خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 60
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alihosseini567 نمایش پست ها
      غیر از ایشون کسی دیگه مشاور نمی شناسی
      اگه خودتون انگیزه دارید که هرچی مشاور میگه اجرا کنید همایش های آقای افشار رو گوش کنید کارتون راه میوفته ... ولی اگه باید همش یکی روتون نظارت داشته باشه حضوری برید مشاوره بگیرید ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

2. Top | #32
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      مهم کیفیت مطالعس نه کمیتش...

شاید حرفم تکراری باشه ولی این یه چیز خیلی مهمیه

ضمننا مرور،مرور،مرور هم خیلی خیلی مهمه مخصوصا مرور آزمونهای قبلی قلمچی!

شایدم استرس سرجلسه نتیجه معکوس داده مثلا سر جلسه نگران این باشین ک من13 ساعت درس خوندم اگ نتیجه مطلوب نگیرم چی میشه؟یا خونوادم چی میگن بم؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داش گلم ترمز بریدی.... اولا قرار نیست همین اول کاری تراز بالای شیش بیاری آیه نیومده که بعدشم فقط ساعت مطالعه بالا ملاک نیست شما یه مورد خیلی مهم رو توجه نکردی اونم مروره ینی مطالب رو تو ذهنت طبقه بندی نکردی و رفتی سر جلسه از الان هم انقدر ناامید نباش چه خبره بااااو خیلی وقت داری که
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alihosseini567 نمایش پست ها
      ن دوهفته پیش استارت زدم واسه ازمون یک قلم چی روزی سیزده ساعت درس میخنوندم بقران قسم بابا کمترین حالت واسم 12 ساعت بود باورکن ساعت هفت پا میشم تا ساعت دو شب بکوب میخونم البته دراواخر برعکس شد یعنی یه هفته مونده به ازمون عوض شد و تا ساعت سه ونیم شب میخوندم و صبح نه پامیشدم اما برعکس شد اما نرسیدم بخوونم پنج شنبه ساعت سه شب دیگه بریدم بدبختانه مرور نداشتم من با روزی سیزده ساعت درس خوندن ترازم شد 4200 !!!!!!!ازمون قبلی شدم 5100...معدل کتبی شد 16 تو مدرسه نمونه تهران !!!!!!!!!!!!!!!!خداییا خدایا ناامید شدم بابا درس نمیخوندم میگفتم نخوندم شدم 4200 !!!!به نظرتون واسه قلم چی باید کی درس هایی که تو برنامه راهبردی هست رو جمع کرد درضمن نه کلاسی میرم و نه مدرسه ای شدم 4200 خداییاااااااااااااا باور کن این حقم نیست باورکنید زیادم خنگ نیستم معدل سوم دبیرستان ترم اولم تو مدرسه نمونه شد 18.37 !!!ناامید شدم اگه مشاوره میشناسید تروخدا بهم بگید رشته تجربی هستم.........خدایاااااا بازم می گم این حقم نیست ...حرف ئاسه گفتن زیاد ولی شاید خسته بشید اگه پاسخ بدید ممنون میشم اما اگه ندادید همین که وقتتون رو گذاشتید تا این متن رو بخونید بازم ممنون..درضمن خواهشن ازمون قلم چی رو نقد نکنید خودمون رو نقدکنیم بهتره
      درس خوندنت به احتمال 99درصد اشتباهه
      با روزی 7 8 ساعت بالای 6000 میشی درست بخونی

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه میشه مگه داریم ؟
      من خودم خیلی شیوه خوندن بلد نیستم ولی فک کنم شما بدتر میخونی از من!
      احساس میکنم شاید پایه ی کارت میلنگه مثلا شما تو تشریحی مشکل داری ک تستی بد میشه
      پیشنهاد میکنم اول درسو خوب بخون سوال تشریحی حل کن بعد مراحل بعدی تستشو بزن
      ساعت مطالعتم کم کن اینطوری میبُری!
      موفق باشی

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به همین دلیله که همیشه میگم قلمچی نرین!
      .........

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ساعت مهم نیست
      کیفیت 4 برابر مهمتر از کمیت است

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من تابستون میانگین 4 یا 5 ساعت خوندم.
      اونم از بعد ماه رمضون.
      شما یه عکس از کارنامه بذار ببینم مشکل چیه.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      شمآبیا10ساعت بخون ولی بفهم چی میخونیکیفیت مهمه

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      جمع بندی خیلی مهمه .............

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر من داری فیلم بازی می کنی همچین چیزی که تو میگی امکان نداره !!!

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نوشتم شاید طولانی شه.. اما بخون حتما ارزش داره ... نوشتنِ این همه متن از خوندنش قطعا سخت تره پس...

نصفِ نظرات رو خوندم... همه میگفتن امکان نداره و این جور چیزا... اما من میگم امکان داره!!

میدونی چرا ؟ چون خودم همین وضعیت رو تجربه کردم میدونم من الان هرچی بگم کسی باور نمیکنه چون مردم با عقلشون باید نظر بدن نه با شنیدنِ حرفایی که من میگم... بعد از اعلامِ نتایج ایشالا یه تاپیک میزنم.. تا با کارنامه قضاوت بشه... بگذریم...

اولین جمله ای که من میگم اینه که ترازِ قلم چیو بنداز دور... بندازش دور به معنای واقعیِ کلمه... چیزی که شما براش درس میخونی کنکورِ نه قلم چی... گیرم قلم چی 8700 شدی اما کنکورو خراب کردی... خب کسی نمیگه چون تو قلم چی یکِ کشور بودی الانم میتونی بری دانشگاه تهران... شما ازمون میدی که بفهمی چی به چیه... اما وقتی میبینی ازمون نتیجه ی منفی میده بندازش دور

منم مشکلِ شما رو داشتم.. حالا با 13 ساعت شروع نکردم اما خب اواخر که به 10-12 ساعت هم رسید بیشتر از 5000 نیاوردم غیر از دو بار که شدم 5100 و 5300... اما نتیجه ی کنکورم هزاران هزار بار با اینا فرق داره.. ولی چون کارنامه نیومده نمیتونم محکم حرف بزنم اما اینو میتونم بگم که بدونِ شک زیرِ 5000 تام .. پایین ترشو واقعا نمیتونم بگم چون هیچی معلوم نیست.

من وقتی بعد از کنکورم به پشتیبانم زنگ زدم باورش نمیشد فکر میکرد دارم دروغ میگم در این حد بود وضعیتم...

اما خب که چی؟ منی که ترازم بالا نمیومد باس نا امید میشدم ؟ نا امیدی میتونست جواب باشه؟ من که خودم میدونستم دارم درسو میفهمم اما خب وقتی نمیتونم تو قلم چی درصد بگیرم باید چیکار میکردم ؟ خودمو میباختم و گند میزدم به کنکور و سالِ کنکورم ؟

نه! من گند زدم به قلم چی... وقتی فهمیدم قلم چی مهم نیست یکمی دیر شده بود... اما خودمو جمعو جور کردم خب... نتیجش این شد که 3 تا ازمون نرفتم... میدونستم میرفتم هم همون 4700 همیشگی رو میارم و روزِ ازمون و فرداش فقط اعصابم خورد میشد... گفتم مهم نیست و غیبت خوردم... اما خودمو باور کردم... تو همین 3 تا ازمون کلِ عمومیامو بستم طوری که تو کنکور میانگین 60 زدم !

با این خیال که پیشرفت کردم دوباره که پامو گذاشتم تو قلم چی دیدم نه ! بازم همون ترازِ مسخره نسیبم شده اما این دفعه فهمیدم که مشکل از من یا روشِ مطالعم یا فهمیدنِ درسم نیست.. مشکل از ازمونیه که میدم... با چند تا از رفیقای تراز بالامم صحبت کردم و کسایی که کنکورشونو داده بودن هم میگفتن زیاد به قلم چی اهمیت نده... کنکور با قلم چی فرق داره و همین طور هم شد... منی که تو اخرین ازمونِ جامع شدم 5030 و 17-18 هزارِ منطقه دو کنکورمو ترکوندم

خلاصش که برات کنم میشه اینکه شما برای کنکور درس میخونی... اگه یه موقع دیدی قلم چی داره به کنکورت لطمه میزنه بندازش دور... ارزششو داره که یک سال پشتِ کنکور نمونی... وقتی خودت میفهمی داری درسو یاد میگیری ولی نمیتونی تو قلم چی تراز بیاری فقط ازمونو بده که توی شرایطِ ازمون بوده باشی.. نه اینکه اینجوری بخواد روحیتو ازت بگیره... مهم کنکورِ و دیگر هیچ!

در موردِ ساعتِ مطالعه... خوبه که 13 ساعت بتونی بخونی.. اما این 13 ساعت برای الان نیست... شما این 13 ساعتو باید برای بهمن یا بعدِ عید استفاده کنی.. یکمی ملایم پیش برو تا اخرش نبری... اگه خیلی هول بجمبی میبری.. از من گفتن بود...

شما این تایم رو بکن 6 ساعت در روز... اما 6 ساعت دل بده به درس طوری که لذت ببری... نه اینکه فقط نگاه کنی به کتاب.

بقیشو فقط تفریح کن که اواخرِ سال ماتم نگیرتت که تفریح نکردم و بیخیالِ درس شی... هرچند من میگم برای تابستون 6 ساعت هم زیاده... اگه واقعا مفید بخونی 5 هم کفاف میده.

و در اخر اینکه قلم چی مهم نیست.... شما رو با رتبه ی کنکور میسنجن... نه ترازِ قلم چی... بعد از کنکور متوجه همه ی حرفام خواهی شد
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.RaDePa نمایش پست ها

و در اخر اینکه قلم چی مهم نیست.... شما رو با رتبه ی کنکور میسنجن... نه ترازِ قلم چی... بعد از کنکور متوجه همه ی حرفام خواهی شد
      شما برگردی عقب بازم قلم میری؟
      یا بهتره اینجوری بپرسم کسی ازت در مورد ازمون ازمایشی راهنمایی بخواد چیو پیشنهاد میدی؟

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Milad98 نمایش پست ها
      شما برگردی عقب بازم قلم میری؟
      یا بهتره اینجوری بپرسم کسی ازت در مورد ازمون ازمایشی راهنمایی بخواد چیو پیشنهاد میدی؟
      من از سالِ سوم تو قلم چی بودم.. سوم رو در نظر نمیگیرم چون برا مدرسه و امتحانات میخوندم و تست نمیزدم... اما اگه برگردم به قبل.. هیچ موقع قلم چی نمینویسم ! به طور جد میگم.

این که میگن جامعه اماریش مهمه و اینا همش کشکه... کسی که رتبه ی برتر میشه بخاطرِ قلم چی نیست صرفا... تلاشِ خودشو کرده... قلم چی کسیو رتبه نمیکنه... اگه قرار بود بخاطرِ قلم چی همه پزشکی بیارن باید همه ی جامعه اماریش پزشک میشدن... اما واقعا میشن ؟

همه میگن برنامه قلم چی فلانِ و بهمانِ... اما همین برنامش منو 5-6 ماه سرِ کار گذاشت... برنامه ای که برای یه عده ی معدود هست که از سالِ دوم تست زدن و فقط مرور میکنن تستاشونو و بقیه ی وقت رو به سالِ چهارم اختصاص میدن و خب موفق هم میشن... اما برا کسی که تازه میخواد از سالِ چهارم تست بزنه واقعا شخص باید خیلی دقیق باشه تا ضرر نکنه... نه مثلِ من... که به بهونه ی رسیدن به برنامه ی ازمون خیلی از درسارو کشیدم رفت... و اخرِ سر مجبور شدم همرو از اول بخونم.. فقط نصفِ سالمو هدر دادم.

اما خب واقعا اگه ادم ازمونی شرکت نکنه یکمی هم سختش میاد درس بخونه... تنها فایده ای که برای من داشت قلم چی این بود که به درس خوندن عادتم داد... اما نه به روشِ درست
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش شما مشکلت این بوده که خودتو مشغول به درس خوندن کردی.
      پاسخ به سوالات سربازی

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن