خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 73
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      نه برعکس همه ..من زیاد فیلم نمی بینم مثلا از تی وی خندوانه +دورهمی میبینم و یوقتایی چی بشه ی فیلم سینمایی
      بیشتر از این چندتا هم دیگه فیلمی نداره

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ho3einu نمایش پست ها

دختر مردم رو معتاد نکن تو سال کنکور دادن
      فیلم ببین به نظر من‌ مثل the theory of everything یا the Imitation Game
      انگیزه میده
      وای خدا شما چقدر بانمکی نه حواسم هست معتاد نمیشم بابت معرفی فیلمایی هم گفتی ممنونم

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نه برعکس همه ..من زیاد فیلم نمی بینم مثلا از تی وی خندوانه +دورهمی میبینم و یوقتایی چی بشه ی فیلم سینمایی
      flashسریاله ولی خب جوری هستش که تو ده روز میتونی نگاش کنی این سریال بد جور اعتیاد اوره اصن خود مواد مخدرهمن خودم تو دو روز 15 قسمتشو نگا کردم
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      سریال ببینی کنکورو باختی.
      من الان کلی سریال دارم که گذاشتم واس سال بعد. میترسم برم سراغش.
      یادمه بعد یه آزمون چون ترازم خوب شده نشستم فیلم ببینم تا یه ماه نتونستم خودمو جمع کنم.

دیگه تازه الان دارم خودمو از فیلم جدا میکنم.(این فیلم جدیده هنوز زیرنویسش نیومده)
      من الان دارم فکر میکنم چقدر خوبم من ..مرسی از خودم که آدم فیلم بینی نیستم
      توهم حواست جمع باشه دیههه ...خخخخخ

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها
      چه خوشحالی)

خوشحالم که خوشحالی

6. Top | #51
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      بیشتر از این چندتا هم دیگه فیلمی نداره
      ای بابا ...من هرچی میگم شکر تو بگو نمک کلی سریال ریخته از آی فیلمش بگیر تا شبکه های دیگه من فقط ی شبکه میبینم یکم تشویقم کن خب

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      flashسریاله ولی خب جوری هستش که تو ده روز میتونی نگاش کنی این سریال بد جور اعتیاد اوره اصن خود مواد مخدرهمن خودم تو دو روز 15 قسمتشو نگا کردم
      خب نکن برادر ...الان من معتاد میشدم خوب بود...؟؟؟البته بوگوفتم ک سریال خوشم نمییادد...توهم مراقب خودت باش برادر

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای بابا ...من هرچی میگم شکر تو بگو نمک کلی سریال ریخته از آی فیلمش بگیر تا شبکه های دیگه من فقط ی شبکه میبینم یکم تشویقم کن خب
      محض شوخی بود.
      کم دیدن بهتر از ندیدنه
      نه افراط نه تفریط

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بروبچ ... میشه کمکم کنید در پاسخ به سوالاتم ؟؟
      1- چرا من هرچی رو برگه مینویسم عملی نمیکنم اما وقتی با فکرم و درگیر کردن مغزم که فلان کارو انجام بدم میتونم کارمو عملی کنم .... بخصوص اینکه عاشق نوشتنم و دوس دارم نظم بدم به کارام اما نمیشه

2-چرا فک میکنم این دنیا دیگه جذابیت نداره ...مثلا رفتن به عروسی ،جشن یا هرجایی دیگه شوق و ذوقی نداره برام ...انگار همچیز دنیا تکراریه ...

3-میشه بگید لذت بخش ترین کار توی دنیا براتون چیه و هدفتون ؟؟؟ و اینکه شده بخواید خودتونو تغییر بدید و موفق شید؟

اینو بگم من ادم افسرده ای نیستم خیلیم شادمو با کوچکترین چیزا زود ناراحت نمیشم اما بیخیال هستم
      اینارو گفتم شرایطمو بدونید شاید بهم بتونید بیشتر کمک کنید !
      1- تو آزمون های آزمایشی ، مخصوصا کانون باید شرکت کنی تا این موضوع خود ب خود رفع شه . وقتی برنامه راهبردی کانون رو شخصی سازی کنی خود ب خود نظم تو درس خوندنت ایجاد میشه .
      مهم تر از این ، اراده ست . اومدن ب نت و انجمن هم تو این خط خطی هات نقش بسزایی داره !
      از الان باید ب فکر این موضوع باشی
      2- یه پشت کنکوری اگه این فکرا رو نکنه باید تعجب کرد !
      3- لذت بخش ترین : وقتی هدفی رو مشخص میکنم اونقد تلاش کنم تا بهش برسم
      موفقیت پس از تغییر : من پس از پشت کنکور موندنم استراتژی درس خوندنم رو تغییر دادم . تو بعضی دروس مثل زیست ، شیمی و ریاضی روش مطالعه مو تغییر دادم و از روش های مطالعه رتبه های برتر هم  استفاده کردم . الانم اوضاعم بد نیس و از کار خودم کاملا راضی ام و  از نظر خودم ، موفق بودم .

10. Top | #55
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali TiR نمایش پست ها
      1- تو آزمون های آزمایشی ، مخصوصا کانون باید شرکت کنی تا این موضوع خود ب خود رفع شه . وقتی برنامه راهبردی کانون رو شخصی سازی کنی خود ب خود نظم تو درس خوندنت ایجاد میشه .
      مهم تر از این ، اراده ست . اومدن ب نت و انجمن هم تو این خط خطی هات نقش بسزایی داره !
      موفقیت پس از تغییر : من پس از پشت کنکور موندنم استراتژی درس خوندنم رو تغییر دادم . تو بعضی دروس مثل زیست ، شیمی و ریاضی روش مطالعه مو تغییر دادم و از روش های مطالعه رتبه های برتر هم استفاده کردم . الانم اوضاعم بد نیس و از کار خودم کاملا راضی ام و از نظر خودم ، موفق بودم .
      ممنون من لایک اصلی رو میدم به شما دوست عزیز...دقیقا همون چیزایی که مدنظرم بود ...میتونم از شما کمک بگیرم تو مواقع خاص؟؟؟

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali TiR نمایش پست ها
      موفقیت پس از تغییر : من پس از پشت کنکور موندنم استراتژی درس خوندنم رو تغییر دادم . تو بعضی دروس مثل زیست ، شیمی و ریاضی روش مطالعه مو تغییر دادم و از روش های مطالعه رتبه های برتر هم استفاده کردم . الانم اوضاعم بد نیس و از کار خودم کاملا راضی ام و از نظر خودم ، موفق بودم .

داشتم همینارو مینوشتم دیگه نمینویسم اسپم نشه از وقتی تلگرامو ترک کردم دنیا قشنگ تره ولی از دوری کانتر استخون درد گرفتم منتظرم کنکورو بدم باز برم رنک 1 بعد از 8ماه

از شوخی گذشته مورد 1 خیلی خیلی موثره آزمون آزمایشی حتما شرکت کن با هدفگذاری واسه افزایش تراز . من از 4900 به 6900 رسیدم با هدفگذاری
      .Human, Developer, Innovator

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دخترا واقعا باید بیخیال باشن.
      پسرا اگه کنکورو ببازن توی این زمونه تقریبا زندگی و شغل و آینده رو باختن...

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا شرایطتون مثل منه.

منم این درگیری ها رو دارم و چندین درگیری ذهنی دیگه

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من نه به فیلم احتیاجی هست نه به چیزی
      شما باید خودتونو باور کنید همین !
      مشکل اراده دارید ، آیا اون برنامه که نوشته شده قابل انجام هست به طور معمول ؟!
      سعی کنید اعتماد به نفستون رو ببرید بالا تا حدی که سقف بریزه ))

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.hossein99 نمایش پست ها
      به نظر من نه به فیلم احتیاجی هست نه به چیزی
      شما باید خودتونو باور کنید همین !
      مشکل اراده دارید ، آیا اون برنامه که نوشته شده قابل انجام هست به طور معمول ؟!
      سعی کنید اعتماد به نفستون رو ببرید بالا تا حدی که سقف بریزه ))
      رفیق ایشون نگفت من درسم ضعیفه که انگار یه جور افسردگی خفیف دارن درضمن من گفتم یه ده روز به خودش استراحت بده هر کاری که دوس داره انجام بده مثلا من خودم فیلم دوس دارم فیلم نگا میکنم وگرنه تو سال کنکور سر جمع ده تا هم فیلم نگا نکردم همون سریالی هم که بالا گفتم پارسال بعد کنکور شیش قسمتشو نگاه کردم تااااااااااا امسال تیر که باقی قسمتای فصل اولشو تو دو روز نگاه کردم
      پشت کنکور موندن سخته این جالتی هم که برای ایشون اتفاق افتاده برای من هم افتاده بود(امیدوارم واسه ایشون تهش مث من نیشه)
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن