خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 176
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ostadmomeni نمایش پست ها
      فایل پیوست 57299
      این قانون طبیعت است ، قرار نیست دست نوشته های یک معلم ، به وسیله یک شخص غیر معلم تکمیل شود .
      گزینه دو میشه

2. Top | #152
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استاد من این سوالو از طریق دیگه حل میکنم .میشه نظرتونو بگین که درسته یا نه
      من تعداد مول هیدروکسید پتاسیم رو بدست میارم میشه 3 صدم
      بعد تعداد مول اسید داده شده میشه 2صدم
      حالا با توجه به مرحله اول واکنش میگم 2صدم اسید ضعیف داریم و 2 صدم (هاش)
      یعد هیدروکسید تولید شده از باز قوی با (هاش) های تولیدی واکنش میده و اونو خنثی میکنه و پتاسیم باقی مانده میره با یون A تشکیل نمکپتاسیم میده.حالا ما 2صدم نمک پتاسیم داریم.حالا با توجه به فرمول ph بافر رو حساب میکنیم.یعنی 4.5 بعلاوه لگاریتم مولار نمک یعنی 0.1 و مولار اسد ضعیف هم 0.1
      حالا ما بافر با ph 4.5 داریم و 0.01 مول هم باز قوی که چون بافر هستش ph زیاد تغییر نمیکنه و مقدار تقریبی میشه 4.5.توی سوال هم مقدار تقریبی رو خواسته
      ویرایش توسط asas : 23 تیر 1395 در ساعت 19:40

3. Top | #153
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      استاد من این سوالو از طریق دیگه حل میکنم .میشه نظرتونو بگین که درسته یا نه
      من تعداد مول هیدروکسید پتاسیم رو بدست میارم میشه 3 صدم
      بعد تعداد مول اسید داده شده میشه 2صدم
      حالا با توجه به مرحله اول واکنش میگم 2صدم اسید ضعیف داریم و 2 صدم (هاش)
      یعد هیدروکسید تولید شده از باز قوی با (هاش) های تولیدی واکنش میده و اونو خنثی میکنه و پتاسیم باقی مانده میره با یون A تشکیل نمکپتاسیم میده.حالا ما 2صدم نمک پتاسیم داریم.حالا با توجه به فرمول ph بافر رو حساب میکنیم.یعنی 4.5 بعلاوه لگاریتم مولار نمک یعنی 0.1 و مولار اسد ضعیف هم 0.1
      حالا ما بافر با ph 4.5 داریم و 0.01 مول هم باز قوی که چون بافر هستش ph زیاد تغییر نمیکنه و مقدار تقریبی میشه 4.5.توی سوال هم مقدار تقریبی رو خواسته
      چون می خواستم توضیح بدم ، مجبور به نوشتن شدم ، این مراحل باید چشمی طی بشه ، و تو هم این مراحلی را که گفتی سریع تر و چشمی تر حل کن ، هر چه تعداد مراحل محاسبه کم تر باشه ، سرعت تست زنی شما بهتر خواهد بود .
      موفق باشید .

4. Top | #154
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
      258.taj.jpg
      یکی از تست های رقابتی در شیمی کنکور تجربی 95

5. Top | #155
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 258.taj.jpg
مشاهده: 61
حجم: 36.6 کیلو بایتیکی از تست های رقابتی در شیمی کنکور تجربی 95
      استاد خواهشا بیخیال ما کلا از شیمی اعصابمون خورد هست الان شما نگید که همه تستای شیمی کپی ماله من بودمسئله بوده دیگه اگه اینطوریه تمام مسائل شیمی شبیه کتاب خیلی سبزه

6. Top | #156
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 258.taj.jpg
مشاهده: 61
حجم: 36.6 کیلو بایت
      یکی از تست های رقابتی در شیمی کنکور تجربی 95
      بله کاملا درسته...استاد دستتون درد نکنه...من سوالایی که میذاشتید رو هروز یا یه روز درمیون یه دونشو کامل وقت میذاشتم و با حوصله حل میکردم ....واقعا دستتون درد نکنه...خودمم با کلید کانون شیمی79 زدم/بازم ممنون

7. Top | #157
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      استاد خواهشا بیخیال ما کلا از شیمی اعصابمون خورد هست الان شما نگید که همه تستای شیمی کپی ماله من بودمسئله بوده دیگه اگه اینطوریه تمام مسائل شیمی شبیه کتاب خیلی سبزه
      جناب مومنی!!! من تمام پست هاتون رو چک کردم. این سوالی ک شما گذاشتی، تو پست هاتون نبود!!!
      خب منم میتونم بعد از کنکور، یه تست مثل یکی از سوال های کنکور طرح کنم بالاش هم بنویسم تست های احتمالی کنکور!!!!

8. Top | #158
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هرکسی از ظن خود شد یار من ، از درون من نجست اسرار من ، ای معلم تا چه حد باید سنگ صبور باشی ....
      248.taj.jpg

9. Top | #159
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ای معلم عیار شما برای ما مشخص شده.... !
      دوستان کنکور 94 گفتن چجور ادمی هستین.... !

10. Top | #160
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      شما بهترین استاد شیمی دنیا اما این خیلی کار خوبی نیست که روز بعد کنکور بیاین 1 تست اونم از مسئله که همیشششششششه یه مدلی هست بیارید بکید عین تست من بود شما اگه میخوای نشون بدی جزوه هات خوبه راه های بهتری برای تبلیغ هست نه این مدلی

11. Top | #161
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما بهترین استاد شیمی دنیا اما این خیلی کار خوبی نیست که روز بعد کنکور بیاین 1 تست اونم از مسئله که همیشششششششه یه مدلی هست بیارید بکید عین تست من بود شما اگه میخوای نشون بدی جزوه هات خوبه راه های بهتری برای تبلیغ هست نه این مدلی
      211.r95.jpg

ممنون از نظر لطف شما

12. Top | #162
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      259.taj95.jpg

13. Top | #163
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      244.taj95.jpg

14. Top | #164
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      249.taj.95.jpg

15. Top | #165
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nacli نمایش پست ها
      جناب مومنی!!! من تمام پست هاتون رو چک کردم. این سوالی ک شما گذاشتی، تو پست هاتون نبود!!!
      خب منم میتونم بعد از کنکور، یه تست مثل یکی از سوال های کنکور طرح کنم بالاش هم بنویسم تست های احتمالی کنکور!!!!
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      به خودتون زور نزنید , ایشون سال قبل هم همین کار رو کردن.
      در مقطعی که همه بعد از کنکور , در کوتاه ترین زمان ممکن به حل تستهای کنکور پرداختن,خبری از ایشون نبود , تا شروع کنکور بعدی که با تبلیغات کذب خودشون سعی در جذب شاگرد داشتن.
      چهره ایشون کاملا شناخته شده هست , هر پستی هم که به ضرر ایشون باشه سریع حذفش میکنن تا مبادا خدشه ای بر تبلیغاتشون وارد بشه.

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن