خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 55 از 100 نخستنخست ... 4554555665 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 811 به 825 از 1492
    1. Top | #811
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشید نمیشه حالا که کنکور تموم شد چت باکسو برگردونین؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

2. Top | #812
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis413 نمایش پست ها
      ببخشید نمیشه حالا که کنکور تموم شد چت باکسو برگردونین؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم
      چت باکس فعال شد

http://forum.konkur.in/misc.php?do=cchatbox

3. Top | #813
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام جناب مدیر . جسارتا یه پیشنهاد دارم و یه خواهش.اول اینکه اگه از نظرفنی امکانش هست، قابلیت favorite برای تاپیکها بذارین که بشه تاپیکهای دلخواه را نشاندار کرد و در مراجعات بعدی سریع پیداشون کرد.خواهش هم اینکه لطفا پستهای کاربران در تاپیکهای دنباله دار راهم درآمار پستهای ارسالی لحاظ بفرمایید.مثلا تاپیک مشاعره یا اشعار دلخواه یا حرفهای قشنگ که برای گلچین کردن و ارسال مطالب کاربر وقت میذاره چرا نباید جزء آمار پستهاش شمرده بشه؟ درحالیکه درتاپیکهای دیگه حتی ارسال یک کلمه یا شکلک هم جزءآمار پستها شمارش میشه.حالا تاپیک احساسات روزانه که امری کاملا شخصیه و برای دیگران دانستنش هیچ فایده و مزیتی نداره اگه شمارش نشه توجیه پذیر هست.اما بنظرمیرسه که درمورد مطالبی که برای همه کاربران مفید و قابل استفاده است این رویه دور از انصاف باشه.باتشکر

4. Top | #814
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      چت باکس فعال شد

شکلک ها - انجمن کنکور
      سلام
      جسارتا کاش بجای چت باکس ,حداقل نقل قول ها رو فعال میکردین .

5. Top | #815
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      به نام خدا . باسلام . مشکلی رو میخواستم بگم که حتما خودتون اطلاع دارین . زمانی که تعداد کاربرها زیاد میشه در سایت مثل روز کنکور تجربی و زمان بحث تاثیر معدل دیتابیس سایت دچار مشکل میشه .اگر این مشکل پیش میمومد واثراتی نداشت عیبی نداشت اما بعد از کنکور تجربی چت باکس غیر فعال شد و اطلاعیه نقل قول پست ها داده نمیشه امیدوارم به فکر یک هاست قوی تر برای انجمن باشید
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      یکی بود و یکی نبودش کجاست
      بیا و این جهش رو درک کن
      ویرایش توسط _7challenger6_ : 29 تیر 1395 در ساعت 13:46

6. Top | #816
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عاغا سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااام
      پوکیدم بخداااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا
      من الان 6 بار لاگین کردم از 6 بار 5 بار اصلا انگار وارد نشدم

من هر روز این بلا سرمممممممممممم میاد بابا درستش کنییییییییییییییییییییییی د

7. Top | #817
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قبلا یه پلاگینی بود زیر تاپیکا تاپیک های مربوط به اون موضوع رو معرفی میکرد...
      مثلا اگه تاپیک نظرسنجی کتاب تست شیمی بود پایینه تاپیک نظرسنجی کتاب تست ریاضی و فیزیک و ... رو هم میاورد
      اگه اون پلاگین نصب/فعال بشه احتمالا مفید واقع میشه
      ----------------------------------------------------------------------------------
      قبلا با بچه های فروم روبیکر (الان همچین فرومی وجود نداره ) یه فروم دیگه راه انداختیم به اسم group360 (که اونم دیگه وجود نداره )
      اونجا وقتی 120 تا شکلک داشتیم کد شکلک هاش به صورت تا :120: بود
      هرکسی میتونست راحت کد شکلک هایی رو که میخواد حفظ کنه و دیگه 2 ساعت تو لیست شکلکها دنبال اونا نگرده
      شکلک های معروف مثل : d - : ) - : )) و... هم کد عددی خودشون رو داشتن و هم کد معمولشون رو
      --------------------------------------------------------
      چت باکس اگه بیاد زیر کادر اخرین ارسال ها شلوغ تر میشه احتمالا

8. Top | #818
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من وقتی با کروم و گوشی اندروید 5 انلاین میشم و علامت اینتر رو میزنم نوته میره پایین ولی وقتی ارسال میکنم چسبیده به خط بالایی ارسال میشه

9. Top | #819
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گشت ارشاد راه بندازید خب چی بگم ناظم همونه دیگه

10. Top | #820
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشید امکانش هست یه بخش نجوم هم راه بندازین؟؟؟؟؟؟؟؟

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

11. Top | #821
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وقتی نظرسنجی ایجاد میکنی نمیتونی سوال رو کامل مشاهده کنی به نظر میاد در مشاهده عنوان نظرسنجی محدودیت تعداد کاراکتر وجود داره

12. Top | #822
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تگ کردن و چت باکس مهم نیست ولی لطفا نقل و قول هارو برگردونین تا کسی آدم رو نقل قول کنه بفهمه واقعا خیلی سخته

13. Top | #823
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      تگ کردن و چت باکس مهم نیست ولی لطفا نقل و قول هارو برگردونین تا کسی آدم رو نقل قول کنه بفهمه واقعا خیلی سخته
      من فک میکردم فقط نقل قول من رفته...
      چرا دیگه نمیتونیم تگ کنیم؟امکانش از بالای تاپیکا حذف شده

14. Top | #824
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAHI نمایش پست ها
      من فک میکردم فقط نقل قول من رفته...
      چرا دیگه نمیتونیم تگ کنیم؟امکانش از بالای تاپیکا حذف شده
      میگن چون آمار بازدید کننده ها بالا رفته واسه همین تا مدتی غیرفعالش کردن

15. Top | #825
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا دیگه قسمت های نقل قول ،تگ کردن و یاد کردن نیس؟
      ایناروفعال کنید
      ویرایش توسط Dr.Hard Worker7 : 23 مرداد 1395 در ساعت 19:46

صفحه 55 از 100 نخستنخست ... 4554555665 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن