خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات

زیست تویه کنکور ترکیبی میاد سوالهاش چندتا سوال داشتم؟

سلام دوستان عزیز و گرامی
      من چند سالی میشه از درس دورم
      چند وقتی هست متوجه شدم زیست تویه کنکور ترکیبی میاد سوالهاش و الان چند تا سوال دارم و امیدوارم جوابشون رو بگیرم
      1.ترکیبی که میاد دقیقا یعنی چی(البته متوجه شدم ی چیزایی ولی کامل نمیدونم چی ب چیه)
      2.شنیدم مثلا ی سوال میدن و از هر سه کتاب تویه این سوال هست.درسته؟
      3.من قصدم این بود که اول کتاب درسی زیست سال دوم رو مرور کنم به همراه کتاب عمارلو ی نشر دریافت و بعدش تست از کتاب الگو و بع که سال دوم تمام شد برم سراغ سال سوم و همینطور تا پیش.حالا با توجه با چیزهایی که توی انجمن متوجه شدم به نظرتون این روش خوندنم که سال به سال خوندنه اشتباهه و باید همزمان همه یه کتاب های زیست سال های مختلف رو داشته باشم مباحثی که ب هم مربوط هست رو ب ترتیب بخونم؟
      یا که همون روش اول کتابهای سال دوم و بعدش سوم و بعدش پیش مشکلی نداره.لطفا راهنمایی کنید
      ببخشد طولانی شد

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mosicr7 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز و گرامی
      چند وقتی هست متوجه شدم زیست تویه کنکور ترکیبی میاد سوالهاش و الان چند تا سوال دارم و امیدوارم جوابشون رو بگیرم
      1.ترکیبی که میاد دقیقا یعنی چی(البته متوجه شدم ی چیزایی ولی کامل نمیدونم چی ب چیه)
      3.من قصدم این بود که اول کتاب درسی زیست سال دوم رو مرور کنم به همراه کتاب عمارلو ی نشر دریافت و بعدش تست از کتاب الگو و بع که سال دوم تمام شد برم سراغ سال سوم و همینطور تا پیش.حالا با توجه با چیزهایی که توی انجمن متوجه شدم به نظرتون این روش خوندنم که سال به سال خوندنه اشتباهه و باید همزمان همه یه کتاب های زیست سال های مختلف رو داشته باشم مباحثی که ب هم مربوط هست رو ب ترتیب بخونم؟
      یا که همون روش اول کتابهای سال دوم و بعدش سوم و بعدش پیش مشکلی نداره.لطفا راهنمایی کنید
      ببخشد طولانی شد

شما چون اول کاری باید سال ب سال بخونی
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دادا اول به متن کتاب اشراف پیدا کن.بعد درسنامه های ترکیبی کتاب ها و ازمون های مختلف را بخون..

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چون چند سال از زیست دور بودی پس به اندازهی توانت قدم بردار .به نظر من اوا دوم بهد سوم و بعد پیش رو بخون و در آخر مرور و تست ترکیبی بزن . کتاب درسی رو موبه مو بخون . سعی کن تا دو ماه سال دوم رو باتست جمع کنی . سوم رو هم با 3 ماه جمع کن . پیش رو هم با سه ماه تموم کن تازه سه ماه بعد عیدم برای ترکیبی و مرور میمونه . اگر هیچ حظور ذهنی از زیست نداری ترکیبی نخون چون قاطی میکنی و ..

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اول اینکه امیدوارم موفق باشین-اول سال دومو کامل بخونین یعنی درحده یادگیری کامل نصف راهو واسه زیست رفتین سال سومو پیش بیشتر جنبه حفظی داره اونارم باید پایه به پایه بخونین اول سوم بعد پیش بعدش که ب هر سه سال اشراف پیدا کردین خود ب خود تو خوندن زیست ذهنتون ترکیبی میشه یعنی وقتی مثلا به اسم گلبول سفید رسیدین اگه ب همه کتابا تسلط داشته باشین میتونین مباحث سال دوم که کلا گلبول سفید چیه کارش چیه بعدش سال سوم که گلبول سفیدا وظیفه دفاع رو تو بدن دارن بعدش سال چهارم که کدوم یکی از جاندارانی قارچ ویروس...گلبول سفید دارن اینارو میتونین خودتون یادداشت کنین که خیلی جواب میده یا نه از کتابای کمک اموزشی استفاده کنین**** ولی اول باید ب کل کتابا مسلط باشین *****

موفق

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من برو تو کانال اشکان هاشمی،راهنماییت میکنه
      اون واست به صورت ترکیبی برنامه ریزی میکنه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مرسی از همه دوستان
      دوستان کتابهای عمارلو کتابهای خوبی هستن واسه من کنار کتاب درسی؟
      در ضمن واسه پرستاری میخوام بخونم حدود چند درصد باید بزنم تو کنکور؟
      http://facenama.com/ajax/?tp=41&post_id=288948532
      هر روز صبح آهویی از خواب یبدار میشود که میداند باید از شیری تندتر بدود تا طعمه ی او نشود وشیری که میداند باید از آهویی تندتر بدود تا گرسنه نماند،مهم نیست که شیر هستی یا آهو،با طلوع هر آفتاب با تمام توان آماده دویدن باش...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از همه دوستان

تخمین رتبه کنکور سراسری

برو تو لینک زیر درصد های احتمالیتو بزن میگه کجا قبول میشی .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز و گرامی
      ببخشد طولانی شد

ترکیبی یعنی میگهصرفا مثال هست ها!!)
      همه ی مهره داران......
      4 تا گزینه داره یکی از سال دوم یکی سوم دو تا هم مربوط به پیش
      شما کتابها رو سال به سال بخون موقع خوندن سوم به دوم هم نیم نگاهی داشته باش بابت نکات ترکیبی موقع مطالعه پیش دوم و سوم رو هم بصورت ترکیبی منظور کن آخر سر جمع بندی رو هم ترکیبی انجام بده عمارلو خودش ترکیبی نوشته تا جایی که یادم هست
      در کل شما سر جلسه باید کل مطالب هر سه سال رو تا جایی که میتونید بصورت مرتبط با هم در ذهن داشته باشید تا قادر به پاسخگویی باشید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      مرسی از همه دوستان
      درسنامه کتاب ها خوبه ولی چاپهای جدید رو ندیدم میگن تستهاش بهتر و بیشتر شده زمانی که من میخوندم تستهاش به درد نمیخوردالبته برای زیست بیش از تست و.... خوندن کتاب درسی هست که اهمیت داره

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      درسنامه کتاب ها خوبه ولی چاپهای جدید رو ندیدم میگن تستهاش بهتر و بیشتر شده زمانی که من میخوندم تستهاش به درد نمیخوردالبته برای زیست بیش از تست و.... خوندن کتاب درسی هست که اهمیت داره
      زیست نیاز به کلاس رفتن داره یا خودمم میتونم بخونم؟
      هر روز صبح آهویی از خواب یبدار میشود که میداند باید از شیری تندتر بدود تا طعمه ی او نشود وشیری که میداند باید از آهویی تندتر بدود تا گرسنه نماند،مهم نیست که شیر هستی یا آهو،با طلوع هر آفتاب با تمام توان آماده دویدن باش...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      کلاس لازم نیست اگر زیاد اصرار داری دی وی دی بگیر ببین
      من رهپویان دانش و اندیشه با تدریس کرامت رو می پسندم
      مهم خودتی و نحوه خوندنت

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما باید ابتدا زیست 1 رو بخونید بعد زیست 2 و درنهایت پیش
      کتاب خیلی سبز برای شما مناسب هست خیلی! این کتاب از 3 بخش تشکیل میشه قسمت اول خط به خط هست که از متن کتاب سوال داره که غالباً راحت هستند قسمت بعد مفهمومی و قسمت سوم هم ترکیبی
      شما برای هر فصل دو قسمت اول رو کار کن و وقتی که این کار رو برای هر 3کتاب کردی ئ به سطح اولیه رسیدی برو قسمت سوم یعنی ترکیبی رو کار کن! درسنامه های این کتاب(زیست 1و2) خیلی جامع و روان هستند و کاملاً نیاز آموزشی تون رو برطرف میکنند و همچنین تستای کتاب حدوداً 1 ساله که ویرایش شدند و به کنکور های اخیر نزدیک هستند.در مورد کتاب آقای عمارلو یه کتاب دارن که برای جمع بندی و مناسب و اون برای فصل جمع بندی و آخر کاره نه الان.(هرچند یه سریا مبحثی هم باهاش جمع میکنند)
      برای این که بدوندی برای رشته و داشنگاه مورد نظر حدوداً باید چه تراز و رتبه ای رو کسب کنید به ساید kanoon.ir مراجعه کنید قسمت"کارنامه بر اساس رشته و دانشگاه"
      بنابراین حداقل در صد زیستی که باید بزنید بستگی به رشته و همین طور درصد درسای دیگه شما داره!
      شما میتونید زیست رو خیلی خوب کار کنید و بیشتر از اونچه نیاز بزنید از اون طرف دیگه نیازی به کار چندان قوی دروس اختصاصی دیگه ندارید.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ضمناً کتابای درسی(زیست)رو هم حتماً تهیه کن(چاپ جدید)

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Byt. نمایش پست ها
      ضمناً کتابای درسی(زیست)رو هم حتماً تهیه کن(چاپ جدید)
      من کتابای زیست عمارلو و نشر الگو هاشمی رو دارم
      البته هنوز شروع نکردم به خوندن
      به نظرتون لازمه خیلی سبزم بخرم؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن