خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23

موضوع: سربازی

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر وارد غیبت بشید حق ادامه تحصیل ندارید تا کارت پایان خدمت بگیرید.
      من سربازی رفتم انقدر هم سخت نبود البته به شانس بستگی داره که کجا بیفتی
      سرباز عادی های معاونت ما که براشون هتل بود وای به حال درجه دارا البته من با لیسانس رفتم.
      در کل شانسه.
      مثل کنکور که شانس خیلی توش سهمیه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

سلام ملت محترم

اقا از اساتیدی که در خصوص قوانین نظام وظیفه و این چیزا خوب اطلاع دارند خواهشمندم کمک کنن

الان کسی که دیر بره سربازی بعد اضاف خدمت بخوره در همون حین واس سربازی دفترچه پست کنه
      و بعد کنکور بده !
      اگ کنکور قبول بشه بهش ترخیص جهت ادامه تحصیل نمیدن ؟؟

منظورم چن وقت قبل کنکور دفترچه پست کنه و تا زمانی که نتایج اعلام بشه اعزام بشه ! وقتی ااعزام شد و نتایج نهایی اومد بهش ترخیص نمیدن ؟؟
      جون هر کی دوس دارین اگ راهی برای کنکور شرکت کردن دارین بگین !
      سلام. ای کاش از دانشگاه انصراف نمیدادی و راحت میتونستی امسالم کنکور بدی.رفتی دانشگاه بینم موافقت میکنن برگردی؟اگه موافقت کنن خیلی خوبه.
      اگه هم ن ک چاره ای نداری دفترچه پست کنی اگه میخوای کنکور بدی.اگه اضاف بخوری دیگه نمیتونی کنکور بدی حتی یک روز.تنها راه اینه بری خدمت و درس بخونی.اگه آشنا داشته باشی بیوفتی شهر خودتون ک همش خونه ای

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      @agha javad الان غیبت خوردی ؟
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام من امسال کنکور دادم متولد 76 ام و مشمول هستم چطوری میتونم سربازی نرمو کنکور سال بعد بدم؟لطفا راهنمایی کنین

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود

کسی که 1 روز غیبت هم داشته باشه تا گرفتن کارت پایان خدمت مجاز به ادامه تحصیل نیست.

به شدت برای دوستانی که برنامه جدی برای کنکور ندارن اینه که برن خدمت، نه این عمر خودشونو در یک رشته مسخره تلف کنن و بعد 4-5 سال دوباره برگردن به اول خط که برن سربازی و بعد برگردن به فکر تحصیل در یک رشته خوب باشن.

از سربازی فرار نکنید. اگر برنامه ندارید خدمت رو بزارید اول که بعد خدمت هم برای درست وقت دارید هم کار هم هر نوع زندگی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pars نمایش پست ها
      درود

کسی که 1 روز غیبت هم داشته باشه تا گرفتن کارت پایان خدمت مجاز به ادامه تحصیل نیست.

به شدت برای دوستانی که برنامه جدی برای کنکور ندارن اینه که برن خدمت، نه این عمر خودشونو در یک رشته مسخره تلف کنن و بعد 4-5 سال دوباره برگردن به اول خط که برن سربازی و بعد برگردن به فکر تحصیل در یک رشته خوب باشن.

از سربازی فرار نکنید. اگر برنامه ندارید خدمت رو بزارید اول که بعد خدمت هم برای درست وقت دارید هم کار هم هر نوع زندگی
      داداش شما اصلا پرتی نفهمیدی من چی میگم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyhankm نمایش پست ها
      داداش شما اصلا پرتی نفهمیدی من چی میگم
      دوست عزیز من مخاطبم شما نبودی. مگه من پست شمارو نقل قول کردم؟ پست من شامل نظر من درباره موضوع تاپیک بود.

اصلا با انجمن و کار با اون آشنا هستید که به بنده میگید پرت؟ یا تکرار آموخته هاست؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pars نمایش پست ها
      دوست عزیز من مخاطبم شما نبودی. مگه من پست شمارو نقل قول کردم؟ پست من شامل نظر من درباره موضوع تاپیک بود.

اصلا با انجمن و کار با اون آشنا هستید که به بنده میگید پرت؟ یا تکرار آموخته هاست؟
      آخه شما ومدید تاپیکی که من بالا اوردم رو با یک حرف بی جا بالا اوردید من هم مخاطبانی مثل شما منظورم نبود که بیاید میخواستم یکی باشه که به من کمک کنه من نوشتم که شما راهنمایی کنید نه یک حرف نا امید کننده بزنید!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن