خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 26 از 29 نخستنخست ... 16252627 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 376 به 390 از 423
    1. Top | #376
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دکتر میدونی من چقد غبطه میخورم به حالت؟همش میگم خوش به سعادتش تموم کرده......

2. Top | #377
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای کنترل استرس به نظرتون چیکار میشه کرد ؟
      یکیم اینکه کنکورای سالهای قبلو بررسی نکردن ، به نظرتون خیلی عقب اوفتادم ؟تو مدت باقی مونده چه کنم ؟
      به نظرتون زمین بخونیم یا نه ؟

3. Top | #378
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید اقا پرهام

من رشتم ریاضییه وپیش دانشگاهی هم ریاضی خوندم وکنکور تجربی شرکت کردم
      من امسال به خودم امید ندارم که قبول شم و میخوام دوباره شروع کنم به خوندن
      در طی سال تحصیلی خوب خوندم ولی در ازمون های ازمایشی اصلا نتیجه نمیگرفتم .
      زیست رو از تابستان پارسال شروع کردم به خوندن و سر جلسه کنکور سوالات رو میفمیدم که هر سوال و گزینه مربوط به کدام فصل ها هستن ولی تسلط کامل وکامل نداشتم ولی بعضی تست ها رو میتونستم تا اونجایی که میتونستم تحلیل کنم
      ولی باز جا داره که بخونم .از اون جایی که رشتم ریاضی ولی اصلا نتونستم ریاضی وفیزیک ها رو خوب جواب بدم نه اینکه بلد نباشم راستش زیاد تمرین نکردم وقت نذاشتم بیشتر رو زیست وقت گذاشتم .
      تابستون رو میخوام پایه سومم رو قوی کنم واز اول مهر نمیدونم کدوم کنکور ازمایشی شرکت کنم .
      پارسال گزینه دو وسنجش میرفتم ولی همه ی همکلاسی هام قلم چی شرکت میکردند. به نظر شما کدوم بهتره ومنظم تر میتونم درس بخونم ؟
      میشه یکم راهنماییم کنید در مورد نحوه ی خوندن درس ها ؟؟؟؟
      ببخشید اگه زیاد شد ووقتتونو گرفتم @par.rah
      ویرایش توسط mahsa dr : 03 مرداد 1395 در ساعت 21:15

4. Top | #379
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      وای خدایا چ زود گذشت !!!

انگار همین دیروز بود که از آقا پرهام در مورد منبع شیمی سوال میپرسیدم !!!

11 ماه گذشت

سلام عمرِ ادم...

5. Top | #380
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      دکتر میدونی من چقد غبطه میخورم به حالت؟همش میگم خوش به سعادتش تموم کرده......
      ببین کنکور یکی از مراحل زندگی آدمه؛ وقتی که دوم دبیرستان بودم اینو خیلی بهم میگفتن و من میگفتم چرته بابا، کنکور مهمه و سرنوشت آدمه اما الان واقعا به این فکر میکنم کنکور یکی از مراحل زندگی آدمه..جاییه که آدم واس رسیدن به یه خواستش باید تلاش کنه، ایمانش قوی بشه توکل کنه و ....

با همه زشتیاش، قشنگه؛نه؟

6. Top | #381
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      از اینکه یه دکتر هستی چه حسی داری؟
      واقعا حس خوبی نیست
      حس میکنم دیگه اسم خودم رو نمینویسم و "دکتر" میشه جایگزین اسمم؛ حس خوبی نیست

7. Top | #382
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa dr نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید اقا پرهام

من رشتم ریاضییه وپیش دانشگاهی هم ریاضی خوندم وکنکور تجربی شرکت کردم
      من امسال به خودم امید ندارم که قبول شم و میخوام دوباره شروع کنم به خوندن
      در طی سال تحصیلی خوب خوندم ولی در ازمون های ازمایشی اصلا نتیجه نمیگرفتم .
      زیست رو از تابستان پارسال شروع کردم به خوندن و سر جلسه کنکور سوالات رو میفمیدم که هر سوال و گزینه مربوط به کدام فصل ها هستن ولی تسلط کامل وکامل نداشتم ولی بعضی تست ها رو میتونستم تا اونجایی که میتونستم تحلیل کنم
      ولی باز جا داره که بخونم .از اون جایی که رشتم ریاضی ولی اصلا نتونستم ریاضی وفیزیک ها رو خوب جواب بدم نه اینکه بلد نباشم راستش زیاد تمرین نکردم وقت نذاشتم بیشتر رو زیست وقت گذاشتم .
      تابستون رو میخوام پایه سومم رو قوی کنم واز اول مهر نمیدونم کدوم کنکور ازمایشی شرکت کنم .
      پارسال گزینه دو وسنجش میرفتم ولی همه ی همکلاسی هام قلم چی شرکت میکردند. به نظر شما کدوم بهتره ومنظم تر میتونم درس بخونم ؟
      میشه یکم راهنماییم کنید در مورد نحوه ی خوندن درس ها ؟؟؟؟
      ببخشید اگه زیاد شد ووقتتونو گرفتم @par.rah

سلام، اینکه نتونستی زیستت رو خوب بزنی واس اینکه حجم مطالب و فهمیدنی هاش زیاده و خب طول میکشیده این پروسه یادگیری، موقعی که باید یادگیریت تثبیت میشده وقت تموم شده و رفتی کنکور دادی پس راضی نبودی و به همین علت هم وقت نذاشتی رو ریاضی و فیزیک و اونا هم بد شدن! توصیه اکید دارم که همین کاری که گفتی رو تو سال سوم اجرایی کن؛ یعنی سال سوم رو بترکون و برو جلو و صد البته در کنارش زیست رو یه کمی جلو تر هم بخون!
      توی زیست یک چهارم کار به نظرم فهمیدن مباحثه و بقیش تست زدنه با توجه به سبک جدید کنکور ها! کتاب الگو رو بزن و هر جا سوال نکته جدیدی داشت تو یه دفتری کتابی چیزی یاددداشت کنه اگه فک میکنی از لحاظ مفهومی مشکل داری خیلی سبز رو بخون که درسنامه جامع تری داره و ...
      در مورد ریاضی و فیزیک اگه گیر مفهومی داری حتما کتاب های گاج رو بخون درسنامه منسجم تری دارن و بعد از تموم کردن هر درسنامه برو سراغ تست های همون مبحث و بعدش که مجموعه مباحث رو خوندی یه سری از تستاش رو دوباره بزن که تثبیت شه! سعی کن به طور منظم با برنامه قلم چی پیش بری و تموم کنی، نه عقب بیوفت و نه جلو!

8. Top | #383
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام چند تا سوال داشتم.
      1-اگه دوباره به عقب برگردي و بين پزشكي و دندون و دارو يكي رو بخواي انتخاب كني كدوم رو انتخاب مي كني؟
      2-اين درسته كه دروس دارو نسبت به پزشكي سخت تر هستند؟
      3-درآمد دارو سازي بيشتر هست يا پزشكي؟
      4-چه مقدار از حجم دروس ارائه شده در داروسازي رو دروس زيستي و چقدرش رو دروس شيميايي تشكيل ميده؟
      5-يكي از دوستام درسش خيلي خوبه و امسال قطعا پزشكي مياره ولي متاسفانه دچار اختلال تكلمي هست (لكنت زبان خفيف داره).چند روز اومده بود پيش من و مي گفت من خودم پزشكي دوس دارم ولي چون در رابطه برقرار كردن كامل با ديگران در بعضي مواقع دچار مشكلاتي ميشم مي ترسم از پس پزشكي بر نيام و سراغ دارو برم بهتر نيست؟من موندم چي بهش بگم نظرت چيه؟

9. Top | #384
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پرهام جان آیا رشته داروسازی که دوستش داشتی و حالا بهش رسیدی واقعا مثل همون تصوراتت ک قبل از قبولی داشتی هست ؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #385
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      پرهام جان آیا رشته داروسازی که دوستش داشتی و حالا بهش رسیدی واقعا مثل همون تصوراتت ک قبل از قبولی داشتی هست ؟
      بهتر از اون چیزیه که تصور میکردم و هیچ وقت پشیمون نیستم که چرا پزشکی رو انتخاب نکردم

11. Top | #386
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin firoozniya نمایش پست ها
      سلام چند تا سوال داشتم.
      1-اگه دوباره به عقب برگردي و بين پزشكي و دندون و دارو يكي رو بخواي انتخاب كني كدوم رو انتخاب مي كني؟
      4-چه مقدار از حجم دروس ارائه شده در داروسازي رو دروس زيستي و چقدرش رو دروس شيميايي تشكيل ميده؟
      5-يكي از دوستام درسش خيلي خوبه و امسال قطعا پزشكي مياره ولي متاسفانه دچار اختلال تكلمي هست (لكنت زبان خفيف داره).چند روز اومده بود پيش من و مي گفت من خودم پزشكي دوس دارم ولي چون در رابطه برقرار كردن كامل با ديگران در بعضي مواقع دچار مشكلاتي ميشم مي ترسم از پس پزشكي بر نيام و سراغ دارو برم بهتر نيست؟من موندم چي بهش بگم نظرت چيه؟
      لکنت زبان درمان داره منم قبلاداشتم الآن کاملاخوب شدم فقط نبایداسترس داشته باشه همین

12. Top | #387
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin firoozniya نمایش پست ها
      سلام چند تا سوال داشتم.

من که قطعا دارو دوباره ولی شاید بعضی از بچه هامون این نظر رو نداشته باشن
      بله درس های دارو سخت تره چون تنوعش بیشتره و نیاز به شیمی ریاضی زیست و فیزیکِ خوبی هست در مقاطع بعد از علوم پایه طور
      پزشکی بالاتره ولی داروسازهایی هستن که ثروتمند ترین آدمهای ایران هستن بستگی به فعالیت خود ادما در رشته هست
      تقریبا 30 درصد زیست 50 درصد شیمی، 10 و 10 فیزیک و ریاضی
      از این جهت که دوستتو گفتی فرقی بین پزشکی و دارو نیست خیلیا، داروساز هم فرض تو داروخونه با مردم ارتباط داره دیگه، فرقی نمیکنه و اوکیه جفتش

13. Top | #388
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      فیزیک ضعیف باعث میشه که آدم نتونه تو دارو موفق بشه ؟؟ فیزیک و ریاضی دارو در چه حده ؟؟
      ممنون موفق باشید
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

14. Top | #389
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      واقعا حس خوبی نیست
      حس میکنم دیگه اسم خودم رو نمینویسم و "دکتر" میشه جایگزین اسمم؛ حس خوبی نیست
      به این میگن صفت جانشین اسم.....شعار ندید پرهام جان

15. Top | #390
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      به این میگن صفت جانشین اسم.....شعار ندید پرهام جان
      صفت نیست که ، شاخص جایگزین اسم
      منتها دوس ندارم واقعا، از دبیرستان بهم میگفتن خسته شدم؛ مهم کارکرد آدمه

صفحه 26 از 29 نخستنخست ... 16252627 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن