خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alihosseini567 نمایش پست ها
      اره بقران قسم بخدا نمیدونم مشکلم کجاست تقریبا همه بچه ها تعجب کردن البته من تست میزدم چه جوری ریاضی 2 گاچ رو جویده بودم ولی تعداد سوالاتش خیلی زیاد بود طمع کردن واسه اینکه درصد بیشتر بزنم رفتم از اون خوندم و زدم دو درصد اما احتمال سال سوم رو تو سه ساعت از روی مهروماه زدم شدم 30 درصد شاید به خاطر اینکه امتحان شو تازه دادم !!!!!
      -اینکه برا کنکور استارت زدی نباید با روزی 13 ساعت بکوب درس خوندن شروع کنی
      -تست فقط تست سراسری , اینکه برا یک مبحث ریاضی مثلا 200 300 تا تست بزنی به هیچ کارت نمیاد , میتونی از تست های دانشگاه ازاد که ساده ترن شروع کنی و به تدریج سراسری های اخیر رو جواب بدی
      -یه مبحث رو همون لحظه خوندی خب به طبع معلومه که همون لحظه میتونی جوابش بدی , اکثر کتابهای اموزشی متاسفانه اومدن همون تست هایی که چن سال اخیر اومدن رو جوابشون رو بصورت درسنامه دراوردن دانش اموز بعد مطالعه همونها میتونه به تست های سال های گذشته جواب بده چون جواب هاش رو بصورت درسنامه خونده اما همین دانش آموز روز آزمون سراسری با تست های جدید نمیتونه روبرو بشه چون واقعا از خود مبحث چیزی نمیدونه ,
      -زیاد اهمیت نده به موسسات و آزمون ها ( همش برا پوله ) , هر کسی یه جور و یه سبک میتونه بخونه اگر قرار بر این بود ک برنامه همه ادمها یکی باشه و جور دربیاد که همه مثه هم بودن - از الان سعی کن فقط با آزمون سراسری خودتو وفق بدی
      چـیـزِ قـآبـلِ گـفـتـنـی نـیـسـتـ...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      خب شما پاسخبرگ رو سفید تحویل میدادی هم ترازت همین حدود 4000 بود دیگه. این روزی 12 ساعت رو چیکار میکردی دقیقا؟

شما کارنامه دقیقت رو اینجا بزار تعداد تست های زده و تعداد درست و تعداد غلط رو ببینیم. شاید دلیل تراز پایینت بی دقتی در سر جلسه باشه که تست های غلط، باعث ازبین رفتن امتیاز تست های درست شده باشن.
      همچنین بفرمایید که شما سر جلسه آزمون وقت رو چطور استفاده میکنی؟ آیا تونستی با استفاده از مهلتی که داشتی روی بیش از دو سوم سوال ها وقت بزاری؟ یعنی چه به جواب رسیده باشی چه نرسیده باشی، آیا تونستی دو سوم از سوالات رو به قصد حل کردن بررسی کنی؟

شما به نظر میرسه مشکل تمرکز و پرش افکار شدید داشته باشی و ذهنت موقع مطالعه و آزمون درگیر هزار جور فکر و خیال باشه البته باید بیشترو دقیقتر بررسی بشه
      چه جوری کشمن تست زیاد زدم اما دوم کل وقتمو گرفت.چه جوری کارنامه رو بزارم

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چه جوری ببرم بالا؟؟؟؟؟؟؟بازده ام رو
      keyfiyyat dar motalee. Afshar (alirezael.ir)
      در ضمن به این ترازها اهمیت نده پشیزی ارزش نداره ... میتونی الان نا امید بشی ولی سر کنکور 96 میفهمی ک این آزمون های همش چرته ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

keyfiyyat dar motalee. Afshar (alirezael.ir)
      در ضمن به این ترازها اهمیت نده پشیزی ارزش نداره ... میتونی الان نا امید بشی ولی سر کنکور 96 میفهمی ک این آزمون های همش چرته ...
      باحرفت کاملن مخالفم ............

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا میخواستم نرم بابام گفت نری میرم قلم چی رو اتیش میزنم انقدر خوندی باید بری
      درضمن جمله اول ازش خوشم اومد
      بزار رک بگم داداش !
      تو واس خودت درس نمیخونی !
      واس پدر و مادرت درس میخونی !

تو درس خوندنو میخوای تا مورد تشویق خانوادت قرار بگیری نه لزوما رسیدن به هدفت !

مثل خود من ی زمانی خیلی میخوندم تا خانوادمو خوش حال کنمو ازم تعریف کنن ول دقیقا نتیجه ی عکس میگرفتم !!

واس خودتو واس هدفت درس بخون ! روزی 5 ساعت خوب بخونی بهتر از روزی 10-12 ساعت اجباری ( حالا یا از طرف خانواده چی از طرف خودت)

داداش تو سعی کن راه 100 ساله ی شبه طی نکنی !! آهسته و با تمرکز و پیوسته حرکت کن !!

کم و خوب بخونی همیشه بخونی بهتر از اینه زیاد بخونی اما مقطعی بخونی !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رو نقطه ضعفات وقت بزار و نقاط قوتت برای نتیجه گرفتن تو آزمونا استفاده کن !

نه اینکه اگ تو فیزیک مثلا قوی هستی بهش کم توجهی کنی ! باید از فیزیک ب عنوان نقطه قوتت استفاده کنی و مثلا تو آزمون خودتو با کمکش بکشی بالا !!

و وقت بیشتری برای نقطه ضفت بزار تا نقطه قوتاتو خنثی نکنه !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب شما فقط به ساعت مطالعه اهمیت میدین

همیشه باید درسو مفهومی بخونین و این ربطی به ساعت مطالعه نداره...البته ساعت مهمه ولی اون چیزی ک اهمیت داره عمیق خوندن....

و بهتر بود ک از 5-6 ساعت شروع میکردین نه 13 ساعت

موفق باشین....

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بذار ببینممممممممممممم
      خب ما نفهمیدیم مشکل چیه
      اطلاعات دقیق تر بده لطفا
      رفتی سر جلسه و نتونستی جواب بدی/؟؟؟
      یا رفتی و غلط زدی درصدت اومد پایین؟؟؟؟؟؟
      اصن تو خونه از خودت ازمون گرفتی؟؟؟
      یه جای کار میلنگه.اگه واقعا کیفیت خوندت بالا بود و واقعا هم درسارو فهمیده بودی حتی اگه مشکل وقت داشتی بازم باید 5 هزار میشدی حداقل
      یعنی حداقل هااااا
      حالا هم ناراحت نشو.شما احتمالا کیفیت خوندت بسیااااااااااار پاییینه
      مرور هات منظمه؟؟؟؟تستای کنکورو میزنی؟؟؟؟؟ازمون های قبل قلم چی رو میزنی؟؟؟؟؟؟توصیه میکنم روز اخر رو صبح تا ظهر از خودت ازمون سال قبل قلم چی رو بگیر و فقط رفع اشکال و مرور کن و کمی استراحت
      خلاصه بازم نمیدونم یکم بیشتر باید بگی سر جلسه چه اتفاقی افتاد؟؟؟؟چندتا سوال زدی چند تا غلط زدی؟؟؟/جوابا یادت نمیومد یا کلا نمیفهمیدی سوال چی میگه؟؟؟؟تو خونه بررسی کردی سوالا رو ببینی میتونی تو خونه درست بزنی یا بازم غلط میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط comet97 نمایش پست ها
      بذار ببینممممممممممممم
      خب ما نفهمیدیم مشکل چیه
      اطلاعات دقیق تر بده لطفا
      یه جای کار میلنگه.اگه واقعا کیفیت خوندت بالا بود و واقعا هم درسارو فهمیده بودی حتی اگه مشکل وقت داشتی بازم باید 5 هزار میشدی حداقل
      یعنی حداقل هااااا
      مرور هات منظمه؟؟؟؟تستای کنکورو میزنی؟؟؟؟؟ازمون های قبل قلم چی رو میزنی؟؟؟؟؟؟توصیه میکنم روز اخر رو صبح تا ظهر از خودت ازمون سال قبل قلم چی رو بگیر و فقط رفع اشکال و مرور کن و کمی استراحت
      خلاصه بازم نمیدونم یکم بیشتر باید بگی سر جلسه چه اتفاقی افتاد؟؟؟؟چندتا سوال زدی چند تا غلط زدی؟؟؟/جوابا یادت نمیومد یا کلا نمیفهمیدی سوال چی میگه؟؟؟؟تو خونه بررسی کردی سوالا رو ببینی میتونی تو خونه درست بزنی یا بازم غلط میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      رفتم سرجلسه ازمون با گریه !!!!!!!!! وخراب کردم ..مرورخیلی کم دارم .......ازمون قبل قلم چی رو نمیزنم ...سرجلسه اتفاق خاصی نی افتاد.........جوابا یادم نمی اومد اصلن اگه بتونم کارنامه رو میزارم که نمی تونم فقط این رو از همین کارنامه درس گرفتم که درس هایی رو که پنج شنبه خونده بودم مونده بود تو ذهنم اما زیست و ازمایشگاه 1رو یه هفته خوندم اما شبش نخوندم صفر زدم اما زیست و ازمایشگاه 2 پنج شنبه خوندم شدم 30 درصد ...به نظرم پنج شنبه رو باید واسه مرور بزارم یه روز کافی؟؟؟؟یا دو روز

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط comet97 نمایش پست ها
      بذار ببینممممممممممممم
      خب ما نفهمیدیم مشکل چیه
      اطلاعات دقیق تر بده لطفا
      یعنی حداقل هااااا

درضمن از دوستان یه مشاوره خوب معرفی کنند

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      اصلن نفهمیذم خودتون اقای افشار هستید !!!!!اصلن نفهمیدم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اصلن نفهمیذم خودتون اقای افشار هستید !!!!!اصلن نفهمیدم
      نه این سایتشونه.......

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

نه این سایتشونه.......
      غیر از ایشون کسی دیگه مشاور نمی شناسی

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه جای کارت بدددددجور میلنگه. مگه میشه همچین چیزی؟؟؟؟ واقعا من گیج شدم. ولی چیزی که قطعیه کیفیتت خیلی پایینه

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      غیر از ایشون کسی دیگه مشاور نمی شناسی
      نه!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن