خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چجوری شروع ب خوندن کنم؟؟؟؟

سلام دوستان عزیز..وقتتون بخیر و خوشی باشه
      من اامسال کنکوریم...رشتم انسانی..از زمانیک تعطیل شدم همینجور از این سایت به اون سایت ی فایل کاااااااااامل از کنکور واینا برای خودم ساختم...یعالم مطلب خوندم برای برنامه ریزی و خلاصه هرچیزی ک فکرش بکنید
      ب توصیه آشناها گذاشتم ماه رمضون تموم بشه و بعد شروع کنم..بعد از ماه رمضون هم ی اتفاقاتی افتاد ک اصلا نتونستم شروکنم..
      و البته این نکته هم بگم که هرررررکاااااااار میکنم خابم تنظیم نمیشه..هرموقع هم بخابم بازم11.12پامیشم ک اون هم وقت خوندن نیستش..
      اومدم برنامه ریختم ساعت 5صبح پامیشدم تا7پیاده روی میکردم و بعد از صبحانه شروع بخوندن میکردم..2روز اینکار انجام دادم هر2روز هم فقط تا ساعت9.30میتونستم بخونم از اون ببعد خابم میگرفت

حالا دوستان خاااااااااهشا بگی من چیکار کنم؟میدونم آخر شهریور که بشه خودم پشیمون میشم اگ ب همین منوال ادامه بدم...شما ی راهیی پیش پام بذارین
      هنوز نه برای همه درسام کتاب تست دارم....موندم واقعا...

منتظر نظرات ارزشمندتون هستم...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وای باید از ماه رمضون شروع میکردین اما بازم اشکال نداره ببینید یکم زودتر بخوابید و لازم نیس 5 شروع کنین من خودم 9 پا میشم بعد از 10 شروع میکنم و در روز هم میانگین بین 8-9 ساعت درس میخونم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آخه ی مشکل دیگه هم که هست تو صفحه یکی از مشاورا میخوندم نوشته بوددرسسای حفظی فقط باس بخونی دیگ..در طی سال هم شد،شد.....حالا هعی حرف اون میاد توذهنم میگم زوده...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajedeh-78 نمایش پست ها
      من اامسال کنکوریم...رشتم انسانی..از زمانیک تعطیل شدم همینجور از این سایت به اون سایت ی فایل کاااااااااامل از کنکور واینا برای خودم ساختم...یعالم مطلب خوندم برای برنامه ریزی و خلاصه هرچیزی ک فکرش بکنید
      ب توصیه آشناها گذاشتم ماه رمضون تموم بشه و بعد شروع کنم..بعد از ماه رمضون هم ی اتفاقاتی افتاد ک اصلا نتونستم شروکنم..
      و البته این نکته هم بگم که هرررررکاااااااار میکنم خابم تنظیم نمیشه..هرموقع هم بخابم بازم11.12پامیشم ک اون هم وقت خوندن نیستش..
      اومدم برنامه ریختم ساعت 5صبح پامیشدم تا7پیاده روی میکردم و بعد از صبحانه شروع بخوندن میکردم..2روز اینکار انجام دادم هر2روز هم فقط تا ساعت9.30میتونستم بخونم از اون ببعد خابم میگرفت

حالا دوستان خاااااااااهشا بگی من چیکار کنم؟میدونم آخر شهریور که بشه خودم پشیمون میشم اگ ب همین منوال ادامه بدم...شما ی راهیی پیش پام بذارین

سلام
      خیلی از ماها منتظریم تا شرایطمون یا اطلاعاتمون در مورد کنکور تکمیل بشه بعد شروع کنیم که این هیچ وقت اتفاق نمیفته , دلیل بیداری شما رو هم از ساعت 5 صبح نتونستم درک کنم , اصلا هم از الان نیازی به اینکارا نیست, از تغییرات کوچکتر شروع کنید ,با ساعت مطالعه کمتری برید جلو و با درسی که بیشترین علاقه رو دارین شروع کنید.
      بخونید فقط , راکد و منفعل نباشید خیلی از شرایط و چیزا با مرور زمان و اینکه جلوتر برید درست میشن , از همین شروع خیلی سخته که به یکباره بخواهین مثل پادگان , از صبح برای شروع اماده باش بدین.
      تایم تعیین نکنید
      برنامه بلند مدت نریزید
      فقط بخونید (اون هم اهسته و پیوسته)
      سرسری هم نخونید , قرار هست به تسلط برسین یا حداقل در مطالب یا مباحثی که ضعف دارین خودتون رو تقویت کنید تا در طول سال به مشکل برنخورین
      چقدر حرف زدم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

سلام
      خیلی از ماها منتظریم تا شرایطمون یا اطلاعاتمون در مورد کنکور تکمیل بشه بعد شروع کنیم که این هیچ وقت اتفاق نمیفته , دلیل بیداری شما رو هم از ساعت 5 صبح نتونستم درک کنم , اصلا هم از الان نیازی به اینکارا نیست, از تغییرات کوچکتر شروع کنید ,با ساعت مطالعه کمتری برید جلو و با درسی که بیشترین علاقه رو دارین شروع کنید.
      بخونید فقط , راکد و منفعل نباشید خیلی از شرایط و چیزا با مرور زمان و اینکه جلوتر برید درست میشن , از همین شروع خیلی سخته که به یکباره بخواهین مثل پادگان , از صبح برای شروع اماده باش بدین.
      تایم تعیین نکنید
      برنامه بلند مدت نریزید
      فقط بخونید (اون هم اهسته و پیوسته)
      سرسری هم نخونید , قرار هست به تسلط برسین یا حداقل در مطالب یا مباحثی که ضعف دارین خودتون رو تقویت کنید تا در طول سال به مشکل برنخورین
      چقدر حرف زدم

من با خودم فکر میکردم اگ صبح زود پاشم برم پیاده روی روحیه و انرژی میگیرم...اینجور هم بود ولی 4ساعت زودتر بیدار شدنم با8ساعت جبران میکردم.
      خعلییییییی ممنونم ازتون...حرفای مثبت و خوبی بود

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اول از همه رو ارادت کار کن
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      اول از همه رو ارادت کار کن

چشم...
      ممنون..

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چشم...
      ممنون..
      مورد بعد عادت هستش.عادت هات رو باید تغییر بدی.تو دو هفته میتونی ساعت خوابتو تنظیم کنی.میدونم سخت هست ولی کاملا امکان پذیره.به توانایی هات ایمان داشته باش.میتوین از 4 ساعت شروع کنی و هر 2هفته نیم ساعت اضافه کنی.خعلی خوبه
      پاسخ به سوالات سربازی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سعی کن همه چیز رو تدریجی تغییر بدی
      هم ساعت خوابت و هم ساعت مطالعت
      مثلا روزی نیم ساعت زودتر بیدار شو
      www.konkoorkade.in

کانال تلگرام کنکورکده (مشاوره و برنامه ریزی ویژه کنکور 96)
      telegram.me/konkoorkade96

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      مورد بعد عادت هستش.عادت هات رو باید تغییر بدی.تو دو هفته میتونی ساعت خوابتو تنظیم کنی.میدونم سخت هست ولی کاملا امکان پذیره.به توانایی هات ایمان داشته باش.میتوین از 4 ساعت شروع کنی و هر 2هفته نیم ساعت اضافه کنی.خعلی خوبه
      هدفمم از5صبح پاشدن همین بود که بخودم ثابت کنم باید خودم بخام...من خودم خاستم که سرصبح پاشم برم پیده روی
      برای تغیر دادن عادت هاهم فکنم از همین روش پیری کنه...آدم باس بخاد..

مرسی وقت گذاشتین.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خاهش میکنم.ایشالا که می تونید و خیلی زود درس خون تر تر تر ترترترترترترترتر بشین
      پاسخ به سوالات سربازی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با اجازه اسایتد !

اولا شما دیر شروع نکردی الانم شروع کنی جز 10 درصد اولی که برای کنکور اونم رشته انسانی شروع کردن ب خوندن !

دوما شما چون بیشتر دروستون حفظی -مفهومی و حل مساله این چیزا جز درس ریاضی ندارین خب کارتون آسون تر !

از کجا و از چه درسی شروع کنی وقتی مهم ک بخوای واقعا شروع کنی ! نه اگ فلان کس بگه فلان درس بخون و یک فلان کس دیگ بگه اول فلان درسو بخون این بشه دغدغت باز برگردی سر خونه اول و سردرگمی !

پایه رو تو این دوماه بخون پیش 1 هم مرور کن !

تعداد درسای شما باز زیاد و باید جوری برنامه بریزی که بتونی همه رو بخونی ! درسای مهم تر مثل عربی ادبیات ( تخصصی ) فلسفه منطق و ریاضی اینا رو وقت بیشتری بهشون بده !

میتونی با توجه به ضریب دروس و اهمیتشون و همچنین رشته ای ک بهش علاقه داری برنامه ریزی کنی ( با کمک ی راهنما یا مشاور ) از مطالب سایت استاد افشار و آقای عاصم محمدی هم میتونی استفاده کنی ! البته همایش های استاد افشار خب کاربردی تر و تخصصی تر !

%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

بازم میبنی که همون عربی و ادبیات و فلسفه بیشترین ضریب رو دارن ریاضی هم از اون جهت که میتونی ازش ب عنوان سکوی پرتاب استفاده کنی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هدفمم از5صبح پاشدن همین بود که بخودم ثابت کنم باید خودم بخام...من خودم خاستم که سرصبح پاشم برم پیده روی
      برای تغیر دادن عادت هاهم فکنم از همین روش پیری کنه...آدم باس بخاد..

مرسی وقت گذاشتین.
      شما از اونایی که اگ صبح ی ساعت دیر از خواب بیدار شه خوندن درسو میندازه واس فردا ! فردا هم همین وضع !

همون کاری ک میخوای از ساعت مثلا 5 صبح تا 5 غروب انجام بدی ! میتونی از 7-8 صبح تا 7-8 غروب امجام بدی ! صبح زود از خواب بیدار شدن دلیل موفقیت نمیش ! تلاش ک آدمو موفق میکنه

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      با اجازه اسایتد !

اولا شما دیر شروع نکردی الانم شروع کنی جز 10 درصد اولی که برای کنکور اونم رشته انسانی شروع کردن ب خوندن !

دوما شما چون بیشتر دروستون حفظی -مفهومی و حل مساله این چیزا جز درس ریاضی ندارین خب کارتون آسون تر !

از کجا و از چه درسی شروع کنی وقتی مهم ک بخوای واقعا شروع کنی ! نه اگ فلان کس بگه فلان درس بخون و یک فلان کس دیگ بگه اول فلان درسو بخون این بشه دغدغت باز برگردی سر خونه اول و سردرگمی !

پایه رو تو این دوماه بخون پیش 1 هم مرور کن !

تعداد درسای شما باز زیاد و باید جوری برنامه بریزی که بتونی همه رو بخونی ! درسای مهم تر مثل عربی ادبیات ( تخصصی ) فلسفه منطق و ریاضی اینا رو وقت بیشتری بهشون بده !

میتونی با توجه به ضریب دروس و اهمیتشون و همچنین رشته ای ک بهش علاقه داری برنامه ریزی کنی ( با کمک ی راهنما یا مشاور ) از مطالب سایت استاد افشار و آقای عاصم محمدی هم میتونی استفاده کنی ! البته همایش های استاد افشار خب کاربردی تر و تخصصی تر !

بازم میبنی که همون عربی و ادبیات و فلسفه بیشترین ضریب رو دارن ریاضی هم از اون جهت که میتونی ازش ب عنوان سکوی پرتاب استفاده کنی
      مررررررررررسی هم استانی عزیز.......خعلی ممنون

بله حرفاتون درست بودش...سعی میکنم انجام بدم..

بازم تشکر..

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینکه میگی ساعت ۱۱ بیدار میشم و اون موقع هم دیگه وقت خوندن نیست یه تلقینه اشتباهه
      اگه خیلی وقته دیر از خواب بیدار میشی خب سخته ترک کردن این عادت اما از همون ساعت ۱۱ شروع کن به خوندن
      تا نزدیکای کنکور مهم نیست که از چه ساعتی تا چه ساعتی میخوابی
      مهم اینه که خواب بیش از حد نداشته باشی. حداکثر ۹ ساعت خواب
      شما تا ساعت ۲ شب بیدار بمون بخون به جاش
      هر چند که بهتره به ساعت بیولوژیکی بدنت احترام بزاری
      دیر هم نشده بعضیا الکی جو میدن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)