایام امتحانات) و منابع رو یکی یکی تموم کنین. مثلا اگه برای تافل میخونین اول کتاب لانگمن رو تموم کین بعدش برین سراغ آکسفورد و .... بعدا چندسال دیگه اگه لازم شد برای ادامه تحصیل در داخل یا خارج یا مهاجرت و ... آزمون بدین لازم نباشه که کلی وقت برای امتحان زبان بزارین.

الان آزمون دکتری مدرک زبان لازمه باید یکی از مدارک مثل آیلتس آکادمیک و تافل و ... رو با نمره قابل قبول داشته باشی. خیلی ها که برای آزمون دکتری دارن درس میخونن کلی از وقتشون هم برای اخذ نمره 5.5 آیلتس هدر میشه در صورتی که شما اگه از الان شروع کرده باشی و یکی دو سال قبل از آزمون دکتری مدرک زبان رو گرفته باشی دوبرابر رقیبت وقت داری برای آماده شدن واسه کنکور دکتری. امتحان زبان دادن برای تافل و آیلتس و ... خیلی سخته تعداد موسسه ها خیلی کمه و هر موسسه هم 30-40 نفر بیشتر ثبت نام نمیکنه و باید ثبت نام کنی و بری تهران و مشهد و تبریز و ... امتحان بدی اونم درست زمانی که رقیبات دارن برای کنکور دکتری لحظه شماری میکنن.

زبان کنکور اصلا معیار مناسبی نیس واس سنجش دانش زبان

مثلا من ک عربی 75 زدم بلدم دو کلمه عربی حرف بزنم ؟
      نه !!!

کسی ک زبان کنکور 40 میزنه که دیگه هیچی.
      دانش زبان به listening و speaking عه

که زبان کنکور فقط گرامر و متنو میسنجه که کاربرد اصلیش تو speaking و listening عه

اگه کسی کاربردشو بلد نباشه عملا زبان بلد نیست

من هیچوقت نمیگم عربی بلدم اینم مث همونه

Hesam

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زبان کنکور اصلا معیار مناسبی نیس واس سنجش دانش زبان

مثلا من ک عربی 75 زدم بلدم دو کلمه عربی حرف بزنم ؟
      نه !!!

کسی ک زبان کنکور 40 میزنه که دیگه هیچی.
      دانش زبان به listening و speaking عه

که زبان کنکور فقط گرامر و متنو میسنجه که کاربرد اصلیش تو speaking و listening عه

اگه کسی کاربردشو بلد نباشه عملا زبان بلد نیست

من هیچوقت نمیگم عربی بلدم اینم مث همونه
      100 درصد درست میفرمایید.

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kim Jae joong نمایش پست ها

مرسي از نظرت ولي ايراني نه هندي نه كره اي نه( من فقط خواننده هاشو دوس دارم) ترمي نه
      كلا رومانتيك و عشقي ابدا اصلا دركش نميكنم
      فقط سريالاي امريكايي
      از شرلوك و ومپاير و... هم نه
      انقدر سريال ديدم چيز نديده نمونده الان كه واقعا بيكارم حوصله نمونده برام
      house of cards عالیه
      friends و big bang theory هم خوبن
      .........

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن