خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 120
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قرابت معنایی چیز نیس که بشینی بخونی!!!! قرابت رو باید فهمید... اگه سطح ادبیاتت بالاست از یه سری کلمات توی خود شعر اصلی استفاده میکنی با توجه به اونا جواب رو زیر 10 ثانیه پیدا میکنی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      قرابت معنایی فقط به فهم شما از بیت هایی که میدن بستگی داره....
      درسته بخشی از اون بستگی به فهم ادبیتون داره.....اما میتونین با تمرین این فهم و درک ادبی رو افزایش بدین....شبی 15تا قرابت کار کنین اگه سطح ضعیفی دارین...اگه سطح متوسط دارین10تا....اگه سطح قوی دارین شبی 5 تا.....

3. Top | #18
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

مشکل من درارتباط با مبحث قرابت معنایی

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان.
      من از اول سال تا الان کتاب مجزایی مثل < قرابت نشر الگو > یا <خان خیلی سبز> نداشتم، طبق برنامه ی قلم چی، تستای میکرو گاج هر درسو میزدم، خب توشون هم قرابت بود هم لغت و هم ....
      البته من ادبیات موضوعی رو هم دارم که قسمت کمیشو زدم.

بی زحمت یه راهنمایی از دوستان میخواستم، الان یه خورده نگرانم که نتونم حداقل از پس 6 از 9 تست قرابت بربیام. بنظر شما برای اینکه بتونم موفق باشم، نیاز هست تو این تقریبا دو ماه باقی مونده، یه کتاب قرابت مجزا بگیرم ؟ یا همین قرابت های درس به درس موضوعی رو کار کنم کفایت میکنه ؟

____
      یه چیز دیگه، نظرتون راجب همایش ادبیات نشر دریافت چیه ؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خود عبدالمحمدی مولف الگو گفته بود شبی یک صفحه قرابت بزنین و بعد از پاسخ تشریحی خوب تحلیل کنید رو من که خوب جواب داده......
      یا قرابت الگو رو بگیر یا از همون گاج بزن مثلا شبی 10 تا تست با تحلیل....
      اولاش شاید غلط زیاد داشته باشی ولی بعد درست میشه من الان تقریبا یه صفحه رو درست میزنم..
      ویرایش توسط mey3am : 15 اردیبهشت 1395 در ساعت 00:04

5. Top | #20
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستان بین اینا برای به عنوان یه منبع جمع بندی و موئر کدومو پیشنهاد میدید ؟

1- موج آزمون نشر الگو
      2- خط ویژه گاج
      3- همایش نشر دریافت
      4- خان هفتم خیلی سبز

6. Top | #21
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      Up....

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      موج آزمون نشر الگو
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خط ویژه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جمع بندیو نمیدونم اما من هامون سبطی دارم
      I wanna thank me for believing in me

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

قرابت معنایی و مشکل در درک و فهم ان

سلام.دوستان بزارین رک بگم واقعا نیاز به یک راهنمایی درست دارم.من داخل قرابت معنایی خیلی خیلی مشکل دارم شعر رو که میخونم اصلا نمیتونم اون مفهوم اصلی شعر رو از دلش بکشم بیرون.برا همین رفتم کتاب قرابت هامون سبطی و همچنین کتاب ادبیات موضوعی گاج رو گرفتم ولی بازم مشکلم برطرف نشد واقعا هنگ کردم نمیدونم چیکار کنم دیگه واقعا نیاز به یه مشاوره و نیاز به یه چیزی دارم که استارت کارو برام بزنه و بتونه رام بندازه برای همین مشکلمو با شما درمیون گذاشتم تا بتونم حداقل به یک جمع بندی درست برسم.واقعا میخوام وقتی یک شعر رو ببینم بتونم مفهومش رو از دل شعر در بیارم.ممنون میشم یه کمک و یا یه مشاوره درست بهم بدین حتی یه مشاوره انگیزشی.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خب شما اول باید شعرای کتاباتو قشنگ بامعنی بخونی و تا بفهمی مربوط ب چیهبعد ادبیات موضوعی گاج برو تستاش بزن شاید اولش همش غلط بزنی ولی کم کم راه میفتی
      عجله نکن و زیاد تست بزن وقتی هم ادبیات موضوعی گاج چندبار تستاش زدی ی کتاب کوچولو هس همش قرابته بگیر بزن فول فول میشی

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75_M5R نمایش پست ها
      خب شما اول باید شعرای کتاباتو قشنگ بامعنی بخونی و تا بفهمی مربوط ب چیهبعد ادبیات موضوعی گاج برو تستاش بزن شاید اولش همش غلط بزنی ولی کم کم راه میفتی
      عجله نکن و زیاد تست بزن وقتی هم ادبیات موضوعی گاج چندبار تستاش زدی ی کتاب کوچولو هس همش قرابته بگیر بزن فول فول میشی

اینکارو کردم هنو مشکلدارم بازم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سنتون رو اگه درست زده باشین چند سال از درس و ادبیات و قرابتش دور بودین برا همین فکر میکنید هر چی میخونین متوجه نمیشید، و کمه که این مشکل خیلیاست، منم تو چهار پنج تا درس همین مشکل رو دارم ، مثلا فیزیک بعد شش سال میخوام برم سروقتش، برا همین از صفر شروع کردم، با کمک فیلم های الا خودمو تا سطح متوسط میکشم بالا بعدش هم تستا رو از کتابهای شهریاری، راستی الا برای ادبیات هم فیلم اموزشی داره، نگاه بندازین شاید بدردتون خورد

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeh نمایش پست ها
      سنتون رو اگه درست زده باشین چند سال از درس و ادبیات و قرابتش دور بودین برا همین فکر میکنید هر چی میخونین متوجه نمیشید، و کمه که این مشکل خیلیاست، منم تو چهار پنج تا درس همین مشکل رو دارم ، مثلا فیزیک بعد شش سال میخوام برم سروقتش، برا همین از صفر شروع کردم، با کمک فیلم های الا خودمو تا سطح متوسط میکشم بالا بعدش هم تستا رو از کتابهای شهریاری، راستی الا برای ادبیات هم فیلم اموزشی داره، نگاه بندازین شاید بدردتون خورد

بله داره اقای کاظمی هستن والا فکرم میکنم مسئله انگیزشی هم روم تاثیر گذاشته که دقت بیشتری روی اشعار نمیکنم.نکته بعدی اینکه باید اعتراف کنم شعر رو هم درست نمیخونم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      منم خیلی با قرابت مشکل دارمشدید هم
      یه بار توی یه آزمونی همشو غلط زدم و ترازمو حسابی کشید پایین
      از اون به بعد دیگه جرات نکردم طرف سوالاش برم
      شاید تو کنکور هم همین کار رو کردم
      چون خیلی از قرابت بدم میاد

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)